Skocz do zawartości

Dodanie dialogu


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam pytanie techniczne jak dodać frazę początkową w dialogu barmana ponieważ w Geonezis wywaliło mi dialog poczatkowy z barmanem po czym od razu przy próbie rozmowy wywala do pulpitu. I moje pytanie gdzie należy wejść w jaki folder itp. żeby dodać frazę początkową i co należy wpisać. W razie pytań dodaje kod błedu.

FATAL ERROR [error]Expression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[error]Function      : CPhraseDialog::SayPhrase[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp[error]Line          : 146[error]Description   : No available phrase to say, dialog[zat_a2_stalker_barmen_start_dialog]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie (już dawno tego nie robiłem ale co nieco pamiętam) musisz dodać albo dialog albo pojedynczą frazę w /configs/gameplay/dialogs_zaton.xml Tam szukaj dialogu, który masz w logu. Jeżeli nie załapiesz, co w nim nie tak, wrzuć go tutaj, może coś się znajdzie. 

Gdybym miał rozpakowaną gamedatę to bym od razu napisał co wpisać, ale jak podrzucisz cały dialog to coś się wykombinuje.

Edytowane przez kubekpop
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z tym, dodałem frazę 0, która zasadniczo powinna być na początku. Ale teraz może być zamieniona kolejność rozmowy albo dalej coś nie działać. Sprawdź i wrzuć loga.

 

EDIT

Poprawiłem jeszcze jeden błąd, pobierz jeszcze raz.

dialogs_zaton.xml

Edytowane przez kubekpop
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.