Skocz do zawartości

Szukam moda fabularnego.


Rekomendowane odpowiedzi

CZeść ukończyłem CoP, i przyznam że gra mnie wciągneła, chce jeszczę trochę pograć w nią ale wątku fabularnego nie chce mi się przechodzić po raz kolejny od nowa. Szukam moda który ma ciekawe zadania do zaoferowania( może być jakaś fabuła albo po prostu zadania poboczne), może dodawać nowe lokalizacje ale nie musi, najlepiej żeby był po polsku( spolszczenie) lub po angielsku, może dodawać bronie jest to mi obojętne, by był łatwy w instalacji i posiadał wbudowanego moda poprawiającego grafikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkerman1 ja zacząłem grac w pod osłoną śmierci Klondajk 2.0 i jest fajny i bardzo rozbudowany zarówno lokacyjnie jak i fabularnie i ma cos co polecam i cenię - wolność wyboru, zawsze masz alternatywę albo więcej wyjść.

 

http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=716.msg3671#new

 

p.s. szukam solucji i jak znajdę to przetłumaczę.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w sgm 2.2 Jenot i po modzie został tylko niesmak, niby stabilny a co chwila do pulpitu wywalał, problemy z uruchomieniem, różne błędy/bugi, npc zachowują się jak by miały wh i aima, brak przedmiotów do zadań np. c4 do wysadzenia drzwi do bunkra, mod bardzo mi się niepodobał i jedyne co to tylko straciłem na niego czas, moje pytanie teraz jest takie czy mody zaproponowane przez was są podobne czy jednak się różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sgm początkowo zadania są do dupy zaprojektowane ;) Przedmioty questowe spawnują się po otrzymaniu zadania i czasami głupio to wygląda. Tak jak np z tym c4, które spawnuje się bodajże w jednej z piwnic w wiosce kotów jak podejdziesz do drzwi, które masz wysadzić. Jaki masz komp bo może za słaby, ja jenota mam na cienkim kompie postawionego i jest stabilny. Brak wylotów. Grasz na piracie? Bo to ty chyba się kiedyś o to pytałeś. Spectrum Project z posta wyżej jest zarąbisty.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wypróbyje spectrum, i chyba nadrobię zaległe części stalkera, wasza rada rozpocząć od CS czy SoC?

Nie już nie stwierdziłem że warto i zaopatrzyłem się w grę, no nie wiem czy wina paramatrów grafika r270 2gb, 4gb ramu i i5 3.20gHz

Edytowane przez Stalkerman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS chronologicznie wydarzeniami jest pierwszy ale gorszy fabularnie od SoC, ma pewne udoskonalaenia jak np detektory artefaktów, modernizowanie broni itp. SOC bez modów tego nie ma i jak zaczniesz od CS to potem w czysty Cień może ci się mniej komfortowo grać. Ja bym zaczął tak jak wyszły gry, SoC, CS, a potem mody do SoC bo tego jest masa. Jak chcesz samodzielne mody nie wymagające gry to Oblivion Lost Remake 2.5 ale uważaj bo trochę waży no i Lost Alpha, oba to takie różne alternatywne podejścia do Cienia Czarnobyla. Ps. Kompa masz o wiele mocniejszego niż mój to niewiem co takie problemy, nie wiem jakie opcje ustawiłeś ale jak pobawisz się opcjami to powinno być ok.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te ustawienia miałem ogólnie na średnie i rodzielczość 1280-1024, mnie też to dziwiło bo mój pc czasami się zachowywał jak by niemógł udźwignąć tej gry a bf4 spokojnie idzie mi na wysokich w 60 fpsach, pograłem narazie tylko chwilę w spectrum ale jak narazie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny - no prawie - problem, jakie mody to jest zx jakiej podstawki, wiekszośc ma ten dylemat czyli cienie lub zew? niebo raczej mało oferuje wg. mnie.

Mam podstawki w różnych wersjach tez językowych i kopie tychże i gram w danym momencie w ten mod na który mam jazdę, wczoraj był klondajk a przedwczoraj alfa, czasem droga w nieznane-cienie. każdy ustawia pod siebie to co lubi i jak w przysłowiu: im dalej w las tym więcej drzew(modów).

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkerman1 - aby samemu ocenić moda, trzeba w niego zagrać. To co dobre dla mnie, niekoniecznie Tobie musi się podobać. A to czy mod pójdzie płynnie, czy na "hamulcach", zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od jego dopracowania. A im mocniej dopracowany, wymaga silniejszego komputera.

 

Nie chcesz się zawieść na modzie, zagraj w proponowany Ci już Czas Sojuszu ( w ostatnią wersję ). Możesz popróbować też Nowicjusza.

Sam wybierając moda, przeczytaj, a choćby przeglądnij temat moda pod katem zgłaszanych wylotów i problemów technicznych, i porównaj z możliwościami swojego kompa.

Za jakiś czas pojawi się ( tak przypuszczam ) polonizacja dostosowana do Dywersanta, który jest naprawdę dobrze wykonany. Już go przeszedłem w oryginale.

 

A jak chcesz mieć szerszy wybór modów, to jeśli nie masz, postaraj się o Cień Czarnobyla. On jest podstawą większości modów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi o to że trochę poszperałem i ludzią na wersji pirackej gry i ze słąbszym pc na wyżyszch ustawianiach gra chodzi płynniej niż u mnie gdzie mam orginalnego stalkera zaniżone ustawienia graficzne i częste wyloty, i w drodze we mgle na początku w kordonie te wyloty się nie pojawiały, w labolatorium też ale już w barze tak,  nie wiem czym to jest spowodowane ale chyba nie jest mi dane pograć spokojnie w mody, wyszystkim dziękuje za pomoc, dostałem odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.