Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Kordon - tunel kolejowy - pieczara a w niej 3 drogi w tym jedna z drzwiami do dalszej części:
 3. Skończyłem, taki sobie, trochę nudnawy, polatać, postrzelać, no i szkoda że tylko jedna lokacja, pozdro
 4. Today
 5. @wariat Jak będę miał chwilę to sprawdzę, dzięki za informacje :v
 6. Rozpoczęto pracę nad zajmowaniem się spawnem lokacji «Шахта Коммунар» (Kopalnia Kommunar). Przypomnijmy, że prototypem poziomu stała się kopalnia: «Юный коммунар» w obwodzie Donieckim (Ukraina). Aby trochę zapoznać się z lokacją, autorzy przygotowali kilka screenów.
 7. Cześć. Nie wiem czy ktoś miał tak jak ja. Jak przeciwnicy (oddział monolitu lub wojsko) mnie zobaczą to normalnie przechodzą w "szyk bojowy" a jak trafie pierwszy raz jednego z nich to nagle zaczynają iść sobie spokojnie jakby mnie w ogóle nie było. (nie zawsze tak jest ale często). I pojawił się błąd jaki był w wersji 1.0 jak zabije się monolitowca z detektorem anomalii to można ten detektor podnosić w nieskończoność z jego zwłok do naszego ekwipunku. Pozdrawiam
 8. wariat

  OP-2.1

  Na tym Twoim screenie widać że zły kamień wybrałeś. Ten na który masz wejść znajduję się przy samej ścieżce. Jak wejdziesz na lokację z MW to będzie po prawej stronie. Na pewno zobaczysz. Wtedy chyba pojawi się sms ale nie pamiętam dokładnie.
 9. Gh0sTp

  OP-2.1

  Wiadomo czy ułatwienie z OP 2.0 na usunięcie limitu % artefaktów zadziała w 2.1 ?
 10. Zwinny

  OP-2.1

  @PainChiller Ja w ns 2016 wlazłem na kamień z egzoszkieletem maskującym i zadziałało, tutaj powinno być tak samo
 11. @MOS A na jakim jesteś etapie gry? Chyba niezbyt daleko. Masz już śpiwór od Kułaka? Bo z gołą dupą to tylko przez parę pierwszych zadań na Kordonie. Po wypadach na Wysyp i Agro nie jest tak źle. Później będziesz miał arty na wytrzymałość. Z takim wyposażeniem po zadaniach na Kordonie szedłem w Strefę: Nie jestem nawet w połowie moda, a zobacz co mam. A to nie wszystko, bo kilka pancerzy mam w prywatnym schowku. Idę do handlarza, więc niosę trochę złomu na sprzedaż. Bez bicia przyznaję, że sobie podniosłem udźwig, ale tylko dlatego, że lubię poeksperymentować z różną bronią. A tę trzeba nosić cały czas. Jak zechcesz, to Ci mogę na PW porzucić plik actor, w którym będzie zczitowane zmęczenie. Będziesz biegać bez końca. A co dotyczy tych zadań, to przecież mody stalkera są na tym oparte. A ten od innych się niczym nie różni. Tyle że jedno zadanie ma łańcuszek kolejnych. Tak że nie rezygnuj, do przodu i .
 12. Mam mały problem z zadaniem od byłego "Ostatniodniowca" na bazie Wolności Powiedział coś o tym spotkaniu Ostatniego Dnia pod wielgim kamieniem obok przejścia na Magazyny Wojskowe na Niezbadanych terenach. Gdzie dokładnie mam wejść i ile czekać by coś się zadziało? Siedzę na tym tutaj już od jakiś 10 minut i nic się nie dzieje (oczekiwałbym choćby jakiegoś monologu bohatera potwierdzającego czy robię to dobrze)
 13. @Silmaril u mnie jest tak, że idę "na piechotę" przez wysypisko (szybkiej podróży nigdy nie używałem), dochodzę właśnie do tej bramy, o której mówisz, a w zasadzie to do niej nie dochodzę, bo Powinność otwiera ogień bez pytania (nie mam z nimi żadnych konfliktów, reputacja na 0). Przy czym kiedy dobiegłem do bramy - zanim mnie zastrzelili - nie było przy niej "odźwiernego", któremu płaci się 5000.
 14. Ja miałem problemy tylko na początku, zaraz po premierze 10 , czasami menu start nie chciało się wysunąć i na chama instalował mi wadliwe sterowniki dźwięku Teraz wszystko działa
 15. @Vladmir Z tego co wiem to Powinność strzela do Ciebie jeśli dostałeś się do Rostoku po raz pierwszy bez płacenia 5 tys. RU na bramie na Złomowisku np. poprzez szybką podróż u Sidorowicza. Taki błąd dość często się pojawiał. Najpierw trzeba zapłacić myto a potem można już bez przeszkód korzystać z szybkiej podróży. Jeśli ktoś będzie miał problem z zamkniętą bramą do Rostoku na Złomowisku to sugeruje w opcjach gry wyłączyć debug mode animacji. Wtedy się otwiera (u mnie musiałem tak kombinować). Mam też problem z granatnikiem podlufowym w spersonalizowanym karabinie M4A1 taktyczny. Btw wygląd i animacje giwery genialne. Gdy wykopie ulepszenie pozwalające zamontować granatnik i wyciągnę broń to gra crashuje od razu. Postaram się loga wysłać popołudniu.
 16. Witam Stalkerzy! Jak zauważyliście przez pewien okres mało się udzielałem w dyskusji bo "zbierałem" od was błędy które będę się starał naprawić teraz. Za około tydzień czasu będzie patch z poprawkami (oby wszystkie) , do tego czasu jak coś jeszcze macie to wrzućcie a póki co to Good Hunting Stalker!
 17. NLC A pierwszy na to: - Bądź trumną sobie, Ja będę czarnym krzyżem na grobie, A na nim napis będzie wyryty: "Tu leży stalker w Strefie zabity."
 18. Być może,ale wydaje mi się że tam może łatwo zamienić miejsce gdzie cię przenosi przejście.No czy tam dosłownie krok w stronę przenosi się do innego już miejsca.Mnie po prostu prosili w Rosji pokazać gdzie są te Skrzyżowania przestrzeni w Reborn,a co z nich przenosi nikt nie pytał. Возможно,но мне кажется там может запросто поменяться локация куда тебя переносит переход.Ну или там буквально шаг в сторону переносит в другую уже локацию.Меня просто просили в России показать где находятся эти Перекрёстки пространств в Реборне,а куда с них переносит никто не спрашивал.
 19. Yesterday
 20. Jak na razie to chce tego moda odinstalować. Chodzisz z gołą dup..., inni zresztą też(5 naboi i rozwalony pistolet). Wytrzymałość naszego gieroja a dokładnie szybkość jej odzysku, no ludzie to cyrk jakiś. Ewidentnie mod nie dla mnie. I znów masa zadań: mi się nie chce iść, to wyśle ciebie naiwniaku.
 21. Poprawki zainstalowane tuż po wypuszczeniu, żadnych problemów nie mam. Wyszukiwarka wręcz mam wrażenie, że działa lepiej.
 22. Przecież to już chyba było . Kto da lepsze z tego moda?
 23. Dla użytkowników Windowsa 10 nie będzie dobrych wieści: https://www.instalki.pl/aktualnosci/software/37611-microsoft-myslal-co-by-tu-zepsuc-w-windowsie-10-padlo-na-menu-start-i-wyszukiwarke.html#.XXy720Ucd2E.wykop https://www.windowslatest.com/2019/09/12/windows-10-kb4515384-audio-issues/
 24. @LIQUIDATOR От имения всех, благодарю, ролик пригодится. Но, на Янтаре у меня получилось по другому. Двери бункера тронул, поговорил с Прабшей, ну за забор двинулся только один чел и сразу остановился. Пришло самому убить двоих первых зомбированных и убежать. Так что мне в том действе, достигнул неудача. Важное есть то, как ты наверно заметил, остальные повезло и увидел Нулевого и последнего арта смерти. Но и было бы прекрасно, когда после выстрелов этой красавицы, в направлении перехода появлялся надпись куда ведёт. На конец стоящая картина со всеми надписями. TŁUMACZENIE: W imieniu wszystkich forumowiczów dziękuję. Filmik na pewno się przyda. Ale u mnie na Jantarze, wydarzyło się inaczej. Ruszyłem drzwi do bunkra, pogadałem z Prawszą, lecz za płot poszedł tylko jeden człowiek i od razu się zatrzymał. Musiałem sam zabić pierwszych dwóch zombiaków. Tak że przy tym działaniu mi się nie powiodło. Ważnym jednak jest to, jak na pewno zauważyłeś, dalej się powiodło i zobaczyłem Zerowego, i ostatniego Arta śmierci. Byłoby przepięknie, gdyby po wystrzałach tej ślicznotki na kierunku teleportu pojawiał się napis dokąd prowadzi. A na koniec zatrzymany obraz ze wszystkimi napisami.
 25. Wybaczcie, że tak długo, robota bezlitosna w tym tygodniu, a i mała Huba chorowała, Żona w potrzebie, Zona musi czekać. Odnośnie dziwnych animacji Czystego Nieba, dzięki uprzejmości @kondotier'a mogę w profesjonalny sposób zamieścić screeny: Tych dwóch panów stoi obok siebie, zdarza się to stosunkowo często u mnie. Druga sprawa dość ważna: zdarzyło się komuś, żeby Powinność strzelała bez pytania przy próbie podejścia do barykady na wysypisku (tej przed Barem)? Bo generalnie nie mogę do Rostoku wejść (od strony Jantaru czy cmentarzyska nie wejdę, bo sprzęt za słaby, promieniowanie zabije)...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.