Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/16/20 in all areas

 1. 7 points
 2. 5 points
  Praca nad lokacjami trwa. INB Agroprom jest całkowicie gotowy i skompilowany na maksymalnych ustawieniach. Dolina Mroku również (pozostały jeszcze błędy i niedociągnięcia).
 3. 4 points
  Sorry, że odgrzewam temat... ale miałem identyczną sytuację. 3x sciągałem oryginalnego repacka i instalowałem na trzech różnych kompach i zawsze to samo. Przy synchronizacji (ekran ładowania) coś pikało i dupa zimna - wylot. Ale udało mi się rozszyfrować komunikat błędu. Okazuje sie że problemem była przekłamana nazwa wywoływanego przez program skryptu. Nie wiem jak to możliwe wogóle, podejrzewam że to jakieś zaszłości z rosyjskiej wersji (?) bo nazwa skryptu jest niejako zdublowana ale w jednej występują jakieś krzaki. Usunięcie wersji "krzaczastej" nic nie daje - trzeba poprostu zmienić jej nazwę na taką jakiej życzy sobie program startowy. Chodzi o skrypt vergas/razgruzka(krzaki). Wstarczy zmienić tę dużą literę E (i tylko wyłącznie ją- reszta znaków musi zostać jak jest) na małą literę e i zapisać "nową" nazwę skryptu ( bo właśnie takiej oczekuje program wywalając komunikat o błędzie/braku skryptu). Startujemy następnie grę ... i wszystko wchodzi gładko jak nóż w masełko
 4. 3 points
  Na stronie: klik pojawił się moim zdaniem ciekawy model MP 40 z równie ciekawą animacją. Spodobał mi się, więc postanowiłem zrobić mały dodatek do STALKER F.M. właśnie z tą bronią. Po zainstalowaniu MP 40 jest do kupienia u Sidorowicza. MP-40 dla STALKER F.M.
 5. 3 points
  Język mam polski ale region Korea o dziwo, coś jest na rzeczy, zmienię to i ściągnę jeszcze raz moda. Postaram się dziś jeszcze dać odpowiedź
 6. 3 points
  Sucho i strasznie parno w lasach i po 2 dniach ładowania drewna plecy napierdzielają ale mimo to człowiek głupi i pojedzie sprawdzić na godzinkę czy grzybki rosną. Szału nie ma. Najwięcej na miejscówce w lesie co ryją dziki, tam wilgotno, robale, grzybnia i co kawałek młody podgrzybek. @Anton Gorodecki A jak tam na poligonie się skończyły manewry, było się czym pochwalić?
 7. 3 points
 8. 2 points
  Świetna sprawa @kamil190. Jestem za dodaniem: Grzech ( tak właściwie, to każdy z tych obrazków mi się spodobał. Więc.. mi obojętne, który pojawi się na forum ) Myśliwi Poszukiwacze Mroczni Stalkerzy Również i z chęcią zobaczyłbym Czarne Żmije / Ślimaki, ale to ich godło jakoś mi nie podchodzi. Nie uważam, aby się kojarzyło z gangiem bandytów, którzy napadają na nieuważnych stalkerów. O ile właśnie tym mieli się zajmować. @portals Myślę, że można dodać te frakcje. Przy okazji zmienić nazwę frakcji Stalkerzy na Samotnicy.
 9. 2 points
  Znalazłem na steamie i na rosyjskim forum spis frakcji wraz z obrazkami. (oba po rosyjsku) Link do spisu frakcji (temat na Steam): [KLIK] Link do spisu frakcji (temat na rosyjskim forum): [KLIK] Frakcje (można wybrać te, które będą wg. was najlepsze):
 10. 2 points
  Nawet w czasach "post apo" można iść na romantyczny spacer
 11. 2 points
  Kozacko wygladają
 12. 2 points
  A więc.. Zobaczmy, jak się ma ilość użytkowników, w poszczególnych frakcjach w 2020 roku. 746 261 214 199 196 172 139 82 68 67 26 Jak widać, Samotne Wilki mocno urosły w siłę. Natomiast Renegatom przybyło zaledwie 6 nowych członków. Statystyki sprawdził @portals Dane z 15.09.2020.
 13. 2 points
  Tak się niestety może zdarzyć, że Orzech przyspawa się do przystanku autobusowego, może nawet tam zginąć. Nie wiem jak w takim przypadku przedstawia się sprawa ze Stiepanyczem w NLC 7 3.0. W "Ja Naznaczony" Stiepanycz wędrował pomiędzy Zapomnianą Wsią a Bagnami. Na Bagnach lokował się za lokomotywą z wagonami na małej przystani koło jeziorka. Jeśli Orzech się nie ruszy, zawsze można sprawdzić na Bagnach, a jeśli u Ignacego pojawił się dialog ze skórami, to najpierw zacząłbym od pomocy właśnie jemu.
 14. 2 points
  Witam wszystkich, z góry przepraszam jeśli pytanie jest zbyt "techniczne" ale nie znalazłem żadnego innego wątku gdzie mógłbym je zadać. Mianowicie chciałbym zapytać o możliwość wyłączenia polskiego lektora. Jak dla mnie czasami za bardzo odstaje on od oryginalnych kwestii wygłaszanych po rosyjsku. No i takie "dublowanie" dialogów psuje mi immersyjność Jednocześnie chciałbym podziękować serdecznie Antonowi Gorodeckiemu za polską wersję moda i fantastyczne tłumaczenie w którym jak sadzę zawarł też cząstke własnej duszy ... Przy okazji mała dygresja - wędruje po Zonie już od wielu lat i miałem okazje przeżyć tu wiele przygód w wielu modach i wersjach językowych: po angielsku, niemiecku, rosyjsku, po polsku. Dlatego mając taki "materiał porównawczy" mogę jednoznacznie stwierdzić, że polskie tłumaczenia oferowane przez stalkerteam.pl należą zdecydowanie do najlepszych.
 15. 2 points
 16. 1 point
  ☢ Czarnobylska Strefa Wykluczenia w obiektywie aparatu:
 17. 1 point
  Powiem tak, jak zginął to nie przejdziesz gry, bo bedziesz z nim szedł na generatory, musi ci dać zadanie na dokumenty w czerwonym lesie Inaczej mówiąć. Jest ci bardzo potrzebny do zadań. I ogólnie do Fabuły Solianki. Musisz sie cofnąc do momentu kiedy byłeś przy nim ostatnio, kiedy żył, bo inaczej nie dojdziesz na generatory, czerwony las, Limanska itp
 18. 1 point
  @Hunter0 Tak się składa, że tylko kliknąłem i znalazłem addon. Dodatek nazywa się illinaru Warfare Balance. I co najważniejsze: Link do addona: [KLIK]
 19. 1 point
  nazwa - quicksave.scopnazwa - quicksave.ddsnazwa - autosave.scop autosave i quicksave tuż przed autosave - nie mam autosave dds nie wiem czemu
 20. 1 point
  Bardzo przyjemny mod do grania. Nie ma akcji typu: podnosisz przedmiot z zadania i masz spawn wrogów! Lub jesteś okradany i masz przetrwać, uciec lub co tam autor wymyśli. Ogólnie nie ma rozwiązać które chcą ci dokopać. Choć akurat wrogowie się parę razy spawnują, ale nie nam na plecach w małym pomieszczeniu. Szkoda że ostatnia lokacja to są 2 zadania i koniec... WTF? Na innych lokacjach mamy parę/naście ciekawych zadań a tu taka lipa. No i miałem wyloty po zabiciu NPC, tak jak i przy przechodzeniu pomiędzy lokacjami. Fajny mod.
 21. 1 point
  No i o coś takiego właśnie chodziło. Dziękuję Anton.
 22. 1 point
  Zaraz pogrzebię i napiszę jak to wygląda u mnie
 23. 1 point
  @Negatyw podaj proszę loga błędu (chyba, że jest pusty). Poniżej poradnik jak to zrobić:
 24. 1 point
 25. 1 point
 26. 1 point
  To może jeszcze Nocni Stalkerzy (KLIK) z SGM i Mroczni (KLIK) albo jeszcze Szabrowników lub Wolę z HWM 3.2.
 27. 1 point
  @Agrael dzięki za info. I od razu prośba - czy możemy zmienić nazwę frakcji Stalkerzy na Samotnicy? Stalkerzy są we wszystkich frakcjach. Z tego co czytałem w sieci "Samotne Wilki" to odłam Bandytów. @Agrael @portals [PROPOZYCJA] Czy możemy dodać frakcje/ugrupowania Grzech, Ostatni Dzień, Myśliwi i Świt?
 28. 1 point
  I widzisz @FilmisterPL znów kłania się szukanie za pomocą forumowej wyszukiwarki. Ech, szkoda strzępić języka...
 29. 1 point
  @kondotier Statystyki z poprzednich lat ( 2017 i 18 ) znajdują się w spoilerze w 1 poście.
 30. 1 point
  @vidkunsen ...yyy... odnoszę wrażenie że byłoby to zbyt proste
 31. 1 point
  Svart - zazwyczaj to są pliki w folderze sounds - pliki .ogg . Co do lektoratu to jak szłyszę np. (fonetycznie "czike brike" to wiem, że to znaczy szast prast. Moje ulubione: ... hreń z taboj, idi na ... .
 32. 1 point
 33. 1 point
  Nazwa: OnegRiot's Muh Immersion Addon Pack 1.5.3 Twórca: OnegRiot Opis: Link do pobrania: Źródła: moddb.com
 34. 1 point
  Nazwa: Anomaly for Potato PCs v1.1 Twórca: ProSamo Opis: Screeny: Link do pobrania: Źródła: moddb.com
 35. 1 point
  Nazwa: Escape From Tarkov Shader Twórca: ProSamo Opis: Screeny: Link do pobrania: Źródła: moddb.com
 36. 1 point
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
  Historia serii modów VIVIENT TEAM czyli co trzeba wiedzieć o KKNŻ:
 40. 1 point
 41. 1 point
  Alternatywa 1.3.2. + Hardcore Grupa Krwawej Drogi
 42. 1 point
 43. 1 point
 44. 1 point
  Rozpoczęto tworzenie unikatowej paczki modeli NPC. Pierwszy model to model najemnika od Azetrixa:
 45. 1 point
  Fabuła moda została ukończona. Teraz trwa dopracowywanie szczegółów i ogólne "dopieszczanie" moda.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity