Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. @tom3kb oczywiście że przeczytałem wszystkie 3 strony ale te skróty mi nie działają, dwa to pliki graficzne a ten trzeci nie działa dlatego pomyślałem że może z bina 1 go odpalić, była jakaś reakcja więc pytam
 3. @cez137 trzy strony tematu i jeszcze się nie nauczyłeś znajdować odpowiedzi I post następny Szczepana.
 4. @kondotier Czyli w takiej kolejności ? - Strażnik Tajemnic - Naznaczony Zoną - Jurij Siemiecki - Legenda
 5. Dzięki, @kondotier. Wgrałem to, co zaleciłeś i po problemie. Zastanawia mnie fakt, że po pobraniu wszystkich aktualizacji do Windows 10, system nie posiadał tych rzeczy. Szrama 2 odpalił za jednym kopnięciem.
 6. Привет! Нет, к сожаленью не знаю. Скоро у нас будет свой релиз мода http://bar-reaktor.stalker-worlds.ru/forum/forum/674-khabar-pantery/ Все добрый вечер!!
 7. Nazwa: Project S.T.A.L.K.E.R Twórcy: Nikita Szewczuk, Artiom Titow, Sergej Polesski Platforma: Zew Prypeci OPIS: SCREENY: ŹRÓDŁO: vk.com
 8. Dobra, ochłonąłem, ściągnąłem jeszcze raz to wszystko, tym razem plik się pojawił, wszystko porobione, mod nie odpala, tak przy okazji, uruchamiamy go plikiem z bin1 xrEngine? może ktoś coś podpowiedzieć? bo pewnie to jakaś błachostka a ja sobie łeb łamię
 9. @Agrael Ale patrząc na chronologię przybywania gwiazdek do szewronów, chyba trzeba zamienić emblemat Siemieckiego i Naznaczonego zona. Najpierw ten z jedną gwiazdką, potem dwie i na koniec dla Legendy, 3.
 10. #szyfr_Stalker2 Pierwsze -> 12 lipca - w panelu agentów na stronie Naukowo-Badawczego Instytutu Czarnobylskiej Anomalniej Strefy pojawiła się nowa wiadomość od kuratora: Drugie -> W poście GSC Game World z dnia 15.07.2021 (https://vk.com/wall-15844953_590492) ukryto link do części tajemniczego obrazu. Trzecie -> Agenci na pocztę otrzymali zaszyfrowaną wiadomość od grupy Przebłysk:
 11. Nazwa: Вопреки Сомнениям Twórcy: MST Team Platforma: Zew Prypeci OPIS: SCREENY: ŹRÓDŁO: vk.com
 12. Cześć. Mam problem z pobraniem spolszczenia z serwera. Mógłbym prosić o ponowne wstawienie?
 13. Autor czasowo przerywa prace nad modem ze względu na brak chęci i czasu.
 14. Twórcy gry opowiedzieli o infekcji oraz skąd biorą się zwykli gryzonie, których możemy zobaczyć na ulicach i w budynkach. • Podobnie jak inne infekcje, wirus Harran jest przenoszony drogą kropelkową i poprzez ugryzienie przez zarażonego. • Resztki ocalałych do 2036 roku są zainfekowani i zmuszeni ciągle wykorzystywać światło słoneczne lub ultrafiolet dla powstrzymywania infekcji. Noszą biomarkery, aby śledzić za poziomem infekcji. • Infekcja postaci to teraz nie tylko ruch fabularny, ale też część mechanizmu gry – ciągła groźba śmierci na twoim nadgarstku. A zarażeni na ulicy nie są mistycznymi potworami, ale twoimi byłymi współobywatelami, którzy nie mogli otrzymać leczenia na czas (widać to po czerwonych bransoletkach na ich rękach). • Im dłużej osoba przebywa w ciemności, tym szybciej wirus działa. Gdy tylko rozpocznie się czwarty etap i biomarker całkowicie zmieni kolor na czerwony, choroba staje się nieodwracalna. • Zainfekowani będą teraz ukrywać się przed światłem, ponieważ to rani ich i może zabić. Można to wykorzystać, wabiąc Zarażonych na światło słoneczne. • Przebywający zbyt długo na świetle Zarażeni słabną, stają się wolniejsi, degradują do normalnych Gryzaków i ostatecznie umierają. • Zainfekowani, którym udaje się ukryć i pozostać przez długi czas w ciemności, mutują w Skoczka, który jest znacznie silniejszy, szybszy oraz sprytniejszy i nie tak łatwy do zabicia.
 15. @Zawisza Być może pewnego dnia staniesz się Legendą Nowa tabela rang właśnie weszła w życie. Odświeżyłem również pierwszy post w tym temacie: Grupy i rangi na forum.
 16. Tytuł Oryginalny: Hibernation Evil: Эпизод 3 Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006 Data Premiery: 23.07.2021r. Autor: Одиночка Autor Spolszczenia: Opis: Linki: Instalacja: Screeny: Żródło: KLIK
 17. Chernobylite mam i gram. Mogę powiedzieć tyle, że ta gra to zupełnie inna bajka. Klimat Zony oczywiście jest ale to nie Stalker. te dwie gry łączy praktycznie tylko miejsce akcji.
 18. Jak zrobić zegarek z Metro Last Light własnoręcznie:
 19. @metek58 Twój nowy system nie ma plików dla silników 64bit. Poinformował Cię tylko o pierwszym znalezionym braku. Trzeba wstawić całą paczkę z nie tylko .dll. Podstawkom jest to niepotrzebne, więc się uruchamiają. Tu masz paczkę z wszystkimi potrzebnymi do uruchomienia nowych modów z silnikiem 64bit plikami. Zainstaluj i będzie po kłopocie. PROGRAMY OBSŁUGI.7z Uzupełnisz nimi brakujące w nowo zainstalowanym Windowsie. I jeszcze kilka obrazków. Barmanka na Obrzeżach (Przedzonie ). Historia jak z Duplikatów, latający pociąg-zjawa, na dodatek gromowładny.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity