Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. trurl3

  OP-2.1

  Daje się rozpakować, a to już stwarza perspektywy dla tłumaczenia...
 3. Dzisiaj
 4. ksantyp

  OP-2.1

  Ja oglądam czasem stream z OP-2.1. Dla tych co przechodzili już OP-2 myślę, że nowy nie jest aż taki straszny, choć wydziałem zadania "trudne" ale nie do przejścia. Rosjanie jakoś popychają grę do przodu, choć żadne z nich orły sokoły Nie widzę tylko tych super nabojów do strzelb (specjalnych), które mutanty powalały jednym strzałem. Czyżby w OP-2.1 je wycofano?
 5. Czujny

  OP-2.1

  Ściągam. Nie dam rady wyczekać jeszcze paru kolejnych miesięcy na spolszczenie. Rozumiem, że cierpliwość jest cnotą (zwłaszcza grając w OP), ale czytając o tych wszystkich zmianach... no nie wytrzymie. Najwyżej będę miał pretekst do odkurzenia swojego rosyjskiego.
 6. Ignachinio

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  Wolę zapytać niż się denerwować. A ten patch 2.1 też podrzucisz czy to gdzieś już jest
 7. boberm

  Zabytkowe T-34 w prezencie dla Rosji

  Biorąc pod uwagę dynamiczny - ostatniej dekady- rozwój kinematografii militarno- martyrologicznej - będzie jak znalazł.
 8. Agrael

  Zabytkowe T-34 w prezencie dla Rosji

  Ciekawa sprawa. Przynajmniej nikt ich nie przerobi na żyletki, nie będą rdzewieć gdzieś porzucone na polu albo po prostu nie zostaną rozgrabione na złom. Przykład, że te ruskie tanki mogą stać wiele lat, a i tak odpalą i mogą być wykorzystywane podczas konfliktów. Podczas wojny na Ukrainie: Nawet ISU wygrzebali Aczkolwiek nie wiem czy tego dziadka męczyli swoją wojenką.
 9. Sierioża

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  Jak wół: Nowszy patch na ten moment kompatybilny z polonizacją nie jest i chyba nikt się tym nie zajmuje, więc zostaje Ci patch 2.10. Link jest oczywiście padnięty, więc http://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_ogse_0_6_9_3_patch_2_10-127667/
 10. Ignachinio

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  Do tego co mi wysyłałeś co jeszcze mam pobrać? Spolszczenie i coś jeszcze?
 11. apg2312

  Zabytkowe T-34 w prezencie dla Rosji

  Mała dyskusja na ten temat : https://www.dws.org.pl/viewtopic.php?f=72&t=140555
 12. Pure

  OP-2.1

  Hmm... wpadałem co tydzień na forum do działu nowości z modów a tam cisza w temacie OP 2.1. A teraz się okazuje, że jakiś nowy temat jest tutaj od grudnia o którym nic nie wiedziałem heh. Ale może to i dobrze, że dopiero teraz go zauważyłem bo czytając cały ten temat trochę zwątpiłem na napalenie się na nową grę. Jestem z tych co nie gawari pa ruski i bez wersji pl niemożliwe jest granie dla mnie. Widzę też że sieczka nerwowa i wyrywanie włosów na głowie przy każdym quescie będzie jeszcze większa niż w poprzednim OP. Wczesniejsze OP prawie przeszedłem, z naciskiem na "prawie", więc wiem na co się pisze i pojęcie męczarni i katorgi przy tym modzie nie będzie mi obce. Ale nie będzie tego wszystkiego bez spolszczenia. Zdaje sobie sprawę z tego że spolszczenie tak masywnego moda jest nie lada wyzwaniem, a nie widząc tutaj śmiałków którzy by się tego podjęli, może być tak że nam polakom którzy nie kumają rosyjskiego nie dane będzie zagrać tego moda być może nigdy. Pomijam już tutaj dodatkowe problemy jak ewentualne aktualizacje, łatanie bugów czy inne cholerstwo które uniemożliwi dalszą przygodę. A przecież ktoś musi poświęcić na to swój czas. Możemy mieć tylko nadzieję, że ktoś podejmie się tego wyzwania. Jeśli nawet w najmniejszym stopniu jakoś będę mógł pomóc, to chętnie wykonam jakąś mozolną robotę dla małpy.
 13. Do rosyjskiego portu we Władywostoku dotarł transport 30 czołgów średnich T-34-85. Pojazdy zostały przekazane Rosji przez siły zbrojne Laosu. Według władz w Wientian, czołgi mają być w pełni sprawne, gdyż część z nich na bieżąco wykorzystywała laotańska armia ludowa. T-34 został wyprodukowany w ponad 80 tys. egzemplarzy Pojazdy zostały wyprodukowane w latach 1944-1957. Niektóre z nich powstały na licencji w Czechosłowacji, w połowie lat pięćdziesiątych. Historyczne czołgi przejdą w Rosji kontrolę techniczną, część z nich zostanie też wyremontowana i pomalowana. Transport czołgów wysłany w grudniu 2018 przebył drogą morską ponad 4500 km. T-34 zostaną przewiezione do miejscowości Naro-Fominsk w obwodzie moskiewskim. Departament Informacji i Komunikacji Masowej MO FR poinformował, że przekazane pojazdy będą wykorzystywane podczas defilad wojskowych z okazji Dnia Zwycięstwa 9 maja w różnych rosyjskich miastach. Posłużą także do odnowienia ekspozycji muzealnych Rosyjskiego Towarzystwa Wojskowo-Historycznego (RWIO), a także podczas kręcenia filmów historycznych o II wojnie światowej. Czołgi średnie T-34/T-34-85 są użytkowane nadal przez siły zbrojne co najmniej 11 państw, w tym Bośni i Hercegowiny, Gwinei, Gwinei Bissau, Jemenu, Konga, Kuby, Korei Północnej, Mali, Namibii i Wietnamu. Ostatnim konfliktem zbrojnym podczas którego wykorzystywano je bojowo w większej ilości, była wojna domowa w Jugosławii. Podczas konfliktów w Jemenie, Syrii czy na Ukrainie wykorzystywano pojedyncze pojazdy. Dziś niewiele z tych historycznych czołgów pozostaje sprawnych. W ramach współpracy wojskowo-technicznej Laos w ostatnim czasie odebrał pierwsze partie samolotów szkolenia zaawansowanego Jak-130 i czołgów T-72B1. W lipcu ubiegłego roku odebrano z kolei wyremontowane w Rosji śmigłowce transportowe Mi-17, a w planach jest przekazanie do remontu śmigłowców Ka-32 i Mi 17W-5. Źródło: https://menway.interia.pl/historia/news-zabytkowe-t-34-w-prezencie-dla-rosji,nId,2782619
 14. tom3kb

  Błąd misji ,Odszukaj kła'

  Logów szukaj w: C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\ Czy tam Stalker Clear Sky czy jak to się nazywało po instalacji.
 15. elaksir

  Błąd misji ,Odszukaj kła'

  Gra posiada najnowszy patch. Nie mogę znaleźć folderu z zapisami. Grafika na najniższych też nie pomaga. PROSZĘ O POMOC!!!!!!
 16. Sierioża

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  @Ignachinio Na Mega miałbyś limit, bo mod swoje waży. Zamiast tego ściągnij stąd: https://drive.google.com/drive/folders/0B69Rogp6_VJ6ZFRabXhOT1E4QlU
 17. bolo

  Seriale warte polecenia

  Mam cały komplet czyli 11 odcinków po; polskiemu;.
 18. Ignachinio

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  Plików repacka 2.0 nie ma :( tak samo jak zestaw mod plus polonizacja na mega nie istnieje :( a szkoda.
 19. Czujny

  Informacje o OP-2.1

  15 stycznia, a tutaj dalej cisza... PS: a niech mnie, dopiero po chwili zobaczyłem wstawkę w dziale wyżej...
 20. tom3kb

  Błąd misji ,Odszukaj kła'

  @elaksir Na początek opcje grafiki, rozdziałka, oświetlenie w dół i próbować. Gra upatchowana do najnowszej wersji 1.5.10? Jak nie pomoże to wejść do moich dokumentów do folderu z zapisami z Czystego Nieba, w folderze logs otworzyć plik log. Zjechać na sam dół i skopiować to co jest po Fatal Error i wkleić tutaj, może pomóc w rozwiązaniu problemu.
 21. elaksir

  Błąd misji ,Odszukaj kła'

  Muszę wejść do piwnicy na wysypisku, w Pchlim Targu. kiedy wchodzę rozpoczyna się cutscenka i po jej zakończeniu crashuje mi się gra. PROSZĘ O POMOC BO TO JEST MISJA FABULARNA
 22. StalkirTZ

  SDK 0.7 CoP - ładowanie mapy z gry.

  Problem rozwiązany, należy zainstalować SDK bezpośrednio na dysku C bez żadnych "program files" i nic nie usuwać po drodze. No i pliki converter.ini i fconverter.ltx należy odpowiednio zmodyfikować do tego co pisałem powyżej Edit: Jako że temat ten pojawia się teraz na samej górze wyszukiwarki google po wpisaniu "sdk poradnik stalker" zrobiłem film jak to dokładnie zrobiłem YOUTUBE
 23. Ranger801

  Stalker "na wesoło" :)

  Helikoptery w Lost Alphie. Czasem niewidzialne... Czasem nietykalne...
 24. tom3kb

  Stalker "na wesoło" :)

  Zmieniający Oblicze dał nogę z Zony, Zaurus może dłubać 6 moda z serii.
 25. tom3kb

  Seriale warte polecenia

  Titans Mój pierwszy serial z uniwersum DC, na razie jestem po 3 odcinkach z 11 pierwszego sezonu (2 już zamówiony) i bardzo mi się spodobał. Aż dziwne bo jak zobaczyłem trailer parę miesięcy temu to pomyślałem meeeh ni ma sensu, tak słabo wyglądał. Filmy marvela robią się coraz bardziej familijne, seriale marvela od netflixa wypadają różnie, od b.dobrych do słabiutkich. Titans wydaje się taki bardziej "dorosły", jest mroczniejszy, walki są brutalne, efekty przyzwoite jest też trochę humoru jak to w tego typu produkcjach. Nie znam tych superbohaterów z komiksów (no poza Robinem) nie roztrząsam jak fanatyk co jest nie tak, nie oglądałem też kreskówki to się nie spuszczam, a "bo nie jest tak jak w bajce" no kurde porównywać swoje wrażenia z bajki (z przed 15 lat) jak się było małym w odniesieniu do serialu. Może trochę za szybko bo po trzech odcinkach ale jestem na tak, dziś ciąg dalszy.
 26. vidkunsen

  Nowy Arsenał

  Nowy Arsenał 6 (Rewolucja) - 14.09.2019 od Siergieja Tkaczenki filmik z innowacji w nowej odsłonie/wersji moda nr.6: Inne wersje - wgląd na youtube: https://www.youtube.com/results?search_query=Новый+Арсенал+6+(Революция)
 27. mkk7

  Samsung j5 500FN poszukuję wyświetlacza LCD z dotykiem.

  W tą stronę to raczej nie opłacalne (odzyskiwanie samego dotyku), dużo droższą częścią jest wyświetlacz. Bardziej rozsądne było by to: https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-ramka-korpus-samsung-j5-j500fn-7615260490. Wygląda na to, że wyświetlacz oryginał i jest do wymiany zbity dotyk, ale musisz przekalkulować czy to się będzie opłacać jeżeli robił by to serwis, samemu na pewno dużo taniej.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord