Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/14/20 in all areas

 1. 3 points
 2. 2 points
 3. 2 points
 4. 2 points
  Stalkerski battle royale [stream] na kanale Weldera:
 5. 1 point
  NIE MA NIKOGO KTO BY SIĘ DOPISAŁ. Muszę więc sam pod sobą. Poniżej zrzuty ekranu pokazujące charakterystykę grafiki w modzie.
 6. 1 point
 7. 1 point
  @kondotier Dzięki. Czyli zostały mi dwie fotografie - Dzicz i Radar. Czytałem twój ostatni post na 4 stronie, ale ja także niczego nie znalazłem.. Kojarzysz może gdzie znaleźć schowek Winrara ? Zapłaciłem 25000 za schowek i był on nieopodal przejścia z MW do Baru, ale Winrar nas wykiwał. Teraz dał namiar na schowek, który jest na Jantarze. Przy wejściu do X16: ----- @kondotier Na 5 stronie znalazłem twój post odnośnie tego schowka. To był mój jedyny punkt zaczepienia, bo żadnego filmiku nie znalazłem na Youtube. Długo się mordowałem i gdy już miałem sobie odpuścić To..
 8. 1 point
  @Agrael To nie głowy z Pijawkowa, ale te w narożniku mapy koło bazy najemników, tam gdzie psy urzędują i i jest promieniowanie. Ale to nie jest ten plecak z podstawki, lecz inny pod krzakiem. Kartki na Bagnach pojawiają się dopiero po zrobieniu pewnych zadań. Jest to w tym autorskim poradniku. Ale brak zdjęć czy filmiku, z precyzyjnym naprowadzeniem. Z zrzut ze Starego lasu z miejscami znajdziek, jest bezcenny.
 9. 1 point
  Znalazł artefakt na dzisiejsze święto. Ciekawe co Sidorowicz na to.
 10. 1 point
  Jak najdzie ochota to i Kot Tuszkana wyłomota.
 11. 1 point
 12. 1 point
  Jest generał Woronin ale nad nim jest jeszcze "prezydent".
 13. 1 point
 14. 1 point
  Nie ma nic lepszego niż sztachety: Tak się zastali, że w końcu musieli rozłożyć ręce (Monolit ich wybił) Korzystanie z lornetki. Spójrzmy jak to wygląda w trzeciej osobie. Czyżby postać, chciała strzelać z lornetki? Pozazdrościł Striełokowi, że się znalazł w temacie "Stalker "na wesoło" " to i on spróbował nie być gorszym. I kolejny... Tym razem mechanik w Barze:
 15. 1 point
  Tak wyposażony Bar to chyba dopiero w Stalker 2.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity