Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Anomalny PC. A co kryje się za boczną ścianką? A tutaj magnes z obudowy. https://www.etsy.com/listing/711557890/cool-handmade-stalker-chernobyl?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=stalker+magnet&ref=sr_gallery-1-5&organic_search_click=1
 3. https://www.etsy.com/pl/search?q=stalker&page=3&ref=pagination Ceny są bardzo przystępne a gadżety zacne.
 4. PIS (czyt. my podatnicy) płaci za te przyjemności udziału w tym cyrku zwanym "pandemią".
 5. Chyba wiem o co może chodzić. Pijawka z angielskiego to bloodsucker, a jak wiadomo w NS można wymieniać się czerwonymi mackami pijawki ze Swibłowem na Bagnach. Więc raczej chodzi o tą część ciała mutanta.
 6. Ile dałeś za ten kombinezon Ekologa
 7. Today
 8. To gierka 2D od studia CABO stworzonego przez człowieka o pseudo Carbo00. Co o samej gierce? ZERO Sievert to postapokaliptyczna gra osadzona w fikcyjnej części Rosji. Bunkier ZERO Sievert: tutaj możesz przyjmować nowe zadania, rozmawiać z NPC, handlować ze sprzedawcami, zarządzać sprzętem i ulepszać swoją bazę. Mapy: Mapy są generowane proceduralnie, aby zapewnić dobrą grywalność. Główne punkty zainteresowania będą wtedy za każdym razem w innym miejscu, ale wszędzie na mapie są łupy, więc przygotuj się na eksplorację! Modyfikacja broni: Bronie można modyfikować, od gracza zależy, czy stworzy ulubioną broń, czy skupi się na statystykach. Istnieje wiele różnych modów i niesamowita liczba kombinacji Łupy: Istnieje ponad 100 różnych przedmiotów do zdobycia i możesz ich użyć do tworzenia nowych przedmiotów, ulepszania własnej bazy lub ich sprzedaży. Wszystko to otoczone postapokaliptyczną atmosferą, którą postaram się stworzyć najlepiej jak potrafię. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakieś pytanie, możesz dołączyć do kanału Discord. Gierka na Steam: https://store.steampowered.com/app/1782120/ZERO_Sievert/ Discord twórcy gry: https://discord.com/invite/YxsVGAhcyf Filmiki z gry:
 9. Prace robocze lokacji z zamkniętego «Na Przekór Śmierci 3» zostaną wykorzystane w «S.T.A.L.K.E.R.: New Project»! O tym poinforowali twórcy moda, dodając kilka nowych screenów z lokacji Wysypisko. Należy wspomnieć, że od dłuższego czasu w zespole jest jeden z level-designerów «NPŚ 3», a mianowicie modmaker pod pseudonimem Bagienny Doktor. Gracze mogą go znać jako autora słynnego moda «Droga we Mgle».
 10. Takie tam "wcielanie się w rolę naukowca z Jantaru" 🤣🤪
 11. vidkunsen

  Diuna (2021)

  Rzetelna opinia byłby skrótowy opis tego co obejrzałem ale unikam tego bo to jest nadinterpretacja zwana takze "spojlerem". Ja obejrzałem i nie jest to w moim guscie widowisko warte obejrzenia niz jeden raz tak żebym wiedział o czym jest jakakolwiek dyskusja w temacie.
 12. Ten перфузор to po prostu pompa infuzyjna Czy to słówko nie jest czasem zapożyczone od angielskiego sucker? A to z kolei mogłoby się wiązać z potworami z serii Resident Evil, które gościły w OP-2 (nie wiem jak to się odnosi do OP-2.1).
 13. @kondotier Ja od samego początku, przez zdecydowaną większość gry korzystałem z quicksave pod klawiszem F5, wczytanie pod F9. Pod F1 i F2 zawsze ustawiam sobie na początku apteczkę/bandaż. A o tym oknie z przedmiotami do wyboru które pokazałeś to muszę przyznać, że nie wiedziałem
 14. Ilu ludzi, tyle będzie opinii na dany temat. I dobrze, po to są dyskusje. Niestety, kiedy czytam takie posty to przeważnie rezygnuję z dalszej dyskusji, ponieważ nie dokarmiam trolli. Dziecko z podstawówki napisałoby bardziej rzetelną opinię na dany temat.
 15. boberm

  Diuna (2021)

  @pacjent1972 - eeeee tam . Nie każdy :-))) Ten film - jak wiekszośc adaptacji filmowych - tych dobrych - jest raczej trudny w odbiorze gdy widz nie wie, w czym do końca uzcestniczy. W jakie Universum sie zapuszcza.
 16. @DaarMoo @wariat Mam takie pytanie. Na jednej z plansz informacyjnych znajduje się informacja, że klawiszem F5 dokonuje się szybkiego zapisu. Pokazuje to kursor. U mnie natomiast po kliknięciu w F5 wyskakuje okno umożliwiające samodzielny wybór przedmiotów dla szybkich klawiszy (F1 do F4) A co jest u was? Zapis, czy szybkie klawisze. Odpowiedź potrzebna dla ewentualnej zmiany opisu na planszy.
 17. Temat zrobił taką reklamę "Diunie" że każdy pójdzie do kina jak w dym, często w ciemno nie wiedząc z czym to się je.
 18. boberm

  Diuna (2021)

  No cóz . Każdy ma swoje bajki do oglądania . Jedni wybieraja - kolokwializując- "bajki " w rodzaju Diuna lub Blade Runner , a inni wolą 22 Panfiłowców i Podolskich Kursantów. Kwestia wyboru .
 19. vidkunsen

  Diuna (2021)

  Także Smox omijam szerokim łukiem kina wszelkiej maści i rodzaju. Głośno, smród żarcia i spoconych z emocji "kinomaniaków" ;), amalgamat chlewu z paśnikiem, słychać tylko odgłosy żarcia i rycia niczym dziki w samarach (torbach) z chrupkami wszelkiego rodzaju, siorbanie i mlaskanie spragnionych "pijawek" kinowych. A nad wszystkim niczym ozon unosi się fetor kebabu, gyrosa czy tureckiego placka z azteckim sosem - tzw. pizza z ketchupem. Tak było dawno temu gdy byłem z dzieciakami w kinie na filmie o psie Piorunie, obejrzeliśmy go ponownie w domu, na kompie i nie miałem przeswiadczenia, że jestem w sali konsumpcynej na jakiejś czereśniackiej potupajce. Diuna - ponad 2 godziny w klimacie z kamerą wśród zwierzęcych pobratymców.
 20. smox

  Diuna (2021)

  Zamierzam zaryzykować i pójść do kina na ten film, chociaż nie lubię chodzić do kina. Byłem kiedyś na filmie Pacyfic Rim i wyszedłem w połowie. Nie dlatego, że film kiepski, tylko było tak głośno, że nie szło wytrzymać. Podejrzewam, że robią to specjalnie, by przygłuchawa od tych słuchawek na uszach młodzież mogła coś usłyszeć🙂
 21. Dosłownie za grosze. https://www.eneba.com/pl/xbox-xbox-game-pass-for-pc-3-month-trial-subscription-windows-10-xbox-live-key-global?af_id=lowcygier
 22. Yesterday
 23. vidkunsen

  Diuna (2021)

  Dla mnie film taki jakiś nijaki, może dlatego, że mam przed oczami starą produkcję. Zobaczę 2 część to ocenie całość, na razie szału nie ma.
 24. No i jest nowy epizod. https://www.mediafire.com/file/quhh5n2a1ajqfhv/AshesAfterglow1_00.zip/file Sam autor ostrzega że mogą być bugi więc jak ktoś chce poczekać jeszcze to może pograć w zaktualizowanego poprzednika. https://www.mediafire.com/file/46uccia5ghxnhpo/Ashes2063Enriched.pk3/file Jest to połączenie pierwszego epizodu i dodatku Dead Man Walking. Nowe sekrety, nowa pukawka (w dodatku) i parę mniejszych zmian.
 25. Potem to będą schody na CEA 2 No i na te dachy dostaniesz się z innej lokacji jak będziesz robił zadania.
 26. No to wcale nie było bezcelowe. Przemieszczając się pomiędzy teleportami oczyszczałeś teren CEA z wrogów i wieżyczek, prawda? I bardzo dobrze, bo do CEA będziesz jeszcze wracał i to nie raz. Gdybyś teraz nie oczyścił elektrowni, to później i tak musiałbyś to zrobić, więc na jedno wychodzi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity