Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. OGSM Extended

  Dzięki @anatol, zapomniałem dodać tego pliku do spolszczenia. Poprawiłem też nazwę Mój schowek pojawiającą się w krzaczkach. Jak znajdziecie coś więcej, to wstawcie - poprawię i wydam patcha.
 3. Wczoraj
 4. Moje pierwsze podejście do gry nie wyszło za dobrze, z powodu pegi gry. Grę miałem bez spolszczenia (zły proces instalacji ). Nie nagrałem się za dużo, bo gra przeszła w stan hibernacji przez akcję w podziemiach Agropromu. Nie lubię się bać, a w tamtym wieku to było za dużo. Po paru przejściach Gothica, Herosów, Twierdz, itp. ukończyłem SoC i CS w dwa do trzech tygodni. Cały czas Stalker jest bardzo mile widziany z jakimś modem.
 5. OCALAŁY: UCIECZKA Z ZONY

  Zadanie poboczne; znależc dowód przebywania pilota w domu na rembazie. Obszukałem całą chatę i nic nie znalazlem,chociaż znacznik był ustawiony na tej chałupie. Czy ktoś znalazł taki dowód?
 6. Z czasów premiery Cienia pamiętam tylko billboardy reklamowe z jakąś żółtą gębą - nie interesowało mnie to. Moja przygoda ze S.T.A.L.K.E.R.em zaczęła się późno - pół roku po premierze Zewu Prypeci dostałem od kumpla pirata. W owym czasie poświęcanie czasu na gry uważałem za absurd, jednak w końcu przemogłem się i odpaliłem Zew. Efekt był taki, że po ok. miesiącu zakupiłem całą trylogię na płytach. Nareszcie ktoś zrobił grę dla mnie - klimat i pomysł gry po prostu mnie rozłożyły, no i te swojskie widoczki... Na drugi ogień poszedł Cień - i tu niespodzianka, bo klimat całkiem inny, strefa jeszcze bardziej niebezpieczna i "straszna". Szło jako tako aż do bunkra na Radarze - po wyłączeniu anten nie potrafiłem przebić się przez Monoliciarzy (dał o sobie znać brak doświadczenia ze strzelankami). Odstawiłem Cień i wziąłem się za Czyste Niebo. Grało się przyjemnie, ale pozostał duży niedosyt - więc wróciłem do Cienia, który jakoś udało się wreszcie ukończyć. I potem jeszcze raz... To były fajne czasy - co rano szefunio w robocie patrzył w moje zamulone od niewyspania oczy i wołał: "Stalker! Jak tam w Zonie?"
 7. OGSM Extended

  Oto plik. https://yadi.sk/d/-Y0muLv93TavBL
 8. OGSM Extended

  @MaklerR brak modelu, gdzieś pewnie zmieniona nazwa.
 9. OGSM Extended

  Taki problem wystąpił :/
 10. Zawsze mnie bawi nazywanie takich rzeczy sztuczną inteligencją, to nie jest nawet namiastka inteligencji i jeszcze długo nie będzie
 11. Do cienia podchodziłem 2 razy i jakoś nie mogłem się przemóc.Gierka wydawała mi się strasznie toporna i kończyłem niedługo po zaczęciu, dopiero za 3 razem klimat wciągnął mnie niesamowicie i zaraz potem poleciały dwie kolejne części, ale do zewu na początku nie mogłem się tak samo przekonać jak do cienia, pamiętam jak rozwaliłem noego który do mnie wypalił ze śrutówki i przez to nie wiedziałem jak wejść na płaskowyż, skończyło się tak że ze złości zew poleciał z dysku. Wpadłem na tą serię z dużym opóźnieniem
 12. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  Przelazłem via rury do drugiego wejścia, przy bramie stała "nabojka" bandytów, zmiana ciuchów, sztab, "wóz" - łóżko, skrzynka, 2 x drzwi pancerne w podziemiu, potem z powrotem aż do bramy za mostem i jestem na lokatorze, dostałem misje od Striełoka i walczę z NATO, Bandyci, Monolit i co tam jeszcze natura strefy hojnie dała. Zobaczę co dalej, jakby gram trochę inaczej niż w scenariuszu ale może dojdę do finału swoją ścieżką. p.s. mam 45 artefaktów ale tylko 3 przydatne, w tym Serafin.
 13. Jedenasta rocznica premiery gry Shadow of Chernobyl

  Ja byłem trochę opóźniony, bo Cień kupiłem razem z Niebem. I najpierw grałem w Niebo. To było coś. Wyjście z bazy na bagna do wieży, pamiętam do dzisiaj. I ten dreszczyk emocji podczas przechodzenia między anomaliami po mojego pierwszego w Stalkerze arta. W Cieniu byłem już obytym stalkerem i Sidorowi podziękowałem za "odświeżanie" pamięci. Tamten czas tak oceniam .
 14. Kupiłem Cień Czarnobyla jakoś rok po premierze. Zainstalowałem, pograłem trochę i odinstalowałem. Wstyd się przyznać, ale nie dawałem rady. Ciągle ginąłem w anomaliach, wszystko i wszyscy mnie zabijali, nie miałem siły biegać. No i przeleżał Stalker na półce do czasu aż założyłem internet. Wtedy sobie o nim przypomniałem, znalazłem fora o Stalkerze, no i się zaczęło, wpadłem po uszy i zostało mi tak aż do dziś
 15. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  Bo po cholerę pchałeś się w stronę bagna. Ja z bazy pojechałem kubelwagenem, aż do rozwidlenia wioska-wieża. Nic mnie nie napadało, nic nie gryzło. Do wioski poszedłem pieszo. Połamańca ominąłem szerokim łukiem, wlazłem na wieżę i zabrałem płaszcz. Znowu szerokim łukiem do wioski. Rozmowy, przynoszenie modułu, pojechałem autem, powrót do rozwidlenia bez problemów. Do wioski na piechotę, rozmowy i poszli grzecznie ( choć na raty ) do mostu. Jak ich dobrze podprowadzisz do bramy bazy, to się będą tłukli z Wermachtem, a Ty spokojnie zabierzesz klucz ze skrzyni na dachu. Muszą zacząć rozrabiać, aby esesman przy drabince na dach sztabu ruszył dupę, bo inaczej nie wejdziesz. Innej drogi nie ma.
 16. Czy to oznacza, że w końcu kapcie przyjdą same, a koperty z rachunkami będą przed otwarciem opowiadały kawały? Jestem za, a nawet przeciw!
 17. Na konferencji IBM Think 2018 zaprezentowano rekordowo mały komputer. Ciężko go zauważyć bez mikroskopu. Komputer jest mikroskopijnych rozmiarów Płytka ma wymiary 1 x 1 mm, a więc jest mniejsza od ziarenka soli. Jest to pełnoprawny, działający komputer, który bazuje na architekturze x86, co oznacza, że jego wydajność jest porównywalna do komputerów z lat 90. Mimo to, przedstawiciele IBM zapewniają, że to wystarczy, aby układ zarządzał prostymi urządzeniami, a nawet realizował prymitywne operacje oparte o sztuczną inteligencję. Twórcy zapowiedzieli, że zamierzają rozwijać mikroskopijne komputery, a ich wydajność będzie systematycznie rosła. Co ważne. wyprodukowanie tego typu sprzętu kosztuje mniej niż 10 centów. Zgodnie z zapowiedziami, wynalazek może posłużyć do systemów w technologii blockchain i już niedługo zostanie “wbudowany w urządzenia codziennego użytku". Źródło: http://nt.interia.pl/news-firma-ibm-stworzyla-najmniejszy-komputer-na-swiecie,nId,2559211
 18. Jedenasta rocznica premiery gry Shadow of Chernobyl

  najpierw było Oblivion Lost a potem cienie 2007, szukałem 1/2 roku nakładki "pacza/kraka" coby grać bez płyty i nie rysować jej. Mam do tej pory ale używam kopii.
 19. Jakie macie gitary?

  Córka ma 3 "bałalajki", czasem coś tam cieniuje na nich, razem ze swoim chłopem grają bardzo dobrze więc jak się łaskawie zjawi u starego to popytam o tego twojego "zmurszałego ogiera" ;).
 20. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  Dobra, zajarzyłem, najpierw po przekroczeniu mostu zmieniłem dresy (z nike na Adolfa Daßlera - Nike - Adidas ;)) czyli z Falschirmjäger na bandyckie. Potem polazłem na lewo od mostu, tamże "skowyry" - psy, potem najemnik, wioska i jak biegłem to za wioska napadły mnie mutacje komarów z pijawkami - czyli te z czerwonymi gałami - wciągnąłem je w anomalię z wirem i droga wolna. Dialog, dron, moduł, Niemiec vel Blaskowitz, klucz, karta, i z powrotem do herszta ekipy. Zobaczę co dalej, Gestapo czuwa przy skrzynce!
 21. Pripyat Reborn 1.14.8 - szukam tłumaczy

  Marcus_Polonus - tradycyjnie oferuję tłumaczenie moje własne czyli podsyłasz tekst a ja odsyłam tłumaczenie ale nie kumam spraw technicznych, czysty tek w ogólnie dostępnym dokumencie - doc lub txt.
 22. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Dzięki wielkie, stawiam ci kozaka w barze!
 23. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Masz farta, bracie Akurat ogrywam Najemników. Poniżej zrzuty ekranu z rozmowy i zadanie: Chyba nie muszę podpowiadać gdzie w podziemiach INB "Kompleks medyczny" (ochrzciłem tak lokację Medpribor - dawny Agroprom) znajdziesz najbardziej znany w całej serii gier S.T.A.L.K.E.R. otwór wentylacyjny?
 24. Ale ten czas leci Ja kupiłem shoc parę dni po premierze w Polsce. Szkoda, że się nie połasiłem na edycje kolekcjonerską.
 25. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Potrzebna natychmiastowa pomoc. Gram najemnikami i po rozmowie z Kretem otrzymuje 4 zadanie od przywódcy, w którym nie do końca jestem pewien o co chodzi. Ściągnąłem angielską wersje moda (tym razem z moddb bo pojawiła się dwa dni temu), ale niektóre opisy questów są zbugowane, a mój rosyjski nie jest na tyle zaawansowany żeby rozszyfrować dialog z przywódcą. Mógłby ktoś powiedzieć co ja tak właściwie mam zrobić? (Chyba chodzi o coś związanego z laboratoriami i agropromem albo jantarem)
 26. Nowy Arsenał

  ^^ Spowodowałeś że ten rok jest dla mnie znacznie lepszy!
 27. Nowy Arsenał

  Niestety, nie jem słodyczy Wystarczy jak weźmiesz udział w testach.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność