Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/03/19 in all areas

 1. 9 points
  Kilka z Left To Die dla przypomnienia i na zachętę .
 2. 3 points
  Slenderman Mod. Taka "ciekawostka"...
 3. 2 points
 4. 1 point
  No, tego nie przebiję, ale: Słychać ryk straszny na całym Zatonie To głodna pijawka ofiarę swą goni Już trzeszczą kości, fruwają kłaki Pijawka wysysa krew, limfę i flaki...
 5. 1 point
  Wiele tytułów zapowiadało się ciekawie, gdy przejdę moda, na pewno podzielę się wrażeniami.
 6. 1 point
  Modzik bardzo ciekawy Fabuła jest zarąbista coś czuje że tak prędko się nie znudzi moja ocena to 10/10 Jakbym miał napisać o + i - to jest więcej plusów bo nie mam do niczego się przyczepić jedynie to zacinanie się mutantów czasami ale to można przeżyć !
 7. 1 point
 8. 1 point
  Założenie jest takie, że z pojawieniem się polonizacji, chcemy też dodać już spolszczonych kilka nieobowiązkowych dodatków. Podrzuciłem @kobalowi ten link z dodatkami, aby wybrał coś, co uzna za potrzebne.
 9. 1 point
  1/ ОП_2.1_Скачать_Торрент_(Объединенный_Пак_2.1)-fY5z.zip, 2/ https://yadi.sk/d/98Kr2vYIw837_g ОП 2.1. Спавнер_karavan150.rar ОП_2.1_Скачать_Торрент_(Объединенный_Пак_2.1)-fY5z.zip Metek58 - z tym się zapozna(60 tematów - 6 stron)j: http://gk-stalker.xyz/forum/categories-48
 10. 1 point
  To nie bajka, daję słowo, pewien dzik miał problem z głową. Zamiast siedzieć w ciemnym borze, to upatrzył sobie morze. ... Doszły jednak do mnie słuchy, że dzik był co nieco głuchy. Gdy mówiono mu - Jedz zboże, to on słyszał - Jedź nad morze.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord