Skocz do zawartości

Problem w szpitalu


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję pomocy. Jestem bodajże w ruinach szpitala, na mapie mnie nie ma, ale jak ją włączę, pokazuje elektrownię atomową. Jestem w tym momencie jak przylatuje helikopter i zaczyna strzelać po całej sali, wcześniej tam wojskowi gadają: "Załatwić ich" Rozwaliłem w tej sali wszystkich z monolitu i nie wiem, jak się dalej przedostać przez ten helikopter. Pomóżcie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy. Jestem bodajże w ruinach szpitala, na mapie mnie nie ma, ale jak ją włączę, pokazuje elektrownię atomową.

Wycentruj mapkę.

Jestem w tym momencie jak przylatuje helikopter i zaczyna strzelać po całej sali, wcześniej tam wojskowi gadają: "Załatwić ich"

Rozwaliłem w tej sali wszystkich z monolitu i nie wiem, jak się dalej przedostać przez ten helikopter. Pomóżcie. Z góry dzięki.

Wiem, wiem, też miałem z tym problem. Tylko, cholera, nie pamiętam jak się wydostałem. Spróbuj poczekać, może odleci, tak robiłem przy elektrowni. Oczywiście, schowaj się gdzieś, i poczekaj. Myślę, że sam dojdziesz do tego ;-) Poza tym, mamy poradnik, oto link:

www.stalker-world.webd.pl/viewtopic.php?t=118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.