Jump to content

Sobosko

Turysta
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Sobosko

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Frakcja
  Powinność

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  hybrid_1.0_fix1.7z wazy tylko 83kb. Prosze o reupload.
 2. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Lepiej to wygląda niż w jakimkolwiek BFie czy CoD jak dla mnie
 3. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Panowie w temacie czystego DA narzekali na heroicznie wysoki poziom trudności podziemi. Jak widzisz to u siebie? Zmieniłeś już coś w tej kwestii ułatwiając dłuższą eksploatacje czy jeszcze nie? I czy w ogóle masz zamiar ingerować w to?
 4. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Junx co sadzisz o zmianie startowej lokalizacji dla Wojskowych na Agroprom? Tam jest dużo więcej questow, lepszy start by był.
 5. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  O któryś z AK z perka modlitwa do św kałacha. Nie pamiętam konkretnie który model.
 6. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  W modzie Call of Missery zaczynając jako Wojak w Agropromie dostałem kilka fajnych zadań min od Majora Kuzniecowa. W Twoim modzie również są te zadania? Jeśli tak to może warto zrobić startowa lokacje właśnie tam? Druga sprawa. Jest chyba bug związany z trybem strzału. W opcjach można ostawić przycisk tylko pod ''następny tryb strzału''. Kiedy ma się bron z trzema trybami to po przełączeniu na ostatni nie da się powrócić do dwóch poprzednich. To błąd jakiś czy ja coś źle robię i tutaj działa to inaczej?
 7. Pewnie Exodus jest na silniku ktory beda wykorzystywac do kolejnych czesci przez nastepne lata i dlatego takie wymagania wysokie a nie inne.
 8. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Na co wpływa przynależność do innych frakcji niż Samotnicy? Kiedy wybrałem Wojsko to zadania dostaje wył od dowódcy i było by wszystko OK gdyby nie to, ze on daje te zadania pojedynczo. Na początku ciężko wypełnić zadania typu przynieść mu Ukraińskie piwo. Sa jakieś konkretne sposoby jak to zacząć czy wył powinno się grac Samotnikami?
 9. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Ale smaka mi zrobiles ta lista i nie wiem czy grac juz na 1.0 czy czekac na 1.1 ... Co z pogoda w kazdej lokalizacji? Jest szansa na to by samodzielnie w randomowy sposob wybierala sie czy nie da rady i trzeba samemu wybrac w opcjach?
 10. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Ja mam tylko w ustawioeniach pogody nazwe lokacji i przy kazdej nazwie dwa okienka w ktorej wybieram pogode. Nie ma opcji innych takich jak ile ma trwac ta pogoda w godzinach itp.
 11. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Rozumiem ze nie istnieje zaden addon ktory umozliwia losowy dobor pogody w lokacjach tak aby ona sie samodzielnie zmieniala?
 12. Sobosko

  Dead Air: Hybrid PL

  Witam. Istnieje mozliwosc np po wgraniu jakiegos addona by pogoda byla zmienna w kazdej lokalizacji? PS: Czy kolejna latka wymagac bedzie nowej gry czy jest kompatybilna?
 13. Dziala spolsczenie z Misery 2.2 do tego moda?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord