Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2018.11.06 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  A ja dam jeden dla odmiany z Hybrid'a
 2. 6 punktów
  Sorry, że "zmonopolizowałem" temat, ale jak tu nie wrzucać fotek pt. "Złota polska jesień" Niezbędny składnik dania "Desperacja zięcia"
 3. 4 punkty
  Był w bajkach "Kij samobij". A tu STG "Samozabij".
 4. 3 punkty
  Patch PL 11.11 https://mega.nz/#!11Q1VI5D!vaJdx-Cey0EVvmkEjfw13BmGUQ2otfiT3TZM1kf4_Ps Co nowego: - Obecna wersja spolszczenia do "czystego" Dead Air jest wczesną wersją wykonaną przez @gawron , może zawierać jeszcze błędy. Właściwa wersja spol. do DA wkrótce oraz będzie dostosowana do Hybrid'a. - Polski Dubbing - Nowe/stare ikony dla ulepszeń broni - Drop pancerzy z każdego trupa, lecz jego stan będzie "mizerny" - Naprawa kolejnych błędów, serdeczne podziękowania dla @Kazmir oraz @bartas47 WAŻNE!!! Brak części tekstów jest spowodowane brakiem tłumaczenia dodanej nowej zawartości, ów część jest w trakcie tłumaczenia
 5. 3 punkty
  Myślę, że do Ogłoszeń Parafialnych należy dodać, iż spolszczenie nie było jeszcze testowane i może zawierać pewne błędy i niedociągnięcia. Spolszczenie właściwe DA już wkrótce.
 6. 3 punkty
  Zawziąłem się i przebrnąłem to, co autor zaprezentował. Nie liczyłem poprawek, które po drodze trzeba było zrobić, żeby pchnąć fabułę krok do przodu, ale się udało. Myślę, że twórca chciał po prostu przedstawić to, co udało mu się zrealizować do tej pory i zaznajomić ewentualnych zainteresowanych z koncepcją przyszłego moda, a ta moim zdaniem jest dość interesująca. Ogromne przedłużenie sztolni pod Czerwonym Lasem (istny labirynt), Lab M-12 - miejsca jeszcze w powijakach, ale już widać duży potencjał tych lokacji. Cóż, jeśli mod doczeka się finału, fabuła zostanie pociągnięta, wszystko naprawione i dopracowane plus nowa paczka z bronią to może to być pozycja warta zagrania. Tym bardziej że w ogóle do Czystego Nieba niewiele jest modów, a fabularnych szczególnie.
 7. 2 punkty
  1000 zł za kolekcjonerkę a pan gadasz, że pogrzało? Mam przypomnieć TO?! https://www.gram.pl/news/2018/10/22/devil-may-cry-v-z-edycja-kolekcjonerska-za-30-tysiecy-zlotych.shtml
 8. 1 punkt
  Prawdę mówiąc spolszczenie jest gotowe od kilku tygodni. Znudziło mi się czekać na fix, a im bardziej zwlekam z wrzuceniem, tym większej pogardy nabieram do samego moda. Niesłusznie, bo to maleńki kawałek całkiem smacznej historii, która może przerodzić się w pełnoprawną produkcję. Technicznie nie jest wybitnie, ale na jeden szczególnie krótki wieczór wystarczy. O, chociażby dzisiejszy - wszystkim, którym nie w głowie świętowanie, mogą wybrać się do Zony razem z Borlandem. PS: jeśli czytaliście (w co wątpię) książki, w których występuje ww. bohater, być może wyciągniecie z moda więcej. Nie wiem, czy fabuła gry wiążę się z historiami pisanymi, czy jest ich adaptacją, czy zwykłą wariacją. PS2: kilka "easter eggów" na miejscu. Jeśli znajdziecie więcej niż jeden na samym początku, to możecie sobie pogratulować spostrzegawczości PS3: podczas mojej gry Bergamota odzywał się na PDA z tym samym tekstem kilkukrotnie. Leczenie - zignorować. Naukowcem chodzącym wiecznie po szczepionki też nie należy się przejmować, bo u mnie robił to do samego końca. Borland musi mu pomóc tylko raz. PS4: spolszczenie jest de facto nieprzetestowane, mój nadworny tester ma "Cieniowstręt". Jeśli znajdą się błędy, to proszę o zgłoszenie. PS5: nie ma, bo Sony jeszcze nie skonstruowało. Screeny: Fabuła (intro): Pobieranie: @apg2312 Zakładam, że tym razem spolszczenia w pobieralni nie będzie - to spore archiwum, a ja nie mam wersji niezintegrowanej z modem. Poza tym prośba o przeniesienie tematu do właściwego działu. I to chyba tyle. Miłej gry.
 9. 1 punkt
  Stoisko Metro Exodus na targach Igromir:
 10. 1 punkt
  To ci niespodziewajka na Janovie spotkałem legendę....i from dawn to dusk
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord