Skocz do zawartości

Nasze imiona, czyli co kryjemy za nickami - Ankieta forumowa


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem, dobrze było by poznać imiona ludzi z którymi się siedzi na forum, w zasadzie to zakładam ten temat popchnięty dialogiem na forum.
Kto che niech się wpisuję (może też objaśnić w poście znaczenie swojej ksywki, skąd się ona wzięła itp.)
Będę dopisywał do listy w pieszym poście wasze wpisy.
Ankieta nie jest przymusowa!

Kpuc(Кристофер) - Kpuc to chris z angielskiego na rosyjski. Zasypywany pytaniami co znaczy to słowo, dodałem Кристофер, czyli Christopher. (Oczywiście nie Kpuc a Крис, ale jak bym miał to pisać ? dlatego Kpuc ;) )




Dołączona grafikaKpuc(Кристофер) -- Krzysztof
Dołączona grafikacichy ------------------- Piotr
Dołączona grafikaAgrael ----------------- Daniel
Dołączona grafikapacjent1972 ---------- Stanisław
Dołączona grafikascigacz1975 ---------- Piotr
Dołączona grafikasmox ------------------- Jarosław
Dołączona grafikaportals ----------------- Piotr
Dołączona grafikaRadrif ------------------ Kamil
Dołączona grafikapapaczos -------------- Marek
Dołączona grafikaJunx -------------------- Krzysztof
Dołączona grafikaapg2312 -------------- Adam
Dołączona grafikaKoksar ----------------- Michał
Dołączona grafikaNaznaczony ---------- Tomasz
Dołączona grafikaYurek ------------------ Daniel
Dołączona grafikaGanges --------------- Patryk
Dołączona grafikaoloo -------------------- Robert
Dołączona grafikade Vries --------------- Krzysztof
Dołączona grafikaLordDino ------------- Arek
Dołączona grafikaapophis -------------- Tomasz
Dołączona grafikatrurl3 ------------------ Stanisław
Dołączona grafikaczernobyl10 --------- Jarek
Dołączona grafikajerczi ------------------ Jurek
Dołączona grafikaqwert ------------------ Karol
Dołączona grafikaJurij ----------------- -- Marcin
Dołączona grafikapiotr12 ---------------- Piotr

Aktualizacja

Dołączona grafikadopyl ------------------ Damian
Dołączona grafikaLiar -------------------- Kuba
Dołączona grafikaJozio ------------------ Grzegorz
Dołączona grafikawarzywo9 ------------- Mariusz
Dołączona grafikaKalib99 --------------- Antek
Dołączona grafikaGTX ------------------- Michał
Dołączona grafikanati20 ----------------- Natalia
Dołączona grafikaDevell ----------------- Michał
Dołączona grafikafasolaks -------------- Krzysztof
Dołączona grafikacoles313 ------------- Adam
Dołączona grafikavidkunsen ----------- Tomasz
Dołączona grafikaWańka ---------------- Rafał
Dołączona grafikabartus555555 ------- Bartek
Dołączona grafikaSmokeHead ---------- Mateusz
Dołączona grafikaanatol ----------------- Piotr
Dołączona grafikaFawkzy ---------------- Adam

  • Dodatnia 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Agrael .. moje imię to Daniel, aczkolwiek wszyscy znajomi wołają na mnie rudy. Pomysł na nick wziąłem z gry Heroes 5, tam był jeden bohater o właśnie owej ksywce. Od razu bardzo mi się spodobała, jest taka inna. Zachowałem ją i na pewno tak zostanie. Jeszcze wcześniej wymyśliłem inny nick, a mianowicie Lord Alpha. Podpisywałem się tak wszędzie, w każdej grze i gdzie tylko mogłem, przykładowo na steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywa to efekt obecności w rodzinie pełnej lekarzy.Jeszcze w szkole średniej załatwiałem ludziom zwolnienia,skierowania i recepty.Jestem rocznik 1972 więc kiedyś mój serdeczny kumpel ze szkoły i przyjaciel do dziś wymyślił mi tą ksywę i tak zostało aż do dziś,@pacjent.Jako dodatek dodałem rok urodzenia.Mam na imię Stanisław więc nie ma to nic wspólnego z ksywą.

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dla tego, że kiedyś sporo piłem...

Wywnioskowałem to po którejś z Twoich wypowiedzi, ale nie pytałem, bo stwierdziłem że jak będziesz chciał to sam powiesz. Najważniejsze żeby zrozumieć i się ogarnąć. Sam sporo dryniłem - za gówniarza, ponad rok w rozlewni wódy (brr...) prawie pięć lat woja. Ale okazało się że nie z tym mam problem - wpadłem w hazard, automaty. W trzy lata ponad 40 tyś. Zaczaiłem że źle kiedy nie umiałem przejść obok nie wrzuciwszy. I poszukałem pomocy. Teraz jest ok. Ale długi trzeba spłacić. A wódy nie miałem w ustach już ponad 6 lat - i jakoś jej nie potrzebuję. Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest tu nas kilku ( jak pisał @Papaczos,20+)że możemy sobie szczerze pogadać bo jesteśmy tu niemal codziennie.Ja też grzałem ostro wódę w okresie od 1990 do 1995,to okres wojska i trochę przed i po.Codziennie zgon i do bólu,wóda...wóda...wóda.Dzisiaj nie wiem skąd była kasa i zdrowie by tak grzać ale wtedy o tym człowiek nie myślał.Bójki,(dz...wki),podejrzane meliny,czasem pały w tle ale starłem się unikać ich towarzystwa.Wszystko przemija,człowiek dojrzewa,mądrzeje,ale zawsze pamięta co było kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam. Drugi Krzyś :smile: Moja przeszłość przezwisk jest długa i bogata. Od początki Był Krzyś następnie, Buzek, Brzezik, Dzinx [od Pokemona :tongue: ], Zimny i teraz jest Junx i gdzie tylko mogę to tak się podpisuje bo mój Nick jest zazwyczaj wszędzie tylko był chyba gdzieś 1 czy 2 zajęty a tak wszędzie to ja jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wódy nie miałem w ustach już ponad 6 lat - i jakoś jej nie potrzebuję. Sorry za offtop.

Mnie bardzo się podoba, że są w tym miejscu ludzie, którzy o tym piszą. Tak po prostu i w naturalny sposób. Bo każde uzależnienie jest straszne i niesłychanie przeszkadza w życiu. Obojętne, co to jest. Czy wóda, kokaina, hera, afka, trawa, hazard, panienki (tak, od nich też się można uzależnić) - czasami nałogi prowadzą do śmierci, ale do społecznej degradacji zawsze. Ja alkoholu w ustach nie miałem od sierpnia 2002 roku i jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem (zerknijcie na moją historię nicków używanych i przetłumaczcie sobie z angielskiego mój pierwszy nick na tym forum - powstał w 2002 roku właśnie). Też zauważyłem, że Smox w niektórych postach wysyłał pewne sygnały odnośnie nadużywania - dygresja, tu chciałem skorzystać z okazji:

Jarku, już Cię raz przeprosiłem, ale robię to jeszcze raz - nie chciałem Ciebie absolutnie ani urazić, ani obrazić, ani nie piłem bezpośrednio do Ciebie tym nieszczęsnym tekstem z IQ...Wyciągam rękę na zgodę - uściśniesz?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, czasami do mnie dziewczyny Jaruś(mam na drugie Jarosław) mówią ;). Nick to zdrobnienie poprzedniego bo na milsimach niektórzy mieli problemy wymówić przez radio, a jak mówiłem - zdrabniajcie sami cholery! To nie zmieniłem i tak zostało. Poprzedni nick GangFather ale to przypadkowo, wcześniej były nicki Hunter, Jager. Obecnie robię się z rzeki wilkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od nicka - kiedyś siedziałem sporo na DX-ach (CB, wstęgi, robiło się łączności z całym światem). Hiszpanie, rozgrzewając wzmacniacze, często naciskali gruchę i w eter szło długie, przeciągłe: "Oooooolaaaaaa". Kiedyś wydarłem się tak na polskim kanale, gdzie zbierali się znajomi. I tak mnie ochrzcili ;) Miło mi też, że dołaczam do klubu byłych pijaków. Też waliłem..kupę lat. A, mam na imię Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie Dino. A od czego? W podstawówce jakieś 20 lat temu wuefistka kazała nam rzucać do kosza za 3. Ja miałem moją ulubioną piłkę firmy Wilson (skóra, dość ciężka). Ta pierdoła po wydaniu polecenia stanęła pod koszem i stała. Ja do niej grzecznie żeby się odsunęła, bo może wyłapać piłeczką, oczywiście mnie zlała. 3 minuty później wyszedł mi fantastyczny lob który nie trafił w obręcz, a piłka spadła obok nauczycielki z wielkim hukiem. Wystraszyła się mocno i walnęła tekst: .............(moje nazwisko) ty masz mózg jak dinozaur. Kumple podłapali skrócili i wyszło Dino. A dlaczego Lord? Bo samo Dino jest za krótkie na np. nazwę meila i tak sobie to obmyśliłem no i fajnie brzmi. Jak LordDino jest zajętry używam DinoLord. A na imię mam Arek. A i były jeszcze ksywki bruby (i różne tego miksy) bo zawsze byłem większy niż koledzy i sowa, bo okulary noszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem drugi Stanisław, a Stanisławy piszą się tu na czerwono :biggrin: . Od tzw. 'małego' lubiłem fantastykę, a pośród moich ulubionych autorów szczególne miejsce zajmuje Stanisław Lem, no i dlatego Trurl. Kiedy zakładałem pierwsze konto mailowe wolny był dopiero 3 trurl, to tak już zostało. Klapaucjusza też czasem wykorzystuję...

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.