Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/09/19 in all areas

 1. 3 points
  Po wyjściu OP 2.1 technicy mieli pełne ręce roboty z najpopularniejszą modyfikacją do broni.
 2. 2 points
  Nazwałem go Drzewołup:
 3. 2 points
  «Area of Decay» - Nowa wersja paczki 0.4 Twórcy modyfikacji „Area of Decay”, tworzonej na platformie „DayZ Standalone” wydali wersję paczki 0.4 w Steam Workshop. Pomimo wyjścia nowej wersji paczki, w oficjalnej grupie projektu został opublikowany raport z 10 lipca 2019, w którym twórcy opowiedzieli o realizacji nowych lokacji, podzielili się planami na przyszłość i zademonstrowali świeże screeny lokacji: "Agroprom", "Wysypiska", "Doliny Mroku" i "Przedsionka" (Predbannik). Więcej na temat: LINK
 4. 2 points
  U mnie też tam nie ma, jeszcze u wolnościowców pewnie trzeba poszukać
 5. 2 points
  Ale takie coś to w żaden sposób nie można nazwać modem dziurawym jak sito. Po prostu w modzie robisz coraz bardziej rozwinięte i rozbudowane zadania, które się łączą, przeplatają itd, nie opierają się tylko na idź do punktu A, weź coś i wróć do punktu B. I cyk zadanie zrobione. To teraz masz dostępne drugie zadanie. Takie coś, to że tak powiem każdy głupi potrafi zrobić. Jak się robi czy to mody czy to gry to się chce też robić coś coraz bardziej skomplikowanego. Pamiętasz Złoty Kufer 2, tam też było tego sporo, że miałeś na start kilkanaście questów głównych i sporo pobocznych, a i tak dużej części nie mogłeś od razu zrobić. W OP 2.1 tych zadań jest po prostu za trzęsienie więc może to człowieka przytłoczyć i samemu można się wkopać jak się bierze wszystko co się nawinie, a takie coś kusi A w sumie co ci przeszkadza, że zadanie zrobisz za 10 godzin, a nie teraz już w tym momencie jak je dostałeś. To jest po prostu rozbudowanie moda Przynajmniej wiesz, że będziesz miał co robić.
 6. 1 point
  Przeszedłem moda. Drugi raz grało mi się naprawdę rewelacyjnie. Po pierwsze mam dużo lepszego kompa, więc i graficznie było sporo lepiej. Po drugie pamiętałem fabułę (mniej więcej, bo lata lecą niestety) i nie miałem jakichś większych problemów z zadaniami.
 7. 1 point
  Właśnie przez takie wypowiedzi niechętnie Ci pomagam. Trochę pomyślunku, chłopie Wiesz. Przecież widzisz co się źle wyświetla. Na jednym screenie masz "rozjechane" menu, więc szukasz pliku w folderze ui gdzie jest tekstura menu, w tym przypadku to ui_mainmenu.dds o którym mówiłem wcześniej. Gdyby rozjeżdżał Ci się HUD, to ui_hud.dds i tak dalej i tak dalej. Przecież napisałem, że wystarczy wyostrzyć o kilka procent i powinno działać.
 8. 1 point
  Dowolna - możesz np. wyostrzyć o kilka procent i powinno wystarczyć. Ścieżka to gamedata\textures\ui. Oprócz tego pliku który podał @smox możesz zastosować to do wszystkich z którymi jest problem, np. ui_mainmenu.dds.
 9. 1 point
 10. 1 point
  Bo jakby ktoś nie zauważył to pojawił się filmik o wampirku. A wcześniej też o zombiakach.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord