Skocz do zawartości

Wyprawa w głąb zony :)


Allen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie podzielić z wami serią wypraw grupy (Stalkerów ^^) ukazującą niesmowite miejsca z zony, wspaniały klimat filmków. Miłego oglądania :)

 

NIE JESTEM AUTOREM FILMIKÓW I WSZELKIE PRAWA DO NICH POSIADA

 

TubeRaiders!

 

http://www.youtube.com/user/DMRandomStuff

 

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Podobno to jeszcze nie koniec serii, nie wiem jak wy ale ja czekam na kolejne odcinki :D

Edytowane przez Allen
  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek ty lepiej mi tu nie dyskutuj :P. Chyba się znam na youtube tak? Siedzę w tym fachu 4 lata ... Ja się jakoś spytałem, ale twórca dał warunek mam dać link to do kanału (bezsens), ale lepiej zrób to Allen bo znając Adbustera I Scifuna dadzą cię do sądu...

  • Negatywna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek ty lepiej mi tu nie dyskutuj :P. Chyba się znam na youtube tak? Siedzę w tym fachu 4 lata ... Ja się jakoś spytałem, ale twórca dał warunek mam dać link to do kanału (bezsens), ale lepiej zrób to Allen bo znając Adbustera I Scifuna dadzą cię do sądu...

 

Oj coś kolega widzę, że pojęcia ma zero i się wypowiada w temacie, tak samo jak niektórzy znawcy, którzy oceniają grę tuż po pojawieniu się trailera.

Żadne udostępnianie nie jest zabronione (to chyba jest logiczne dla średnio rozgarniętej osoby) bo przecież jest to w formie promocji danego kanału youtubera, któremu raczej na wyświetleniach lub subskrypcjach zależy bo z tego zarabia. Wyświetlenia są nawet nabijane wstawiając link w cod który będzie go od razu wyświetlał. Gdyby na forum czerpał  z tego jakieś korzyści, to się zgodzę, ale takie coś to nie. Poza tym pod jakim zarzutem miałby go podać do sądu ? 

 

No i te twoje 4 lata stażu... masz jakiś kanał ?

 

Synek ty lepiej mi tu nie dyskutuj :P.

Synek ?! serio. Nie wiem ile masz lat i mnie to nie interesuję, ale może trochę szacunku na forum do osób których nie znasz. Bo nawet nie wiesz ile ktoś ma lat.

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane, że można udostępniać? Standardowa licencja youtube czyli można udostępniać tylko na fejsbukach itp. SZTAKLERY się nie liczą. Nie chcę cb wkurzyć tylko chcę dobrze.   No, ale gdzie te linki? XD   Boże jakie glupoty gadam?  EJ ALE MI CHODZILO ZEBYS LINKA POPROSTU DAL A NIE XD

Regulamin YouTube:

8. Prawa, na które użytkownik udziela licencji 8.1 Przesyłając do YouTube lub zamieszczając w jego witrynach Treści, użytkownik udziela: YouTube nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej, zbywalnej licencji (z prawem sublicencji) na korzystanie z Treści, powielanie takich Treści, ich rozpowszechnianie, opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych, ich wystawianie bądź wykonywanie w związku ze świadczeniem Usług i prowadzeniem działalności YouTube, w tym m.in. do promowania i rozpowszechniania Usług w części lub całości (wraz z utworami zależnymi) niezależnie od formatu nośnika i sposobu przekazywania materiału; każdemu użytkownikowi Usług - nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej licencji na dostęp do jego Treści za pośrednictwem Usług oraz na korzystanie z takich Treści, ich powielanie i rozpowszechnianie, opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych, oraz ich wystawianie bądź wykonywanie w ramach zespołu funkcji oferowanych przez Usługi oraz w granicach dozwolonych na podstawie niniejszych Warunków. 8.2 Powyższe licencje udzielane przez użytkownika w odniesieniu do Treści wygasają z chwilą, gdy użytkownik usunie lub wykasuje je z Witryny Internetowej. Powyższe licencje udzielone przez użytkownika w odniesieniu do komentarzy tekstowych zgłoszonych jako Treść są nieograniczone w czasie i nieodwołalne, jednakże pod innymi względami pozostają bez znaczenia dla praw własności użytkownika określonych w artykule 7.2 powyżej. 9. Treści YouTube znajdujące się w Witrynie Internetowej 9.1 Poza Treściami zamieszczanymi przez użytkownika w Usługach, wszelkie inne Treści znajdujące się w Usługach należą do lub są licencjonowane przez YouTube oraz są przedmiotem praw autorskich, praw ochronnych na znaki towarowe oraz innych praw własności intelektualnej YouTube lub licencjodawców YouTube. Znaki towarowe bądź usługowe należące do osób trzecich figurujące w Treściach, które nie zostały wgrane lub umieszczone przez użytkownika, są znakami towarowymi lub usługowymi odpowiednich osób uprawnionych z tych znaków. Takie Treści nie mogą być pobierane, kopiowane, powielane, rozpowszechniane, przekazywane, nadawane, wyświetlane, sprzedawane, nie mogą być przedmiotem licencji ani innej eksploatacji na jakiekolwiek potrzeby bez uprzedniej pisemnej zgody YouTube lub, tam gdzie to właściwe, licencjodawców YouTube. YouTube oraz licencjodawcy YouTube zastrzegają wszystkie prawa, które nie zostały przez nich udzielone w sposób wyraźny do ich Treści. 10. Linki z YouTube 10.1 Usługi mogą zawierać hyperlinki do innych witryn nie należących do YouTube lub nie podlegających kontroli YouTube. YouTube nie posiada kontroli nad treściami, zasadami ochrony prywatności bądź praktykami stosowanymi w witrynach osób trzecich, nie przyjmuje za nie również odpowiedzialności. 10.2 Użytkownik przyjmuje do wiadomości i uznaje, że YouTube nie ponosi odpowiedzialności za dostępność zewnętrznych witryn lub zasobów oraz nie zatwierdza reklam, produktów ani innych materiałów dostępnych poprzez takie witryny lub w takich zasobach. 10.3 Użytkownik przyjmuje do wiadomości i uznaje, że YouTube nie ponosi odpowiedzialności za straty lub szkody, które użytkownik może ponieść w związku z dostępnością zewnętrznych witryn lub zasobów lub w związku z poleganiem przez użytkownika na kompletności, dokładności bądź istnieniu jakiejkolwiek reklamy, produktów lub innych materiałów w takich witrynach lub zasobach. 10.4 YouTube zachęca użytkownika do czynnego kontrolowania momentu opuszczenia Usług oraz zapoznawania się z warunkami i zasadami ochrony prywatności każdej z witryn odwiedzanych przez użytkownika.

Wygląda jednak na to że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Zresztą nie pierwszy raz. Na Twoim miejscu bym się zastanowił bym co piszesz bo np. Kowek spokojnie mógł Cię już podać do sądu za to co pisałeś o nim. Więcej ostrzeżeń nie będzie tylko ban więc jak chcesz zostać na tym forum uważaj.
  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niepotrzebna dyskusja tu się zrobiła, lepiej zacznijcie opisywać wasze wrażenia z filmików, mi najbardziej podobał się moment jak w szpitalu doszli do podziemi gdzie znajdowały się rzeczy "Likwidatorów" jak im mSv zaczeły skakać :D uciekali jak koty przed pijawkami haha. Dobrze pokazane było także oko Moskwy (mózgozwęglacz :D), niesamowite miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Okolice 23 minuty filmu!!! Niech mi teraz żaden moder - robiący mod do zewu nie wciska kitu, że na Zatonie nie ma wody a Skadowsk i taras to osiadłe na dnie wyschniętego bajora wraki!!!

 

;)

 

25 minuta filmu - klimat z call of duty tam gdzie dżemojady uciekały do swojego helikopsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.