Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. A walk w tym modzie z tego co pamiętam jest tyle co kot napłakał, trochę można popykać do mutantów i parę strzelanin.
 3. Today
 4. Kanon1022 - nie pamiętam, nie wiem, nie jestem techniczny.
 5. @Ezaikiel To dla Ciebie.
 6. @kanon1022 Tak jak wyżej napisał @tom3kb, szkoda zachodu z kombinowaniem, dla tak krótkiego moda.
 7. @vidkunsen Witam czy da się zwiększyć pojemność magazynka w tym modzie i jak to zrobić . Robiłem przez ammo_mag_size i wywalało do windy.
 8. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny A po co komu tutaj odtwarzacz? Stalker, zwłaszcza w OP, powinien się skupiać na tym, jak przeżyć, a nie beztrosko słuchać disco-polo Poza tym na wielu lokacjach w tej wersji są zajebiaszcze ambienty, miód dla ucha Oczywiście, każdy ma swoje wymagania, ale moim skromnym zdaniem te odtwarzacze są niepotrzebne
 9. @kondotier 5 lat w tą czy tamtą :v
 10. boberm

  OP-2.1

  Tylko gdzie to teraz dostać?
 11. @tom3kb Fragmenty zdjęcia są zawsze w plecaku. Pod ognisko, oczywiste że zajrzałem. Ale podpowiedź była "nieopodal ogniska". @vidkunsen Garik dawno dostał arta, Natasza swoje części mutantów, a Sieńka już jest w barze. Narzeczeni pogodzeni. Barman też opowiadał o przyzwyczajeniach fotografa. A plecaki i tak są bez naprowadzenia. Naprowadzenie jest po to, abyś miał w przybliżeniu lokalizację. Inaczej szukaj fotki w barze, przy jego złożoności, albo tu na dziczy. Dałem zrzuty schowka w barze. 1000 razy byś koło drzewa przeszedł i schowka nie zauważył.
 12. Przykład - arty dla Nataszy i Garika - jak zapomniałeś o czym gadały postacie po drodze i nie odwiedziłeś kolejnego w łańcuszku to idziesz na miejsce - np. X-10 i sama lipa bez sosny - nie ma. Z 1 kwesta się robi 100, nie odwiedzam miejsc jak Kondotier z namiaru z tzw. dodatkowego źródła bo tam nic nie ma jak skrypt nie zaskoczył.
 13. @kondotier A w szparach pomiędzy tymi cegłami, na których stoi beczka z ogniskiem? W jednym modzie tam było ukryte pda czy usb może tu też
 14. kondotier

  OP-2.1

  @Ignachinio Poczytaj sobie wybrane dzieła Lenina i będziesz wiedział o czym mówi radio.
 15. Ciągnę inne zadania i na razie się wiążą. Chciałem przy okazji biegania zabrać część fotografii z Dziczy. Korzystam z podpowiedzi od samego Outfatera, znalezionej na forum. Ponieważ te części leżą i można je znaleźć nawet bez podpowiedzi ( a ja z kwestowymi NPCami rozmawiałem i ich zadania zrobiłem ), to schowek powinien być niedaleko od ogniska przy wagoniku, jak na zrzucie. Jak widać, elementami w których można ukryć schowek, są te duże i małe pojemniki, a przede wszystkim rury. I nic nie znalazłem. Nawet ( wiedząc jak ) wlazłem na daszek nad rurami i z niego za płot po lewej. Czy możecie przy okazji pobytu na Dziczy, sprawdzić jak to jest u Was? A może komuś już się poszczęściło?
 16. @cez137 ani się nie pogłowisz, ani nie posiedzisz mod jest krótki, że raz dwa i zobaczysz koniec, także kasy nie chomikuj jak uznasz, że coś ci potrzebne to kupuj.
 17. @vidkunsen dobra już to ogarnąłem, zacząłem w to grać i pomimo najniższego stopnia trudności "nowicjusz" mod jest nawet trudny, wszędzie pełno niewidzialnych anomalii/radiacja, wytrzymałe mutanty do tego jest ich sporo, nawet kilka ślepych psów potrafi zabić, hmm? fajna oprawa graficzna, zielono bardzo, nie wiem za bardzo na czym polegają te modyfikacje broni/pancerzy bo kazałem sobie tłumik na kałacha i psi ochronę w hełm a tego nie ma...i kasy za to też. powiem Wam że tak po kilkunastu minutach grania doszedłem do wniosku że będzie nad czym posiedzieć i nad czym się pogłowić. Pomimo tego że mod jest w miarę świeży to chodzi mi na moim tosterze na dynamicznym oświetleniu i nawet nie laguje, hmm? a to ciekawe
 18. Ignachinio

  OP-2.1

  Działa tylko radio... ale tak działa że są to bardziej szumy niż muzyka. Czasami radio bar jakaś mówioną audycję nadaje. Ale jak się rosyjskiego nie zna to to sensu nie ma.
 19. Cez137: Скачать .torrent : https://torrentred.games/load/shuter/3255-stalker-voley-sluchaya.html Скачать : http://mygamesrus.ru/stalker/3281-stalker-cop-voley-sluchaya-2017-by-siriys2012.html http://postap.ucoz.ru/load/drugie_postapokalepticheskie_fajly/mody_s_t_a_l_k_e_r_zov_pripjati/s_t_a_l_k_e_r_zov_pripjati_volej_sluchaja/86-1-0-576 Na dole strony, repak, torrent i solucja: https://stalkerportaal.ru/load/zov_pripjati_novyj/zov_pripjati_repack/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat_volej_sluchaja_1_6_02_2017_repack_rus_ot_serega_lus_obnovlen_ot_14_03_2017/135-1-0-2560 Oraz na stronie naciskasz скачать: https://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat_volej_sluchaya-151314/
 20. tom3kb

  OP-2.1

  Kiedyś było mówione, że odtwarzacze i flaszki z muzą nie działają w tej wersji bo miały powodować problemy/wyloty. Robią tylko za itemy questowe, znaczy się odtwarzacze i niektóre flaszki z muzą.
 21. Z zadania się robi 10, staram się nie ciągnąć 3 czy 4 zadań na raz tylko po jednym od początku do końca ale zawsze jest jakiś kwest/kweścik który jest istotny. Jednym zdaniem - zima przed nami i modem oraz przed herbatą i główkowaniem co tu zrobić by ruszyć.
 22. @tom3kb a jest inne źródełko? bo na ap-pro jest to samo co tu, pomogło powtórne pobranie.
 23. OldMan

  OP-2.1

  Swoich sejwów nie mam bo nie gram w OPKę ale jak masz sejwa z odtwarzaczem w ekwipunku to wstaw postaram się sprawdzić co i jak.
 24. Zwinny

  OP-2.1

  Ja mam pytanko jeszcze, po co są odtwarzacze skoro nie można słuchać muzyki? Trzeba ściągać osobną paczkę? Ma ktoś link?
 25. OldMan

  OP-2.1

  Nie gram w OP 2.1 ale mam postawioną (patch 8.2) więc sprawdziłem jak to jest u mnie. Pobierz paczkę: https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZXygQkZLN08NoGKOg85itnN4gjVcHbzJjTy Zrób kopię swojego katalogu bin i pliku fsgame.ltx w bezpieczne miejsce. Wypakuj pobraną paczkę do katalogu z grą ze zgodą na nadpisanie plików. Przed: Po:
 26. Zwinny

  OP-2.1

  @MruwneikeJak już zapisałeś grę z napisem developer to za nic go nie usuniesz, trzeba grać zanim go nie było niestety Ale posrana jest ta misja na zatonie z gostkiem który stoi na minie, męczyłem się z tą falą psów chyba coś koło 10 razy a jak się udało i zrobiłem zapis potem zginąłem to za każdym razem jak go wczytam to on od razu wybucha I cyk od nowa się męczyć
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.