Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/24/2021 in all areas

 1. Drugi tom już do kupienia. "Chroniona ze wszystkich stron przez posterunki obronne i wojska kozaków, stoi tysiącletnia Moskwa. Wewnątrz trzech pierścieni moskiewskiej obrony – i za murami Kremla – wznosi się pałac. W pałacu Jego Wysokość Imperator nagradza najlepszych z najlepszych, najdzielniejszych z dzielnych, kwiat korpusu oficerskiego, podporę i nadzieję cesarstwa. Będą musieli opuścić stolicę, odświętnie wystrojoną na dzień Michała Archanioła, i wyruszyć do mrocznych krain, które niegdyś należały do wielkiej Rosji – póki nie ogarnęła ich rebelia i nie zostały obłożone anatemą. Zanim jednak oddziały kozackie udadzą się tam, za niespokojną Wołgę, za nieprzeniknioną zasłonę mgły, trzeba się dowiedzieć: gdzie zniknęli wszyscy zwiadowcy i dlaczego umilkły posterunki graniczne? Tajemnicę tę zna chłopiec, który nie chciał się uczyć historii, i dziewczyna, nosząca w swoim łonie dziecko zabitego kozaka. Ale czy zdążą wyjawić prawdę?" Opis pochodzi z: lubimyczytać.pl
  3 points
 2. @Agrael Remaster jest zrobiony po to, aby była tylko jedna końcówka, w której Mason porzuca swoje ugrupowanie. Z cz2. wyniknie, że zaczął żałować swojego postępku,zaczął pić, aż stał się zeszmaciałym alkoholikiem. Teraz to chce naprawić. Przy trzech końcówkach drugiej części ( pierwszą jest Łącznik ) gracz może wybrać nieodpowiednią, która będzie konfliktowa z modem Mason. Ale nikt nie zabroni nikomu zagrać w drugą część, a następnie w remastera. Jestem już po dłuższej grze i wiem, że ZT2 ma w sobie taką"przypominajkę" która opisowo streszcza obie wcześniejsze części. Tak, że nawet jak ktoś w nie nie zagra, to ona da mu ogólny pogląd na to co było. A tu ciekawostki jeszcze z Kordonu. Dotarłem już do DM, ale zamiast robić zadania z PDA, muszę ganiać po x18 na zlecenie Pustelnika, bo tam mnie zaniósł mod. Chytre rozwiązanie, jak zmusić gracza iść tam gdzie chce autor moda, choć dla GB jest to wybitnie nie po drodze.
  2 points
 3. Kilka screenów z CinematicVFX
  2 points
 4. Tytuł oryginalny: Старый Арсенал Platforma: Zew Prypeci Data Premiery: 18.11.2021r. Autor: AlNaz Autor Spolszczenia: OPIS: LISTA BRONI: SCREENY I FILMY: LINKI I INSTALACJA: Źródło: Temat moda.
  1 point
 5. Jaka frakcja takie i kobiety: Megiera (Monolit):
  1 point
 6. @kondotier Działa. Wystarczyło jeszcze raz zainstalować. A grafika ładna
  1 point
 7. @FilmisterPL Ile to razy ja już tę zmianę ścieżki zapisu Ci wyjaśniałem? Może w końcu zrobisz sobie na kompie katalog, w którym zachowasz porady tego typu. @Mikus47221 A nie dodałeś jakiegoś zamieniacza dla HUDa lub broni? Bo log takie coś sugeruje.
  1 point
 8. Trochę pojazdów znajdujących sie na mapie. ISU 152 Galeria ISU 152 Kraz koparka. Galeria Kraz Dźwig na gąsienicach. Galeria dźwig
  1 point
 9. Trochę nowych obrazków z pogody deszczowej i burzowej.
  1 point
 10. Zgadza się @kondotier. Wyczyściłem Placówkę do zera, a później musiałem wczytać save'a przed rozpierduchą. Sześcioro wspaniałych, info od Striełoka i lądowanie w Źródle :
  1 point
 11. Uzupełnianie wody w studniach.
  1 point
 12. Othello to jeden z najpiękniejszych modów do G1.. Kolonia Karna w nowym wydaniu. Autor dodał mnóstwo nowych miejsc, które warto, a nawet trzeba eksplorować. Poziom trudności względem podstawki jest naprawdę wysoki - na początku trzeba uważać nawet na krwiopijca. Gram już jakieś 10h, a mam przy sobie jedynie marne 40 bryłek rudy. Dodam, że okradłem cały zewnętrzny pierścień w SO, a nawet chaty Szkodników. Jeżeli ktoś lubi Gothica, a chciałby zrobić sobie przerwę od modów do stalkera, to naprawdę polecam tego moda.
  1 point
 13. CIĄG DALSZY WRAŻEŃ Z GRY. Pograłem w moda kilka ładnych godzin rzeczywistych, a w modzie kilka dób. Ani jednego wylotu czy nawet jakiegoś zacięcia, co świadczy o stabilności moda. A że robię częste zapisy, aby w razie czegoś bez problemu móc wrócić w zapisach, nawet się nie spostrzegłem kiedy zrobiłem ich ponad 100. Nawet ta ilość nie powodowała hamowania moda. W modzie jest wiele nowych, atrakcyjnych rozwiązań wykonywania zadań. Rzeczy potrzebne dla pchnięcia akcji możemy kupić, ale też możemy zrobić samodzielnie ze znalezionych części. A to już nie jest takie łatwe, bo trzeba wiedzieć gdzie są, lub jak je pozyskać z innych rzeczy. A o tym nic w modzie nie ma. Gracz jest zdany na samego siebie. Ten zrzut pokazuje sposób samodzielnego wykonania tzw. Lokalizatora. Ale i tak musimy kupić Instrukcję wykonania. Musiałem kupić zestaw Młodego Technika, bo do momentu składania Lokalizatora takiego nie znalazłem ( na wideoporadniku też miejsca pozysku nie pokazano ). Nie wolno też zapominać o przelaniu na swoje konto wirtualnej kasy z każdego znalezionego PDA. To samo jest kiedy potrzebne nam jest radio. Lecz to jest najmniejszy problem. Prawdziwy problem pojawia się, gdy w naszym PDA zostaje zamontowany internet. Tu, albo tłumaczący zaingeruje w skrypty moda, albo z internetu gracz nie będzie mógł korzystać. Powodem jest konieczność wstawiania do internetowej szukajki wyrazów napisanych grażdanką i po rosyjsku. Znaczek globusa pod awatarem, to przycisk dostępu do internetu. A tu linijka wyszukiwarki. Przy łacińskich znakach czerwone światełko braku dostępu. A dostęp chyba jest niezbędny w grze, bo w mojej już jeden z handlarz sprzedaje atrakcyjny sprzęt tylko taką drogą. Rozkodowywanie znalezionych kwestowych PDA możemy zlecać informatykowi w wiosce za kasę, którą trzeba oszczędzać, bo do pchnięcia fabuły będziemy potrzebowali jej conajmniej 10 000, lu zrobić to samemu po kupnie fleszki z wirusem. A tak wygląda PDA do rozkodowania. A tu inne ciekawostki z moda. A to co pokazałem, to tylko atrakcje z Kordonu. Mod już postawił mi zadania na następnej lokacji, ale na Kordonie jeszcze nie koniec zadań i mod ciągle każe czekać z możliwością przejścia.
  1 point
 14. Tytuł Oryginalny: Dead Autumn 2: Другая реальность Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004 Data Premiery: 08.03.2013r Autor: Sany@Prizrak OPIS: SCREENY: INSTALACJA: LINKI DO POBRANIA: Źródło: AP-PRO.RU
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity