Skocz do zawartości

Tajne ścieżki2+ Autumn Aurora 2, po włączeniu gry czarny ekran w nieskoczoność.


Rayan51

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, wypakowałem ładnie te Tajne Ścieżki 2 (wersja odświeżona by Vandr & CrommCruac), mam teraz dwa foldery Tajne ścieżki 2 i Patch do TT2+AA2, zawartość pierwszego folderu wrzucam do folderu głównego gry(zawartość to gamedata i bin) następnie jeszcze z niego wyciągam plik user i wrzucam do dokumentów tam gdzie są zapisy gry logi itd, potem wrzucam gamedate z tego patcha nadpisuje i ok. Dodaje do skrótu na pulpicie -noprefetch daje zastosuj i uruchamiam gre, logo się pojawia potem czarny ekran i nic, nawet intro się nie pokazuje, czekam 10min dalej nic, jedynym sposobem wtedy by wyłączyć gre to wyłączenie laptopa guzikiem, nie działa ani alt+tab ani ctrl+alt+delete...proszę o pomoc nie wiem jak to naprawić, a bardzo chciałbym pograć w tą wersje tś2.
Mój komputer:
Procesor:Amd Turion II Dual-Core Mobile M520 2.30GHz
Karta graficzna: Ati Radeon 5650 HD
Ram: 4gb ddr3
System operacyjny: Win 7 home premium

I wersja gry to 1.0004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...jednak musiałem od nowa włączać kompa, a i wywaliłem folder gamedata i sprawdziłem jaką mam wersje niestety albo stety jest to 1.004 :(

Proszę o pomoc! Dalej nie działa :(

Mogę sobie czekać na włączenie gry aż do ''Usranej śmierci''

Jak coś gre instalowalem zgodnie z instrukcją, zainstalowałem adaptacje na na te tajne ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny motyw pewnie to nie to samo rozwiązanie ale dla potomnych napiszę.

U mnie było identycznie z tym że przy modzie Droga we mgle

Po kliknięciu w skrót do moda pojawiało się logo potem czarny ekran i nic dalej.

Po paru takich próbach wpadłem na rozwiązanie mojego problemu.

Okazało się że winny był mój antywirus Eset Samrt Security (albo moje przyzwyczajenie) którego zaporę zawsze ustawiam na tryb interkatywny czyli pyta mnie za każdym razem kiedy nieznany proces chce się połączyć z netem.

I teraz przy uruchomieniu mod chciał się łączyć z serwerem (chyba GSC) i okienko z komunikatem czekało na moją decyzję ale było ukryte pod czarym ekranem.

Zastosowałem ctrl+alt+del i w okienku z pytaniem o połączenie wybrałem odmów okienko zniknęło przywróciłem czarny ekran i mod sie ladnie uruchomił ;)

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ci kazik działa, tylko jeszcze został jeden problem, gdy włączam gre wszystko ładnie-pięknie, tylko że jest menu ze shoc tak samo, fabuła i grafika, odradzam się przy sidrowiczu itd, gamdate mam w folderze z grą a w fsgame jest zaznaczone przy gamdacie true.

 

fajnie że pomogło ;)

 

Napisz parę słów więcej o tym drugim problemie bo teraz programuje się na 8siem godzin pracy a mam po wczorajszym karaoke słabą magistralę i nie bardzo ogarniam na czym polega drugi problem ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.