Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

imageproxy.jpg

Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 28.11.2011 r.
Autor: Механик
Autorzy spolszczenia: @Yurek, @kobal
Śr. długość rozgrywki: (ok. 20 godzin)


OPIS:

Spoiler

Adaptacja dodatku Genonezis Addon do wersji Sigerous Mod 2.0.

Autor postanowił naprawić część błędów technicznych oraz wyeliminować kilka niedoróbek w zadaniach - w szczególności te, które występują na Zatonie. Geonezis oferuje również nową i ciekawą historię z SGM 2.0 z unikalnymi postaciami, które posiadają własną linię zadań. 


Zmiany: 

  • Zmieniono warunki odblokowania głównej fabuły z Zewu Prypeci. 
  • Zmiany w spawnie niektórych NPC. 
  • Zmiany w wykonywaniu niektórych zadań. 
  • Nowe menu wraz z jego muzyką. 
  • Zaadaptowano Władcę Zony COP 1.0 autorstwa Shoker - rozbudowany spawner, który aktywujemy za pomocą klawisza F2. 
  • Wyższe ceny usług u ochroniarzy. 
  • Zwiększono cenę na dostanie się na teren bazy Bandytów.
  • Usunięto miotacz ognia, który znajdował się w schowku. Można go otrzymać jako nagrodę za wykonanie pewnego zadania. 
  • Kilka innych, drobnych poprawek. 

Porady:

Spoiler
  1. Przed rozpoczęciem gry w opcjach moda należy koniecznie zaznaczyć "Wyłącz kolonizację pustych miejsc" - zalecenie od twórców moda. 
  2. Instalacja dowolnego dodatku w czasie gry spowoduje, że trzeba ją rozpoczynać od nowa. 
  3. Nowa wersja Geonezis nie była testowana pod kątem działania ze wszystkimi dodatkami do SGM 1.7 Geonezis Addon. Dlatego nie radzimy instalować innych dodatków niż te, które zostały wymienione w temacie modyfikacji. 

 

SCREENY:

Spoiler

85800567.jpg

geonez_2_2.jpg

geonez_2_1.jpg

geonez_2_3.jpg

INSTALACJA: 

Spoiler
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem, dodatkiem Geonezis, fixami oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

SGM 2.0:

Genoezis Addon:

Fix z 16.01.12 r.

Fix do odtwarzacza MP3:

Spolszczenie:

  • Nasz serwer - [KLIK]
  • GoogleDrive - [KLIK]

Autorzy spolszczenia moda NIE WYRAŻAJĄ ZGODY na jego uploadowanie/publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl

Dodatki:

Spoiler

AtmosFear 3: 

Spoiler

Dodatek, który poprawia i rozbudowuje oryginalny system pogodowy, aby stał się bardziej realistyczny, zróżnicowany i atrakcyjny wizualnie.
Atmosfear 3 wymaga minimum 2 GB RAM do działania.

Tekstury wysokiej rozdzielczości wymagają 500 MB więcej pamięci niż oryginalne. Na 32-bitowych systemach lub na systemach o mniej niż 3 GB RAM ich instalowanie może spowodować poważny brak pamięci. Wymagana jest nowa gra. 

Rozpakowane archiwum należy umieścić w głównym katalogu gry, ze zgodą na nadpisanie plików. 

Nanokombinezony autorstwa Wesker: 

Spoiler

Ten dodatek dodaje nowe kombinezony do gry. Można je zakupić u większości handlarzy. Ulepszeń dokonuje tylko Nowikow Wymagane jest rozpoczęcie nowej gry. 

Rozpakowane archiwum należy umieścić w głównym katalogu gry, ze zgodą na nadpisanie plików.

2cf53bfcc3de316a42a75ed3c01fce634f6f2b145153364.jpg  424835304b05c0532ac960c402245b4d4f6f2b145153363.jpg

963a25487c80b290fc22c22614aae7914f6f2b145153363.jpg  192b1be697a4c611d59ba8058e937fcd4f6f2b145153362.jpg

Usunięcie akumulatorów do detektorów: 

Spoiler

Dzięki temu dodatkowi detektory działają bez akumulatorów. 

Rozpakowane archiwum należy umieścić w głównym katalogu gry, ze zgodą na nadpisanie plików.

NanoCell Inventory - nowy inwentarz: 

Spoiler

Dodatek zmniejszający ikonki w plecaku i na ekranie handlu. Zamiast standardowych 98 komórek siatki mamy teraz 200. Ułatwia przeglądanie zawartości.

Rozpakowane archiwum należy umieścić w głównym katalogu gry, ze zgodą na nadpisanie plików.

 

 

Źródło: sigerous176.gif.935e142ea30bc0f173110509be07e5d8.gif.eb31bad318bfb15c3bcf307d5be36b8e.gif  stalkermod.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker - Zew Prypeci PL + patch 1.6.0.2 PL + Sigerous Mod 2.0(czysty, bez fiksów) + GEONEZIS ADDON dla SGM 2.0 + kumulatywny fiks 16.01.12 + Polonizacja SGM_2.0_Geonezis_PL_(FINAL)_02.03.12 + ewentualne dodatki wymienione wyżej (w tym temacie) + Absolute Nature i Structures + Atmosfear 3.0 + fix do AF3

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wywala jak chce sobie AF3 wgrać :P Loga nie podam bo już wywaliłem gamedate i gram na normalnej bez AF 3 :P Okej wszystko mi już działa :) Potrzebuje jakiegoś boskiego lekarstwa na problem celownika który jest wyświetlany jako wielki krzyżyk . Biały w dodatku . Chciałbym mieć kropke taką jak w NS . Pomorze ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptachu Zainstaluj AF3 dla geonezis 2.0, a potem na to łatkę dla polskiej wersji (w pliku z rapida, który jest tuż nad linkiem do AF3) Jeśli chcesz to zainstaluj także Absolute Textures tak jak pisał Sedoro. Mnie działało, tyle że nawet na niskich detalach miałem straszne obsówy z pamięcią. Muszę pomyśleć o przesiadce na 64 bity ;p

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno . Bardzo irytuje mnie jak nasz NPC biega z gołą czachą w kamerze TPP . Czy ktoś zna jakiś mod na to albo config ?

Gołą czachą? Ja mam założony hełm do mojego egzo i w TPP jest widoczny... Muszę sprawdzić na zwykłym pancerzu, ale raczej

też powinno być widać hełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie odpalenia gry sypie błędem "xray przestał działac". Ściągnąłem czystą wersję i zainstalowałem w katalogu gry, genoezis zainstalowałem w katalogu gry, fix wrzuciłem do katalogu gry i spolszczenie również zainstalowane do katalogu gry.


FATAL ERROR

[error]Expression	: xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function	  : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrGameuiUIXmlInit.cpp
[error]Line		  : 156
[error]Description   : XML node not found
[error]Argument 0	: ga_version
[error]Argument 1	: uiui_main_menu_16.xml

Błąd pojawia się po instalacji fixa, jest początkowy ekran SGM i wylot. Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, grę odinstalowałem i zainstalowałem na nowo przed wgraniem moda. Patchowałem do 1.6.0.2 i żadnych dodatków nie instalowałem. Jedynie SGM, GEN, FIX i spolszczenie. nie wiem o co chodzi zupełnie, bo dopiero po zainstalowaniu fixa sypie. Może źle instaluję? Poza tym przy ściąganiu GENO avast wykrywał jakieś złe oprogramowanie. Nie wiem, czy może ja źle instaluję. Powiedzcie czy dobrze i co sądzić o logu? 1) SGM 2.0 czysty, instalatorem do folderu gry 2) Genoezis addon 2.0 instalatorem do folderu gry 3) Gamedata fixa do folderu gry, zapisuję i nadpisuję konflikty 4) Spolszczenie instaluję do głównego folderu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, gdzieś w instalacji był błąd, jednak wyskakuje kolejny zaraz po rozpoczęciu gry


FATAL ERROR

[error]Expression	: data
[error]Function	  : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreFS.cpp
[error]Line		  : 545
[error]Description   : d:program filesgsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatatexturesuiui_mod_huds.dds
[error]Arguments	 : Not enough storage is available to process this command.

I kolejny:


FATAL ERROR

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : not enough memory

Ehh, chyba sobie nie pogram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.