Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 2017.12.18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 13 punktów
  Tytuł oryginalny: Зимний Снайпер Tytuł polski: Zimowy Snajper Deweloper: Eugeniusz Łukaszuk (Eugenium) Platforma: Zew Prypeci 1.6.0.2 Data premiery: 03.01.2018 Wersja językowa: rosyjska OPIS FABUŁY: Zimowy Snajper to niewielki prezent z okazji Świąt Noworocznych i Bożonarodzeniowych (w Rosji oczywiście, skąd pochodzi autor). Jest to krótki kilku wątkowy projekt osadzony w zimowej scenerii Prypeci. Fabuła opowiada historię elitarnego snajpera "Monolitu" o ksywie Bars oraz poszukiwań rzadkiego artefaktu "Lodowaty płomień". Kluczowe właściwości projektu: Zaimplementowano klimatyczną zimową atmosferę, włączając w to piękne zimowe efekty otoczenia, anomalii, artefaktów i ścieżki dźwiękowej dostosowanej do czerpania jak największej przyjemności z gry; Zaimplementowano pełnoprawny system zamarzania postaci. Prędkość zamarzania zależy od założonego kombinezonu (każdy posiada inny wskaźnik wychładzania). Ogrzać się można tylko obok ognisk lub przez wypicie herbaty albo wódki; Niewielka fabuła skoncentrowana na dość rzadko "występującej fabularnie" w modach frakcji "Monolit"; Przerobiona "paczka broni"; System ponad 20 plecaków-schowków, ukrytych w różnych miejscach Prypeci; Ponad 15 dokumentów, które będzie można odnaleźć i przeczytać a później sprzedać jednej z kluczowych postaci fabularnych. ZRZUTY EKRANU: WIDEO: ZNANE PROBLEMY: LINKI DO POBRANIA: INSTRUKCJA INSTALACJI: ŹRÓDŁA:
 2. 13 punktów
  Uwaga stalkerzy! Na Zatonie pojawił się ostatnio bardzo niebezpieczny gatunek mutanta! Działa w małych grupach i zwabia stalkerów dziwnym rodzajem psi-promieniowania zwanym nieodpartym urokiem osobistym! Pod żadnym pozorem nie zbliżać się i nie odbierać wiadomości z kanału ogólnego typu "Szukam przewodnika po Zatonie"! czy "Blondi pozna stalkera".
 3. 12 punktów
  Trwają wstępne beta testy polonizacji Zew Czarnobyla "Powrót Legendy" 0.8 + fix 6 (bez żadnych dodatków). Mają one na celu nie tyle zlokalizowanie błędów (co jest oczywiste) w samym tekście polonizacji, co znalezienie brakujących opisów i nazw oraz poprawienie nieścisłości w oryginalnym tekście modyfikacji. Na przełomie roku roku polonizacja zostanie uaktualniona do wersji 0.8R (lub innej wskazanej przez autora), po raz kolejny przetestowana a następnie uaktualniona ponownie o polonizację dodatku "Some things for Sin", której ojcem jest kolega @MaklerR. Wszystkich zainteresowanych proszę więc o dużą dozę cierpliwości.
 4. 12 punktów
  @czernobyl10 święta prawda co do zdrowia . Wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich z rodzinami. Przez ten okres wszystkie walki między frakcjami w zonie ustaną i być może mutanty po ludzku będą się odzywać .
 5. 12 punktów
  Najważniejsze zdrowie nie tylko w święta ale zawsze żeby dopisywało. Oczywiście wszystkiego najlepszego dla wszystkich i ich rodzin.
 6. 11 punktów
 7. 11 punktów
  Święta za rogiem więc Wesołych świąt bracia, dużo szczęścia i radości, zero smutków i zero złości :>
 8. 10 punktów
  Tytuł oryginalny: [Call of Chernobyl] A.R.E.A. Deweloperzy: Holodilnik, Darril Platforma: Call of Chernobyl 1.5 Premiera: OBT (ang. Open Beta Tests) Mod aktualnie jest w fazie otwartych beta testów Wersja językowa: rosyjska OPIS: Nazwa moda pochodzi od słowa A.R.E.A. (Atmospheric Realistic Expanding Addon - Dodatek realistycznie rozszerzający atmosferę gry). Oparty jest on na modach Call of Chernobyl, Call of Misery i MLR. Obecnie jest w fazie rozwoju. A.R.E.A. podąża w kierunku skomplikowanego, lecz umownego realizmu, biorąc pod uwagę cechy i innowacje samej rozgrywki. Głównym celem tego dodatku jest rozszerzenie rozgrywki oraz próba wpłynięcia na wszystkie jej aspekty. Dla odczucia pełnej imersji zalecane jest, aby grać z ustawieniami podyktowanymi przez autora, bez żadnych zmian czy dodatków. W czasie samej gry ważnym jest, aby zastanawiać się nad każdym kolejnym krokiem, w końcu jesteś w śmiertelnie niebezpiecznej Zonie, prawda stalkerze? Gracze liczący na szybkie wzbogacenie się oraz ci z przyspawanym do spustu palcem mogą od razu odpuścić sobie ten mod. A.R.E.A. odzwierciedla spojrzenie autora na kwestie rozgrywki "prawdziwym stalkerem". [-] Zmodyfikowane dodatki użyte w tej modyfikacji: [–] Adaptowane dodatki użyte w tej modyfikacji: [–] Autorskie funkcje i poprawki: ZRZUTY EKRANU: WIDEO: LINKI DO POBRANIA: INSTRUKCJA INSTALACJI: ŹRÓDŁA:
 9. 10 punktów
  Moje propozycje banerów zawierających logo ST: (w pierwszym spoilerze są czyste banery, w drugim wizualizacja na stronie forum): Dodano: uaktualniłem propozycje o frazę: "Jesteśmy z wami..." zamiast dotychczasowej.
 10. 10 punktów
  Dziś na spotkaniu oficjalnie zatwierdzaliśmy wyniki poświątecznego konkursu. Zwycięzcą, który wygrał 745 zł został @smox Myślę, że nikomu nie trzeba go przedstawiać, jest to jedna z bardziej znanych i lubianych osób na forum. Cieszymy się, że nagroda została przyznana osobie, która wkłada tak dużo w naszą społeczność. Podziękowania należą się też naszemu sponsorowi @Buber, który ufundował nagrodę. Niedługo startujemy z następnymi konkursami..
 11. 10 punktów
  Jak co roku 31 grudnia to czas przemyśleń nad tym co było oraz planowania na nowy rok. Radość i szampańska zabawa po północy. Wszystkim życzę zdrowia, spokoju, radości i zadowolenia w nadchodzą 2018 roku. Nowych modów do tłumaczenia, rozwoju forum, ciekawych książek do przeczytania. Zadowolenia z dzieci, opanowania wśród polityków. Umiaru w piciu i rozwagi w używaniu petard i rakiet. Palce nie odrastają, życie i zdrowie mamy jedno. Wszystkiego Najlepszego dla Was i Waszych rodzin.
 12. 10 punktów
  Jsme s bratrem starší ročníky,já 1960 on 1963 ale oba jsme PC hráči.On hraje vše co je nové,ale pokud možno bez úprav hry.Já hraji nejraději hry které si mohu upravit a při nich relaxovat.Stresu a starostí mám dost v životě,tak si při hraní chci odpočinout.Proto už léta hraji Stalkera,čemuž se on směje a tvrdí že jsem dinosaurus.Já ho zase popichuji,že těmi svými hrami kde je vše nalinkováno si maže synapse na mozku. Letos mě "obšťasnil" tímto dárkem:
 13. 10 punktów
  Wesołych świat ! Właśnie ubrałem choinkę, która jest lekko trafiona jak ja sam, ale jest
 14. 10 punktów
  Życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, oraz fury prezentów pod choinką.
 15. 10 punktów
  Niech każdemu spełni się własne życzenie.
 16. 10 punktów
  Życzę Wam, odwiedzającym stronkę, Waszym rodzinom, znajomym spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Przede wszystkim chciałbym, by w Waszym życiu dopisało szczęście, życzę również powodzenia w życiu oraz niechaj Wasze marzenia by się spełniły. Wesołych Świąt!
 17. 10 punktów
 18. 10 punktów
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczów i ich rodzin - zdrowia i samych radości ! Wesołych Świąt !
 19. 10 punktów
  W takim razię, życzę wszystkim spokojnych, szczęśliwych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowia na cały nowy rok, oraz aby w waszym życiu i na naszym forum zagościła wieczna radość
 20. 9 punktów
  Call of Chernobyl: Dollchan. PLATFORMA: CoC - SAMODZIELNA KOMPILACJA JĘZYK: ROSYJSKI DATA PREMIERY: V.6.3 - 31.XII.2017 AUTOR: Dollchan Informacją, która mnie osobiście przyciągnęła do tego moda, był fakt, że jego twórcą jest Autor dodatku MLR. Według mnie jest to wystarczająca rekomendacja. Na dany moment, ten "twór" jest zespolonym zbiorem z następującymi dodatkami do CoC: - MLR addon; - STCoP weapon pack; - Outfit addon; - ItemSoup + TROR items; - Dynamic anomalies; - DoctorX Questlines; - SWTC; - Dynamic mask hud; - StalkerTWOk texturepack + xrs z poprawka "lato"; - Swoje opracowania (detektory z systemem zawiadomienia o anomaliach i radiacji, możliwość wybrać typ zachowania, zadania) - różne drobne dodatki. Do większości modów wniosłem zmiany w celach pozostawienia bilansu gry, lub też je zmieniłem. Na przykład zostały zmienione lub usunięte pewne przedmioty z ItemSoup, zredagowałem efekty nowych anomalii, zmienił się asortyment u handlarzy, poprawiona została zbyt ciemna pogoda w SWTC i wiele innych. Oczywisty jest, brak oczekiwań co do zbioru, jakichś kardynalnych zmian w grze, ale i przejść ją "przez jeden wieczór" nie uda się. INSTALACJA: Po wypakowaniu nałożyć najnowszy patch. LINK DO MODYFIKACJI: https://drive.google.com/file/d/1x71QvnT_K8GpElacz05rHgkjQE_osiVw/view LINK DO PATCHA V 6.3: https://vk.com/doc209644524_456633664?hash=4de7fcfb4eaebd4943&dl=f4464836f26d1f1989 ŹRÓDŁO: https://vk.com/dollchanmod
 21. 9 punktów
  W sieci pojawiła się informacja na temat opracowywania nowej modyfikacji "Last Days".Jest ona tworzona na platformie modyfikacji do" Zewu Prypeci", stanie się ona oficjalnym spin-off "Anomalia Przestrzenna" .Fabuła nowej modyfikacji opowie nam o stalkerze Szwed.W trakcie przechodzenie modyfikacji dowiemy się jak członek ugrupowania "Ostatni Dzień" pojawił się w Zonie i co się z nim stało.Ponadto twórcy modyfikacji obiecują stworzenie moda w nowym gatunku dla Stalkera ale w jaki nie powiedzieli.Miejscem akcji będzie " Kordon" ale nie wykluczają dodania innych lokacji.Data premiery nie jest jeszcze znana.
 22. 9 punktów
  Mod niedługo wyjdzie. W tej chwili trwają ostatnie poprawki. By wam umilić oczekiwanie zdradzę, że wstępna wersja polonizacji jest już gotowa. Oczywiście trzeba będzie dokonać wielu poprawek w stosunku do wersji końcowej moda ale nie powinno to długo trwać. A tu macie w noworocznym prezencie od Zaurusa kilkuminutowy film z końcówki gry.
 23. 9 punktów
  Spokoju i nudy w nadchodzącym 2018 roku.
 24. 9 punktów
  Jeszcze kilka z UZI. Noc może nie taka ładna jak u Antona, ale też klimatyczna.
 25. 9 punktów
  @Agrael ten, tego... ogarnij trochę tych swoich ziomków, bo to już perwera Dla kontrastu (kolejna) piękna noc w Zonie Oba zrzuty ekranu pochodzą z modyfikacji Call of Chernobyl A.R.E.A
 26. 9 punktów
  Spokojnych Świąt Ekstra Prezentów dla WSZYSTKICH STALKERÓW !
 27. 9 punktów
  żeby radość was napełniała i z was promieniowała uśmiechem do innych PS cichy, co to za anomalia/e na tym drzewku z prawej?:)
 28. 9 punktów
  Wesołych , wesołych i jeszcze raz Wesołych Swiąt!
 29. 9 punktów
  Wesołych świąt wszystkim, żeby smutki i niepowodzenia omijały Was szerokim łukiem.
 30. 9 punktów
 31. 8 punktów
 32. 8 punktów
  Tytuł oryginalny: R.F.S. addon Deweloper: Azetrix Platforma: Zew Prypeci 1.6.0.2 (prawdopodobnie również inne platformy) Data premiery: nieznana, nadal w produkcji Dodatek „RFS” ma na celu zastąpienie modeli NPC-ów, mutantów, broni, a także innych elementów graficznych oryginalnej gry ich lepszymi jakościowo odpowiednikami. ZRZUTY EKRANU: ŹRÓDŁO: strona macierzysta moda na VK
 33. 8 punktów
  Tytuł oryginalny: Живая Зона Tytuł polski: Żywa Zona Deweloperzy: Artiom Buszujew Platforma: Zew Czarnobyla 1.6.0.2 Premiera: jeszcze nieznana Fabuła: Znacie książkę pt. "Тайна Станции Дуга"? Ja też nie, ale to właśnie na niej opiera się fabuła rzeczonej modyfikacji. Dla wschodniojęzycznych link w spoilerze poniżej: Akcja rozgrywać się będzie głównie (tylko?) w Prypeci, a zespół nie zasypuje gruszek w popiele i pracuje w pocie czoła nad przerobieniem miasta tak, by mapa była lustrzanym odbiciem rzeczywistej Prypeci. Oprócz historii, w modzie znajdzie się freeplay, pozwalający na praktycznie nieskończoną rozgrywkę, opartą na poszukiwaniu dokumentów, narzędzi, leków i innych szpargałów czy sabotowaniu wrogich ugrupowań. Dodatkowe informacje: Screeny: Wideo: Źródło: ap-pro.ru Tym razem podarowałem kolorek, żebyście oczopląsu nie dostali
 34. 8 punktów
  @kazik postaram się też zrobić wariant wg. Twoich sugestii. Komu jak komu ale człowiekowi tak pomocnemu na forum nie odmówię Tylko problem w tym, że taki ze mnie grafik jak z koziej d... trąba. Trochę bawię się Gimpem, a że z pamięcią u mnie kiepsko, to zaraz zapominam - co z czym, gdzie i dlaczego. Dlatego opracowanie jakiejś koncepcji zabiera mi w pigułę czasu. Kolejne projekty nie wchodzą mi już do poprzedniego posta, tak więc poniżej wariacje na temat: Powyżej kolejne wariacje.
 35. 8 punktów
  Moja propozycja w dwóch wariantach. Font zmieniłem, ponieważ aktualny jest dla mnie zbyt "chudy" i biednie to wygląda. Oczywiście to tylko moje odczucie. © Jako autor projektów zastrzegam, że można z nich korzystać tylko w obrębie forum Stalker Team. Zabraniam kopiowania, modyfikowania i użytkowania projektów poza forum Stalker Team.
 36. 8 punktów
  Nad czym twórcy OP-2.1 pracowali przez ostatni miesiąc? 1. Zaludniono lokacje uczestniczące w fabule 2.1 (Zakład Metalurgiczny (Huta?), Plac Budowy, Dolina Mroku); 2. Dodano nowe zadania, również na nowych lokacjach; 3. Zmieniono punkty niektórych przejść między lokacjami; 4. Zaimplementowano dużo nowej broni, zmieniono unikatowe modele; 5. Dodano nowe funkcje (poprawiono parametry opancerzenia, mutanty z embrionów walczą teraz po stronie GG i wiele innych); 6. Uzupełniono listę dostępnych HUD-ów; 7. Dodano ogromną ilość nowych dźwięków; 8. Dodano wersje językowe: ukraińską i angielską; 9. Wiele innych mniejszych lub większych zmian. Deweloper prosi wszystkich zainteresowanych modyfikacją Graczy o jeszcze "chwilę" cierpliwości! Czekamy z niecierpliwością! ŹRÓDŁO - strona macierzysta moda
 37. 8 punktów
  Tytuł oryginalny: : "Call of Chernobyl: Long Way" 1.7 Tytuł polski: Zew Czarnobyla: Długa Droga Deweloper: SPTeam Platforma: Zew Czarnobyla 1.4.22 Data premiery: 03.01.2018 Wersja językowa: rosyjska "Długa Droga" jest kolejnym projektem opartym na platformie Zewu Czarnobyla 1.4.22. W skład wersji 1.7 wchodzą poniższe (mniejsze lub większe) dodatki: ZRZUTY EKRANU: LINKI DO POBRANIA: INSTRUKCJA INSTALACJI: ŹRÓDŁA:
 38. 8 punktów
 39. 8 punktów
  Wszyscy lubią Anomalię Przestrzenną, to proponuję przenieść temat do modów w produkcji, bo pewnie ten też będzie miał wzięcie Proffesional coś przebąkuje o częstszych aktualizacjach, więc zrobiłem od razu posta z szablonu. W @anatolowym opisie nic nie zmieniałem. Tytuł oryginalny: Последние Дни / Last Days Tytuł polski: Ostatnie Dni Deweloperzy: PROFFESIONAL, 9-VITAL-8 Platforma: Zew Prypeci 1.6.0.2 Premiera: TBD, prace w toku Fabuła: W sieci pojawiła się informacja na temat opracowywania nowej modyfikacji "Last Days". Jest ona tworzona na platformie modyfikacji do" Zewu Prypeci", stanie się ona oficjalnym spin-off "Anomalia Przestrzenna" .Fabuła nowej modyfikacji opowie nam o stalkerze Szwed.W trakcie przechodzenie modyfikacji dowiemy się jak członek ugrupowania "Ostatni Dzień" pojawił się w Zonie i co się z nim stało.Ponadto twórcy modyfikacji obiecują stworzenie moda w nowym gatunku dla Stalkera ale w jaki nie powiedzieli.Miejscem akcji będzie " Kordon" ale nie wykluczają dodania innych lokacji.Data premiery nie jest jeszcze znana. Screeny: Dodatkowe informacje:
 40. 8 punktów
  Zimny, chyba wcale nie jest taki zimny...
 41. 8 punktów
  Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i pamiętajcie , że opary alkoholu mogą wybuchnąć więc nie pić za dużo
 42. 8 punktów
  Szczęśliwego nowego roku wszystkim
 43. 8 punktów
  Przyjmuję życzenia jakie dał @mkk7 i przekazuję dalej. Choć życie jest jak mod, nigdy nie wiadomo czym zaskoczy. A ja tego moda powtarzał będę 75-ty raz. Niech każdy naciśnie w swojej życiowej grze, klawisz prawidłowo wyboru.
 44. 8 punktów
 45. 8 punktów
  Ekipa pracująca nad projektem przyznała, że poprzedni rok był dla nich wyjątkowo ciężki - zespół skurczył się, wszyscy mieli mniej czasu na modowanie niż by chcieli, a pewne rzeczy (jak wstawiony post wyżej celownik) musiały odejść na zieloną trawkę. Projekt jednak żyje i choć autorzy nie raczą nas informacjami tak często, jakby mogli, to mamy okazję pooglądać sobie nowy model - Protecta 12 w prawie pełnej krasie (bo bez tekstur)
 46. 8 punktów
  Wideo przegląd nowości min : OP2.1 , Last Days.
 47. 8 punktów
  Zdrowia życzę , ale przede wszystkim podwyżki rent , emerytur , wypłat czy co tam macie.
 48. 7 punktów
  Dla miłośników czterech kółek
 49. 7 punktów
 50. 7 punktów
  TeamX MOD v.2/Tajemnicze Ugrupowanie - mały remake.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.