Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2018.12.22 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Takiego odkopu to dawno nie było, ale skoro już ktoś kiedyś założył temat o Wiedźminie I to, czemu by tego nie wykorzystać ? Postanowiłem sprawdzić, jaki jest maksymalny poziom naszej postaci w grze. Przy wykonaniu każdego zadania mamy możliwość ( na oko ) uzyskać 43 może 45 lvl. Tak więc żeby zdobyć każdy talent do rozdania trzeba tłuc potwory na potęgę. W akcie III polowałem na Kuroliszki w Jaskini na Bagnach. Dobiłem tam do 40 poziomu. Dopiero w akcie V postanowiłem dalej zdobywać poziomy na potworach - chyba najlepszym do tego miejsca okazała się krypta Kruka. Wybijamy potwory, medytujemy i tak w kółko do znudzenia. Było to dosyć czasochłonne a z każdym zdobytym poziomem zmniejszała się ilość punktów doświadczenia jakie '' lecą " z potworków. Przy wbiciu 50 poziomu nie otrzymujemy już żadnych talentów do rozdania. Dostajemy wtedy status " Legendarny Wiedźmin ". Ja się zawziąłem i dalej siedziałem w krypcie. W końcu zdobyłem 60 poziom, ale status się nie zmienił. Darowałem sobie wbijanie kolejnych poziomów, bo raczej nie ma to większego sensu. W sumie to wbiłem 61, ale to dzięki reszcie zadań w grze. Tak to się prezentuje.
 2. 2 punkty
  Inversion: (horror, survival) a co jeśli strefa(zona) jest inwersją?! 3 historie z 3 podstawek, bohater/gracz sam może je przejść na własny sposób tworząc własną linię fabularną moda, strategia, zadania logiczne, strzelaniny na drugim, trzecim planie, bambetle, złom, ciuchy są jak najbardziej realne. Brak tutaj śmigłowców, czołgów, BTR-ów i innych takich "bajkowych" zagrywek, duży poziom realizmu a co za tym idzie trudności moda. Gdy produkt - mod osiągnie 101% to wtedy wydam moda na świat. Szykują się nowe lokacje, scenariusz, postacie.
 3. 2 punkty
  @bolo Nie używaj CPU-Z do określania prędkości pamięci. Najszybciej określisz realną szybkość RAM w BIOS. Myślę, że niższe częstotliwości RAM masz dlatego, że nie wczytałeś profilu XMP w BIOS a Twój RAM taki profil ma (ustawiony przez producenta). Tu masz filmik jak to ustawić: https://www.youtube.com/watch?v=O0lQjIEeXFE Musisz mieć wyświetlany BIOS jako Advanced (F7) W zakładce Ai Tweaker w wierszu Ai Overclock Tuner wybierasz opcję D.O.C.P. i to powinno być wszystko. Czyli robisz wszystko tak ja na filmie. Oczywiście zapisz zmiany przed wyjściem z BIOS Np. Mój RAM to 3000MHz ale jeśli w BIOS nie wczytam profilu XMP to pracują z częstotliwością 2133MHz. W razie pytań zaczynam weekend i jestem przy kompie.
 4. 2 punkty
  A po co Ci na 240 GB dysku partycja ? Sam system zabierze lekko licząc 40-50 GB. SSD postaw jako systemowy (C:), a jako magazyn plików uzyj zwykłej talerzówki.
 5. 2 punkty
 6. 1 punkt
  U mnie po LA ślad nie pozostał. Tak że savem wesprzeć nie mogę. Wrzuć SOS do SB, szybciej ktoś odpowie na prośbę.
 7. 1 punkt
  30 grudnia wydanie nowej wersji
 8. 1 punkt
  Całe lata grałem na oświetleniu statycznym i jakoś nie narzekam Dla mnie ten cały RayTracing, jest zbędny. Czy to jest przyszłość gier, nie wiem. Zdecydowanie wolał bym, gdyby producenci kart graficznych poszli w kierunku zwiększenia wydajności, bez zwiększania użycia prądu i większego wydzielania ciepła i w końcu w miniaturyzację. Nowe karty, to coraz większe "krowy", wymagające coraz większych obudów. No i na koniec cena - RTX 2080 ti (na dzień dzisiejszy według ceneo, to od 4719 do 6699 zł. Jeżeli miałbym dać tyle kasy za ogólnie mówiąc ładniejsze "promyki słońca", to ja podziękuję.
 9. 1 punkt
  @smox, a nie zastanawiałeś się nad profesjonalnym moddingiem? Widać, że masz do tego smykałkę
 10. 1 punkt
  Witam. Michał Gołkowski - moim zdaniem najlepszy "STALKERSKI" polski pisarz napisał kolejną część cyklu o stalkerze Miszy. " Obiecywał sobie, że już nigdy więcej. Że tamten raz był naprawdę ostatni. Że wszystko się zmieni, znormalnieje. Jednak ciężko jest udawać normalnego człowieka. Kiedy do drzwi puka przeszłość w osobie postrzelonego przyjaciela-stalkera z dawnych lat a zimowa zawierucha niesie w sobie szepty zza dalekiego Kordonu, trzeba schować do kieszeni moralność i odwiesić na kołek solenne obietnice. Nadchodzi pora, żeby raz jeszcze zostawić za sobą Dużą Ziemię i po raz kolejny - tym razem naprawdę już ostatni - wkroczyć na bezdroża ziemi utraconej, którą jest czarnobylska Zona. Bo nic innego nie ma znaczenia, kiedy człowiek usłyszy Zew. Nadeszła pora ostatniej przygody." Jeszcze nie czytałem, więc nie mogę ocenić, ale znając całą twórczość tego pisarza sądzę że będzie świetna.(jeżeli ktoś jest w posiadaniu wersji elektronicznej i miał chęć mi ją udostępnić, to byłbym bardzo wdzięczny). Pozdrawiam
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord