Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 2018.02.19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 12 punktów
 2. 12 punktów
  Jedni do Zony przychodzą, a inni się w niej rodzą... Fotki wykonane w promieniu 1,5km od domu, w którym mieszkałem przez blisko 90% swego życia. Niestety, aparat był raczej podłej jakości.
 3. 12 punktów
  Prypeć. We wczesnych buildach Prospekt Lenina (ulica stanowiąca oś urbanistyczną miasta) dobiega do głównego placu miasta (tak, jak w rzeczywistości). Jednak w ostatecznej wersji Cienia Czarnobyla został przegrodzony kilkupiętrowym blokiem mieszkalnym. Powód pojawienia się tego budynku jest dość ciekawy i zarazem zabawny. W sierpniu 2005 roku, po kompilacji poziomu Prypeć, okazało się, że po skierowaniu kamery w stronę placu liczba FPS drastycznie spada. Przeprowadzono optymalizację - bez powodzenia. Ostatecznie trzeba było przerobić nieco lokację - widok na plac zasłonięto wspomnianym budynkiem, przedszkole umieszczono na miejscu dawnej szkoły i dorobiono podziemny parking - przejście na plac. I tak "rozwiązano" palący problem... źródło: https://stalker-ru.gamepedia.com (Nb. ta strona to prawdziwa kopalnia wiedzy o S.T.A.L.K.E.R.ze) .
 4. 11 punktów
  Tytuł oryginalny: Weapon Goulash 022 Deweloper: GSC Game World Autor modyfikacji: * Platforma: Call of Chernobyl 1.5b R6 Data premiery: * Wersja językowa: polska i angielska Dodatek implementujący nowe bronie, amunicję oraz dodatki do broni. Jest to największa tego typu paczka przeznaczona dla modyfikacji Call of Chernobyl. Dostępne rodzaje broni: ZRZUTY EKRANU: INSTALACJA: LINKI DO POBRANIA: BŁĘDY W POLONIZACJI ZGŁASZAMY W PONIŻSZYM TEMACIE: * Być może wyda Wam się to śmieszne lub idiotyczne, ale niestety nie mogłem znaleźć ani autora tego dodatku ani strony macierzystej tego projektu. Jeśli ktoś posiada te informacje proszę o kontakt za mną. Chciałbym również podziękować @Junxowi za odnalezienie tej modyfikacji
 5. 11 punktów
  Wspominki z FOTOGRAFA Martwe Miasto i Lenin jaśnie oświecony. Poletko Talizmanów
 6. 11 punktów
  Z dedykacją dla tych, którym nie wystarcza "standardowy" udźwig w Stalkerze:
 7. 11 punktów
  Burza psioniczna i emisja na Kordonie w Call of Chernobyl+Hybrid:
 8. 10 punktów
  Kolejna zbieranina szybkich newsów o modach, zebrana przez AP PRO. Sporą część informacji podawaliśmy już wcześniej więc ten temat będzie sporo chudszy. SWP mod Trwają prace nad nowym weapon packiem do Czystego nieba, można już nawet pobrać wczesną wersję do potestowania (Pobieramy stąd). Wariant Omega 2 Autorzy moda poinformowali o zakończeniu prac nad scenariuszem, teraz zaczynają testowanie swojego moda. Shadow of Chernobyl Remake Pojawiło się kilka nowych screenów z moda na X-Ray 1.6. Dark Path Tutaj podobnie , mamy trzy nowe obrazki. 1984 W temacie moda dawno nie było nic nowego. Teraz twórcy opublikowali jeden dziwny screen, czy obrobione zdjęcie. Czyli dalej zero konkretów. NLC 7: The New Unexplored Path Twórca moda wrzucił filmik z gameplay-u z Prypeci. PS. Podobno spin-off Kontraktu na dobre życie jest już gotowy w 98% więc premiera powinna być całkiem szybko. Jak ktoś chce przejrzeć wszystkie newsy albo nie widział u nas na forum to kliknijcie w źródło. Źródło: AP PRO.
 9. 10 punktów
 10. 9 punktów
 11. 9 punktów
  Na przekór śmierci 1.5 Nowicjusz
 12. 9 punktów
 13. 9 punktów
  W ramach chwilowego "odpoczynku od literek" odpaliłem wczoraj "SZA - Way in Zone" (+ AtmosFear 3 i Absolute Nature 4). Poniżej kilkanaście zrzutów ekranu z tej lokacji:
 14. 9 punktów
  Austriacki ilustrator, "koncept-artysta" Stefan Koidl był ostatnio w Zonie. Gość ma wyobraźnię i rękę do sztuki, a zainspirowany tym, co zobaczył podczas wycieczki stworzył kilka naprawdę cieszących oko grafik. Nie jest to nic odkrywczego, raczej taka nowoczesna sztampa, którą można pooglądać u wielu podobnych twórców, ale mnie i tak się podoba. Potencjał tapetowy - wysoki Toteż, nie łamiąc moich postanowień, postanowiłem podzielić się znaleziskiem: Bonus: Więcej Stefana tu i tu.
 15. 9 punktów
 16. 9 punktów
 17. 9 punktów
 18. 9 punktów
  Tytuł oryginalny: S.T.A.L.K.E.R. Возвращение В Припять Tytuł polski: Powrót do Prypeci Autor modyfikacji: TGM Team Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Data premiery: TBD Modyfikacja fabularna opowiadająca historię pewnego chłopca, który urodził się w Prypeci zaraz po wypadku na CEA. W czasie ewakuacji głównego bohatera i jego matkę wraz z innymi mieszkańcami wywieziono z miasta autobusami. Ojciec głównego bohatera pełnił wtedy służbę w Jednostce Nr 01515 leżącej niedaleko od miasta, dlatego też został skierowany bezzwłocznie do Elektrowni, w celu likwidacji skutków wybuchu reaktora. Wiele lat później Mikołaj dowiedział się, iż jego ojciec zdezerterował ze służby w Elektrowni i został ogłoszony zaginionym. Aby odnaleźć swojego ojca główny bohater podpisuje kontrakt na służbę w SBU i wyrusza do Zony. Lokacje dostępne na tą chwilę: ZRZUTY EKRANU: WIDEO z lokacji "Perymetr": ŹRÓDŁA: AP-PRO.RU i VK
 19. 9 punktów
  Wschód i zachód słońca na Wielkich Bagnach:
 20. 8 punktów
  Przestrzenna Anomalia update 4.1. Może nie aż tak ładnie jak w Czasie Sojuszu, ale ma swój klimat.
 21. 8 punktów
 22. 8 punktów
 23. 8 punktów
  NA PRZEKÓR ŚMIERCI. W PAJĘCZYNIE KŁAMSTW
 24. 8 punktów
  Legend Returns 0.9 @MaklerR No - jakby po ostrym "smart blur" w fotoszopie. Ale ode mnie i tak leci "serduszko". Za walkę z uprzedzeniami do LA.
 25. 8 punktów
  Przez długie lata grałem w mody do Stalkera na oświetleniu statycznym, minimalnych, niskich, czasem na średnich ustawieniach. Dopiero karta GTX 660 i I7 870 poprawiły sytuację. Teraz, po wymianie podzespołów, to całkiem inna para bamboszy Nawet ten, dosyć wymagający mod działa na przyzwoitym poziomie. Chciałbym też jeszcze raz podziękować naszemu forum za pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia.
 26. 8 punktów
  Martwe Miasto Wysypisko Elektrownia
 27. 8 punktów
  Witam wszystkich! To mój pierwszy post (i pierwsze forum), proszę więc o wyrozumiałość jeśli coś sknociłem. A oto parę obrazków ode mnie: Oblivion Lost Remake 2.5 Priboi Story
 28. 8 punktów
  Wreszcie ukończyłem moda. Trochę nużące jest bieganie po Czarnobylu od punktu do punktu, szczególnie w grze Snajper - jeden strzał, jeden trup (chodzi o grę w tym modzie, w której zabijamy mutanty w Czarnobylu), no ale jakoś się udało to zrobić. Nie udało mi się wszystkich osiągnięć zdobyć. Aby zdobyć osiągnięcie Autorytet, trzeba zbierać te osiągnięcia, które dają jeden punkt. Po zdobyciu 15 punktów, dostajemy to osiągnięcie. Jeden artefakt mi się zadział, ale to dlatego, że nie wybrałem usuwania min, tylko wziąłem zestrzelenie śmigłowca. Ogólnie rzecz biorąc, podobał mi się mod. Było szukanie schowków, było też i rozwalanie wrogów. Postacie nowe - chodzi mi o Świadomość-Z. Ocena wg mnie to 3.9/5. Lekarstwo na nich podziałało: Końcowy ekwipunek:
 29. 8 punktów
 30. 8 punktów
  SGM 2.2 trąci myszką, ale momentami jest po prostu urzekający.
 31. 8 punktów
  AP PRO znowu zebrało w jednego newsa informacje z prac nad różnymi modami, część informacji wrzucaliśmy wcześniej tu już w oddzielne tematy więc żeby nie powtarzać informacji tylko kilka tych, których chyba jeszcze nie było. Legends Return Autorzy informują, że kończą pracę nad wersją 0.9 i zabierają się do testów. Lost ALpha DC Trwają pracę nad patchem 1.4007, w którym mają być usunięte błędy znalezione przez graczy. Dodatkowo zmieniane są tekstury otoczenia, mutantów itd. Oczywiście nowa gra wymagana Gloom City Kilka screenów od twórców moda. Oblivion Lost remake 3.0 Pojawił się bardzo krótki film z nowej wersji moda. Ostatni Stalker Premiera moda wyglądała na całkiem bliską ale wszystko się opóźni bo w modzie jest jakiś niezidentyfikowany bug, którego na razie twórcy nie mogli zlikwidować. Projekt Odstępca Filmik pokazujący, że każdy mutant ma swój szkielet, który pozostaje po wpadnięciu mutanta w anomalię. taki smaczek. Shadow of Chernobyl Remake Shadow of Chernobyl REDUX Tu też kilka obrazków. Камень Преткновения. Пролог Powstaje nowy mini mod z fabułą na 2-4 godzinki. Premiera moda jest planowana na wiosnę tego roku. Na razie kilka obrazków. Ps. Do końca lutego może nastąpić premiera nowego krótkiego moda od teamu robiącego Kontrakt na dobre życie. Nie będzie to jednak Sector 11, a jakiś inny mini modzik. Źródło:AP PRO
 32. 8 punktów
 33. 8 punktów
  Podziemia Agropromu. Jeden ze screenów na ekran wczytywania do Reduxa (CoC 1.5r6)
 34. 8 punktów
  Борьба за Выживание (Walka o przetrwanie) Odpaliłem ten mod i wygląda zacnie.
 35. 8 punktów
 36. 7 punktów
  @kondotier odpiszę tutaj, ponieważ ten temat lepiej się nadaje do ów dyskusji. Nazwa zadania jest odzwierciedleniem tego, co działo się w laboratoriach klasy X. W znalezionej notatce jest o tym mowa: Fakt, że do tych laboratoriów (można dowiedzieć się tego z innej notatki) kierowani byli głównie kryminaliści z dużymi wyrokami z zakładów karnych. O co chodzi w całości zadania? "Śmierć" zleca nam przyniesienie notatki ze schowka. Czekają tam na (niego) nas nieznani napastnicy. W schowku znajdujemy notatkę i PDA. Odszyfrowujemy PDA i info z niego kieruje nas do X-8. Z "Tajnej dokumentacji z X-8" dowiadujemy się, że Śmierć był tak naprawdę jednym z "obiektów" eksperymentów, prowadzonych w laboratoriach klasy X i teraz ci nieznani napastnicy chcą się go pozbyć. Co do nazwy zadania - moim zdaniem "Dzieci Podziemi" lepiej pasuje do całego wątku. W oryginalnym tekście jest tak: w polskiej wersji: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Niestety grając Samotnikiem nie udało mi się zdobyć wszystkich osiągnięć. Zabrakło mi osiągnięć "Neo" (pomimo tego, że samej zdolności się nauczyłem - pozwala ona przy pomocy klawisza "J" spowalniać czas) i "Legenda Zony" (za odblokowanie wszystkich dostępnych osiągnięć). Spotkałem za to starego znajomego Warto zainwestować w zdolność "WSZYSTOWIDZĄCY" (na mapie naszego PDA pokazywane są wszystkie jednostki): I moje końcowe statystyki:
 37. 7 punktów
  Kiedyś zapisałem sobie całą stronę tematu i tak ocalały wszystkie grafiki z #1. Paczka zawiera tylko ponumerowane screeny z namiarami na schowki, wszystko jest poukładane chronologicznie, od Kordonu do samego końca. Jest też pierwsza sygnaturka Smoxa. Screeny z #1: LINK
 38. 7 punktów
  @anatol - Pod maską twarzy nie widać, pancerz zmienia figurę. Więc może Wowan ma na zapleczu jakąś "nałożnicę" ? A może bez maski wyglądałoby to tak. Nie lepiej? Dała Wowanowi maskę do potrzymania.
 39. 7 punktów
  "Chcemy pokazać jeden z pomysłów graficznych, który jest przedmiotem naszej dyskusji. Mianowicie: wschód słońca o zabarwieniu liliowym. No i zastanawiamy się, czy dodać tę osobliwość do modyfikacji, chcielibyśmy poznać waszą opinię na ten temat." Z zamieszczonej na stronie(link w#2) ankiety wynika, że prawie 90% głosujących (na razie 18 kliknięć) nie ma nic przeciwko liliowym wschodom słońca. Możliwe, że lubią wiosnę i kwitnące bzy. Ja lubię.
 40. 7 punktów
  Sapkowski znowu będzie wściekły , Gerald z Rivii stwierdził że go nie uśmiercą w Wiedźminie i przeniósł się do stalkera "Czas Sojuszu - Więź czasów", chociaż to tylko mała rólka trzecioplanowa.
 41. 7 punktów
  Kardan za odpowiednią ilość wódki odpicuje każdą broń w Zonie. I pistolet skałkowy po dziadku. I nożyk do walki na daleki dystans zmontuje A to chyba prezent od babci dla wnusia na zimę, żeby mu broń nie zamarzła.
 42. 7 punktów
  "Czas Sojuszu - Więź czasów". Trochę się uzbierało screenów z tego moda, a jest świetny i wciąga w rozgrywkę.
 43. 7 punktów
  Kolejny filmik z AP PRO. Tym razem trochę nowych informacji o modach: OP 2.1, Na Przekór Śmierci 3, gameplay z moda Legacy of Times. Oprócz tego niedawno AP PRO zrobiło wywiad z autorem modów: Złota Kula i Ocalały: Ucieczka z Zony. Dodatkowo trochę info o nowej grze od Vostock Games.
 44. 7 punktów
 45. 7 punktów
  Będąc na Alledrogo z głupoty postanowiłem coś zalicytować, bardziej dla poprawy nastroju niż samego zakupu. Znalazłem licytację z klawiaturą, trochę nietypową jeżeli chodzi o wygląd i kliknąłem kwotę niewiele wyższą od ówczesnej przez kogoś zadeklarowanej. Wchodząc na pocztę pod koniec dnia, ze zdziwieniem stwierdziłem że licytację wygrałem. I tak od wczoraj jestem posiadaczem takiego oto cudaka, na którym obecnie piszę. Tadam! W realu wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu. Mam jednak zagwozdkę. Czy biorąc ją do ręki, nie powinienem z prawą ręką na sercu odśpiewać "Gwiaździstego Sztandaru"? Póki co raz dziennie puszczam go sobie w moim ulubionym wykonaniu.
 46. 7 punktów
  Dnia 24.02.2018 modyfikacja zmieniła nazwę z "Teleport" na "Lost Soul: Teleport" Tytuł oryginalny: "Lost Soul: Teleport" Tytuł polski: "Zaginiona Dusza: Teleport" Autor modyfikacji: Khyzyr Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Data premiery: TBD Gotowość: ~60% Po uwolnieniu najemnika "Szramy" z anomalii przestrzennej w roku 2011, "Leszy" - dowódca oddziału najemników, wstępuje w szeregi "Wolności". W 2012 baza "Wolności" na Magazynach Wojskowych zostaje zniszczona przez grupę pod dowództwem "Czachy": "Łukasz" zostaje zabity, a "Leszy" salwuje się ucieczką, aby później wrócić w szeregi Najemników. Podczas wykonywania jednego ze zleceń "Leszy" dostaje się do anomalii przestrzennej, która przenosi go gdzieś w okolice CEA. Najważniejsze cechy modyfikacji: nowa fabuła; jedna, całkowicie nowa lokacja; nowi, nigdzie dotąd nie spotykani bohaterowie; przerywniki filmowe. Opis lokacji, na której rozgrywać się będzie fabuła modyfikacji: ZRZUTY EKRANU: ŹRÓDŁO: AP-PRO.RU 26.02.2018, 18.45 - Uaktualniłem temat o zmianę nazwy modyfikacji.
 47. 7 punktów
  Lost Alpha Gameplay Enhanced Tytuł oryginalny: Gameplay Enhanced Tytuł polski: Ulepszony Gameplay Deweloperzy: EGZOdaw Platforma: Lost Alpha 1.4005 + DLC (PRM Weapons DLC wymagane) W menu w lewym dolnym rogu powinien wyświetlać się tekst "Lost Alpha v1.4006 Developer's Cut (Build 6920) + Gameplay DLC + PRM Weapons DLC" Kompatybilność: Aby zagrać trzeba mieć LA 1.4005 + DLC (Gameplay DLC + PRM Weapons DLC). Na innych wersjach nie testowałem. Możliwe że jest kompatybilne z 1.4005 + DLC (bez PRM Weapons DLC). Jeśli nie jest kompatybilne, zalecam usunąć kolejno pliki (po każdym usunięciu pliku sprawdzić czy działa): weapon_base.ltx -> system.ltx -> actor.ltx -> damages.ltx -> la_skills.ltx. Premiera: 25.02.2018 Krótki opis: Przedstawiam wam mały dodatek/tweak, który sprawi że rozgrywka będzie znacznie mniej frustrująca: -Bronie zacinają się 4 razy rzadziej -Nasza postać wszędzie dostaje takie same obrażenia i krwawienie -Umiejętności dają większe bonusy -Poziomy trudności są sensowniejsze: nowicjusz 75% ochrony na wszystko, stalker 50%, weteran 25%, mistrz 0% -Poruszamy się nieco szybciej -Kucamy niżej -Nieco zwiększony udźwig. Maksymalnie możemy nosić 80kg, ale męczymy się mocniej od 60kg. -Opcjonalne - Duży udźwig. Możemy nosić 300-320kg, a z wymaksowaną umiejętnością 900-960kg -Zmieniony współczynnik pancerza dla NPC Szczegółowy opis: Linki do pobrania: Instrukcja instalacji: To tyle z mojej strony. Macie jakieś sugestie, piszcie śmiało w tym temacie. Może jakiś pancerz ma za wysoką/niską odporność? Życzę miłej gry.
 48. 7 punktów
  Dementor ( także jak Morlock jego postać i umiejętności są inspirowane filmem ) Źródło: http://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/stalker-sector-11.html Charakterystyka: mutant pośredni miedzy burerem, poltergeistem i kontrolerem. Ma się pojawić w modzie Sektor 11. p.s. był już prezentowany w tzw. klimatycznych ale bez opisu.
 49. 7 punktów
  Hunt Showdown. Premiera wczesnego dostępu miała miejsce wczoraj. Cena jest dla ludzi (od 29.90 do 72.00 PLN) więc spora rozpiętość. Można grac we dwu osobowych teamach lub solo przeciw 4 pozostałym parom graczy, zombiakom i potworom. Naszym celem jest zdobycie 3 wskazówek, odnalezienie bestii i odesłanie jej w zaświaty. Z trofeum mamy wydostać się poza mapę. Jak na produkcje CRYTEK, gra wygląda fenomenalnie, ma genialny klimat i właściwie to nie wiem co jeszcze mógłbym napisać - warto spróbować. Broń jest jak z dzikiego zachodu, na dalszym etapie to ewolucja w stylu Fallouta. Mnie na dzień dobry "sfajczył" zombi.... Trochę więcej za https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24010 : "Hunt: Showdown nie skupia się wyłącznie na starciu graczy ze środowiskiem (PvE). Samo pokonanie bestii nie gwarantuje zwycięstwa, jako że miejsce wypędzenia jej staje się widoczne na mapie dla wszystkich uczestników, tak samo jak drużyna przenosząca dowód pokonania bestii. W efekcie zespół odpowiedzialny za zabicie potwora musi liczyć się z atakami innych graczy, pragnących zagarnąć trofeum dla siebie. Smaczku grze dodają elementy survivalowe. Dostępna broń nie jest zbyt celna na dalekie dystanse, a amunicji do niej jest niewiele, za to pociski są bardziej zabójcze niż w typowych strzelankach. Ponadto gra pozwala na ograniczone wskrzeszanie w ramach jednego zespołu, a śmierć w trakcie misji oznacza utratę większości ekwipunku oraz łupów z misji, co zniechęca do podejmowania niepotrzebnego ryzyka." FILM AUTORSTWA POLSKIEGO GRACZA: ŹRÓDŁO: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24010 , http://store.steampowered.com/app/594650/Hunt_Showdown/
 50. 7 punktów
  A w drodze powrotnej znalazłem takie coś:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność