Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. @metek58 Ten fragment : Roślina z zagajnika, który został częściowo przekształcony na Roślina, która ( kiedyś?) była częścią zagajnika... . Ważne jest słowo była, bo już nie jest. Z zagajnika zniknęła, ktoś ją zabrał. I nie ma żadnego wyjaśnienia, jak się na koparce znalazła. Ale my wiemy, że zniknięcie to sprawka Diektiariowa. Więc jest znacznik na wyrobisko. Też chemicznie zapaskudzone.
 3. Co też o tym modzie możecie powiedzieć ? Warty zagrania ?
 4. Człowieczy Los - Krok w Nieznane. Deja Vu: Outfater Addon
 5. Today
 6. @Qastrat a weź spróbuj 7zipem rozpakować, dla pewności pobierz nową wersję, winrara tak samo. Jak dalej będzie taki komunikat to pobieraj jeszcze raz bo uszkodzone archiwum.
 7. Witam mam problem , po ściągnięciu plików i próbie rozpakowywania pierwszego partu wyskakuje błąd. Mógłby ktoś pomóż ??
 8. Dzieki szukałem na yt po rusku , ona była nie była w gastro po lewej tylko po prawej przy oknie piwniczki, ale dzieki za pomoc.
 9. @Gatzek Dobrze wspominam FOTOGRAFA i kiedyś na pewno do niego wrócę. Jakby były jeszcze jakieś problemy postaram się pomóc.
 10. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny Po tym jak znalazłeś jajogłowych w x10 i po rozmowie dobiłeś tego półżywego, tak kończy się linia zaginionej ekspedycji. Duch powinien dać Ci zadanie na likwidację burerów w x10 albo na znalezienie Złotych kotletów na CEA-2 (nie pamiętam dokładnie ale jakoś tak to było). Jak nie chce gadać to nie trzeba wykonywać jego zadań, fabuły to nie położy. Wszystko jest dobrze. Poza tym jeszcze mnóstwo zadań przed Tobą fabuła snajpera, kryształowe czaszki itp więc nie przerywaj tylko graj
 11. Zwinny

  OP-2.1

  @wariat Znalazłem grupę naukowców w x-10 i dostałem wiadomość od ducha że ma sprawę, poszedłszy do niego nie ma żadnego dialogu i u sacharowa też nie ma, pewnie się zbugowało i już nie ma sensu grać dalej
 12. @marek74chros niby powinna być w tym samym miejscu co w TŚ2 UF ale widziałem jedną osobę, że też jej nie mógł tam znaleźć. To poradził mu twórca żeby użył spawnera. Nie wiem czy ta wersja ma go wbudowanego?
 13. Twórca: M.F.S. Team Platforma: Gamma-Ray Engine (Ulepszony X-Ray 1.6 ZP) Data wyjścia: 2020 rok Oficjalna grupa twórców: M.F.S. Team Opis: Co już zrobili autorzy: Screeny: Źródło: ap-pro.ru
 14. brak skrzynki dl salomona w gastronomie.Mam TŚ2 final ale we wcześniejszych był d płytą w ruinach między budynkami ,obszedelm wszystko nawet piętra i nie ma. możliwe że wpadła w tekstury ?,czy w w ostatniej wersji jest zupełnie gdzie indziej. W drugim gastro też szukałem pod schodami i nic.ŁAZIŁEM PO KOLEI KROK PO KROKU.
 15. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio Wejdź sobie tutaj: https://www.google.pl/ i wpisz ОП 3.0, ОП-3.0, stalker mod ОП 3.0 itp/itd i niech to będzie dla ciebie odpowiedź przynajmniej na najbliższe miesiące.
 16. Myślę, że każdy może śmiało wziąć udział w konkursie. Termin jego zakończenia nie jest ustalony. Swoje prace umieszczamy tutaj: https://stalkerteam.pl/topic/12051-konkurs-prace/ Regulamin oraz zasady są tam opisane. Jako pierwszy opisałem pięciu użytkowników. Kto następny ?
 17. @pacjent1972 @Allen @kondotier @Yossarian @vidkunsen
 18. Tej roślinki nie ma w tym zagajniku, co zawsze ją stamtąd się podbierało. Jest w kabinie tej pogłębiarki. Więc ten opis, który zaproponowałem (nieco zmienia rosyjską wersję), to w miarę jest sensowny. Czego tam brakuje albo co jest w nadmiarze?
 19. Ignachinio

  OP-2.1

  A jeśli wolno spytać Czy wersja 3.0 też jest gdzieś w planach? Czy raczej możemy o niej zapomnieć?
 20. @kondotierChyba chodzi o to żeby napisać, że na wyrośnięcie tej roślinki w kamieniołomie miał wpływ ten anomalny zagajnik znajdujący się w jego pobliżu. Coś w tym stylu? Tak, o to ci chodzi? Bo ona jak rozumiem tam sobie rośnie, a nie, że jest schowana w jakimś schowku czy plecaku? Już nieważne.
 21. A który tekst do poprawki, jeśli łaska? Jak miałby brzmieć?
 22. Przejrzałem tu tematy od ns2016 ale nic podobnego do twojego problemu nie widzę niestety.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.