Skocz do zawartości

Pojazdy w STALKERZE


BIGSPENDER

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazdy w stalkerze, a na co to komu. Nie wiem o co inni od lat tak walczą i o czym tak myślą z utęsknieniem. Mapy w Stalkerze są niewielkie, przelecisz ją w parę minut. Gdzie im choćby do rozmiaru map z army, np 256 km^2 gdzie i tak w wolałem biegać pieszo np w najsłynniejszym symulatorze biegania jakim jest dayz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy w stalkerze, tylko wtedy gdy są na nie zadania. W modach, w których konieczne jest zbieractwo artefaktów czy innych znajdek, jazda pojazdem może uniemożliwić dalszą grę z ich braku. A jadąc pojazdem, na pewno ich nie znajdziemy. Już kilka razy spotkałem się z taką opcją, że idąc pieszo, nie ma anomalii typu Trampolina. A kiedy bez zadaniowej przyczyny jechałem autem, co kawałek bawiłem się w lotnika. Tak autor moda zniechęcł do korzystania z nich w innych sytuacjach niż zadanie. To samo robią, wyznaczając na zakup pojazdu horrendalne ceny.

I tu ma pełnię racji tom3kb. Ganiamy na piechotę, bo to cały urok stalkerki.

A kto chce pojeździć, ma sporo gier z taką przyjemności w roli głównej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pojazdy - np. btr 82a w modzie tzw. alians do rozwalania fal mutantów, czasem w modzie poleciałeś szturmowikiem a tak to tylko problem bo jesteś sam, prowadzisz i ktos może cię ukatrupić i dostajesz komunikat - koniec gry lub gra okończena!

 

Istotą Stalkera nie jest far kraj 2 lecz bardziej krzyżówka gier commandos ze snajperami plus przygoda a tej siedząć w gazie lub uazie czy w/w btr-ze nie zaznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom w dolinie jak jade sobie nivą na kordon to są dwa wiry (czy jak je tam) to robi golden egg w modzie i autko leci ponad chmury . Zdarzyło mi się że wylądowałem na budynku w którym jest zejście do X18 heh a tam wojaki no to autku "spider man`a" wyleciałem za ogrodzenie i pojechałem znowu . Wylądowałem na wojaku przy wejściu do wcześniejszego budynku hahaha peszek dla wojaka ^^ . Do takich zabaw spoko ale do gry dalej dno sory @Walik nie praktyczne są te autka ani załadować do bagażnika itemy ani przyczepności w tych autkach ( poza nivą , Uazem i tym małym gazikiem ) przewracają się na byle nierówności ale jakby dopracować większe lokacje i do tego przy uderzeniu w kogoś się nie wywracały to spoko

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he ten mały gazik to po prostu gaz(katorga dla mechanika samochodowego bo szczelinomierz do zaworów dajesz od dołu w uazie jest od góry), może schwimmwagen i pokrewne coby sie "ślizgały" na słabszych anomaliach ;), moja ulubiona: idziesz, idziesz i hyc ! zaczyna cie kręcic jak na kacu gdy ci sie zbiera na "naloty na rygę" ;).

 

Anomalie są fajne ale wg. mnie jeden minu który przeczy temu co wcześniej napisałem - zaprzeczenie z potwierdzeniem przez negację ;) - dlaczego ciebie anomalia lapie a niektóre mutanty(pijawka, nibyolbrzym) nie?

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.