Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/26/20 in all areas

 1. 7 points
  Gra Dusz: Nowy Początek "Świat umiera, a my nawet tego nie zauważamy. Nie zauważamy, że świat staje się zbiorem rzeczy i wydarzeń, martwą przestrzenią, w której poruszamy się samotni i zagubieni, miotani czyimiś decyzjami, zniewoleni niezrozumiałym fatum, poczuciem bycia igraszką wielkich sił historii czy przypadku. Nasza duchowość zanika albo staje się powierzchowna i rytualna. Albo po prostu stajemy się wyznawcami prostych sił – fizycznych, społecznych, ekonomicznych – które poruszają nami, jakbyśmy byli zombi. I w takim świecie rzeczywiście jesteśmy zombi." - Olga Tokarczuk, Czuły narrator.
 2. 6 points
  Nazwa oryginalna: S.T.A.L.K.E.R.: Искатель Platforma: Zew Prypeci | Patch 1.6.02 Data premiery: 28.11.2020 Autor modyfikacji: Nktk Język modyfikacji: rosyjski Wersja modyfikacji: 1.0 OPIS FABUŁY: CECHY MODYFIKACJI: W MODYFIKACJI WYKORZYSTANO PRACE: ŁĄCZA DO POBIERANIA: INSTALACJA NA ROSYJSKĄ PODSTAWKĘ: ZRZUTY EKRANU: ŹRÓDŁO INFORMACJI:
 3. 6 points
  10. Śmierć Kawalarza i Stoga (ZP) 9. Śmierć członka Czystego Nieba, który uratował Szramę (CzN) 8. Los szalonego stalkera (CCz) 7. Oddział Taczenko w przestrzennej anomalii (ZP) 6. Śmierć Kła (CCz) 5. Śmierć Drzazgi (ZP) 4. Śmierć Głuszca (ZP) 3. Los Ducha (CCz) 2. Śmierć grupy Diegtiarowa w tunelu Prypeć-1 1. Fałszywe końcówki (CCz)
 4. 6 points
  Wersja Hybrid Remake 1.0 https://drive.google.com/file/d/1sjcxf4f9n_HqPXd_m_byF_iRgdGNZwm6/view?usp=sharing Potrzeba Wam Dead Air, do wyboru: - Torrent https://mega.nz/file/N8IRmKqB#oNguPPBcJRMucSw0wgnn6q9gKzYmt1zI5soaqNcI8aM - Google Drive https://drive.google.com/drive/folders/1njGiFz8-dpBvtBZamYWyGXXbh_H4ukJD - ModDB https://www.moddb.com/mods/dead-air Zmiany: * Pancerze + hełmy * Plecaki * Artefakty * Kasa z trupów * Pancerze z trupów * Więcej przedmiotów do craftu * Szybka podróż w dwóch wariantach, do danego punktu po "odblokowaniu" jego oraz przez NPC'ów do kilku miejsc * Zmienione + dodane nowe perki przy nowej grze * Wybór frakcji * Dynamiczne wiadomości dla większej immersji ze światem Zony * Zmienione część ikon * Usunięty gaz kilku lokacji, przykładowo Dzicz i Laboratorium w Dolinie Mroku * "Działająca" mapa w PDA w czerwonym Lesie oraz w Generatorach * Usunięte animacje przy "czynnościach" * Nowy HUD * "Łączenie" przedmiotów pod jeden slot, koniec 20 osobnych slotów samych baterii
 5. 5 points
  Klasyka w wyższej rozdzielczości
 6. 5 points
  W wideo: Farthest Edge Przestrzenna Anomalia 2 Kontrakt na Nowe Życie Tajemnica Zony. Historia Striełoka. Prolog S.C.O.P.E Duża sprawa z przeszłości (Большое дело прошлого) Umarłe miasto remake (Обреченный Город Remake) OP 2.2 Los Zony 0.8 S.T.A.L.K.E.R. Unreal Engine 4
 7. 5 points
  W poście #1 dodałem zaktualizowaną wersję spolszczenia - wersję 1.3. Na razie dostępny jest tylko link do MEGA, jak @Agrael odczyta PW to mam nadzieję, że wrzuci na nasz serwer i pojawi się jeszcze link do wersji z serwera StalkerTeam A dla aktualnie będących w trakcie przechodzenia moda - w zakładce Instalacja pogrubioną czcionką na samym dole dodałem ważną informację i dobrze by było jakbyście się z nią zapoznali przed wrzuceniem najnowszej wersji spolszczenia
 8. 4 points
  Autor pokazał jak mogłaby wyglądać jego modyfikacja gdyby rozgrywała się zimą.
 9. 4 points
  Nazwa: Catalyst: Complementation (ros. «Каталист: Комплементация») Twórca: NewValveCom Tech Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Data wyjścia: 29.11.2020r. Gatunek: interaktywne zadanie, psychologiczny horror, dramat, naukowa fantastyka, film artystyczny Opis: Wskazówki podczas przechodzenia moda: Screeny: Wideo: Instrukcja instalacji: Linki do pobrania: Źródło:
 10. 4 points
  5. Wyłączenie Mózgozwęglacza (CCz) 4. Zniszczenie Świadomości-Z (CCz) 3. Wyłączenie ochrony Striełoka (CzN) 2. Dotarcie do miejsca ewakuacji (ZP) 1. Szukanie Oazy (ZP) A według was, jakie są hardkorowe misje do przejścia?
 11. 4 points
  No to teraz moje babskie trzy grosze - śmierć Pantery. To bardziej moment niż los, historia czy dola.
 12. 4 points
  Azetrix odświeżył również Leśnika: Najbardziej podobają mi się te ubłocone buciory
 13. 4 points
 14. 4 points
  Skończyliśmy z @metek58 tłumaczenie v. 2.6.4. Testy mają ruszyć pierwszego grudnia. Chcesz testować, czy tylko sobie zagrać?
 15. 4 points
 16. 3 points
  Twórca przeszedł na ostatnią wersję silnika OGSR_x64_2.1.153. Zmieniono także pracę SSAO, oświetlenie, bloom, mgłę. Poprawiono namokanie powierzchni i ściekanie wody. Na 100% jest gotowy jeden cykl pogody - sekcja weather_clear. Pozostałe są gotowe na 75%. Screeny:
 17. 3 points
  Trochę nowości: 1. Dopracowano PDA do jego ostatecznej formy. 2. Poprawiono problem z deszczową pogodą. Teraz deszcz nie przechodzi przez obiekty i budynki. 3. Wejście w większość budynków nie będzie potrzebować przeładowywania. (W oryginalnym Fallout 4 prawie wszystkie pomieszczenia są pod-lokacjami i to nie jest zbyt fajne.) 4. Trwają prace nad zapełnienie lokacji. 5. Możliwości wyboru głównego gracza nie będą podobać się fabule.
 18. 3 points
  Pijawki ze Stalkera: Pijawka podziemna Zwykła pijawka Bagienna pijawka Pijawki z modów do Stalkera: Retekstur Psi-pijawka Pijawka demon Pijawka prototyp Venom Pijawka wilkołak Pijawka bestia Strongław (król) Psi-strongław Pijawka drapieżnik Młoda pijawka Ponura pijawka Mroczna pijawka Mała pijawka Piekielna pijawka
 19. 3 points
  Monolit: Bandyci: Najemnicy: Wojskowi stalkerzy:
 20. 3 points
 21. 3 points
  Trochę obrazków z lokacji Bar, nie jest to wersja finalna, prace wciąż trwają nad roślinnością i zapełnieniem lokacji obiektami.
 22. 3 points
  Dzięki @kamil190 dodał też Patch Kumulatywny. Znajduje się w paczce ( osobno jako gamedata ). Spolszczenie zostało szybko odzyskane i jest już na naszym serwerze.
 23. 3 points
 24. 3 points
  @Agrael, znalazłem na dysku - Nature Winter v2.3 Black_Edition.7z
 25. 3 points
 26. 3 points
  @Starika.. No to jesteś ustawiony. Będziesz miał za co kupić nowy ekwipunek przed CEA Mi wystarczył skromny schowek z paroma artami. Potem znów można się szybko obłowić. Właśnie udało mi się ukończyć Reborna FF. Kiedyś w niego grałem, ale miałem problem przy samej końcówce gry, chyba z teleportem, który prowadził na Zaton. Tak czy siak - sporo zapomniałem, a więc trzeba było grać od nowa. Muszę przyznać, że Reborn jest dość specyficznym modem, który nie każdemu przypadnie do gustu, jednak z czasem wszystko zostanie wytłumaczone. Trzeba być wytrwałym i uważnie czytać dialogi u kluczowych NPC, a także zawarte informacje na PDA lub fleszkach. Mod też nie wybacza błędów i należy zaplanować następny ruch. Cieszę się, że dołączyłem do ludzi, którym udało się przejść ten tytuł. Podziękowania za pomoc dla @kondotier oraz @wariat.
 27. 3 points
  @reff - update Animacje licznika geigera (HQ Version) : https://youtu.be/5o5C7ZPhNns Rrenderowanie ikon w czasie rzeczywistym na podstawie modelu + Pierwsza implementacja systemu addonów : https://youtu.be/HBBUmg6grdc
 28. 3 points
  Pojawiło się kilka nowych screenów z pełnej wersji modyfikacji «SFZ Project». Niedawno przeniesiono do moda wszystkie poprawki z silnika «OGSR». Zmienił się system pogody, który został zrobiony z bardziej unikalnymi skybox'ami.
 29. 3 points
  Ożesz q.. Dłużej się stawia moda niż gra. Jego długość nie mierzy się godzinami, czy nawet minutami, ale na kroki. W sumie nie więcej jak 50 do 70 kroków. @Agrael Chcesz pograć w krótkiego moda? Ten pasuje jak ulał
 30. 3 points
 31. 3 points
 32. 3 points
 33. 3 points
 34. 3 points
  Nowy system przejść: Teraz przejścia będą przypadkowo się otwierać i zamykać po emisji. Określone przedmioty otworzą parę przejść, ale tylko do następnej emisji.
 35. 3 points
 36. 3 points
  Uprzedzając pytania: nie wiem, dopiero zacząłem grać:
 37. 3 points
  @prozmus84 Linki zostały odzyskane Wszystko sprawdziłem. W jednym jest sam mod i jego gamedata, a drugi to spolszczenie.
 38. 3 points
  Zamieniono SCAR-L na SCAR-H, zamieniono też AUGa jedynkę na trójkę. Dodano pistolet FN Five-seveN.
 39. 3 points
  Twórca podzielił się porcją nowych screenów:
 40. 3 points
  Zbiór graficznych prac z albumu oficjalnej społeczności S.T.A.L.K.E.R.:
 41. 3 points
  OGSR x64 Miasteczko 32 Siła złego, na jednego.
 42. 3 points
  Też mi brakuje w tej topce Wstrząsa. Jedna z najtragiczniejszych postaci.
 43. 3 points
  Pamiętajcie o hard save'ach żeby wam kiedyś moda nie wykrzaczyło.
 44. 3 points
  Tytuł oryginalny: Тёмная Душа (Билд) Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Autor: Travel-team Data wyjścia: 27.11.2020 O projekcie: Screeny: Instalacja: Linki do pobrania: Źródło: stalkerportaal.ru
 45. 3 points
  Taka piosenka w klimatach Stalkera (jeżeli już kiedyś była to przepraszam)
 46. 3 points
  Do 3 grudnia za darmo na Epicu. https://www.epicgames.com/store/pl/product/mudrunner/home
 47. 3 points
 48. 3 points
 49. 2 points
  Twórcy kontynuują pracę z modyfikacją, robią nieduże poprawki i fix'y. Co nowego: 1) Fix dźwięków śmierci. 2) Zwiększony pułap komendy r2_sun_near do 100. 3) Głośność wiatru teraz zawsze działa prawidłowo. 4) Dźwięk kropli deszczu, padających na kombinezon. 5) Komenda r2_shadow_cascade_old usunięta z debugowania. 6) Podpowiedzi dla jump_to_level w trybie CzN. 7) Fix maksymalnej wartości skali wczytywania. 8) Fix oryginalnych błędów okna gry (czasami mogło się otworzyć w małym oknie w lewym górnym rogu ekranu). 9) Fix zawisania skali widzialności GG po ponownym uruchomieniu gry. 10) Przeprowadzono prace nad zamianą dźwięków środowiska. Panoramy z CEA w trybie Czystego Nieba: 28 listopad - dodano SSDO. Podziękowania dla OldSerpskiStalker za to, że podzielił się shaderem. Jeszcze poprawiono wygładzanie SMAA, reszta to drobnostki, fiksy.
 50. 2 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity