Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2019.02.22 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Jesteśmy lepiej zorganizowani niż PZPR, i bardziej konsekwentni. Mamy wielki dębowy stół (nie okrągły - bo ten jest dobry dla naiwnie wierzących w demokratyczne zmiany), pod nim moczymy nogi i rozdajemy lewe karty. Każdy go krytykuje, ale wielu by chciało przy nim siedzieć... Na poważnie: Po pierwsze: z podjętych decyzji nikt nie będzie się tłumaczył, bo nie ma z czego i przed kim. Jak już 100 razy pisano: każdy może być na spotkaniach i brać udział w zmianach na Forum. Po drugie: co kto robi z prywatnym telefonem, to jego sprawa. Nr telefonów administracji są dostępne od poziomu Zasłużonych; każdy może z nich skorzystać... Po trzecie: Administrator ma zawsze rację, jeżeli jej nie ma to patrz pt 1. I szczerze? @Allen napisał to co pewnie każdy pomyślał, czytając @pacjent1972 twoją wypowiedź - to było cholernie obraźliwe - gdyby zstąpił z Niebios Jezus Chrystus, i ofiarował ci aureolę i spoczynek po Swojej prawicy, to doszukiwałbyś się w tym podstępu na strącenie do piekła - inaczej nie potrafię zrozumieć twoich słów. Pomimo najlepszych intencji @Agrael i pozostałych reagujących na Jego wypowiedź, i tak dyskredytowana jest praca i inicjatywa zawarta w temacie i zamienia się to wszystko w "gówno burzę".
 2. 4 punkty
  Medical Remake Mod 1.0 dla Sigerous Mod 2.2: Muzyka dla STALKER (Stalkerska muzyka):
 3. 3 punkty
  Piszę z tel. dlatego przepraszam że ewentualne błędy. Ja? Ja chcę być jak mój kolega Góral z którym pracowałem: siędnę se w kontku i będę udawał oscypka... (czyli śmierdział). Czyli będę się podśmiewał, to wolno każdemu 😋. Mogę być kimkolwiek, nawet userem - ja i tak tylko gram, to lubię i tyle😍. Podpisanon: kelner stołu kliki (ci ponoć wszystko wiedzą, wszystkich nagrywają, i tak dalej....).
 4. 2 punkty
  Moim zdaniem @Sierioża ma rację. Mocna grupa Redaktorów jest bardzo ważna i potrzebna. Może powstawać wiele tłumaczeń, ale co z tego, jak będzie wiedziała o tym wąska grupka forumowiczów. Reklama, to droga do sukcesu.
 5. 2 punkty
  @vidkunsen Na razie tylko takie cuś. https://vk.com/approduction?w=wall-15844953_446456
 6. 2 punkty
  Ludzie będą kupować te karty, tylko dlatego, że są nowe. Tak samo kupują RTX-y 2060 i 2070, chociaż z Raytracingiem jako tako radzi sobie tylko topowy 2080 ti. Czy warto przepłacać za tych kilka FPS-ów? Jeżeli ktoś ma pieniądze, to pewnie tak. Jednak dla większości graczy w zupełności wystarczy GTX 1060 6 GB z opcją wymiany kiedyś na GTX 1070 lub 1080 (ti). Trzeba też pamiętać, że wymiana karty często wiąże się z wymianą innych podzespołów kompa, co znacząco zwiększa koszty.
 7. 1 punkt
  Jak znaleźć? Wpisać w wyszukiwarkę tytuł. Wejść w tematy Z modami do Zewu, te po polsku i inne. Albo wpisać tytul w googla z dopiskiem stalker team i Wulała...szek Ten mod jest po rosyjsku i po angielsku. Tu np Ale np ja pobieralem chyba wwrsję english z moddb.
 8. 1 punkt
  A ja lubiłem masywniejsze myśliwce z gwiazdowym silnikiem, jakieś Focke Wulfy, Zera, Thunderbolty itp grubasy. Albo takiego tluściocha
 9. 1 punkt
  Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006 Autor: Daemonion Data premiery: 29.09.2009r OPIS: SCREENY: INSTALACJA: LINKI DO POBRANIA: Źródło: https://www.moddb.com/mods/lurk
 10. 1 punkt
  Moda ukończyłem, udało się w końcu dotrzeć do stacji radarowej . @gawron bardzo dobrze skomentował modyfikację, więc nie ma co się za bardzo rozpisywać. Fabuła całkiem przyjemna, mod nie jest jakoś specjalnie utrudniony i udziwniony. Powoli zbieramy sprzęt i wyposażenie potrzebne na danym etapie gry, jest możliwość napraw i modyfikacji broni i kombinezonów u mechaników. Sporo biegania po lokacjach przy zaliczaniu zadań (pobocznych jest całkiem sporo), można korzystać z przewodników i wymaga to kasy, a z kasą nigdy nie wiadomo kiedy się przyda i w jakiej ilości. Jedno zadanie z artem nie zaliczone, pomimo pokazywaniu go na skanerze nie spawnuje się, mod bardzo stabilny i bezwylotowy u mnie (zero problemów do samego końca gry), a to bardzo duży plus. Jak na debiutancką produkcję mod jest całkiem niezły i być może doczeka się kontynuacji, warto go polecić do rozegrania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.