Skocz do zawartości

Zmiana win 8 na 7 64


muezin70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,posiadam na swoim lapku win8 i dostaję czasami szału i białej gorączki,chodzi o czas otwierania systemu,programów i gier(zależy których).Takiego badziewia to jeszcze chyba nie było,ostatnio zastanawiam się nad zmianą na win.7 64(na starym lapku miełem takich cudów nie było) i tu moje pytanie(jestem zielony aż razi w te klocki)jak to zrobić i czy można bez żadnych konsekwencji? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gwarancję czy utratę danych możesz zmienić system bez odpowiedzialności tylko gdy masz więcej jak jedną partycję jak masz jedną nie możesz bo gwarancja przepadnie.To jak masz drugą partycję wolną zainstaluj na niej win 7 i korzystaj zniego do końca gwarancji jak się skończy wywal win 8 i po kłopocie :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen,w gwarancji nic nie ma na temat zmiany systemu,...marycha między innymi,chodzi o to czy można      

zainstalować na tym samym dysku drugi system(win7 64) i czy nie będą się gryzły?  SmokeHead,jakie partycje(co to jest),sorki za takie pytania ale po chorobie mam problemy z logicznym myśleniem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainstalować nieskończenie wiele systemów na dysku twardym, ale nie na jeden partycji, partycje to podział logiczny dysku, łatwiej po prostu podzielenie go na części.

 

Jeśli nie ma nic o tym w gwarancji śmiało możesz instalować Win7 proces instalacji jest dziecinnie prosty ;)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziękuję wszystkim za rady i następne pytanie, mam tylko jedną partycję. Próbowałem według instrukcji zrobić drugą partycję ale po pół godzinie czekania(rekord)odpowiedz kompa;brak miejsca by zrealizować żądanie.Więc chyba muszę się męczyć z tym chol...em,chyba że są jakieś programy do podziału dysku na kilka partycji,może jakieś sugestie koledzy? metek58 nie kupuj jeśli nie masz ekranu dotykowego,szkoda nerwów już lepiej zaczekać na win 9.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem istnieją tylko sam nie pamiętam jakim  bo używam Używane jednostki (taniej) i już były podzielone na patycję takie jakie chce

 

Przypomniałem sobie że używałem i mam dalej Gpart ale odpalany z CD a tu masz kilka tytułów i opis ich który używać razem z systemem :) http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/top10-najlepszych-darmowych-programow-do-partycjonowania.html

Edytowane przez SmokeHead
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.