Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. kondotier

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @Matiz1911 Inny sposób, to mając skarpę po prawej stronie, na te kamienie, z nich do podpory słupa i do znacznika. Widoczne podszedłeś ze złej strony.
 3. Dzisiaj
 4. kondotier

  Kod do drzwi WarLabu

  @scigacz1975 - Wybierz ostatnie ( brak życzenia ) i przez sterownie monolitu idź do bramy na środku północnej części lokacji. Tu przy Spełniaczu się znajdziesz po działaniach w Warlabie. Gdzie teleport patrz 2-37-00 https://www.youtube.com/watch?v=yP3pnid3vQA U siebie na mapie też powinieneś go mieć.
 5. @Strielon - Przy screenach wieczoru na CEA, nie darmo napisałem że tylko dla szczęściarzy. To moja 3 gra i dopiero teraz dostałem takie widoki. Poprzednio miałem szaro, buro i ponuro, deszcz i jakby zamglenie. A ustawienia na maksa nie zawsze wychodzą na zdrowie. Mam zerową trawę, wyłączone lub wyzerowane wszystkie efekty słoneczne i cieniowe. No i w skrócie pulpitowym zmienione te cyfry efektów kontrastowych na najniższe. Wszystko zależy o jakiej porze doby pojawiasz się na lokacji i jaki kaprys ma spawn pogodowy. Miałem już nie grać, ale wyszło na to że potrzebne będą zapisy z grą na patchu. Możliwe że to on też coś pozmieniał. A przy okazji kolejne.
 6. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @DaarMoo Owszem, dając podpowiedź robię ją pełną. Ale brak odpowiedzi to jak "picie do lustra". A tego nie uznaję.
 7. SGM 2.2 + Skygod + Absolute Nature 3.0 Lite
 8. DaarMoo

  OSTATNI STALKER

  Oj, figlarz z Ciebie @kondotier . Przecież lubisz pisać. Dużo.
 9. DaarMoo

  Kod do drzwi WarLabu

  @scigacz1975 . Tak jak w realu. Być bogatym. Reakcja moda na życzenie - żeby Zona zniknęła - jest tak zaplanowane. Error. Zony po prostu nie ma.
 10. Sierioża

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @Matiz1911 Powyżej masz pagórek, z którego możesz fiknąć na dół. Weź parę apteczek, jakieś artefakty chroniące przed elektrycznością i skacz. Pewnie za pierwszym razem Ci się nie uda, ale nie jest to takie trudne, jak by się mogło wydawać.
 11. Wczoraj
 12. scigacz1975

  Kod do drzwi WarLabu

  wybór pierwszego życzenia - żeby zona zniknęła: ! [LUA] SCRIPT RUNTIME ERROR ! [LUA] ... coc\hybrid_final\gamedata\scripts\ui_dyn_msg_box.script:157: ŻYCZENIE SPEŁNIONE! ! [SCRIPT ERROR]: ... coc\hybrid_final\gamedata\scripts\ui_dyn_msg_box.script:157: ŻYCZENIE SPEŁNIONE! FATAL ERROR [error]Expression : <no expression> [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp [error]Line : 189 [error]Description : fatal error [error]Arguments : LUA error: ... coc\hybrid_final\gamedata\scripts\ui_dyn_msg_box.script:157: ŻYCZENIE SPEŁNIONE! stack trace: 0023:00A2399C xrCore.dll, xrDebug::fatal() 0023:0593EE5D xrGame.dll, CDialogHolder::TopInputReceiver() 0023:05956793 xrGame.dll, CDialogHolder::TopInputReceiver() które wybrać żeby wrócić do warlabu. gram na hybridzie
 13. Matiz1911

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  Tak, dokładnie o tą anomalię mi chodzi. Mogę stać w środku bez uderzenia wyładowania ale i tak nie mogę zbliżyć się do miejsca postawienia skanera
 14. @Matiz1911 masz na myśli tą gdzie znajduje się amulet snorka 1 ? Jeżeli tak to wystarczy wskoczyć z lekkiej wysokości w sam środek anomalii.
 15. Matiz1911

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  Witam, ma ktoś jakiś sposób na postawienie skanera w anomalii słup ? Anomalia znajduje się na agropromie i co bym nie robił to ginę ...
 16. @kondotier można screena ustawien grafiki, ja mam wszystko na maxa a gra wyglada jak kupa.
 17. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Wszystkie podpowiedzi były pomocne.
 18. U mnie szans nie miał - opcja użycia noża do rzucania.
 19. vidkunsen

  100 lat Polsko!

  Oglądałem, tez korzystam z Wykopu ale tylko jako obserwator/czytelnik.
 20. vidkunsen

  На Распутье - Na Rozdrożu

  Mod fajny, działa bezkolizyjnie, co do w/w "żab" to można je spotkać w zewie na/w wielu modach i zwą się Rotany. Urzekły mnie lody pistacjowe i wódka tleniaszka Można go bezkolizyjnie łączyć z innymi małymi modami i autor czeka na pomysły i sugestie coby zrobić coś większego niż ten mini mod.
 21. Zaskakuje mnie OS. Co gra, to piękniejsze widoki. W podziemiach, gdzie teraz rządzi Princeps (lico jakieś znajome). Kiedy jest zniszczony Monolit, wieczory nad CEA są przeurocze. Tylko dla szczęściarzy. Zmieniającemu Oblicze (Żelaznej Mordzie) tym razem udało się uciec. Został tylko ładny efekt odlotu. To chyba furtka dla kolejnej odsłony tego moda.
 22. Wieczorem można usiąść przy ognisku i zostać do rana, jeśli towarzystwo dopisuje. Ale w końcu trzeba ruszyć w drogę... ... bo choć poranki na Kordonie są urzekające, to robota sama się nie zrobi, a Wysypisko też ma swoje "momenty".
 23. Sierioża

  На Распутье - Na Rozdrożu

  Te żabopodobne spierdolinki skradły cały show. Jest krótko, a generalnie to chyba jest to taki remake poprzedniego projektu, czyli "Na Bagnach" -
 24. boberm

  100 lat Polsko!

  Jako uzupełnienie sugeruje obejrzec także to. Film dostepny tylko do 14.11 .http://www.wykop.pl/ramka/4641089/niepodleglosc-caly-film/
 25. vidkunsen

  На Распутье - Na Rozdrożu

  Youtube: S.T.A.L.K.E.R.: На распутье - Начало игры (2018)
 26. vidkunsen

  100 lat Polsko!

  1:46 - Wrocław
 27. kondotier

  Spyro powraca!

  Wnuki już dorosłe, ja jeszcze nie zdziecinniałem, tak że raczej z propozycji nie skorzystam.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord