Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Z antyczitem oczywiście i z kilkoma ułatwieniami oczywiście . Nie dość, że mod trudny, i miejscami przegięty to mam tendencję do wchodzenia z buta i oczywiście nie używam jakichś dziwnych osłon czy wychyleń zza osłony. To mi zostało z DOOMA II Działają te z pierwszego postu - rosyjskojęzyczne strony tłumaczę google translatorem i nie ma problemu - jest specjalny zestaw ułatwień dla 8.2
 3. @wariat Mod jest tak zrobiony, że szybko dorobisz się nowego sprzętu. Szkoda tylko będzie stracić grawigana i Zwierzoboja. Jak masz wstawionego czita na strzelby w slocie pistoletowym, Zwierzoboja zastąpisz bez problemu ulepszonym SPASem. Zabieraj więc jak najmniej rzeczy przydatnych do gry, a na CEA zbędnych. Jak tam byłeś, to wiesz co się przyda, a co nie. Powinieneś pamiętać, że po rozmowie ze st.ReLockiem trafisz znów do Pierwszego i po rozmowie teleport za nim przeniesie cię jako gołodupca do Limaska. Tak że najlepiej tam, w tym pniu koło altany przy tunelu można sobie zostawić jakąś kurcinę i pukawki. Bo o egzo na strychu koło fontanny pamiętasz? Natomiast PDA Gryka jest konieczne na dokończenie rozmowy i pchnięcie scenariusza. A PDA i fleszki już są zbędne. Zaprowadziły Cię do st.ReLocka i ich rola się skończyła. Gdzie są teleporty, masz w pamięci. A czy miałem rozmowę na PDA Kudłatego i z Azotem, nie pamiętam, bo te nowe gry mi namieszały. Tyle tylko, że ja cały czas grałem czystoniebowcem, u Waleriana nie zmieniając frakcji. I właśnie jako czystoniebowiec byłem w stanie choć bez rozmowy z Zerowym przejść Podziemia Prypeci i moda dokończyć. A na Wiepra w podziemiach Agro, też nie miałem dialogu. Mimo że na wszelkie sposoby próbowałem wydusić z Wiwisektora naprowadzenie. Zadania jakie można brać u NPCów są zależne do jakiej frakcji należymy. Zmieniłeś frakcję, więc i gadający NPCe się zmienili. A Barettę jeśli nie dostałeś zadania na PDA Kudłatego, możesz sposobem uzyskać na ochroniarzach Sidora, albo liczyć na spawn Najemników w Rudym Lesie. Ich Baretty przy kolejnym powrocie do mostu powinny leżeć na ziemi.
 4. Na pewno mam wszystko - nawet upewniałem się respiąc wszystko ze spisu potrzebnych rzeczy. A pieniędzy tyle bo nic za nie nie kupuje :v. Amunicja sama z wrogów wypada, broń i pancerze same się znajdują - na co miałbym je wydawać xD?
 5. wariat

  OP-2.1

  @PainChiller Po co Ci tyle pieniędzy w Zonie? No to jak masz wszystko to Wasyli musi zagadać. Sprawdz dokładnie czy masz odpowiednie granatniki i arty.
 6. tom3kb

  Fov

  Z tego co pamiętam to do zmiany fov są dwa mody na moddb, jeden to fov switcher (field of view switcher), drugi console controled fov. Ale nie zawsze działają z innymi modami.
 7. wariat

  OP-2.1

  Upewnij się jeszcze, czy masz odpowiednią ilość gotówki
 8. wariat

  CEA i st.ReLock

  Dziękuję @kondotier
 9. kondotier

  CEA i st.ReLock

  Ja tę wędrówkę z nim prowadziłem kilka razy, aż przy wracaniu z tego teleportu na sarkofagu ( do tego teleportu za nim nie wchodziłem , cofałem się na estakadę tuż przy drabince ) on znalazł się pod estakadą. I tam pogadaliśmy. Jak wraca z tego teleportu na sarkofagu, trzeba mu zablokować drogę. Tyle miałem łatwiej, że ja tych niewidocznych monolitowców wystrzelałem co do jednego, zanim dziad wlazł na sarkofag.
 10. Today
 11. @wariat Dobra - ślepy jestem nie zauważyłem, dzieki. Niestety coś znowu nie działa (jak zwykle) - mam wszystkie niezbędne do modyfikacji rzeczy(po jednym z każdego granatnika, BMK i artefakty) a Wasyli nie chce gadać. Dość typowe jak na moje OP-2.1
 12. Sierioża

  Fov

  Możesz spróbować przez konsolę z komendą bodajże fov_factor, ale bardzo możliwe że ta opcja jest zablokowana. Silnik jest jakoś tam zmodyfikowany i często jak mod ma swój własny folder bin, to ani powyższa metoda ani Fov Switcher nie działają.
 13. Ignachinio

  OP-2.1

  No zgadzam się pod warunkiem, że chcesz przez cała grę używać popularnych noży (takich które idzie kupić) a nie tych wymyślnych Ale co kto lubi Panowie podrzuci ktoś albo napiszę kto jeszcze daje en likier bo mam na razie 6 sztuk i jajo.
 14. wariat

  OP-2.1

  @PainChiller Przecież masz to opisane w danych na PDA. Zakładka "schematy ulepszeń" czy jakoś tak. Bodajze rubinowa bateryjka i 2 gravi.
 15. Pamięta ktoś jakie artefakty były potrzebne do wykonania tego schematu?
 16. Gh0sTp

  OP-2.1

  to coś się u mnie w takim razie źle wyświetla, chyba trzeba wrócić do wersji bez "oszustw"
 17. wariat

  OP-2.1

  Za jakie zadanie miał Ci dać dane na schowek? A tak poza tym pamiętam że Kuzniec daje tylko namiar na schowek z notatką z szyfrem w Czerwonym lesie i jest to w PDA jako zadanie.
 18. Gh0sTp

  OP-2.1

  @wariat kuźniecow powiedział że jakieś dane na PDA o schowku wrzucił, ale nic nie ma
 19. wariat

  OP-2.1

  Cóż to za pytanie?
 20. Gh0sTp

  OP-2.1

  Wykonał ktoś zadania na likier od Kuźniecowa? mam jedno pytanie odnośnie "otrzymanej nagrody"
 21. maro

  OP-2.1

  Fenrir to inny gość, przynajmniej w OP-2. Dawał kilka zadań, z fajnymi nagrodami. Ten o którym mówisz, jest na Radarze (w OP-2).
 22. Zwinny

  OP-2.1

  Ja młota zepsułem i nie mogę bez niego wziąć questu u siaka na rozbicie głowy snajperowi Strzelam że to będzie pewnie ten snajper Fenrir o którym mi wisi zadanie w pda od początku gry
 23. wariat

  CEA i st.ReLock

  Mam problem z ratowaniem st.ReLocka na CEA. Przebijam się przez teleporty i likwiduję fanatyków każdego po kolei. Po kilku minutach dostaję wiadomość że zawaliłem zadanie, bo st.ReLock dotarł na miejsce w którym wcześniej zginął i teraz też zginie. W którymś PDA była jakaś wzmianka że ReLocka trzeba zrzucić z estakady ale nie wiem jak to zrobić. Strzelanie do niego z Gaussa (jak w podstawce CzN) nic nie daję. Nie wiem co robić. @kondotier Pamiętasz jak w RBFF trzeba to przejść?
 24. @mkk7 E tamto to krótka zajawka, poniżej kilkanaście minut gry z elektrowni, o ile lokacja wygląda nawet ok to cała rozgrywka to dla mnie kaszana.
 25. tom3kb

  OP-2.1

  A u mnie młot leży w schowku bo za dużo waży, a przez 30 kilka dni gry stępiłem na razie jeden nóż, a co to za problem kupić inny? Więc nie widzę tu jakiegoś mega utrudnienia. Na coś te rubelki w końcu się w modzie zbiera. Tłumiki też się niby zużywają ale zanim to się stanie to pewnie zdobędziemy z 10 następnych. Noży do kupienia jest multum do wyboru, miałem też jakieś w nagrodę, z "broni białej" widziałem też saperkę do kupienia u barmana bodajże.
 26. Ignachinio

  OP-2.1

  Oki doki dobrze wiedzieć A kto daje i za co pamiętasz?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord