Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. Far Cry 5

  Kolejny filmik z rozgrywki. Można łowić rybki Ale granie na konsoli w fpsa wygląda żałośnie Jakby jechał po szynach, broń ciągle na środku ekranu i powolne rozglądanie się/obracanie dookoła.
 3. Dzisiaj
 4. Dyskusja Ogólna

  @bolo zawsze możesz sobie pomóc spawnerem od @kazik. Dialog z kłem pojawia się po odnalezieniu rabinowciza w Prypeci i rozmowie z Zacharem. @kazik dzięki
 5. Dyskusja Ogólna

  Bardzo dziękuję, z tym, że Kieł nie chce gadać, siedzi przy ognisku i nie ma takiej opcji dialogowej. Może to jest spowodowane tym, iż nie dostarczyłem Serca Poltergeista i 10 Brukowców dla Klenowa, mam 5 Brukowców ze względu na to, że mam fixa na degradację artefaktów i powstał problem. Czy to może wpływać na brak dialogu z Kłem?. A i jeszcze mi wisi zadanie na zmodyfikowany automat do ostrzału snajperskiego dla Woronina , nigdzie nie umiem go znaleźć a jestem już dość daleko z grą.
 6. NA PRZEKÓR ŚMIERCI. W PAJĘCZYNIE KŁAMSTW.

  @Kiwi_PL - skoro z tobą nie chce gadać, to czeka aż schowki zapełnisz. Na tym etapie gry, powinieneś już to wszystko mieć. Na lokacji jest ogrom schowków z potrzebnym barachłem. Jeśli grając do te pory nie nazbierałeś, to czeka cię spacerek w poszukiwaniach. Może to ci pomoże: https://www.youtube.com/watch?v=a3dp1nM5cIo https://www.youtube.com/watch?v=3TlJGLVjmTs Powodzenia.
 7. Dyskusja Ogólna

  przejście na starą wieś ujawniała się po rozmowie z Kłem, który zlecił nam uratowanie Pielgrzyma
 8. Dyskusja Ogólna

  Witam wszystkich, wróciłem z 2 tygodniowego wypadu na wschodnie rubieże Rzeczypospolitej i od razu wziąłem się za grę. Niestety potrzebuję podpowiedzi, mam przynieść ostatnią fleszkę Kostiii i nie mam wejścia do Starej Wsi, co muszę zrobić aby pokazało się wejście?.
 9. StalkerTeam News - I / 18.08.2017

  Super robota! Bedę stale obserwował i coś od czasu do czasu tu dorzucę. Co do FairFighta, owszem pracuje on na wiki, ale ostatnio ma taki zapierdziel w pracy i domu, że musiał oduczyć się spać i jeść żeby z wszystkim zdążyć :-) Jakiś czas tak musi być.
 10. Dziwne cienie po bokach ekranu

  Nie. Nie ma. Raz dwa odpal grę, wklep formułkę w konsolę. r2_sun_near_border 1.0 Ciesz się brakiem skurviałych cieni. W każdej grze na X-Rayu warto to wklepać. Niezależnie od moda. Poprostu xray ma takie właśnie niedoróbki. Zostawiam link do mojego miniporadnika na przyszłość:
 11. NA PRZEKÓR ŚMIERCI. W PAJĘCZYNIE KŁAMSTW.

  Mam pytanie, jestem na etapie ubicia Chimery i założenia schowków. Dostałem po "kałachu" i dekoderze Niedźwiedź (na jeden schowek) i co dalej? Mam je sam zapełnić (magazynki, konserwy itp) , czy zleceniodawca dostarczy mi później resztę sprzętu? Chodzę do niego co jakiś czas ale on jakiś niechętny do rozmowy na temat wypełnienia schowków, a zadanie cały czas się wyświetla. Mam wrażenie ze fabuła mi się zawiesiła, zleceń nie ma, kasy niem a pić trzeba ;-( Znajdziek też jak na lekarstwo.
 12. Problemy techniczne

  Jesteś po rozmowie ze stalkerami masz zdobyć broń i żarcie: zapis.dds zapis.sav
 13. Problemy techniczne

  Wylot przy próbie podejścia do obozu stalkerów po rozmowie z perfumiarzem w Martwym Mieście
 14. Problemy techniczne

  Przecież już Ci to robiłem.... Masz jakiś bardziej aktualny sejw ? Pomagam paru osobom ale wydaje mi się, że zrobiłem Ci fabułę aż do wejścia do szkoły żeby uwolnić Doktora.... Gdzie następuje wylot? U mnie Twój sejw wczytał się bez problemu.
 15. Dziwne cienie po bokach ekranu

  A to ok Czyli po prostu ten typ tak ma.
 16. Dziwne cienie po bokach ekranu

  Mam podobnie @tom3kb tylko w mniejszym zakresie. Ja traktuję to jak cienie czegoś, co jest za moimi plecami i się tym po prostu nie przejmuję. Jak zrobisz niewielki zwrot w lewo czy w prawo to pewnie znika. Myślę, że to błąd moda, bo na filmikach Syrriusa też to czasami się przewija mimo, że jedzie na "szóstce".
 17. Problemy techniczne

  @kazik jakub_autosave.sav jakub_quicksave.dds
 18. Dziwne cienie po bokach ekranu

  U mnie też tak było. Różnie na różnych lokacjach. Na filmikach na Yutube, też tak mają.
 19. Problemy techniczne

  To wstaw sejwa sprawdzę.
 20. Poradniki do NS 2016

  @tybet1964 jak dobrze pamiętam dopiero po wykonaniu zadania na bagnach z jakimś bandytą dostajesz namiar na PDA Dzika, i tam jest kod
 21. Gram sobie w NS 2016 na ustawieniach wysokich, pełne oświetlenie dynamiczne w FullHD i często widzę katem oka na dole i po bokach ekranu podczas poruszania się takie dziwne cienie. Przeważnie wchodzą tak minimalnie na ekran ale np w Parowie udało mi się ustawiać tak, że pojawiają się takie wielkie, tak jakby z za mnie bił snop czarnego światła i tam gdzie ja stoję nie może przejść przeze mnie i dlatego przede mną jest jasno. Też takie coś macie? Widziałem czasem takie bugi w niektórych modach ale nie rzucały mi sie w oczy jak tutaj. Przykład na screenie to już wersja ekstremalna, normalnie to podczas poruszania czasami wskakują trochę po bokach i na dole, zależy jak się obrócę itp. Czy to może wina oświetlenia na danej mapie? Wydaje mi się, że to może jakieś dziwnie wyświetlające się cienie drzew, niektórych ich modeli? Procesor AMD 3x3.1Ghz Ram 4GB Grafika GeForce gts 450 amp 1giga pamięci.
 22. Problemy techniczne

  nie pomogło, dalej wywala
 23. Poradniki do NS 2016

  Znajdę gdzieś kod do tego schowka Dzika na ich bazie?
 24. Problemy techniczne

  Czysta instalacja może pomóc ale niekoniecznie bo takiego pliku ani w modzie ani w podstawce nie ma... Spróbuj dodać ten plik do folderu gamedata\textures\ui ui_npc_u_stalker_ne_exoskeleton.dds
 25. Problemy techniczne

  Gra nie może znalezc textury, wez najlepiej zrób czystą instalację, wywal podstawkę, zainstaluj wszystko jeszcze raz i powinno być dobrze.
 26. Problemy techniczne

  Więcej wylotów, niż samych dni grania FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp [error]Line : 295 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find texture 'ui_npc_u_stalker_ne_exoskeleton'
 1. Pokaż więcej aktywności
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność