Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2018.04.19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Hybrid 1.5 w wersji Alfa https://yadi.sk/d/OqQf2rFG3Ua92a Wieczorem będzie opis.
 2. 2 punkty
  Doskonale znany w świecie Stalkera Tronex, ostatnio stworzył mod o nazwie, TRX - Global Weather 2.0, który dodaje jednolitą pogodę na wszystkich mapach. Mod dostał dodany do wersji 1.5 spolszczony. @smox coś dla Ciebie
 3. 1 punkt
  Jak jeszcze do tego wszystkiego dodasz możliwość grania kobiecą postacią i system ładowania magazynków podobny do tego z mojego ulubionego krwawego szlaku to zostaniesz moim bohaterem;p o cholerka nie spojrzałam jakie konto jest zalogowane i napisałam z konta swojego faceta
 4. 1 punkt
  @bolo sprawa jest prosta, ale w tej chwili jestem w pracy. Jak wrócę, wstawię screena. Z tego co pamiętam w pliku system.ltx jest linijka [coursor] i tam robisz zmiany.
 5. 1 punkt
  Wydaje mi się, że poprawiałem z @yellow to spolszczenie i wysłałem je @qwertowi. Widocznie @qwert z niego nie skorzystał, skoro @kondotier pisze, że jest z translatora.
 6. 1 punkt
  Widocznie. Ale sądzę, że sprawa wyjaśniona. Mod wart grania, tylko nie wiadomo dlaczego, przez graczy omijany. Może teraz ta grywalność wzrośnie. I miejmy nadzieję, że ktoś wykorzysta potencjał zmian graficznych i w piwnicach baru coś więcej się będzie działo, a o dynamicznych podziemiach Kordonu i Rostoka, to już chyba tylko pomarzyć trzeba.
 7. 1 punkt
  A tu nowy filmik z roślinnością. trawka na lokacjach.
 8. 1 punkt
  PODBICIE TEMATU. I kolejny staruszek pokazał mi napisy końcowe. Dziwne, że ten mod jest tak mało grywalny. Warto go przejść, choćby dla zobaczenia zmian w grafice lokacji. Na pokazanie ich, trzeba by zrobić nowy temat. Część tych zmian na Kordonie już pokazałem. A tu kolejne z Baru i jego podziemi. Czyżby do podziemi zawędrował Kozakiewiecz? Nie, to Sidor pokazuje stosunek do nas. A urokliwych widoków też nie brakuje. Fabuła moda nietuzinkowa. Jedyny mankament, to to, że spolszczenie jest zrobione przy pomocy translatora i momentami jest przez to mało komunikatywne. Ale mimo tego, moda można spokojnie przejść i się nie zaplątać. Miłośnicy niekonwencjonalnych grafik, nowych podziemi, do dzieła. Mod czeka. Inne ciekawe screeny z moda, dam do tematów dla nich stosownych.
 9. 1 punkt
  Tak sobie trochę na stalker.pl popisaliśmy o LA DC i takie "niepotwierdzone" jeszcze info, że jak wyjdzie 1.4007 to moda będzie trzeba znowu pobierać w całości nie będzie patcha z v05 na v07, przerabiają kilkanaście map bo maja errory, mają wylecieć te wszystkie cutscenki z G-manem itd. Czyli znowu Nowa Gra wymagana No to teraz grać dalej na tym co jest czy kolejny raz pauzować
 10. 1 punkt
  Wymieniłem procesor i okazało się, że stary cooler nie wyrabia więc kupiłem taki, który wejdzie do obudowy czyli SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012. I to był początek. Wkurzenia. Okazało się, że rurki miedziane zatopione są zbyt głęboko w płytce aluminiowej. Schodki ok. 1mm. Tak. Coś takiego sprzedają. Mój błąd, że nie rozpakowałem. Łatwowierny jestem. No może nie zawsze, ale przy tym zakupie czujność rewolucyjna zawiodła mnie. Co mi więc, biednemu zostało. Tarcie. 3 godziny. Ale opłaciło się. Temperatura przed - 52, po - 39. Lusterka nie mam, ale najważniejsze że spadła. @smox może tarłeś w złą stronę ?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord