Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/17/20 in all areas

 1. 6 points
  Powiedziałbym raczej brunatnych/czarnych:
 2. 5 points
 3. 5 points
 4. 5 points
 5. 4 points
 6. 4 points
 7. 3 points
 8. 3 points
  @kondotier @Sierioża dobra panowie nie kłućta się powiem Wam lepszą rzecz na poprawienie humoru z poniedziałku, a mianowicie, po postawieniu go od nowa w ogóle nie zrobiłem punktów poniżej, user.ltx jest rzeczywiście tam gdzie wspomniał kondotier, też go nie ruszałem, na razie wszystko śmiga, chociaż zdarzają się lagi, rzadko ale jednak, pozdro 2. Kopia katalogu RUS z przemianowaniem na POL. 3. Zmiany w pliku localization.ltx na taka postać:
 9. 3 points
  Źródło: KLIK Co jest w beta wersji: Instalacja i uruchomienie: O Beta-wersji: Aby było ciekawiej na moddb.com, modyfikacja ma już 1 głos z oceną 1.
 10. 3 points
 11. 3 points
 12. 3 points
  Witam wszystkich.Mam dość publikowania jednej serii trzymaj wszystko na raz 18 i sam wybierz.Trzy do czterech odcinków zostało mi do końca gry. Привет всем.Надоело публиковать по одной серии держите сразу все 18 и сами выбирайте.Три -четыре серии осталось мне до конца игры.
 13. 3 points
  Zaton - jak kończą legendy:
 14. 3 points
 15. 2 points
  @metek58, @tom3kb - kodowanie. Zapisanie plików .txt w formacie Unicode prawdopodobnie naprawi ten problem.
 16. 2 points
  Powinność to nie armia, ją założyli byli wojskowi, nie bez powodu byli... Było w jednym z PDA w jakiejś odsłonie, że Powinność założyli wojskowi z rządowych ekspedycji pozostawieni na pastwę Zony, ale przetrwali i po zobaczeniu okropieństw Zony postanowili działać. Zawsze Powinność i Czyste Niebo w moim sercu. Oni przynajmniej mają jaja, żeby podjąć działania. Z resztą, mniejsza o to, mam pytanko, ponieważ grając jako członek Czystego Nieba, z polecenia Wiedrowa zbadałem podziemia Agropromu, znalazłem w legendarnym już szybie teczkę, ale nie pokazuje mi zaliczonego zadania, oraz żadnej kwestii dialogowej z Wiedrowem na jej temat i pytanie, czy to nie jedyne dokumenty, ale też pomyślałem, może nie wyszedłem tak jakby ''głównym wyjściem'' którym zaplanowali to sobie twórcy moda.
 17. 2 points
  Nie, chodziło mi o rękopis Striełoka.A Kombinezon i Dekoder zauważyłem potem. I dzięki, nie spodziewałem się tylu odpowiedzi
 18. 2 points
  Grając w Deja Vu bez Outfater pytałem, czy Czacha musi przeżyć. Koniec końców zostawiłem go w spokoju. Jednak tak się złożyło ( lokalizacja schowka Pana Marcepana nie została zmieniona ), że w Outfater nie udało mu się wyżyć. Jeżeli oddany jego PDA Woroninowi to dostaniemy 1000 rubli i trochę amunicji. Łukasz natomiast daje 500 rubli i też trochę naboi. -------- @kondotier Czy orientujesz się może gdzie na Magazynach Wojskowych znajduje się zdjęcie fotografa ? Namiar daje nam wartownik w bazie wolności: Zgodnie z tym opisem szukałem w wiosce, ale niczego nie znalazłem.
 19. 2 points
  Też już dobrze nie pamiętam, ale to chyba jest tak, że Doktor daje zadanie tylko przy włączonym trybie fabularnym, który jest niedostępny dla Monolitu. Trzeba go zabić i zabrać klucz ze zwłok.
 20. 2 points
  A mi wydaje się inaczej. Kolejny raz wychodzisz z założenia, że skoro z czymś sobie nie radzisz lub Ci nie pasuje, to zwykli gracze już na pewno sobie nie poradzą. Wrzucałem ReShade (ta sama wersja) na kilka różnych modów do SoC oraz Legend Returns - nie było żadnych problemów. De facto nie wiesz nawet, czy to ReShade powoduje Twój problem, a już chcesz na siłę uszczęśliwiać innych usuwaniem. Niech zwykli gracze decydują sami, a jak komuś będzie przeszkadzać, to usunie sobie sam. Я чувствую по-другому. Еще раз, ты думаешь, что если ты не очень хороший в чем-то или тебе это не нравится, то обычные игроки наверняка не справятся. Я поместил ReShade (та же версия) на несколько разных модов в SoC и Legend Returns - проблем не было. На самом деле, ты даже не знаешь, вызывает ли ReShade проблему, и ты уже хочешь порадовать других, удалив его. Пусть обычные игроки сами решат, а если кто-то побеспокоит, они сами удалят.
 21. 2 points
  To informacja, że działa ReShade - taka nakładka graficzna, która sprawia m.in. to, że Twoje screeny nareszcie nie wyglądają jak zdjęcia rentgenowskie . Można ją włączyć/wyłączyć klawiszem Scroll Lock (u mnie nie zawsze to działa). Być może (tylko zgaduję) to ona powoduje problem ze "zjawami".
 22. 2 points
  Jakiś czas temu ukazała się nowa wersja moda Droga na Północ (Road to the North), gdzie zadania są nieco bardziej rozbudowane niż „przynieś, zanieś, pozamiataj" z klasycznego Zewu Mizerii (Call of Misery) ale też nie tak przekombinowane jak w Anomaly 1.5 gdzie jedno z pierwszych zadań to przeprawa przez ognisty tunel ze snorkami. Jako że Anomaly 1.5 jest nadal w fazie testów i to raczej z tych wiecznych to myślę że na niego przyjdzie czas później, o ile w ogóle... Główna zmiana w nowej wersji to dodanie części sporego arsenału z pakietu TAZ (The Armed Zone) do Misery 2.2.1. Na razie udało mi się zmusić moda do wyświetlania ogonków w czcionce, przetłumaczyłem osiągnięcia i część dialogów.
 23. 2 points
  @cez137 Teraz wujek weźmie Cię za rączkę i wytłumaczy dwie sprawy. To co podałeś to nie jest treść przyczyny wylotu. Dla przykładu treść fatal error będzie wyglądać tak: "Expression : fatal error Function : CInifile::Load File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp Line : 274 Description : <no expression> Arguments : Duplicate section 'wpn_ak74_m1' found." Najprościej uzyskać go w następujący sposób. Gdy zobaczysz czarny ekran, zielonego żuczka i gra powie pa, pa przenosząc Cię na pulpit, klikasz PPM (prawy przycisk myszy) na pulpicie, z otworzonego menu wybierasz Nowy --> dokument tekstowy. Otwierasz go (dokument), klikasz w nim PPM i wybierasz opcję "wklej". Z automatu powinno Ci zamieścić treść loga. Czasami zdarza się, że log jest pusty, niestety to już są uroki x-raya. Po drugie - najprawdopodobniej jesteś na początku gry, pewnie jeszcze na Kardonie. Przejście na Bagna uaktywnia się po wykonaniu pewnej sekwencji zadań związanych z fabułą moda. To samo by z Bagien dostać się na Zaton. Teraz zapisz to sobie w kajeciku i podziękuj wujkowi. Podsumowując - chodzi o to byś nauczył się, iż najpierw trzeba znaleźć informacje dotyczącą rozwiązanie problemu samemu. Nie dlatego, że tutaj nikt Ci nie pomoże. Wręcz przeciwnie, jak już pewnie zdążyłeś zauważyć większość osób na forum, bezinteresownie służy pomocą. Wiadomo też, że każdemu może się zdarzyć zapomnieć o jakimś, nawet elementarnym, aspekcie rozgrywki. Ale ciągłe zadawanie pytań na poziomie świeżo zazielenionego wiosennego listka przez kogoś, kto ma na forum tytuł weterana wygląda - średnio, delikatnie mówiąc. Może masz akurat taki sposób bycia. Nie wiem, nie znam Cię. Jednak na dłuższą metę takie zachowanie może irytować. Zgodnie z tym pytaniem: "Co lepiej otrzymać - wędkę, czy rybę?", dzisiaj otrzymałeś rybę. Ale zastanów się czy korzystanie z wędki nie jest bardziej satysfakcjonujące.
 24. 2 points
  Dla mnie to już koniec poszukiwań z byłym najemnikiem Den'em. Den miał odnaleźć najemnika Klina i na swoje nieszczęście go odnalazł, choć pod koniec wędrówki został ostrzeżony i mógł bezpiecznie opuścić Zonę. W Ciernistej drodze wybór zakończenia zależy od gracza. Niezła fabuła, zwroty akcji, możliwość wyborów, wszystko to pozwoliło mi przyjemnie spędzić kilkanaście godzin z tym modem, nie ma miejsca na nudę. Modyfikacja stabilna, podczas gry nie miałem ani jednego wylotu. Dla mnie jedynym minusem Ciernistej drogi jest brak zmienionej lokalizacji schowków lub przynajmniej ich zawartości. W końcu schowki to coś, czego się szuka, trafia przypadkowo lub dostaje na nie namiary, a to, co jest w środku, powinno być niespodzianką. Tutaj wszystko pozostało niezmienione od czasu Zewu Prypeci. Jeszcze jedno, moim zdaniem autor mógł pokusić się o jakąś "współczesną" paczkę z bronią, ale to nie minus, tylko moja fanaberia. Parę screenów z mojej gry:
 25. 1 point
 26. 1 point
  @3OM6AKAH nie, to nic nie dało. Drugi raz w ten sam dzień szóstki w totka nie trafisz
 27. 1 point
  @metek58 może bo jak jakieś inne wersje modyfikowane jeszcze pod jakiegoś innego moda.
 28. 1 point
  Robię ostatni test i potem rozpisuję instalację. Mamy dwa rozwiązania, czyli jak nie kijem go to pałą i ruszyć musi
 29. 1 point
  Wygląda na to, że wszystko jasne: albo edycja pliku tak jak napisał @Sierioża, albo usunięcie (wtedy gra ładuje localization.ltx z podstawki).
 30. 1 point
  @metek58 no i wygląda na to, że mamy zwycięzcę @3OM6AKAH trafił. Trzeba wywalić plik localization.ltx i wszystko jest cacy. Czyli wygląda to tak: Instalujemy polski Zew, wrzucamy gamedata moda, fix i na końcu spolszczenie. Wywalamy localization.ltx i gramy po polsku Stawiam go na czysto ostatni raz i robię instrukcję instalacji.
 31. 1 point
  @metek58, skoro tak, to faktycznie nie trzeba, choć mogłoby to pomóc, to dużo z tym roboty. Podejrzewam, że jednak coś nie teges z lokalizacją. Może drugi sposób, który podałem, lub edycja localization.ltx?
 32. 1 point
  No to jeszcze jeden pomysł: folder gry localization bez dopisku, a z folderu gamedata/config usunąć localization.ltx (o ile jest).
 33. 1 point
  Ja mam na uwadze Powinność ale oni maja jedna wadę która się mści na nich często - czerwone książeczki które nazywają się: https://archiwum.allegro.pl/oferta/regulaminy-wojskowe-z-lat-prl-i6780063417.html
 34. 1 point
 35. 1 point
  Sidor zmulił nachy aż mu patrzałki skaprały.!
 36. 1 point
 37. 1 point
  Albo trzeba wreszcie zapłacić Sidorowiczowi za towar, a jak się szczęścia w szukaniu artefaktów nie miało to trzeba sobie jakoś radzić.
 38. 1 point
  Так точно Liqidator!
 39. 1 point
  п.с. и как выключить "вирал реальностьи" в темную долину? Смотри на 37:09
 40. 1 point
  @vidkunsenTu woda to za mało. Łap
 41. 1 point
 42. 1 point
  Helikopter w pobliżu domów na bagnach.
 43. 1 point
  Czyżby brakowało Ci VC++? Poczytaj.
 44. 1 point
  Mini-update 0.6.4: - Przejście na jesienną mapę. - Poprawki na lokacji "Północne Bagna" ("Северные Топи"). - Rzeka Prypeć teraz płynie.
 45. 1 point
  Szczerze wątpię, czy istnieje takowa możliwość. Ja na twoim miejscu spróbowałbym zacząć od nowa ze zmniejszonym czynnikiem populacji wśród stalkerów. Ewentualnie rozejrzyj się za innymi modami do CoC. Na przykład: Legend Returns Mod jest o tyle ciekawszą propozycją, że masz fabułę w większości frakcji. Nie biega się już bez celu.
 46. 1 point
  Nie za dużo, nie za mało. W sam raz na raz
 47. 1 point
 48. 1 point
  Zrobił bym to samo ale bez słowa torrent
 49. 1 point
  No jasne. W trakcie gry wychodzimy do menu głównego (Esc) i naciskamy klawisz "S".
 50. 1 point
  Kolejny dodatek do Anomaly, animowany pda.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.