Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.03.13 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Chyba faktycznie klimat się ociepla i wiosna szybko w tym roku. Wyszedłem sobie dziś na zakupy, a za moimi blokami, na łąkach takie koniki.
 2. 4 punkty
  Gdybyście mieli dość łażenia po zonie i chcieli na trochę zaszyć się w głębinach, to polskie studio Deep Water Studio tworzy symulator okrętu podwodnego z czasów II WŚ. Oprócz walki będziemy musieli zadbać o załogę, jej kondycję fizyczną i psychiczną, przydzielanie funkcji. Każda postać ma osobowość, historię, umiejętności i różnie będzie reagować na rozkazy i sytuację w danym momencie. Misje mają nawiązywać do rzeczywistych wydarzeń. Premiera gry na PC ma się odbyć niebawem.
 3. 4 punkty
  No i się kutwa doigrał wreszcie, było tak nie zdzierać na wszystkim. Ciekawe, która pani by się z takiego prezentu ucieszyła na 8 marca? Chyba jakaś stalkerka 18+ co tu się zaraz będzie wyprawiać.
 4. 2 punkty
 5. 1 punkt
  Ja pierniczę. Lato upalne się zapowiada, skoro wielbłądy w tym roku tak wcześnie się pojawiły
 6. 1 punkt
  Przecież to jest stanowisko pracy dla mańkuta. Musi mieć wszystko odwrotnie. Weźcie pod uwagę, jak w ZSRR dbano o ergonomiczność stanowisk. To była dbałość o lud pracujący .
 7. 1 punkt
  Ostatni, dobry Silent Hunter to "trójka" czyli gra wydana dawno. Myślę, że Uboat będzie godnym następcą. Obym się nie mylił.
 8. 1 punkt
  Poczekaj jak do tajgi dojdziesz albo nad Morze Kaspijskie :p. Tam zaczyna się ładna oprawa.
 9. 1 punkt
  Dla niedowiarka @tom3kb . Odpowiedź na pytanie z SB. Śnieg w dniu 12.12.2018 . Rano było więcej, ale ptaki część otrzepały. A takie widoki, u mnie rzecz raczej normalna.
 10. 1 punkt
  Zdjęcie lasu ze stron @Yossarin a. Nie moje, ale las istnieje naprawdę. Ma fajną nazwę: Cygański Las. Kiedy pół wieku temu rzuciłem palenie papierosów, to właśnie w tym miejscu ponownie poczułem zapach sosnowej żywicy. To było piękne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.