Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/18/19 in all areas

 1. 6 points
  Obecna wersja: Jest tworzona Platforma: xrLost Engine [Lost Path] Robocza nazwa: EFT Mod Pack Data wyjścia: nie wiadomo do końca Oficjalna grupa: VK DonationAlerts Jest to tworzone DLC na bazie silnika jednej z modyfikacji. Forma jak i data wyjścia nie jest znana. Głównym zadaniem jest odtworzenie na silniku stalkera mechanik, używanych w EFT. Twórcy: Plany: FAQ: Screeny: Wideo: Źródło: ap-pro.ru
 2. 6 points
  W nim trochę o modyfikacjach: «EFT Weapons Pack», «Stalker: Legacy of Times», «True Stalker», «Выбор», «Prosectors Project 1.5» i «Прием».
 3. 6 points
  Ja już zakończyłem sezon grzybiarski w tym roku, w piątek tak dla jaj sobie na dwie godzinki pojechałem, a wyszło całe wiadro podgrzybków Zwracam uwagę na nóż bojowy Byłem też, w poniedziałek to 3/4 wiaderka, w tym jakieś z Zony. A dziś z bratem to już po 15 grzybków. Ogólnie to już nie wiem kiedy tyle razy na grzyby chodziłem, przez ostatnie 3 tygodnie z 10 razy. Zapasy też zrobione jak już od wielu lat nie miałem.
 4. 6 points
  W piwnicy gdzieś u mnie gnije stare moro, słoń, saperka .... . ;) p.s. a strefę/zonę to mam na osiedlu, codziennie, burery - młode kmioty z kapturami, kontrolerzy spod budki z browarami, pijawek tez pełno, zwłaszcza gdy jadą do centrum na tańce ;) a i tuszkanami obrodziło takie tam jorki cziłały i inne takie tam szczury.
 5. 5 points
  Pokłosie/Последствия 1.2.9 PLATFORMA: Zew Prypeci 1.6.02 JĘZYK: Rosyjski AUTORZY: M.F.S. TEAM DATA PREMIERY: 13.10.2019 PARĘ ZDAŃ O MODYFIKACJI: Pokłosie, modyfikacja stworzona jako niewielki dodatek do Przygód Tolika. Przedstawia graczom jeden dzień z życia bliskiego przyjaciela i kumpla od flaszki Tolika - Pietruchy. Modyfikacja jest prequelem, opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce na dzień lub dwa przed wydarzeniami przedstawionymi w Przygodach Tolika. Dlaczego Pietruchę zaniosło na lokację Kołpino? Dlaczego Tolik obudził się w śmietniku? Wszystkie odpowiedzi znajdują się w Pokłosiu. PARĘ SCREENÓW: LINKI DO POBRANIA: INSTALACJA: ŹRÓDŁO: MFS TEAM
 6. 5 points
  Spuścili wodę z Jeziorska to jak dywersant udało mi się dostać do budowanego portu Plus parę fotek z łażenia po dnie.
 7. 5 points
 8. 5 points
  Informacja o wizycie level-designera GSC Dienisa Rudoja w Strefie: https://smns-games.com/ru/level-dyzajner-gsc-game-world-poseshhal-zonu-otchuzhdenyya/ Lista znanych na chwilę obecną osób pracujących nad S2 (źródło: https://smns-games.com/ru/): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kqWhTFK6Oyu3dxrwz7BJSG-v0i4iUVzmfSMrVkKIWo4/edit#gid=0
 9. 4 points
  @kondotier Pisałem o tym nie dalej jak 2 tyg. temu, ale wpis "zniknął" razem z całym tematem. No to jeszcze raz: Panel sterowania > Region i język > Administracyjne > Zmień ustawienia regionalne systemu > Rosyjski (Rosja) > restart systemu.
 10. 4 points
  I to cała masa. Dla kogoś zarejestrowanego od 8 (sic!) lat takie operacje jak używanie wyszukiwarki to powinna być kaszka z mleczkiem... albo z miodem w Twoim przypadku
 11. 4 points
  Autorzy modyfikacji «Anomaly» pokazali filmy, w których przedstawiono funkcje, które pojawią się w przyszłych aktualizacjach. Jeszcze raz została zademonstrowana możliwość obracania głową przez gracza. W czasie testów znajduje się nowy system tłumików, które będzie można zrobić z podręcznych środków. Także do «Anomaly» została dodana możliwość opuszczać broń! https://vk.com/video-176949447_456239293 https://vk.com/video-176949447_456239294
 12. 4 points
  Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko udać się do Sarkofagu
 13. 3 points
  Może się uda... Postawiłem od nowa modyfikację STALKER_OGSE_0693_Final_2_0 + patch 2.10 + OGSE Spolszczenie v2.10 razem z patchem 01 do niego (pod tą wersję moda i pod tego patcha zostało zrobione spolszczenie, żaden inny). Mnie gra działa. Jeśli wciąż jesteś zainteresowany, a wierzę, że jesteś, w spoilerze podałem sposób mojej instalacji z właściwymi linkami. Powodzenia.
 14. 3 points
  @Stieczkin Wrzuciłem na MEGA, patch 2.10 i polonizację z fiksem dla niego. Dodałem też do pierwszego postu do tematu moda. Link: moz-extension://4afa91f9-385b-4322-9ffb-c8ec8c724b58/mega/secure.html#!ZgwmBQDJ!SV-GZfMKla_sYCXI75Ph1PNnHUhHNLIPjvFg7Q0Lkvk Można by też dodać tą całą paczkę do pobieralni żeby nie przepadła. Bo np linki do Fixa PL są już martwe, a i tej wersji patcha 2.10 już nie ma bo wyszły kolejne. A link dorzucić np tam: Do tematu moda.
 15. 3 points
  Dodano podstawę dla animacji indywidualnej ręki. Na filmikach można zobaczyć przecieranie maski z pistoletem w jednej ręce (da się nawet przetrzeć w Anomaly 1.5.0 beta 3.0, wystarczy nacisnąć T lub inny przypisany klawisz) i włączenie latarki.
 16. 3 points
  Wiedząc w jaki sposób Spełniacz realizuje życzenia obawiam się, że @smox wylądowałby w tej niewłaściwej Korei. Gra wstępna musi być!
 17. 3 points
  Z tą budowlanką to trochę inaczej to widzę. Moim zdaniem cała chałupa stoi, włącznie z dachem i rynnami, umeblowana, nawet wyposażona w sprzęt RTV i AGD, natomiast nie ma pieca. Da się żyć, ale nie na dłuższą metę w naszym klimacie. Przydałaby się iskra, jaką jest fabuła ze swoimi bohaterami i historią. Moim zdaniem Dead Air ten brak nadrabia po części atmosferą a po części samą potrzebą przetrwania. Przemierzanie Zony jako ostatni ocalały było dla mnie przyjemnością i nic tego nie zmieni. Przeszedłem moda również z listą zadań znaną mi z COCa i na tym na razie koniec.
 18. 3 points
  Panowie @Sierioża i @kondotier. Nie ma nawet jak się nie zgodzić z tymi argumentami. Streszczając to w bardzo ogólnikowym, tym bardziej wybiórczym komentarzem - modyfikacje te mają bardzo szeroki potencjał i są również rozwijane w miarę dynamiczny sposób. Bardzo mnie cieszy, że są stale rozwijane. Chociaż w dużej mierze jestem fanatykiem S.T.A.L.K.E.R.a w podejściu jak najbardziej realistycznym i hardkorowym, to większość modyfikacji skupiających się na tych aspektach mają ten właśnie mankament, który niestety jest, chyba, dla każdego nie do przeoczenia; jest to oczywiście jakiś ciekawy lub rozwinięty wątek fabularny, który nadałby klimatu i sensu modyfikacji, w którą gramy. Sam uznaję, że jest to jeden z ważniejszych aspektów rozgrywki, który w dużej mierze uzupełnia doświadczenie z gry i jest karygodnym wręcz to zaniedbać.
 19. 2 points
  Pięć części w jednym z torrenta po rosyjsku, pobrać i uzupełnić spolszczeniami - można grać: http://synthira.ru/load/s_t_a_l_k_e_r/zov_pripjati_mody/call_of_pripyat_proekty_komandy_smerti_vopreki_pentalogija/21-1-0-1447
 20. 2 points
  Połaziłem trochę po kordonie. Na posterunek nie musiałem iść, bo wojsko przyszło do wioski i wspólnie ze stalkami żeśmy ich załatwili. Zginęła połowa mieszkańców wioski, to z nich i żołnierzy nazbierałem i u Sidora dostałem 80 kawałków. Z samochodem miałem to samo, potrącony zabił nowicjusza, ale bez skutków, stracił drzwi i przeleciał przez płot. Później poszedłem likwidować mutanty. Problem w tym, że ich w wyznaczonym miejscu nie ma. Trafił się jakiś biedny kontroler. Biedny, bo trzy ładunki śrutowe go załatwiły. Nie będę na modzie wieszał psów, za to dam obrazek jaki widzimy przy rozpoczynaniu gry, wstawiony przez autorów moda. Przetłumaczyłem to co na nim pisze. Grafika jest taka. W dzień. i w nocy Ale grafika w inwentarzu spieprzona na amen. Spuściłem na dół plecaka AK z "Tłumikiem" i Abakana z celownikiem optycznym i podlufowym. Trudno użyć dobrych egzo zdjętych z trupów, których leży sporo, bo się wylatuje z informacją o braku tekstury, choć w pliku teksturowym są. Przestał mi działać śpiwór, ale o tym wcześniej wyczytałem w opisie bugów. Wytrzymałość GG jest tak na razie ustawiona, aby testujący moda wytrzymali testowanie, przy tej ilości różnych innych wylotów jakie są możliwe. Do moda dodany jest spawner ( Główne menu +F1 ) którym od pierwszego momentu gry możemy mieć tyle ile oferuje Sidor. Może, jak go przetestują, wywalą 3/4 odmian tego samego pancerza czy broni i nie dadzą od pierwszego kroku takiej możliwości wyposażania, to coś z tego będzie.
 21. 2 points
  @Stieczkin Ja też Ci życzę w tym niezbyt przychylnym graczowi modzie. Musisz mieć sporo cierpliwości, a przede wszystkim dokładnie i wnikliwie czytać dialogi w których otrzymujesz zadania.
 22. 2 points
  @gawron Niech Ci Zona w znajdźkach wynagrodzi. Miałem wszystko tak jak Ty zainstalowane oprócz spolszczenia. Zdążyłem już trochę pograć po rosyjsku. Pobrałem tylko spolszczenie z linków podanych przez Ciebie. Odpaliłem grę, wybrałem nowa i trzymałem mocno kciuki. DZIAŁA! Super. Bardzo dziękuję za pomoc.
 23. 2 points
  "SCS-4.1". OGSM_CS_1.8_CE_Fixes (11.07.2019) + giper_fixx6 Do instalacji nie trzeba zwykłego Czystego Nieba. Rozpakować trzy archiwa w jeden folder, otwierać pierwszy 7z. Link do pobrania (4.65 GB): https://mega.nz/#F!O98CgYpI!H_n6wv2-e2hop5V3r4hKgA SCS 4.1 Kod źródłowy: https://mega.nz/#!2pUTRAQb!tthPAV8S2IaD3WkaAkY53lykFOUFV-cBlUMar9ZDktU
 24. 2 points
  W logu jest wiersz: ! Can't find texture 'map\map_l12u_control_monolith' Czyli musisz dograć brakująca teksturę. Możesz też pobrać z mojego namiaru: https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZest8kZOsYIV6Nn1Nfr58sJvCPrTpcoxOUV Paczka zawiera katalog bin i database. Zrób kopię swoich katalogów bin i database kopię w bezpieczne miejsce i wypakuj do folderu z grą tą paczkę ze zgodą na nadpisanie plików jeśli to nie pomoże usuń bin i database skopiuj z powrotem swoje katalogi z katalogu z grą i ponownie wypakuj paczkę tym razem bez zamiany plików. Te podpowiedzi znalazłem w necie: https://www.google.com/search?q=map_l12u_control_monolith&oq=map_l12u_control_monolith&aqs=chrome..69i57.825j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 25. 2 points
  Dzięki Panowie za odzew. Ogrywam dokładnie to: z dodanym "Spadek Kolekcjonera_Dodatek graficzny" 3OM6AKAH - napisz jaki miałeś zamysł. Spróbowałbym może odwzorować to u siebie. kondotier- kolejność powinna być zachowana w kontaktach z Poszukiwaczami, ale w zadaniu "Porozmawiaj z Merkiem". Dołączyłem kawałek okolicznościowego screena. Rozdawanie sztyletów w dowolnej kolejności. Szukając swojego błędu, sprawdziłem tę scenę na yt. Zresztą... jakkolwiek bym nie rozdawał, Merka na lokalizacji nie ma. Co do zniknięcia Merka, to już wiem gdzie skurczybyk ucieka. Po powrocie Striełoka z X10, jeszcze przed wzięciem zadania na spotkanie z Doktorem, Merk idzie sobie w stronę przejścia na Dzicz. Mija granicę mapy (kółeczko na mini-mapie), dochodzi do jej granicy i znika kompletnie z mini mapy. Najwidoczniej jest mu tam dobrze, bo nie wraca i dlatego nie mam możliwości obdarowania go Sztyletem. Pokombinuję, pokręcę się, postaram się coś wymyślić. Jeżeli to nic nie da, to dalszy plan jest prosty. Instaluję oryginał bez żadnych dodatków i zaczynam od początku. Nie ma takiej opcji żebym się poddał. ps. pokory i ścisłego trzymania się zadań nauczyła mnie Złota kula, w której na Kordonie powinienem ubić kontrolera nożem. Poszedłem na łatwiznę i załatwiłem gada snajperką. Wyszło bokiem tak prawie pod koniec gry, kiedy okazało się że nie mam jakiejś kolorowej kapsułki, którą mogłem na początku gry zabrać jedynie z ciała kontrolera ubitego nożem
 26. 2 points
  @tom3kb - nawiązując do Kondotierskiego szlajania sie po ostępach w fufajce- gdybym miał pewność spotkania w/w przebrałbym sie nawet za tuszkana.
 27. 1 point
  Pobrałem i zagrałem : Dramatis personae: Pietrucha - alkoholik; Cylinder - alkoholik Fried - przedstawiciel grupy w systemie melina na melinę Fiedia - kupiec Wienik(może wiaczesław?) skupujący fajans i złom po niższych stawkach Bajda - głowa/szef narkomanów Babocznik - szef gangu lokalnych Brzytwa - technik lokalnych GOP-ników Tolik sztajmes - postać z fabuły. Ten sam Tolik, który był głównym bohaterem w modyfikacji przygody sztajmesa Tolika Leo jest szefem grupy która walczy z innymi o dominacje na wysypie https://www.youtube.com/watch?v=GxoVTR7Z0sA
 28. 1 point
 29. 1 point
  Группа Кровавой Дороги http://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/stalker-gruppa-krovavoj-dorogi.html Zew 1602, Język Rosyjski, OBT, 4,8 GB w 7 zipie, 9,5 GB po rozłożeniu. Autor Han Kostenlo, kontakt: Stalker "Komar" polazł za perymetr, wlazł w elektro anomalię, trochę go popieściło i obudził się na Kordonie w wiosce nowicjuszy, w myślach ma 2 drogi - łatwą i ciernistą którą wybierze zależy od gracza. Nowe: scenariusz, kwesty, postacie, 10 lokacji. Stąd pobieramy : Mod: https://yadi.sk/d/uo19O3mdy7Hl4Q Fiks: https://yadi.sk/d/lhs-o0yfs0H6Uw Uwaga! - mod ma bardzo wiele wariantów przejścia, akcji więc zwracajcie uwagę na detale i waszą drogę przejścia moda, może będzie krwawa a może nie.
 30. 1 point
  I z grania nic nie wyszło. Każda próba wejścia do dialogu z NPCami kończy się bezlogowym wylotem. Szukając w opisach wylotów jakiejś wzmianki o tym, nic nie znalazłem. Za to znalazłem informację, aby robić zapisy przy ogniskach, ale tych z drewna. Ogniska z kośćmi, lub tylko żarzące się nie spełniają warunków i zapisy przy nich, jak i te robione w "szczerym polu" mogą się źle zapisywać. Jest też rada, że ze względu na powstawanie po bezlogowym wylocie uszkodzonych zapisów, należy ich robić jak najwięcej. Może również nie dać się użyć śpiwór. I takich niedoróbek jest jeszcze wymienionych sporo. @vidkunsen Jeśli chcesz, mogę te informacje o zmianach językowych i skrócie pulpitowym wsadzić do #1. Ale chcę Twojej zgody "na piśmie". A to dlatego, że ostatnio masz do mnie jakieś ansy i bywasz złośliwy. Nie chcę być znów posądzony o wtrącanie się w Twoje wpisy. DODANO. Usunąłem wcześniejsze zapisy, rozpocząłem nową grę. problem z dialogami nie ustąpił. Pobiegałem po wiosce szukając schowków. Te z podstawki istnieją, ale są bogato wyposażone. Np. na strychu jest Egza. Mimo opisu że jest uszkodzona, była pełnosprawna. Zaatakowało wojsko i z trupów mogłem zabrać dobre pełnosprawne pancerze i broń. Mimo wyświetlanego udźwigu 50 kg, nie zostałem zablokowany udźwigiem znalezionego. Sprawdziłem w actor i tam GG jest zmieniony na ciężarówkę 10t. Kilka innych parametrów również jest "ponad normę". GG ma tak ustawioną opcję "mocy", że jest w stanie przesuwać stojących NPCów, a nawet przestawiać, przewracać i znów stawiać na koła jeżdżącego UAZa. Kiedy byłem na dachach, GG musiał być w stałym ruchu, bo inaczej zjeżdżał z niego i spadał. Dodając do tego te źle działające ikonki uruchamiania i kilka innych opcji dla których na razie nie znalazłem uzasadnienia, oraz ilość sytuacji wylotowych oraz zgłoszonych nieprawidłowości stwierdziłem, że jest to bardzo wczesna beta. Dla nas, graczy nie mogących brać udziału w jego usprawnianiu, na zajęcie się nim jest jeszcze sporo za wcześnie.
 31. 1 point
  "Danger Close: The Battle of Long Tan", ZA (Związek Australijski) (2019). Wrzesień 1966, Wietnam, walka kontyngentu Australijsko - Nowozelandzkiego z armią Wietkongu. https://www.imdb.com/title/tt0441881/ https://www.filmweb.pl/film/Danger+Close%3A+The+Battle+of+Long+Tan-2019-227725 Travis Fimmel (Ragnar, brat Rollo w Wikingach), Richard Roxburgh (Wladek Drakula w Van Helsingu) i wiele innych znanych kinomanom twarzy kina z Australii.
 32. 1 point
  Rozpoczęto wdrażanie 8-ego rozdziału fabuły do moda. Fabuła trzech ostatnich rozdziałów ma się różnić diametralnie od pierwszych 6. W międzyczasie zaimplementowano też zadania poboczne co dodało kilka dodatkowych godzin gry do moda.
 33. 1 point
  Może chodzić o to: inventory_sakbox_05 -- Контейнер высшей защищенности (используется во многих квестах)
 34. 1 point
 35. 1 point
  Wszystkiego najlepszego i 💯 lat 🐉-x. (Wygląda jak jakiś rebus)
 36. 1 point
  1000000000000000000000000000000 lat Smox
 37. 1 point
  Każdy system mikrotransakcji to jakiś rodzaj paywalla - dla jednych płatna kosmetyka to jak płachta na byka i choć realnie nie zwiększają możliwości, to po prostu MUSZĄ to mieć. Opcjonalne skórki czy nawet podbite o 0,5% statystyki płatnej pukawki względem wersji darmowej właściwie też mi jakoś bardzo nie przeszkadzają, bo takie różnice redukuje wyrabianie sobie skilla. Problem pojawia się wtedy, kiedy z f2p robi się pay2win, jak chociażby w przypadku Survarium. I jeśli nie płacisz realną kasą, to płacisz czasem poświęconym na zdobywanie wszystkiego bez sięgania do portfela. O ile Survarium miało być alternatywną wizją Stalkera, tak Will to Live od początku wyglądało mi na laurkę dla niego, szczególnie Cienia Czarnobyla - i to jest chyba to, co przekonuje mnie do spróbowania
 38. 1 point
  " Na łąkach kaczeńce, a na niebie wiatr, a my na wojence oglądamy świat. Na łąki wrócimy, tylko załatwimy parę ważnych spraw " Wiem, że u nas na forum nikt za bardzo nie gra w World of Tanks, ale muszę się pochwalić nowym nabytkiem. Udało mi się kupić ( było ku temu wiele okazji, ale zawsze żałowałem pieniędzy .. ) jakiś czas temu legendarny już czołg " Rudy ". Prezentuje się on naprawdę zacnie + mamy Szarika jako członka załogi Co tu dużo pisać.. Nostalgia
 39. 1 point
  @Stieczkin A tak z ciekawości mój 2.10 waży (471 MB (bajtów: 494 492 366)). Zerknij w swój. Plus do tego spolszczenie to razem bym musiał gdzieś 600Mb na hosting jakiś wrzucać. A jak grasz na tym 2.10R to radzę nie wrzucać spolszczenia bo jest kupa zmian to prędzej czy później będą wyloty. Lepiej graj po angielsku albo rosyjsku.
 40. 1 point
  @cez137 Akcja w tunelu od 44:15, znalezienie przesyłki 49:30 https://www.youtube.com/watch?v=zPcGmsmTEKQ
 41. 1 point
  https://www.gog.com/game/stalker_shadow_of_chernobyl https://www.gog.com/game/stalker_clear_sky
 42. 1 point
  OK, idę dalej. Ku chwale Monolitu... czy jakoś tak.
 43. 1 point
  Jak dla mnie to mogłoby być jeszcze mycie nóg, poranne golenie i obcinanie paznokci. A tak poważnie, po jakimś czasie wszystkie te niby realności-realizmy wykonuje się automatycznie, przestają przeszkadzać, ot po prostu stają się elementami gry, ale na to trzeba trochę czasu. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Jeśli ktoś chce szybko łatwo i już, a do tego woli rozwiązania siłowe, zamiast ruszyć głową, komuś takiemu nie wróżę długiej przygody z tym modem. Zresztą, kto chce niech gra, kto nie chce nie gra, jego sprawa. A Tobie @3OM6AKAH skoro już zacząłeś, życzę wytrwałości w walce z upierdliwościami NLC, możliwe, że wszystko zrekompensuje Ci fabuła i nie tylko, ale o tym można się przekonać, docierając znacznie dalej na północ. @tom3kb. Jeśli można wiedzieć, skąd informacja, że testerzy są na finiszu?
 44. 1 point
  Ano, zamysł był taki, żeby po prostu odpalić Twoje sejwy i zobaczyć, jak to będzie wyglądało u mnie. S.T.A.L.K.E.R. - zwłaszcza modowany - to anomalia i różne cuda się zdarzają. To, co u jednego nie prądzi, u drugiego może pójść, więc miałem niewielką nadzieję, że może coś... Tyle, że próbowałem na czystej wersji oraz tej ze Spadkiem, a tu okazuje się, że grasz w Remake - to nie miało prawa się udać . Ja osobiście odpuściłem sobie Remake - odstraszyły mnie błędy zgłaszane przez graczy. W sumie to powinieneś był umieścić swój wpis z problemem w tamtym temacie - uniknęlibyśmy zamieszania . Kilka miesięcy temu ograłem wszystkie (oprócz Ostatniego Stalkera) mody @zaurusa i z żadnym z nich nie miałem większych problemów. Obyło się bez grzebania w plikach, a na niezbyt częste wyloty pomagało ponowne wczytanie sejwów. Jeśli chodzi o Apokalipsę, to dwukrotnie grałem w tę wersję https://stalkerteam.pl/topic/3956-spadek-kolekcjonera-dodatek-do-stalker-apokalipsa/ z zainstalowanym dodatkiem graficznym i własnie ją polecałbym Twojej uwadze. I słusznie.
 45. 1 point
  Strzelają całkiem nieżle. Będąc ich trenerem miałbyś niezłą obstawę Może kiedyś się spełni
 46. 1 point
  Jak pada przemysł - fabryka, to następuje rozwój strefy, sztajmesy/sztajfy spod sztajferni/kufloteki już się zamieniają w zombi - szefie 2 zety? lub kontrolerów - jak się nawali jak sztukas Nieważne czy to familoki czy jak się u nas mówi - wohnhausy to staja się wylęgarnią monolitu Za halbę to niezły ekwipunek można skompletować.
 47. 1 point
  @wariat Napisałem "Ale mod zostawia itd...". Masz rację, że pamiętając to co dalej, jest nudno. Ale skoro moja stara mózgownica po latach od ostatniej gry, sporo pamięta, to i Ty szybko tego nie zapomnisz. Dłuuuugo będziesz czekał .
 48. 1 point
 49. 1 point
  Świeży fix: Yadi.sk Spis zmian:
 50. 1 point
  Mamy, mamy... W wielkim skrócie - poszło o brak ludzi. Spodziewałem się tego od dłuższego czasu i decyzję Rietmona rozumiem... Ale i tak szkoda, bo polubiłem tak gościa, jak i pierwszą część jego pracy. Tu masz całość posta z VK:
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.