Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Metek58 - ze zwłokami w betonowej wannie jest haczyk - musi być wg. linii fabularnej inaczej się nie pokaże trupek i lipa z zadaniem.
 3. Wszystkiego Najlepszego @kondotier. Przepraszam za spóźnienie.
 4. Wszystkiego dobrego Kondotierze, zdrowia i wszelkiej pomyślności
 5. Złotą rybkę dostałem od Luki za artefakt Mroczna dusza i PDA stalkera, przy którym go znalazłem. Kwasowa dusza leży w skrzynce na Cementowni, żeby ją otworzyć, trzeba wcześniej znaleźć martwego stalkera w Betonowej wannie.
 6. Znalazł ktoś Złotą Rybkę i Kwasową Kulę? Jeśli tak, to gdzie i czy na Zatonie. Obłaziłem chyba cały Zaton, a tych artów zadaniowych ni hu-hu.
 7. @tom3kb nie wymyślam Wysłałem Ci na PW krótkie uzasadnienie mojego toku rozumowania.
 8. @Sieriożaja wiem, że jest późno ale z jakiej racji masz dostawać bana za wstawianie linków do moda. Już nie wymyślaj. Jak masz 1.3 to w sumie nie masz nic innego niż jest ogólnie dostępne. Chyba, że chodzi ci o to, że już masz moda tak przygotowanego ostatecznie do grania i taką gamedata spakować znowu i wrzucić. W sumie to takie coś to niegłupi pomysł nawet ale mod sporo waży, ponad 5Gb to ze swoimi internetami ja się takiego zadania bym nie podjął. No i po tylu latach od premiery to takie udogodnienie i tak by pomogło chyba niewielu
 9. @Phoebus Jeśli działa, to nie ma problemu. Gdybyś koniecznie kiedyś potrzebował, to napisz do mnie na PW, na FB, mailowo, YT, gdziekolwiek. Boję się publicznie wstawiać, bo zaraz jakiś nadgorliwiec bana za modyfikowanie plików Gorodeckiego
 10. Yesterday
 11. Jakby co to spokojnie mogę wystawić na GD
 12. Jeśli ktoś ma miejsce na GD, mega czy czymś innym, to wrzucę Wam sprawną wersję 1.3 i będzie z głowy Tylko ktoś musiałby to pobrać i przerzucić, bo ja pokopałem po swoich kontach i nie mam za bardzo gdzie tego trzymać...
 13. Podbicie tematu. Mamy tu fanów serii Fallout ? Taki oto pistolecik możemy znaleźć podczas gry: Nie jest być może jakiś bardzo dobry, ale krzywdę zrobić może. Warto zagrać w moda chociażby dla takich ciekawostek. A tutaj pistolet z Fallout 3 : Szkoda, że tak mało osób gra u nas w Outfater. Dla przykładu przejście moda Syrrius zajęło 102 odcinki. To pokazuje, że jest co robić w modzie.
 14. @boberm stanowczo za mało świeczek
 15. Drogi @kondotier - ciut za pózno zajrzałem na Forum. Ale szczerze zyczę zdrowia i spełnienia wszelkich potrzeb. 100 lat Kondotier !!!!!! Nie znam Twoich upodoban kulinarnych , ale ten torcik winien Ci smakować.
 16. Gh0sTp

  GUNSLINGER mod

  U mnie nie jest nic przetłumaczone, tak jakby nie widział spolszczenia. Bronie mają nazwę st_weapon_sg12 itp Tutaj screen @tom3kb
 17. tom3kb

  GUNSLINGER mod

  @Gh0sTp spolszczenie w wersji alfa więc nie wszystko jest przetlumaczone. Zawsze możesz wrzucić screeny co jest nie tak to pomożesz tłumaczowi.
 18. Gh0sTp

  GUNSLINGER mod

  Dziwnym trafem spolszczenia nie działa u mnie prawidłowo. Gra jest w "części" przetłumaczona., lub nie wykrywa spolszczenia. Jakieś sugestie ?
 19. Grunt, że wreszcie działa. Czyli wychodzi, że wreszcie zrobiłeś tak jak należy bo instalacja moda zawsze sprowadza się do wrzuceniu gamedata spolszczenia na końcu na moda Ten mod to w ogóle jest jakoś porypanie zrobiony, ja mam jeszcze instrukcje instalacji wcześniejszą to w ogóle.
 20. O, i to jest dobra wiadomość. Nie ma problemu, poczekam i dam CI znać. Matko kochana, chwalmy Pana! Uruchomiłem. W opisie uruchamiania z pierwszej strony jest w zasadzie wszystko ok. Takie kroki poczyniłem: Po wypakowaniu tego archiwum: https://yadi.sk/d/5GCH6kbj3NtEgt będą dwa foldery BIN, GAMEDATA i plik GAMEDATA.DBMM (tego pliku nie kopiować wogóle) Oba foldery kopiujemy do katalogu gry ze zgodą na zastąpienie plików w BIN Pliki spolszczenia GAMEDATA wgrywamy do GAMEDATA moda ze zgodą na zastąpienie I zaczęło działać
 21. Jak radził kolega, poczytaj tę "kilometrówkę", pewnie Wujek Dobra Rada wziął ten problem pod uwagę... hue, hue. @Phoebus Tak poważnie: jak poczekasz, to późnym wieczorem spakuję swoją wersję, ale mam straszny kocioł i musiałbyś mi się koło 23 przypomnieć bo bardzo możliwe, że zapomnę. Mam chyba gdzieś też dostosowaną wersję 1.3.1 - jakby Cię interesowało, to sprawdzę czy wszystko na pewno działa.
 22. Wersja repacka z pobieralni to jest 1.3.1. Ta wersja moda jest całkowicie nie kompatybilna ze spolszczeniem. Wszystkie linki z Yandexa są do wersji 1.3.2. Szperam po odmętach ruskiego internetu i szukam starej wersji 1.3 moda. Chyba, że ktoś z Was wstawi?
 23. No i niestety projekt definitywnie zamknięty. :( No ale jak się nie ma sił żeby moda doprowadzić do końca to tym trudniej zrobić pełnoprawną grę. Zapowiadało się fajnie ale wyszło jak w wielu innych przypadkach. Pojawiło się trochę screenów z projektu, wygląda to fajnie więc trochę szkoda. Kilka poniżej:
 24. @marek74chros A jaki problem przed usunięciem moda, przekopiować sobie katalog ( katalogi ) z zapisami w bezpieczne miejsce? Postawisz moda na nowo, uruchomisz go aby zrobił sobie user.ltx, wyjdziesz na pulpit i do katalogu z zapisami przywrócisz ostatni zapis. Grasz dalej.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.