Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/30/20 in all areas

 1. 5 points
  Vanilla Call of Chernobyl. Jupiter Cementownia. Circa 04.2019
 2. 5 points
 3. 5 points
  W Lost Alpha DC grałem na steamie, więc sporo screenów zostało zapisanych. Jedne udane, a inne mniej.
 4. 5 points
 5. 5 points
  Poczytałem ten temat i choć nostalgicznie jestem bardziej przywiązany do "konkurencyjnego" forum, tak w kwestii jakiegokolwiek zaangażowania nie mają z wami raczej większych szans. Wiem, że data dzisiaj jest jaka jest, ale nie żartuję. Zacząłem szperać, na razie przeklejając co się da z tłumaczenia Misery i waszego tłumaczenia CoCa. Jakby ktoś chciał coś pomóc, to zapraszam na anomaly.polonizacja@gmail.com, tak będzie póki co najłatwiej. Na tę chwilę mam przetłumaczone praktycznie całe UI przeznaczone do korekty. Walczę z rozbudowaną Encyklopedią. Z plikami pomaga mi Gizbarus z forum.stalker.pl.
 6. 5 points
 7. 5 points
 8. 4 points
 9. 4 points
 10. 4 points
  https://www.rbc.ua/rus/news/chernobylskoy-zone-gorit-les-1586011631.html https://korrespondent.net/ukraine/4213397-v-zone-otchuzhdenyia-v-chernobyle-horyt-les https://www.youtube.com/watch?v=KCDnLyHE6S4
 11. 4 points
 12. 4 points
 13. 4 points
 14. 3 points
 15. 3 points
  Kolejny filmik od Ap Pro, tym razem 5 najdłuższych modów. W sumie chyba wybrali bardzo trafnie. Dla tych, którym nie chce się oglądać:
 16. 3 points
  Filmik z roku 2017, ale trafili dobrze. Brakuje mi tylko jednego moda na liście, który mniej więcej zajmuje tyle samo czasu w ukończeniu go co Tajne Ścieżki 2 albo Fotograf. Mianowicie Człowieczy Los: Krok w Nieznane. Z dodatkiem Outfater jest jeszcze dłużej, bo schowki są ukryte po mistrzowsku.
 17. 3 points
  Wiele nowych modów porzuca oświetlenie statyczne albo traktuje je po macoszemu. Twórcy OLR 3.0 jednak postanowili je trochę odpicować, jeśli komuś coś to mówi to dodano "rozproszone cienie od słońca" i kilka innych ulepszeń renderowania. Kilka nowych screenów "na statyce".
 18. 3 points
  Do wyboru - film i serial już na wiosnę 2021 roku. Serial ma 8 odcinków i akcja toczy się w południowej afryce (jak w którejś tam grze na PC, nie mylić z pierwszymi RE które były na playstation zwany szarakiem - grałem to wiem i mam te gry jeszcze u siebie i działają.) https://www.film.ru/news/novaya-obitel-zla https://www.gazeta.ru/culture/2020/02/04/a_12944131.shtml https://www.kp.ru/putevoditel/serialy/obitel-zla-1-sezon/
 19. 3 points
 20. 3 points
  Na prośbę @kondotier wrzuciłem tego repacka na drive google. To ta sama paczka co z linku na mega. https://drive.google.com/open?id=1AoU6BdtqFrRoID0ScY9Ezimq-N3SEopI Administracja niech zrobi z tym porządek i wstawi link tam gdzie trzeba
 21. 3 points
  Żeby nie być gołosłownym i żeby dać wam więcej wiary, że tłumaczenie naprawdę jest w produkcji, kolejne skriny. Fakt, że teksty są "gołe" i przed korektą, ale są już po polsku. Przypominam, że nadal szukamy ludzi do pomocy. Jeśli znasz podstawy posługiwania się Notepad++ i od różniasz "I am" od "You are", odezwij się na anomaly.polonizacja@gmail.com.
 22. 3 points
 23. 3 points
  @Ignachinio Jeśli się nie mylę, teraz pogadaj z Kłem, a potem do Łukasza oddać sygnet.
 24. 3 points
 25. 3 points
  @Monolithalian 1. Paru starych userów, musiałbyś sobie w profile zerknąć. Tych bardziej zaslużonych grup. 2. 2010 rok. 3. Im dalej od premiery gry tym wiadomo, że jest mniejszy ruch wchodzą ci co ich wciąż ta gra interesuje lubią mody itd. Teraz raczej trzymają się starzy wyjadacze, ci co chcą sobie gry przypomnieć no ale jest i sporo nowych userów co dopiero odkrywają, że takie gry jak Stalker powstały i są fajne 4. A po co A co wspólnego ze stalkerem ma stalker.pl od kilku ostatnich lat. Nie po to ktoś tworzy nowe forum żeby się łączyć z innym. Jak by tak bardziej poszukać to by więcej informacji znalazł ale to nie temat na takie dyskusje i wspominki Jakieś tematy w stylu Ale to już w takich sobie szukaj.
 26. 3 points
  3OM6AKAH - fajne takie, jak mroczne + melina po dobrej libacji.
 27. 3 points
 28. 3 points
 29. 3 points
  Tak właśnie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór ogromny
 30. 3 points
 31. 2 points
  Twórcy pochwalili się nowym podejściem do tworzenia wnętrz budynków, koniec z pustymi pomieszczeniami, czy też wrzuconymi paroma krzesłami czy skrzynkami. Teraz każde wnętrze ma być wyjątkowe i różne.
 32. 2 points
  Dana paczka jest dopracowanym wariantem poprzedniej wersji 3.0, z niewielkimi zmianami i dodatkami. Główna fabularna linia została bez zmian. Data wyjścia: 08.03.2020 Główne zmiany: Podziękowania: Oddzielne podziękowania: Instalacja modyfikacji: Linki: Patche i fixy: Dodatki: Wideo: Paczka nie zawiera innych graficznych dodatków i dodatków na tekstury. Wszystkie paczki tekstur, dźwięków, interfejsy, silniki - nie były testowane. Źródła: ap-pro.ru Oficjalne źródło
 33. 2 points
  Pójdę.Postoję.Popatrzę.Może zagadam.
 34. 2 points
  @boberm Ariadna wygląda tak samo jak w 2.0 @Ignachinio Jak masz już notatkę z szyfrem to schowek z albumem chyba się już pojawił. Przeszukaj pomnik z napisem CZAES jak wejdziesz na CEA-1. Nie wiem czym skutkuje zdanie zadania bez wszystkich kart. Jak znajdziesz wszystkie i mu oddasz otrzymasz osiągnięcie "karciarz".
 35. 2 points
  Zapraszam kolege na pierwszą stronę, jest wszystko opisane co i jak.
 36. 2 points
 37. 2 points
 38. 2 points
  Filmik z nowymi animacjami przecierania "szyb" w maskach kombinezonów.
 39. 2 points
 40. 2 points
  Paradise PD sezon 2. https://www.filmweb.pl/serial/Paradise+PD-2018-810632
 41. 2 points
 42. 2 points
 43. 2 points
  Zestawy naprawcze do b. białej dostajesz za zadania cykliczne. Np: na noże u Zachara w barze.
 44. 2 points
  A no tak, zapomniałem o tym Ale nie trzeba się za bardzo spinać by go drapnąć. Mój poprzedni post dotyczył tego zadania Sidora na art Inferno. Lubię zbierać osiągnięcia w tym modzie (tak, dziwny nawyk...) a za pomoc Chemikowi mamy 2 osiągnięcia - jedno za ożywienie go, drugie za wykonanie wszystkich jego zadań cyklicznych. A w barze jest taki trick że można ominąć Pliczko i dostać się do Piertenki - jak iść do baru to w pierwszym hangarze przeskakujemy przez kratę w oknie (gg mieści się tam) i idziemy do handlarza Pietrenki. Trzeba tylko pamiętać że będąc na terytorium Powinności nie podchodzić do Pliczko tylko wracać tą sama drogą przez okno.
 45. 2 points
 46. 1 point
  Dawno nic nie było to dzisiaj RPK I śrutówki.
 47. 1 point
  @DuzySiuraq Dzięki Ci wielkie, działa. A co do tłumaczenia, sam chce się przyłączyć i pomóc, więc również mam nadzieję że pójdzie sprawnie.
 48. 1 point
  @Monolithalian na stronie domowej działają. Nie cuduj jak chcesz grać w Reborna to weź wersję FF, ją to może skończyć dasz radę
 49. 1 point
  Zero Zero Zero. Najnowszy serial oparty na kolejnej książce Saviano, tego od Gomorry itd. Tym razem opowieść bardziej globalna bo oprócz włoskiej mafii mamy też sporo innych bohaterów, meksykańskie kartele, skorumpowanych komandosów, amerykańskich biznesmenów. W sumie 3 główne historie. Jak komuś podobały się wcześniejsze ekranizacje książek tego pisarza to i ten serial powinien się spodobać. Sezon ma 8 odcinków.
 50. 1 point
  @kondotier Pomógłbym, ale ja go nie musiałem pobierać bo miałem go na dysku. Ale przecież jest do pobrania repack z mega, link działa.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity