Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Problemy fabularne w NS 2016

  Spróbuj zmienić ten plik (zrób kopię swojego wcześniej) gamedata/config/creatures actor.ltx
 3. Problemy fabularne w NS 2016

  Dzięki za sejwy. Masz w plecaku kupę rupieci, których nie dam rady przenieść (mój udźwig to max. 160 kg) a szkoda mi ich wyrzucać zapomniałem edycji GG na udźwig więc poproszę o małe przypomnienie ...
 4. Problemy fabularne w NS 2016

  To jest końcówka gry zagraj na moim sejwie u mnie Blenda żyje: zlosliwy zaton.dds zlosliwy zaton.sav Mam podniesiony udźwig więc wyrzuć co dla Ciebie będzie zbędne bo po rozmowie z Blendą spotykasz się z Kłem i ekipą. Zostaje ostatnia bitwa ale też niezbyt długa
 5. Problemy fabularne w NS 2016

  Dzięki za kod kazik, ale co z nim zrobić skoro fabuła stanęła w miejscu - po spotkaniu z Blendą powinien pojawić się Kieł na Zatonie a u mnie lipa :(
 6. Dzisiaj
 7. Problemy fabularne w NS 2016

  Zawsze zostawiałem Blenda przy życiu ale skoro po zabiciu Żłośliwego nie ma od Bleny sms p spotkaniu w tym miejscu: To ważny jest kod który od niego uzyskujesz: Po tej rozmowie nie jest już potrzebny ale szkoda, że go nie masz bo ta rozmowa wyjaśnia co nieco
 8. Problemy fabularne w NS 2016

  Witam, wracając do problemu Blendy - czy po zabici Złośliwego na Zatonie jest możliwość normalnego kontynuowania gry/fabuły jeśli nie dostajemy SMS-a od Blendy ? Gdzieś ktoś na forum napisał, ze zabicie Blendy podczas wykonywania zadania Freemana na zdobycie fleszki, nie wpływa na kontynuowanie gry. Wykonałem to zadanie ale nie pamiętam czy zabiłem Blendę; a jeśli zabiłem to SMS-a nie bedzie - czy tak ?
 9. Błąd aplikacji

  Dzięki @kazik, pomogło. Już ten błąd aplikacji nie wyskakuje. Jedyny minus tego zabiegu, to zniknięcie ikonki koło zegarka, pokazującej połączenie z internetem. Dodano: Wszystko jest ok. Ikonka już jest. @kazik, to prawdziwy fachura.
 10. Błąd aplikacji

  Ten film jest o Win 7 ale usługa jest ta sama: Oczywiście po zmianie restart kompa.
 11. STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  @skhi Niecały mod ale np ten od @Mnieciua Pewnie większość poradników od SGM 2.2 będzie pasować. Jak co to szukaj sgm 2.2 guide, walkthrough itp i tak pewnie wszystko po rosyjsku wyskoczy Ten może czasami pomóc ale to do wersji 2.0+Geonezis. Ogólnie SGM jest prosty idzie się od markera zadania do markera, raczej się nie pogubisz.
 12. STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  Mógł bym prosić o linka do poradnika po Polsku albo podobnego do tej wersji.
 13. Błąd aplikacji

  Takie coś jak na screenie wyskakuje mi na monitorze. Zawsze jak nic nie robię. Jak odejdę od kompa i wrócę, to zawsze się pojawia. Czy zablokowałem w antywirusie jakąś usługę, proces za dużo? Czy to coś innego?
 14. AP PRO znowu zebrało w jednego newsa informacje z prac nad różnymi modami, część informacji wrzucaliśmy wcześniej tu już w oddzielne tematy więc żeby nie powtarzać informacji tylko kilka tych, których chyba jeszcze nie było. Legends Return Autorzy informują, że kończą pracę nad wersją 0.9 i zabierają się do testów. Lost ALpha DC Trwają pracę nad patchem 1.4007, w którym mają być usunięte błędy znalezione przez graczy. Dodatkowo zmieniane są tekstury otoczenia, mutantów itd. Oczywiście nowa gra wymagana Gloom City Kilka screenów od twórców moda. Oblivion Lost remake 3.0 Pojawił się bardzo krótki film z nowej wersji moda. Ostatni Stalker Premiera moda wyglądała na całkiem bliską ale wszystko się opóźni bo w modzie jest jakiś niezidentyfikowany bug, którego na razie twórcy nie mogli zlikwidować. Projekt Odstępca Filmik pokazujący, że każdy mutant ma swój szkielet, który pozostaje po wpadnięciu mutanta w anomalię. taki smaczek. Shadow of Chernobyl Remake Shadow of Chernobyl REDUX Tu też kilka obrazków. Камень Преткновения. Пролог Powstaje nowy mini mod z fabułą na 2-4 godzinki. Premiera moda jest planowana na wiosnę tego roku. Na razie kilka obrazków. Ps. Do końca lutego może nastąpić premiera nowego krótkiego moda od teamu robiącego Kontrakt na dobre życie. Nie będzie to jednak Sector 11, a jakiś inny mini modzik. Źródło:AP PRO
 15. To "stare" błędy, ale wstawiam skoro wpadły mi w oko.
 16. Stalker "na wesoło" :)

 17. Call of Chernobyl 1.5b R6 - DYSKUSJA OGÓLNA

  Wielkie dzięki sprawdzę potem. Dzięki działa.
 18. "Czas Sojuszu - Więź czasów" (3 część serii)

  Zajrzę jeszcze i tam na tego moda,ale na razie muszę od niego odsapnąć,bo ostatnio mało co w wariatkowie nie wylądowałem.
 19. Call of Chernobyl 1.5b R6 - DYSKUSJA OGÓLNA

  @kanon1022 Wpisz w konsoli (otwierasz ją ~) w grze komendę: g_god on Aby zadziałała musisz mieć włączony tryb debug. Włączysz go dopisująć " -dbg" na końcu elementu docelowego w skrócie do Stalker-CoC. Aby ją wyłączyć wpisujesz g_god off Dodatkowo komenda ta daje ci "nielimitowany" udźwig, oraz nie męczysz się. Dodatkowo jak masz włączony tryb debug możesz sprawić że będziesz "niewidzialny". Wchodzisz w menu, kilkasz "s", a w konsoli wpisujesz: invisible on Wyłączasz ją komendą invisible off. Pamiętaj żeby ją wpisywać co każde przejście na inną lokację, wczytanie gry itp.
 20. SPECTRUM PROJEKT: Droga we mgle

  @zbych A od czego jest szukajeczka na górze Wygląda na to, że chodzi o Kalibracyjne. @edit A jeśli jednak o wszystkie to np tutaj na filmiku kręconym kartoflem.
 21. SPECTRUM PROJEKT: Droga we mgle

  Chodzi o komplet trzech narzędzi: precyzyjnych, podstawowych i kalibrowania. Możliwe że jest to jeden z trzech.
 22. Call of Chernobyl 1.5b R6 - DYSKUSJA OGÓLNA

  Witam jak podnieść odporność postaci na trafienia i od mutantów ( nieśmiertelność w tym modzie) ,udźwig działa dodatki sprzętowe z moddb zainstalowałem jeden i ikony w plecaku się rozjechały.
 23. Urodziny Bubera i Yurka

  Serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia , chyba się sprawdzą , ale nie zapeszam.
 24. Gunslinger mod

  Tłumik 5.56
 25. [CoC] "LOST PATH [0.5.005].

  PATCH KORYGUJĄCY - JESZCZE GORĄCY Z WCZORAJ : https://vk.com/doc152285516_460113769?hash=b1d6c39fdd44326288&dl=c62fdf6c1be83dbc46 ROZSZERZENIE RAR1 ZMIENIAMY NA RAR.
 26. Sprzedam

  Sorry za post pod postem: https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-asus-maximus-ranger-viii-intel-i5-6600k-3-5-ghz-6mb-CID99-IDscMl7.html
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność