Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/15/2020 in all areas

 1. @Agrael Nie spiesz się z zadaniami i zbieraj sprzęt, dozbrajaj się Przy tym zadanku na dysk, jak i wielu innych zadaniach, warto jest korzystać z kapsuł anomalii i embrionów mutantów, jeśli takie posiadasz. A mutanty z embrionów Ciebie atakować nie będą. Te embriony są naprawdę bardzo przydatne.
  3 points
 2. Bo oprócz pancerza masz jeszcze arty.. Np taki na podniesie zdrowia który regeneruje je w tempie nawet paru tysięcy.. Taki poprawiający krwawienie.. Kuloodporny twój poziom Czy chociażby rozerwanie.. Przy dobrym zestawie i pancerzu w późniejszym etapie będziesz mordować mutanty wszystkie ( z wyjątkiem patyczaków) z kija albo miecza na raz.. nawet nie będziesz do nich strzelał bo Ci się to opłacać nie będzie.. Polecam SKAT-15 z modernizacją oraz obowiązkowo czarne energię.. Wtedy pancerz sam będzie wszystko dozować..
  2 points
 3. Jestem samograj, muszę więc sam pod sobą. Popchnąłem spory kawałek moda i w porównaniu z tym co miałem grając w poprzednie wersje, nie mam prawie problemów. Trochę irytuje ten plecak ograniczający zawartość nie wagowo, a ilościowo/objętościowo. Zostaje nie wykorzystana 1/4 udźwigu, bierzesz nagrodę i nogi w betonie. Albo jak się da trzeba coś sprzedać, albo jak jest możliwość, to przed rozliczeniem z zadania najpierw manele dać do schowka. Ale można się przyzwyczaić i oko samo ucieka na sygnalizator pojemności. A tu obrazki z gry.
  1 point
 4. Zdziwiłem się dzisiaj, wchodzę na gry-online a tu na głównej news "Ukazała się wersja beta imponującego moda to STALKER-a", z ciekawości wszedłem, a tu takie coś: Wychodzi że teraz wzięli/wziął się za Czyste Niebo, fakt wygląda to całkiem imponująco bo momentami nie chciało mi się wierzyć że to Stalker, ale szczerze mówiąc to po tym co się dzieje z wypuszczonym już SoC Remastered to nie wiem czy ktoś się tym zainteresuje, z nudów dzisiaj ściągnąłem ten SoC Remaster i co? I zawiesił się przy wczytywaniu tekstur mimo że komputer mam dobry jak na dzisiejsze standardy, a nie ustawił
  1 point
 5. @Sarkazm ale może jest różnica w odporności np na poziomie paru procent No i ten mod jest przemyślany, chcieli zrobić taki hardcore i zrobili. Masz 100 normalnych modów do Cienia i jednego OPka. Tak jak do Zewu masz normalne mody i Misery.
  1 point
 6. @Sarkazm - trudną grą jest DCS lub ARMA . Bo tam oprócz perfekcyjnej znajomości klawiszologii trzeba także znac podstawy aerodynamiki , balistyki i taktyki pola walki . Nie porównuj DS do OP-ka , bo to całkiem inne bajki. BTW: jesteś programistą , lub specjalistą od tworzenia gier aby autorytarnie wypowiadac sie na temat jakości czy też poprawności danej gry?.To co piszesz, to Twoje subiektywne odczucie bo .... nie dajesz rady. BTW; oprócz Dark Souls to coś jeszcze ogarniasz ?Bo tylko o tym ciągle wspominasz.
  1 point
 7. Dobra nowina odnośnie postępów w pracach nad modem. Dzisiejszej nocy zostało dodane ostatnie zadanie z ósmego rozdziału fabuły. Ten rozdział był wypełniony wieloma różnorodnymi questami, dodatkowo trzeba było dodać sporo cutscenek i plików z dubbingiem. Teraz ruszają prace nad ostatnim 9 rozdziałem fabuły. Najpierw tworzona jest nowa mapa, na której ma się rozgrywać finał moda.
  1 point
 8. @Master730 - rozumiem, że Ci się coś nie podoba, de gustibus non est disputandum. Ale do kosza, to trafią następne Twoje nie wnoszące nic do dyskusji posty w takim stylu, a Ty zostaniesz oceniony i doceniony. Po pierwsze - zrób sam coś lepszego. Po drugie - krytyka owszem, jest mile widziana, ale konstruktywna.
  1 point
 9. No to jak już coś to jakieś rzeczy do CoCa ja takich strikte na zachodzie robionych modów po angielsku to chyba nie znam. A tych robionych w paru językach to bym z 5 znalazł? Op, ogse i co jeszcze? Tak czy siak @Hunter0 jak chcesz szukać to moddb i mody do sztalkerów
  1 point
 10. @Hunter0 Sporo modów jest robione na zachodzie, są wydawane po angielsku i dopiero potem rusyfikowane. Musiałbyś więc na tych stronach gdzie mody i cała treść jest angielskojęzyczna poszukać, czy i tego moda tam nie ma. No a w pozostałych tłumaczeniach życzę .
  1 point
 11. w takim 100% strzałów NPCy to headshoty, zresztą mocny pancerz chronił nawet przed headshotami, zwłaszcza z z PMa. na ch** ci 130% ochrony przed kulami. Byle bandyta z PMa ubije cie na strzała, na najniższym poziomie trudności. Ta gra nie jest trudna tylko pozbawiona sensu i grywalności xD W 2.0 przynajmniej pancerze normalnie działały xD Chyba jednak wrócę do tej wersji
  1 point
 12. @kondotier Tak, mógłbym się zabrać za tłumaczenie tego moda, po skończeniu Anomaly. @vidkunsen Pozwól, że przytoczę sławetne powiedzenie Sokratesa "Wiem, że nic nie wiem". Jestem młody, nie znam języka rosyjskiego, również nie jestem wszystko wiedzący i nie znam się na wszystkim. Jednakże, to nie jest wymagane ażeby spróbować swoich możliwości jako młody tłumacz.
  1 point
 13. Życzę wszystkiego, co tam sobie wymarzysz
  1 point
 14. Зона Поражения Новая Эра - to jest pijawka i kontroler - w zakładce świnia z kolcami i zombie z marines:
  1 point
 15. Dołączam się do tych pięknych życzeń. A ode mnie - abyś czerpał satysfakcję z życia osobistego i otoczenia.
  1 point
 16. Wszystkiego co dobre.
  1 point
 17. Monolithalian - takie pytanie z ... , czy czytałeś artykuły czy też tylko obrazki oglądałeś? Jest wyjaśnione kto, nawet jest wyjaśnione .... ale ten i inne wątki to będą jaśniejsze po przeczytaniu. Co do podpalenia lasu i to w tym rejonie - niektórzy mają zryte berety* bardziej niż ziemia pod Verdun po sławetnym tygodniowym ostrzale. * dot. wszelkiej maści świrów w tym podpalaczy.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity