Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Drogi @tom3kb - dziękuję za atencję. To bardzo miłe . Tak - mam juz wersje elektroniczne wspomnianych przez Ciebie ksiażek. A teraz zasiadłem w zasadzce na "Riese". Ostatnimi czasy dopadł mnie paradoks nieciagłości czasu ( czy jak to nazwać) . Wydawało mi sie że doba winna miec 24 godziny ... a często miich brakowało. Ale już wychodzę na prostą. BTW: gdyby ktoś z kolegów Stalkerów był w najbliższym czasie na Babarybie 2019 - będę tam.....polować na modele.
 3. Today
 4. @cez137, Sokół powinien stać za wzgórzem przy ognisku między ATP a lokomotywą koło tunelu.
 5. @cez137 @kondotier już ci wklejał link do poradnika.
 6. @tom3kb aha, musiałem to przeoczyć Mam problem, mam znaleźć niejakiego Sokoła, ma być w Kordonie, w wiosce kotów go nie ma,w ATP też, poza tym w wiosce nie chcą ze mną gadać i mówią żebym poszedł do Sidora żeby mnie sprawdził, on też nie chce gadać, ale przecież to było na początku i on mnie już sprawdzał, to tak ma być?
 7. kobal

  OP-2.1

  schowki czy respawn, działa to na jednej zasadzie. Jeżeli jedna opcja działa to i druga będzie
 8. Czujny

  OP-2.1

  Schowki mam ustawione rzadkie, ale mi chodzi o respawn mutantów/npc.
 9. kobal

  OP-2.1

  Nigdy nie kombinowałem z tymi ustawieniami, ale tak, skoro są takie opcje to gra powinna się automatycznie dostosować do twoich decyzji, dowolną ilość razy. Przynajmniej z opcjami schowków to działało. Trzeba tylko pilnować tych ustawień bo gra może sama przywrócić te poprzednie po kolejnym uruchomieniu. Nie jest to wina OP-2.1 a raczej samej podstawki. Ustawiasz opcje na początku gry, wszystko działa. Zmieniasz w czasie gry, dajmy na to, klawiszologię, ustawienia ekranu, schowki, i nagle zonk, po ponownym odpaleniu gry wracają stare ustawienia.
 10. Ignachinio

  OP-2.1

  Oki to idę dalej w fabułę na razie jest fajno
 11. Zwinny

  OP-2.1

  Niektóre questy są podobne albo i takie same pomiędzy op 2.1 a ns2016 a automatu też nie znalazłem, przejrzałem każdą szparę, może gdzieś go przenieśli
 12. kobal

  OP-2.1

  Znajdziesz go później, w innych okolicznościach. Jak pamiętam, w OP-2.0 miałem w sumie trzy takie automaty.
 13. Ignachinio

  OP-2.1

  Z tego można wywnioskować, że rozwiązania z NS 2016 nie mają racji bytu w OP-2.1 gdyż jest to inny mod. Rozumiem, że mam grać dalej bo automatu nie znajdę?
 14. tom3kb

  OP-2.1

  @Czujny Ja pamiętam, że zawsze w Soliankach ustawiałem przed rozpoczęciem gry Schowki na rzadkie bo miały być w nich lepsze fanty i też już nigdy w trakcie gry nie zmieniałem.
 15. Czujny

  OP-2.1

  @kobal wiesz coś na ten temat?
 16. kobal

  OP-2.1

  NS2016 Robiła inna ekipa. Jak pamiętam , sprawa automatu Striełoka jest teraz inaczej rozwiązana.
 17. @cez137 Jest nawet na pierwszej stronie tematu. Błąd w modzie, to zadanie poboczne, olej sprawę, nie bierz go i graj dalej. Ktoś tam napisał też, że: I już się potem nie odezwał
 18. Witajcie, przy rozmowie z tym kolesiem z Baru wylatuje bez loga, próbowałem kilka razy i za każdym razem wylatuje, co to może być?
 19. Żarty żartami, ale z przyjemnością bym w jakimś modzie zobaczył "syna" Sidorowicza ( 2 wpis wyżej ), jak ten wybierze się na urlop, a nawet na emeryturę.
 20. @vidkunsen Czego nie wiesz gdzie szukać? Tych plików grażdanką? Jeśli tak, to przecież podałem ścieżkę do katalogu z nimi. A to chyba potrafisz znaleźć. A mój wpis o Twoich rosyjskich podstawkach dotyczył tego problemu z domaganiem się kodu ZP w rejestrze. Masz je zainstalowane, więc kod się w rejestrze umieścił. Ja mam naszą wersję, CoC i Powrót Legendy o kod nie wołały. A widocznie z tym jest coś nie tak, skoro do paczki z nim dołożono instalatory kodu. Zobacz w katalogu który jest w wypakowanej części "Файлы для запуска игры". A informację podałem, aby jeśli ktoś się na grę pokusi i wyleci, wiedział co i gdzie zmienić.
 21. tom3kb

  OP-2.1

  A nie wiem, aż tak się tym nie interesuję.
 22. Ignachinio

  OP-2.1

  No ok zaraz to jeszcze raz obczaję Jeśli wolno? NS 2016 nie robiła inna ekipa niż OP-2 i OP-2.1?
 23. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio W OP 2.0 był w tym pierwszym pomieszczeniu na szafce, może jak rozwalałeś te skrzynki to ci spadł gdzieś na dół? Weź może wczytaj zapis obejrzyj szafkę czy nie lezy na półce, a potem rozbijaj po jednej skrzynce czy z niej nie wypadnie. A może faktycznie osunęli ale trochę nie chce mi się wierzyć.
 24. Ignachinio

  OP-2.1

  Jest tam pusto :( Czyli automat został usunięty.
 25. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio W NS 2016 był automat w tym drugim pomieszczeniu na łóżku w plecaku, nie wiem jak wygląda to pomieszczenie w OP 2.1. musisz sobie wejść i obszukać dokładnie. @edit W OP 2.0 automat Striełoka był na szafce w pierwszym pomieszczeniu, może ci spadł?
 26. Ignachinio

  OP-2.1

  @tom3kb było by bardzo przykro jakby tej broni tam nie było :( A co było w tym drugim pomieszczeniu bo już pamięć nie ta
 27. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio Właśnie sobie obejrzałem jakieś filmiki i tego automatu nie ma na tej szafce co zwykle, w tym drugim pomieszczeniu co przechodzi się tunelem pod podłogą też pusto Chyba nie ma tego automatu teraz.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord