Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Informacje o OP-2.1

  Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne na tą chwilę HUDy w OP-2.1:
 3. Schowek Tubylca

  Na pewno dobrze szukałeś?
 4. Schowek Tubylca

  I znowu problem z Tubylcem. Tym razem w Czerwonym Lesie.Pierwszy przy tym kawałku konstrukcji znalazłem bez problemu, tego przy czołgu nie widzę.Ani tam gdzie na filmie jest ani pod żadnym innym kamieniem. Jak by co zapis na lokacji. czerwony las. dzień 59.sav zapis na lokacji. czerwony las. dzień 59.dds
 5. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  Czyli wyszło na moje Tylko mała aktualizacja co do płyty https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-pro4-1533534/ Bez litery M co ciekawe jest tańsza a to pełne ATX z literą M to Micro-ATX RAM też mała aktualizacja: https://www.morele.net/pamiec-hyperx-predator-ddr4-2x4gb-3000mhz-cl15-hx430c15pb3k2-8-774202/
 6. Dzisiaj
 7. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  RAM DDR4 jest piekielnie drogi w tej chwili. 8GB RAM kosztuje ponad 300zł. Ten RAM wygląda dobrze ze względu na dobre parametry i niską cenę. https://www.morele.net/pamiec-ballistix-ddr4-tactical-8gb-2666mhz-cl16-blt8g4d26afta-767144/
 8. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @LIQUIDATOR kamera o której mówisz, nie jest żadną funkcją Reborna. O ile dobrze pamiętam pojawiła się pierwszy raz w modzie AMK. Jest to po prostu komenda demo_record. W niektórych modach jest celowo zablokowana aby nie móc właśnie oszukiwać i
 9. [CoC] Powrót legendy 0.8.

  @kondotier mapka zacna, na pewno się komuś przyda, ale niestety nie jest z Powrotu Legendy, gdzie Tunel Prypeć-1 (lub Podziemia Jupitera) posiada tylko jedno wejście i jedno wyjście. Jeśli chodzi o ścieżkę to będzie to gamedata/textures/ui.
 10. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  Dziękuję Panowie za pomoc. Z uwagi, że decydująca jest cena, wybrałem to - ASRock Z370M PRO4 - https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370m-pro4-z370-sata3-ddr4-m-2-usb3-1-gen-1-atx-1624368/ Intel Core i3-8100 - https://www.morele.net/procesor-intel-core-i3-8100-3-60ghz-6mb-box-bx80684i38100-978215/ Został jeszcze RAM. Może być dowolny DDR4? Czy jakaś konkretna firma?
 11. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @kondotier I nie bez powodu nie cieszył.Aparat znacznie skraca czas i siły,zwłaszcza, gdy wchodzisz do miejsca po raz pierwszy.Zamiast tracić 2-3 godziny gry,o wiele łatwiej wszystko najpierw polatać kamerą,zaznacz wszystkie zakamarki wszystkich ukrytych i jawnych wrogów i od razu zaplanować ewentualne przejście tego wszystkiego.Kamera jest to funkcja R. E. B. O. R. N..W innych modach i grach ja jej nie spotkałem.
 12. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  @apg2312 a i5 8400 NOWY kosztuje 900zł na allegro i go kładzie. i5 8400 skanibalizował i7-ki, a co dopiero mówić o i5-tkach. Wystarczy spojrzeć na testy. Cały dowcip coffee lake polega na tym, że smox jest w stanie sprzedać płytę za cenę nowej na nowy socket i kupić procesor. @smox trudno powiedzieć, bo to zależy od tego, co chcesz z komputerem robić. W tej chwili na coffee lake są tylko płyty z Z370, ale w przyszłości będą też tańsze chipsety, co zbiłoby cenę zestawu. i5 8400 nie podkręcisz, można jedynie ustawić na sztywno turbo na 4GHz. Z370 to w dużej mierze płyty tworzone z myślą o podkręcaniu. Na twoje potrzeby przyjąłem sztywny pułap max 550zł, jaki (z chipsetu 370) poświęciłbym na mobo i przejrzałem allegro. http://allegro.pl/plyta-gigabyte-ga-z370-hd3-z370-ddr4-s-1151-atx-i7133455328.html http://allegro.pl/asrock-z370-pro4-ddr4-1151-i7137406610.html Wybrałem tu płyty wyglądające na lepiej doposażone. Niestety, niewiele wiem na temat tych modeli i radziłbym o nich poczytać. Wyglądają na lepiej chłodzone, toteż mogą lepiej znosić oc ewentualnego wymienionego w przyszłości procesora, a dopłata jest symboliczna lub jej brak w stosunku do konkurencji - np. MSI wygląda w tej cenie żałośnie.
 13. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  Szczerze ? ja osobiście, jako posiadacz 6600K cieszę się, że mało straciły na wartości Ale na razie i tak nie zmieniam platformy W każdym bądź razie, nowy 6600K jest w tej chwili na Aledrogo za 795 zł (+ koszt wysyłki) http://allegro.pl/intel-core-i5-6600k-3-5ghz-box-bx80662i56600k-fv-i7005107878.html co uważam nie jest wygórowaną ceną. Używany jest za 600 zł (kup teraz) http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-6600k-ponad-rok-gwarancji-i7137424130.html oraz można spróbować szczęścia na jakiejś licytacji ? Bo ja wiem ? Wszystko zależy od ceny. No i jak pisałem wcześniej od systemu, jaki chce się zainstalować. Ale to już wszystko zależy od @smoxa, co zrobi Ja się na pewno nie będę upierał ani tupał nogami, że moja racja jest najmojsza
 14. [CoC] Powrót legendy 0.8.

  Dla tych co będą grali bez spolszczenia, podmiana tego pliku pozwoli im na zorientowanie się dokąd prowadzą teleporty w Tunelach pod Prypecią. Opisałem po polsku. Tyle tylko, że już nie mam moda na kompie, a nie zapamiętałem ścieżki do jego katalogu. ui_icon_photo1.dds @cichy lub @Anton Gorodecki , możecie podać tę ścieżkę?
 15. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  Czyli zatoczyliśmy kółko.... Ja proponuję to co wyżej w cytacie.
 16. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @LIQUIDATOR Спасибо. Не было желания в других модах пользования камерой. Пользовался только видом из 2 или 3 лица. Dziękuję. Nie miałem potrzeby w innych modach korzystać z kamery. Korzystałem tylko z widoku 2 lub 3 postaci.
 17. BRAZ 1.6.1.

  Uruchomiłem moda. Postrzelałem zombiaków w tartaku i z nich uzupełniłem uzbrojenie. Cwaniaki chodzą z nożami, a jak podejdziesz to wyciąga kałacha albo pompkę i wali. Oczywiście wcześniej wziąłem AK z granatnikiem spod krzaka. A szukając pod jodłami, znalazłem Gaussa. Ale zamiast niego, do inwentarza wskoczyły tylko kasety z amunicją. Wam też? Jestem na Skadowsku po oddaniu przesyłki. Zadań jeszcze nie brałem, sprzedałem to co przytargałem, nie kupione do Kardana na części i do utylizatora. Może kasa wpadnie. Kardan po powiadomieniu zjechał z cenami naprawy więc skorzystałem. Pobawię się jeszcze trochę, bo na razie nie widzę nic nowego. Ale to dopiero początek, więc nie dziwota. Musiałem poczitować, bo GG przy pełnym plecaku po trzech krokach stawał, a Red Bule niewiele pomagały. Ceny handlu kupno<->sprzedaż, tradycyjnie zaporowe.
 18. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  @Darth ReX, jaką płytę byś kupił na moim miejscu?
 19. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  Przyciski klawiatury?Potrzebne są tylko przyciski u myszy.Lewy - przód,prawy tył.Wszystko jest proste. Nie wiedziałem,że zarządzanie wolną kamerą może powodować trudności,zwłaszcza u tych, którzy grają w R.E.B.O.R.N.Trzeba będzie w przyszłym wideo powiedzieć,jak ją kontrolować.Na pewno nie jesteś jeden,który nie wie.
 20. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @DaarMoo - Opis był po to, aby wstawiający miał jasność co instaluje. Też zainstalowałem jak leciało i po krótkiej grze, zniesmaczony łatwością, przeinstalowałem i chyba dopiero wtedy dałem komentarz z odczuć. Ale dobrze że to napisałeś, bo będzie informacją - ostrzeżeniem dla innych.
 21. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @LIQUIDATOR С коментарём гамепей совсем лучший. Желаю успехов. После окончания мода, я попытался проиграть по другому. Не пошол с разу к безпилотке, а к входу возле штаба. Буквы исчезли ране чем вошол на базу. Так и решил действовать толко с ножом. Вошол на базу, сидя на корточках правее штаба подошол к ящикам и дальше к камуфлажке. И дальше как ранше. И вновь задача найденя камуфляжки появилась возле ящика з бумажкой. Кажется, нада было туда добратся внекамуфляжу. Винтовки и осталные вещи у беспилотчика взял в месте с модулем для бандитов. Тоже с трубы дома деревни бандитов взял Бизона с патронами. Дальше не играł, не знаю, как будет. Tłumaczenie. Z komentarzem gameplay znacznie lepszy. Po skończeniu moda, spróbowałem zagrać ponownie inaczej. Nie poszedłem od razu do drona, ale do wejścia koło sztabu Litery zniknęły zanim wszedłem na bazę. Wtedy zdecydowałem grać tylko z nożem. Wszedłem na bazę i na kucaka z prawej strony sztabu podszedłem do skrzynek i dalej do ubioru maskującego. A dalej jak poprzednio. I znowu zadanie znalezienia kamuflażu pojawiło się przy skrzyni z dokumentem. Wygląda na to, że należało tu dotrzeć bez kamuflażu. Karabin i pozostałe rzeczy przy dronie wziąłem razem z modułem dla bandytów. Z komina w wiosce bandytów wziąłem też Bizona z amunicją. Dalej nie grałem, więc nie wiem jak będzie. Во время пользования свободной камерой, какой кнопкой перемещаешься в пиерод? Могу только W в верх, S в низ, D правее и A левее. Pytanie o klawisze dla wolnej kamery.
 22. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @kondotier instalując, miałem otworzoną stronę z Twoim opisem patcha i fixa 5 żeby celnie wybrać. Chyba jednak niektóre dodatki gryzą się ze sobą i coś, w związku z tym, pomieszało się. Teraz ograniczyłem do minimum.
 23. Płyta Z170 PRO GAMING i co dalej?

  Tak szczerze, to po premierze coffee lake inwestowanie jakichkolwiek pieniędzy w Skylake i Kaby Lake nie ma sensu, a te 6600K są stanowczo za drogie. Jak na wiek to prawie wcale nie są tańsze od np. doskonałego i5 8400, który ma 6 rdzeni. Z170 oczywiście nie obsługuje Coffee lake, więc jest ślepą kiszką rozwoju. Nie sugerowałbym się płytą przy kupnie części. Lepiej ją sprzedać (a chodzą drogo) i kupić nową płytę na Coffee Lake i taki właśnie i5 8400.
 24. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @DaarMoo - poczytaj w poprzednim moim wpisie. Na temat korzystania z tych fixów "usprawniających" moda, pisałem, aby dawać je z umiarem. Chyba tylko ilość broni, czy może pieniędzy w trupach i częstszy spawn artów anomaliach warte są zainteresowania. Reszta psuje moda na amen.
 25. Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Pomyliłem sądząc, że dużo do roboty nie będzie. Sporo tego jest, więc trochę to potrwa.
 26. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  Od momentu stawiania skanerów na Agro żadne wykonane zadanie nie zniknęło z PDA. Mało tego, podczas dialogów nie pojawiały się "wyróżniki z ikonką" świadczące o zakończeniu bądź rozpoczęciu zadania. Czyli właściwie mogłem iść do przodu, ale PDA zaczęło pęcznieć od starych i nowych zadań. Zrobił się młyn. Skrypt przestał zatrybiać. Doszedłem do wniosku, że za dużo dodatków wrzuciłem do moda. Całą drugą część patcha 3 i większość z 5-ciu czit-udoskonaleń. Dziwne bo w Rudym Lesie, Limańsku i Jantarze wszystko było ok. A od Agro - kaszana. Nie pozostało nic innego jak postawić od początku z mocno ograniczoną ilością dodatków. Zobaczymy.
 27. Stalker "na wesoło" :)

  Taki poczwórny dzień słonia , spocił się też nieźle.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.