Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. @Agrael, znalazłem na dysku - Nature Winter v2.3 Black_Edition.7z
 3. Smutna wiadomość - linki padły. Uchował się tylko jeden z dodatkiem na zmianę celowników. Nowe linki do moda zostały dodane, ale brakuje spolszczenia. @tom3kb, @smox, @metek58 posiadacie może spolszczenie ? Od razu wrzuciłbym na nasz serwer. I przy okazji kolejna sprawa. @Junx kiedyś wrzucił samą gamedate moda. Wystarczyło umieścić w folderze i wsio, a tutaj mamy inaczej spakowanego moda. Może ktoś z was posiada tą wersję od @Junxa ?
 4. Cały czas maiłem zagwozdkę z tą prawą stroną teraz troszkę mi rozjaśniłeś. Obecnie mam zadanie na Rysownika. Znalazłem PDA na Muzgozwęglaczu 2. Pasuje mi pójść na Topiele będę szukał.
 5. @kubastalker123 Nawet tak na zdrowy chłopski rozum, to lepiej jest załatwić wszystko na prawej stronie mapy. Jest sporo biegania po lokacjach, można wiele rzeczy nazbierać. Ta prawa strona powstała dla 3. części moda, więc jakichś ważnych zadań tu niewiele, albo wcale. Te ważne zadania robisz, albo już zrobiłeś, od strony Jupitera. Jest tu taka lokacja Topiele. Można na nią wejść przez dwa teleporty. Zadania na nich są wybitnie nie dopracowane. Możesz wejść i spróbować je porobić, ale trzeba mieć wiele farta, aby się udały. Nie wchodzenie na tę lokację nie łamie scenariusza. Istotnym dla niej jest tylko podejście do teleportu na nią na Przedzoniu i usłyszenie grzmotu. Na Topielach gryzą się dwa pomysły. Gra za stalkera i za wojskowego.
 6. @Agrael Witaj w klubie. I radzę, aby bez robienia przerywnika innymi modami, pociągnąć grę dalej na Duplikatach. Jeszcze w niego grają, to i pomoc, i podpowiedź będzie świeża jak bułeczki z rana. @Starika.. Nie kombinuj, bo znów Ci coś nie wypali. Praktycznie rzecz biorąc, teraz to będziesz musiał postarać się o miotacz płomieni i jakiś dobry km. Ale jedno i drugie jest bez problemu do uzyskania w tym fragmencie gry, jaki Ci pozostał. Wiem, bo grałem gołodupcem bez kombinowania i problemów niemożliwych do pokonania nie miałem. A gra była ciekawsza. Potrzebny też będzie jakiś art, którym zrobisz trampolinę lub inną anomalię rozrywającą. A każda strzelba pompka, teraz wystarczy do gry. Jak Anielę doprowadzisz do sztolni, to pozwól jej wejść, sam zostań na zewnątrz. Śledź jej łażenie na minimapie. Łatwiej i szybciej dotrze do tatusia.
 7. Zaliczyłem zadanie o tych poltergeistach, ale po rozmowie z Dzikiem ani wzmianki o Fenrirze. Patrzyłem w wykonanych zadaniach i mam tam wykonane zadanie PDA Krysiuka, znaleźć i następnie odnieść do Dzika. Nie wiem już co robić..pomożesz @wariat HEHE :):):) nie ma to jak kombinacja zespawnowałem sobie PDA Krysiuka, oddałem go Dzikowi....i poszło dał namiar na Fenrira i Kotebehemota mimo wszystko dzięki wielkie @wariat za wsparcie gram dalej !
 8. @Starika.. Teraz to już popij wodą, bo drugiego nie znajdziesz. A o ubiciu Galeckiego nawet nie myśl, bo to kluczowa postać. A Rozpruwacz i Grawigun też są dobre, miotacz ognia też jest skuteczny przeciw pomiotom Zony No chyba, że też Ci przepadły...
 9. @wariat Straciłem tego Wiepra po spotkaniu ze Strielokiem, teraz chciałbym dostać drugiego.
 10. Galeckiego nie sprzątniesz, bo jest Ci potrzebny. A jak chcesz Wiepra, to na Agro powinieneś mieć zadanie od jakiegoś dowódcy (chyba od najemników, nie pamiętam) na przyniesienie Wiepra z podziemi agro. Bierzesz zadanie, wykonujesz, rozliczasz, w dowolny sposób spraw, by gościu zginął i masz Wiepra.
 11. Jak za pierwszym razem będziesz w Limańsku i się pośpieszysz, to może uda ci się tę broń szybko zabrać. Jak wspomniałem - u mnie ona lewitowała, ale po chwili Galecki sam ją sobie wziął.
 12. @ksantyp Nie wiadomo czy wyciął Kordon czy moment fabuły, w którym się tam udajemy jest przesunięty fabularnie z początku moda na jego jakąś późniejszą część - Kordon jako lokacja istnieje w tym modzie bo w PDA jak najedziemy na niego na mapie to pojawia się napis więc wycięty nie jest tylko może zostały wycięte misje fabularne, które nas tam zaprowadzają - nikt z grających o ile takowych mamy na naszym forum nie dał znać jak to jest z tym Kordonem - w sensie czy wycięto misje czy je przesunięto z początku na późniejszą część... A jeśli chodzi o wyloty to chyba tak - zaleca się grać na DX 10 i 11 - ja grałem na 11 i może jakieś wyloty się trafiły, ale bardzo sporadycznie no i log był zawsze pusty więc chyba nie z winy moda się wysypywał.
 13. @tom3kb dzięki za obwiedź.
 14. @prozmus84 w wielu modach są dawane zadania na gębę, bez wpisu w pda, może tutaj to też taka sytuacja. Ewentualnie przez to, że ten mod ma nową fabułę, a to są zadania z podstawki to może w taki sposób autor je ukrył. Może nie wiedział jak się ich pozbyć? @edit "Nie należy przeszukiwać helikopterów, niczym to nie skutkuje, jednak zadania będą niepotrzebnie wisiały w PDA."
 15. Sugerowane jest grać na wersji DX10 ale ja gram na DX11 i jest o jakieś 50% mniej wylotów. Wyloty typowo gdy pada deszcz lub po dłuższym czasie gry lub dużo aktywności. Gram dalej. Jak autor wyciął Kordon i inne lokacje to pewnie sobie zagram w inną wersję tego moda ( może Lost Soul final)
 16. Yesterday
 17. Ale to jest inny Wiepr niż jego? W sensie już do RL został poprowadzony i jestem w połowie prowadzenia jego córki. On musiałby być na deskach i upuścić broń w jakiś sposób żebym mógł ją sobie podnieść.
 18. @Starika.. Galecki jest ojcem Anieli. Pomóż mu przedostać się do kopalni w RL, a następnie przyprowadź jego córkę. Jeżeli go zabijesz, to nie ukończysz gry. A samą broń możesz zdobyć w bardzo prosty sposób. W Limańsku ( o ile go nie zabiłeś, teleportując się z Jantaru ) jest Poltergeist - podnosi broń. Jak się pośpieszysz, to sobie ją weźmiesz podczas jej lewitowania.
 19. Mam taki problem. Poszedłem na płaskowyż i otrzymałem nowe zadania, ale nie są widoczne w moim PDA. Załączam dwa screeny. Macie pomyśł?
 20. Czy grasz jeszcze w Duplikaty ?

  Czy miałeś zadanie na Kwiatuszek Anielki? Nie było z nim problemu?

  1. wariat

   wariat

   Skończyłem grać 2 tygodnie temu.

   Miałem zadanie na Kwiatek Anielki i nie miałem z nim problemu. Zaraz po otrzymaniu zadania poszedłem we wskazane miejsce, zabrałem art od nieboszczyka i oddałem zleceniodawcy, rozliczając zadanie. Nie miałem z tym żadnych trudności.

 21. Właśnie się wybieram na prawą stronę. Zamierzam przeskoczyć z Baru na Cmentarzysko Pojazdów i na Tajemniczy kordon. Chyba że wcześniej spróbuję dostać się do sarkofagu.
 22. @Agrael Wielkie gratulacje, jak najbardziej zasłużone. A tak z innej beczki, kiedy będę mógł zabić Galeckiego? Chcę jego Wiepra.
 23. Ok, cofnę sie do zapisu, tym bardziej, że po wypełnieniu zadań Dzika i przejściu na Zaton nie było na nim Fenrira. Jedyna szansa w tym, że Dzik da mi zadanie na znalezienie Kotebehemota. A później jakoś będzie.. Po przejściu do Dzika mam opcję dialogową na likwidację poltergeistów. Jutro zobaczę czy po zaliczeniu tego zadania pokażę się kolejne zadanie na Kotebehomota, a dalej na Fenrira. Oby..
 24. @paolo_15 Zaraz zaraz, chwila... Jak masz zrespionego Kotobehemota w Barze, to Dzik nie da Ci zadania na znalezienie go. Trzeba było cofnac się w zapisach do momentu gdy go sobie nie zrespiłeś. No, sorki za zamieszanie, ale dopiero teraz doczytałem poprzednie posty.
 25. No i świetnie @Agrael. Gratuluję. Jesteś kolejnym przykładem na to, że Reborn nie taki straszny, na jakiego wygląda. A skoro powiedziałeś "A", to powiedz i "B" i spróbuj Duplikatów 7.63. Warto
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity