Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/11/19 in all areas

 1. 4 points
  18 stycznia na Netflix pojawi się ich nowa produkcja science fiction pod tytułem IO, taką nazwę ma trzeci i największy księżyc Jowisza na który udała się prawie cała ludzkość po zniszczeniu ziemi, jednak niektórzy pozostali. Film zapowiada się ciekawie, a jak będzie przekonamy się już niedługo. Źródło: Netflix Polska
 2. 2 points
  @bolo Nie używaj CPU-Z do określania prędkości pamięci. Najszybciej określisz realną szybkość RAM w BIOS. Myślę, że niższe częstotliwości RAM masz dlatego, że nie wczytałeś profilu XMP w BIOS a Twój RAM taki profil ma (ustawiony przez producenta). Tu masz filmik jak to ustawić: https://www.youtube.com/watch?v=O0lQjIEeXFE Musisz mieć wyświetlany BIOS jako Advanced (F7) W zakładce Ai Tweaker w wierszu Ai Overclock Tuner wybierasz opcję D.O.C.P. i to powinno być wszystko. Czyli robisz wszystko tak ja na filmie. Oczywiście zapisz zmiany przed wyjściem z BIOS Np. Mój RAM to 3000MHz ale jeśli w BIOS nie wczytam profilu XMP to pracują z częstotliwością 2133MHz. W razie pytań zaczynam weekend i jestem przy kompie.
 3. 2 points
 4. 2 points
 5. 1 point
  Escape at Dannemora. Mini serial, 7 odcinków, oparty na faktach. Historia ucieczki dwóch skazńców (morderców) z jednego z amerykańskich więzień. Historia całkiem świeża bo z 2015r pamiętam nawet z jakichś wiadomości. Ostre przedmioty. Kolejny kilku odcinkowy mini serial. Dziennikarka zostaje wysłana do swojej rodzinnej miejscowości żeby napisać artykuł o dwóch zamordowanych (w przeciągu 10 miesięcy) nastolatkach. Mała amerykańska mieścina, mieszkańcy szybko jako winnych wskazują niektórych z bliskich dziewczyn. Dziennikarka ma spore problemy z piciem i samookaleczaniem siebie. Chociaż nie mam pojęcia jak mogła Jakby ktoś tak nie za bardzo zaskoczył zakończenie to w ostatnim odcinku koniecznie trzeba obejrzeć scenę w trakcie napisów końcowych bo "wszystko" wyjaśnia ale też rodzi trochę pytań co, jak, w stosunku do tego co widzieliśmy i do zachowania niektórych osób. Takie lekkie WTF. A później można sobie googlnąć jak zakończyła się historia w książce.
 6. 1 point
 7. 1 point
  Zima w modzie "Zimna Krew". O zachodzie ....... ... i w księżycową noc.
 8. 1 point
  W temacie mangi , anime czy jak to tam się nazywa to polecam Cowboy Bebop. Stare , ale świetnie się ogląda . No i muzyczna oprawa jest genialna.
 9. 1 point
  Jeszcze jeden, który PRAWIE pokazuje w pełnej krasie piękno DX10 nad którym pracuję. Odbicia światła na teksturach są o wiele lepsze co widać chociażby na bizonie.
 10. 1 point
  ХОЛОДНАЯ КРОВЬ - Zimna krew - mod na Niebo 1510, temat został kiedyś zamknięty - 01.09.2015: Mod jest fajny, grywalny, nowy scenariusz + stary więc masz jako gracz 2 scenariusze do wybrania. Co mi się podoba i dlaczego polecam tego moda: 1/ Prawdziwa, ostra zima i jej zalety i wady. 2/ Można tworzyć anomalie ze specjalnych artefaktów kupionych u 1 tylko ekipy/frakcji - Anomalsi 3/ Każdy fant ma jakieś dodatnie lub ujemne walory - np. artefakty czy części ciała mutantów - kopyto dzika - - 1 do radiacji a głowa tuszkana - 3. 4/ Bardzo duży asortyment oprócz w/w artefaktów i części ciała mutantów wszelkich towarów spożywczych, broni, amunicji, "skafanderków spacerowych" - np. 20 rodzajów egzoszkieletów, zróżnicowane ceny za towary i usługi. 5/ Klimat, napięcie, muzyka, akcja - w tym modzie to jest, mod posiada lokacje z wszystkich 3 podstawek. Stąd pobieranie: https://yadi.sk/d/atRtxoUIGJpoj Path globalny: https://yadi.sk/d/mW3GzaVZGpWTb Strony z modem w tym torrenty: A tak wygląda bardzo dobra broń w modzie - FN 2000 a dokładnie system rozpoznawania swój - wróg - neutralny - mutant: Gram i polecam, ten mod nigdy się nie nudzi.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord