Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2019.03.17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Demosfen przeszedł samego z siebie. Co jak co ale biesa z wiedźmina się nie spodziewałem na Ukraińskim (za przeproszeniem) zadupiu
 2. 3 punkty
 3. 2 punkty
  Gram w oryginalnego Fotografa z dodanym ENB i usuniętym katalogiem shaders. Wszystko było dobrze i gra smigała do momentu uruchomienia aparatury w Martwym Mieście. Nastąpił wylot z logiem wskazującym, że brak określonych shaderów. Nie wiem, czy w weapon packu rozwiązany jest ten problem czy nie, ale jeśli ktoś chce w to grać to uwaga - można utknąć w MM.
 4. 1 punkt
  [CoC] "Call of Chernobyl [Demosfen]". PLATFORMA: "CoC" - ZAIMPLEMENTOWANY JĘZYK: ROSYJSKI DATA PREMIERY: 16.XII.2017 AUTOR: Demosfen Modyfikacja wyszła wczoraj. Samo archiwum spakowane, zajmuje prawie 9 Gb. Ma obsługę wielu rdzeni procesora (wiem z obdukcji), jak również zaimplementowany instalator i deinstalator modów / dodatków - pozwala nam to na wywalenie tego, co nam będzie po nierozważnej decyzji "bruździć". I odbędzie się to bez konieczności stawiania wszystkiego od podstaw. Całość jest w jednym archiwum (włącznie z najnowszymi patchami). Dla tych którzy już będą mieli podstawową wersję, oddzielnie są archiwa samych patchy, Mod wygląda fenomenalnie, nowe tekstury i wygląd lokacji, zadania - co więcej: pożywiom - uwidzim . OD AUTORA: Realizacja "CoC by Demosfen", bazuje na "Call of Chernobyl 1.5 r6" I adaptacji "MLR 8.0". To beta wersja, ale ona będzie poszerzana i adoptowana do starszych i nowych modów na CoC. Zgodnie z tradycją w grze jest menedżer modów. Dodatki zaimplementowane do moda: -" MNP MESHES" -"Itemsoup 1.2.2" -"Przezbrojenie NPC dla STCoP" - autora nie znam, wzięte z AP-PRO -"STALKER Call of Chernobyl Backpack Expanion 1.5" -W gł. menu dodana muzyka. Wybór autorów: trochę wzięte z moda OP- 2(autorów nie znam),Мария Кейджера Горячева, Solidat(Светлана) Алина "РыжеXвост", Виктор Оборовский, i in. autorów, razem 37 kompozycji. -Animowane detektory -DRXCoCDynamicAnomalies1.3 -Dźwięki z Mizerii(Letozz) -Zachowanie się NPC (turoff82) -Zbiór dynamicznych kwestów by skelja -Dźwięki kroków z АО(FoxtrotJH) -Radio od Тридогнайта (kraps9) -Adaptowana "21" oczko - jest mini grą dla CoC_1.4.222 -Dodany nowy mutant, sami zobaczycie jaki. W symulacji na razie niewiele, ale jest mozliwość poszaleć. W przyszłości będą jeszcze dodawane mutanty. -Mod "Taunts". -Fiks handlarzy i mechaników dla każdej wybranej frakcji -Praca nad modem trwa, będą dodawane / adaptowane nowe i stare dodatki. Również odbywa się praca nad silnikiem , w planach wiele możliwości regulacji ustawień. INSTALACJA: 1. Rozpakować. Włączyć instalator mysetup.exe 2. Po rozpakowaniu nałożyć Patch[v.1.01] 3. Po rozpakowaniu nałożyć Фикс[1.02] LINK DO CAŁEGO MODA (ZAWIERA RÓWNIEŻ PATCHE): (YANDEX): https://yadi.sk/d/-UU1lv6E3QbaZb (GOOGLE): https://drive.google.com/file/d/1V7weffIxK3FIBoGKIi2iYI_GGl8o2XB2/view LINK DO PATCH 1.01 (YANDEX): https://yadi.sk/d/7sJCiEkK3QfgEz (JEST ZAWARTY W 1 LINKU ) (GOOGLE): https://drive.google.com/file/d/1kiJ9UgM-BprFwhBqHxkndmU1oyk8u2qc/view LINK DO FIX 1.02 (YANDEX) : https://yadi.sk/d/bpSBxFrk3Qfj6G (JEST ZAWARTY W 1 LINKU) (GOOGLE): https://drive.google.com/file/d/19uSd1DWePjwax0LE2Xp43LkNEaqOyUyt/view LINK DO Фикс[1.03]: https://yadi.sk/d/WaTZ3X7v3Qhb5k UWAGA - KAŻDE Z ARCHIWUM MOŻNA POBRAĆ ODDZIELNIE AKTYWUJĄC Z 1 LINKU: ŹRÓDŁA: http://ap-pro.ru/forum/119-90632-1 , https://vk.com/mnp_team
 5. 1 punkt
  Najlepszego ! Samych sukcesów
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Zdrówka, mamony i jeszcze raz zdrówka.
 8. 1 punkt
  Skoro został "zamrożony", to są dwie możliwości. Doczekać następnej zimy, albo mod będzie w zimowej scenerii. A tak na poważne. Wielka szkoda .
 9. 1 punkt
  9 marca 2011 roku wyszła modyfikacja «Dead City 4.80», która okazała się jedną z nielicznych projektów do Zewu Prypeci z nowymi lokacjami i kwestami. 7 marca 2019 roku wychodzi mod «Dead City Breakthrough», po czym gracze zadają rozsądne pytanie, czy nie jest to kontynuacja tej modyfikacji? Przegląd Dead City Breakthrough:
 10. 1 punkt
  Idziemy dalej: https://youtu.be/1XWGw9KX2Pk
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.