Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. @tom3kb Sprawdziłem , później wczytałem save bo nie wiedziałem czy postępuje dobrze. W każdym razie dzięki za pomoc
 3. Yesterday
 4. Nazwa: Anomaly Magazines - Weight and Text Fixes Twórca: Sparkynton Podziękowania: wuut Opis: Link do pobrania: Źródła: moddb.com
 5. Nazwa: EFT Full Medic Item Overhaul v2.4 - Sound Update Twórca: DerChrom Podziękowania: Souvlakii, Icarogib Opis: Link do pobrania: Źródła: moddb.com
 6. Strzelba SPAS-12: Trochę zdjęć z testów:
 7. Dodano do G.S.W.R. kolizję Hudu broni - podziękowania dla ValeroK. Polepszono widok z trzeciej osoby, co można zauważyć na drugim i trzecim screenie.
 8. Nie pamiętam co trzeba było zmienić w skrypcie żeby wyłączyć obrażenia kończyn, ale zrobiłem wersję zmniejszającą obrażenia. Sprawdź czy działa https://drive.google.com/drive/folders/1rVnhgwOmTCBQrNoMiH9BSi-qLbJHxssf Wrzuć i podmień ten plik do gamedata/scripts.
 9. @Anton Gorodecki Od początku miałem ustawione oświetlenie domyślne Dzięki gawron za pomoc. W ogóle ten mod zapowiada się całkiem ciekawie, jestem już po misji z odzyskaniem pendrive dla Pustułki.
 10. Mod na dostateczny, wkurza ekspresowe uszkadzanie się broni, ubrań. Non stop chce jeść, pić. Problemy z artami, te misje ze zbieraniem nie wykonane(jest artów, ale same słabe). Na szczęście fabularne na arty jakoś poszły. Mało misji, puste miejscówki na mapie. Latanie z Zatonu na Janów i z powrotem. Prypeć to lokacja retrospekcja, normalnie tam nie trafimy. Tyle dobrze że jest do czego postrzelać bo wszytko co trochę się respi. Jak znajdziemy fajny art(wiele właściwości) to musimy go oddać w zadaniu za grosze. Bez sevy czy vegi do anomalij po arty nawet nie podchodź(rozumiem, ale było to męczące). Wyloty przy przechodzeniu na lokacje, bugi(jak zamknięte drzwi w labie) po znalezieniu dokumentów i próbie wyjścia. Uciekłem przez okno od kontrolera to i tak zginąłem jak licznik doszedł do zera... Jak spotykamy obiekt który gonimy całą grę to w scence, stoję bokiem i pomaga tylko alt+ctrl+del.
 11. Niestety, ale Orzech na dobre zadomowił się na przystanku. Ignacy poprosił mnie o sól oraz kwas. Właśnie dostarczyłem mu ( trochę to zajęło, bo musiałem uzbierać wódkę dla Szerstiuka ) to o co prosił i pobiegłem na Wysypisko sprawdzić, czy może Orzech w końcu się ruszył - nic z tego. Ogólnie to zauważyłem, że jest coś nie tak zaraz po oddaniu strzelby Orzechowi. Niedoszły bandyta wciąż przesiadywał pod przystaniem. Nie mam pomysłu, czemu tak się dzieje. Sądziłem, że może coś '' zaskoczy " po wyjściu z X-18. Sprawdzę jeszcze, jak się mają sprawy z Stiepanyczem. Przydałoby się w końcu zainteresować Bagnami, a wyczytałem w poradniku, że Stiepanycz sprzedaje info. na temat przejścia między lokacjami Agroprom - Bagna. Na domiar złego dziki pożary Jurika na Kordonie. Oczywiście wcześniej zrobiłem zadaniem na HK MP-5. Coś ostatnio Zona mi nie sprzyja.
 12. @Nostalgov no to tak trudno sprawdzić co się stanie jak go założymy na pas zamiast oddawać? Szczególnie, że w poradnikach czy nawet w pierwszym poście radzą żeby go założyć. Bardzo przydatna zabawka gdy go "zużyjemy", ułatwia grę w wielu momentach. Pozwała rozwiązywać wiele zagadek czy problemów z dostaniem się w różne miejsca. Ułatwia robienie zadań. Niby da się grać bez tego i nawet @cez137 z tego co pamiętam to chyba tak moda ukończył ale gra na pewno jest wtedy o wiele trudniejsza.
 13. Tekstury z paczki wrzuć do gamedata\textures\prop
 14. @kondotier To artefakt który pozyskaliśmy dzięki notatce z posterunku w ABC moda pisze żeby go nie zwracać bo będzie potrzebny do końca rozgrywki
 15. @Artiem Diegtiariow Próbowałeś zmienić typ oświetlenia? FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CBlender_default_aref::Compile [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender_R1\Blender_default_aref.cpp [error]Line : 75 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Not enought textures for shader, base tex: prop\prop_barbwire3
 16. Gdy zainstalowałem moda według instrukcji oraz oczywiście dodałem skrót na pulpicie z dopisem -nointro, to gra się włącza lecz podczas ekranu ładowania po wyborze nowej gry, gdzieś prawdopodobnie pod koniec ładowania gra wyrzuca mnie do pulpitu bez żadnego komunikatu. Wyślę loga na wszelki wypadek.
 17. Mnie też nie działa, bo Gunslinger Addon dodaje wiele różnych modernizacji broni i tych plików z confingami broni jest więcej niż w innych modach. Pewnie jakiś modder dał by sobie z tym radę, mnie się nie udało.
 18. @tom3kb przerabiałem pojemność magazynka w różnych modach przez ammo_mag_size , ale w tym modzie mi nie działa.
 19. @Nostalgov To jest ten artefakt na który dał Ci zlecenie Skidan i zabronił użycia? Jeśli nie, to jak go pozyskałeś? Już trochę tych przeznaczeń zapomniałem.
 20. Powinienem "zużyć" artefakt pilot czy trzymać go przy sobie ?
 21. Witam, wie ktoś jak podnieść pojemność magazynka broni w tym modzie.
 22. @kondotier Do poradnika zajrzałem jak zobaczyłem Twoją podpowiedź dla @Hrothgar 😁.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity