Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Za mało RAMu albo pamięci wirutalnej. Zrób tak, jak mówi @kondotier albo zainwestuj w pamięć...
 3. Yesterday
 4. Pure

  OP-2.1

  Bomby wywalasz i detonujesz je strzelając w nie. Radzę najpierw normalnie zabić samce bo je można bronią palną. Samice musisz tymi bombami. Jest ich 5 i 5 żądeł musisz z nich wziąć. Żółte to są samce.
 5. Zwinny

  OP-2.1

  @suchyyy1 dokumenty te są w sejfie na agro ale nie w tym piętrowym budynku tylko tych mniejszych gdzie są łóżka
 6. suchyyy1

  OP-2.1

  A ja mam znowu problem z Akimem a mianowicie brak mi jeszcze 3 "oko wrony" do pukawki. Dostałem sms że mogę zamiast 3 "oko wrony" zdobyć dokumenty z sejfu wojskowych.Byłem na Kordonie i Agropromie i nic więc gdzie szukać. Z góry dziękuję za pomoc.
 7. Dzięki. Na razie spróbowałem patentu z patchem 4003, może zlikwiduje ten wylot na bagnach. Nadal jednak mam wyloty do pulpitu gdy strzelam czasem do przeciwników. A to czemu tak? errorlog.log xray_Acer 9920G-2.log
 8. Ignachinio

  OP-2.1

  Pany o co biega z zadaniem na odtrutkę? Mam te bomby, jestem w chutorze latają te stwory ale co mam teraz zrobić? Bomb nie idzie zdetonować Niczym mogę je tylko wywalić w akcje desperacji wywaliłem magazynek z m60 do stworków i latają dalej jak to przejść co zrobić?
 9. @Trux Masz plik wymiany 4, więc równy RAM. A ja pisałem abyś podwoił. Ustaw więc na 8 obie wartości.
 10. OP 2.1 p8.2 Świat umarł, a ja żyję. Kto wie gdzie jest ten napis? I jeden z przyjemniaczków Miłe spotkanie z trzema na raz.
 11. boberm

  OP-2.1

  @kondotier - zyskałeś celność, rozproszenie, możliwość jak w AN94 strzelania po dwa pociski , i hit power.
 12. kondotier

  OP-2.1

  @boberm Dziękuję za plik nieśmiertelności, ale ja tylko chciałem poznać sposób włączania jej z poziomu gry, ale sobie jej wstawiać, nie będę. Jak zczitować plik actor, to wiem. Wcześniej dałeś mi plik na grozę 7.62. Wstawiłem ją do moda, ale nic nie uzyskałem. Napisz mi na PW, co można uzyskać, bo może było, a nie zauważyłem.
 13. A6AKAH

  psy 3

  ...a potem "Psy 4: W imię Monolitu" - Franza z wypranym mózgiem wyślą do Zony żeby dojechał Striełoka.
 14. boberm

  OP-2.1

  @PainChiller - pliczek podesłałem dla @kondotier , a nie wiem na jakim poziomie trudności gra , ergo ........zmieniłem wszystkie.
 15. @Sierioża - nie wnikam w stan kondycji ludzkiej ze względu na rasę , narodowość (bo chyba oto Ci chodziło) etc...... W każdym narodzie , rasie znajda sie normalni , porządni ludzie i ludzkie smieci . Tak jak krzywa - bodajże Gaussa- definiuje rozkład inteligencji , tak pewnie jakaś inna definiuje inne kwestie . Nie podoba mi sie - i to bardzo - zawłaszczanie w myśl tzw poprawności politycznej - dóbr kultury - a jakby na to nie patrzeć postac Bonda jest taką ikoną kultury . A efekt tego zawłaszcania jest mniej więcej taki:
 16. Ano, to już inna sprawa... Feminizm i równość płci miały logiczne podstawy jakiś czas temu, teraz to się zmieniło w tępe ujadanie. A co do Bonda, to w sumie w tym sensie równościowym to nie jest takie głupie posunięcie. Dadzą w 1/3 filmu czarną agentkę 007, więc następnym razem jak ktoś spróbuje zarzucić Bondowi szowinizm albo instrumentalne traktowanie kobiet, można wyciągnąć jak królika z kapelusza argument, że przecież 007 był swojego czasu kobietą.
 17. Propo nieśmiertelności - Bo widziałem wyżej podesłany actor.ltx gdzie wszystkie opcje na każdym poziomie trudności były ustawione na '0.0' Nie lepiej ustawić to w tylko dla jednego poziomu trudności? np: [actor_immunities_gd_novice] Jak mamy coś takiego to możemy "załączać i wyłączać" God mode bez wychodzenia z gry i podmienienia plików :v
 18. Mi nie przeszkadza taka zamiana ponieważ Daniel Craig już mi zbrzydł ale no weźcie jakieś ładnej nie było ? Kolor skóry mi obojętny ale jak tu nie być rasistą gdy wszędzie teraz podmieniają na siłę mężczyzn herosów na kobiety.. Ktoś wymieni mi kilka docenionych filmów w których grali mężczyźni a po ''odświeżeniu'' z kobietami odniosło to sukces ? Ja sobie nie przypominam za to pamiętam np. Pogromcy Dychów..
 19. Dla mnie skoro czarne nie jest cacy, to nie wiem dlaczego białe miałoby być cacy. Poznałem w życiu sporo ludzi różnych kolorów i generalnie odczucia mam w stosunku do wszystkich takie same. Doprecyzuję - tak samo ujowe. Oprócz może jednego Japończyka, bo był tak cholernie dziwny, że to aż fascynujące. A generalnie rzecz biorąc u ludzi, jako gatunku raczej monotypowego, nie powinno się w zasadzie tworzyć podziału na rasy. A przyjmując, że jednak to właściwy kierunek, nie bardzo też wiem na jakiej zasadzie wybrać tę "właściwą" podrasę w obrębie białej, bo trochę ich jest i różnice pomiędzy nimi bywają spore. To ślepy zaułek. No ale mniejsza z tym. Tak czy siak przywołałeś ducha konserwatyzmu, a ten z rasizmem czy jego brakiem właściwie nie ma nic wspólnego... Albo mieć nie powinien I tak na koniec - żebyśmy się źle nie zrozumieli, mnie daleko do (m/p)olicji obyczajowej, ale strasznie nie lubię, jak ktoś wyrokuje w takich sprawach na podstawie... ja wiem, własnych odczuć? Bo tak to ja też mogę stwierdzić, że Finowie są be. Żadnego nie poznałem, ale źle tym blondasom z oczu patrzy.
 20. wariat

  OP-2.1

  Czasami nasze "głupie" wskazówki coś pomogą Pojawi się przy ktorejś próbie wejścia w podziemia. Ale pamiętaj że najpierw musisz przeszukać bandytę na Wysypisku w pobliżu Pchlego targu.
 21. No OK- jeżeli to jest ironia - to ni diabła jej nie zauwazyłem. Wiesz @Sierioża - zastanawiające jest to , że wystarczy tylko wspomnieć że czarne niekoniecznie jest cacy ... i juz zaczyna sie przepychanka.
 22. suchyyy1

  OP-2.1

  Już mam nie w tą anomalię wsadziłem inteligent . Ale mam jeszcze jeden problem z frajerem w kontaktach go nie mam i nie wiem co mam zrobić by go złapać w podziemiach agro
 23. wariat

  OP-2.1

  @Pure kpisz sobie czy co? Na pewno nie podobna do "galarety" Z tym się zgodzę. Pozdrawiam
 24. Pure

  OP-2.1

  "A jak wygląda karuzela?" Opisy anomalii w pda są totalnie zbędne. Ale mogę ci ładnie streścić jak poznać trampolinę. Jest bardzo mało widoczna. Wizualnie charakteryzuje się tym że powietrze przy niej się "rozszerza", fruwają swobodnie wokół niej "liście" okrążając ją. W karuzeli są one zasysane. Ale najłatwiej ją poznać po dźwięku. Wydaje ona charakterystyczny ciągły niski bas.
 25. wariat

  OP-2.1

  @suchyyy1 wszystko zdobędziesz w swoim czasie, w miarę przechodzenia gry. A skoro masz receptę jak zrobić ten artefakt w "Trampolinie" to wrzuć w nią co potrzebne i skrypt zaskoczy. To jest tak: masz receptę = możesz zrobić art. Opisami w PDA za bardzo się nie przejmuj. Raz są raz nie. No chyba że chodzi Ci o to że nie wiesz jak wygląda anomalia "Trampolina"... Niestety nie mam screena tej anomalii więc nie pomoge... Podobna do "karuzeli".
 26. Przypadek stalkera, który połasił się na duże pieniądze.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord