Jump to content

wrobel891

Turysta
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About wrobel891

 • Rank
  Gość w Zonie
 1. FATAL ERROR [error]Expression : <no expression> [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp [error]Line : 189 [error]Description : fatal error [error]Arguments : LUA error: ...call of chernobyl\gamedata\scripts\warfare_levels.script:94: attempt to index a nil value </> znaczy do tego samego loga mam wkleić? znalazłem też wersję stasona 174, z wgranym już dodatkiem warfare. Może będzie kompatybilna skoro jest razem w paczce, Dzięki za radę Nestor. Mam nadzieję że opłaci się ściągnąć od nowa całą grę z innego torrenta. życzcie tylko powodzenia.
 2. co? Screenshoota mam strzelić? No nie wiem też w czym rzecz. Gra niby działa normalnie pierwsze kilka sekund, a później wyskakuje mi to co powyżej. podmieniałem nawet plik z innych źródeł. Nie dało to rezultatu.
 3. Jak patrzę na jego rozgrywkę to widzę że on też gra na stason 174. Więc musi być kompatybilny. (wersja stason ma charakterystyczne wysypisko i lokację "[polana" u niego na filmiku też widziałem). Nie wiem w czym rzecz. nie wiedziałem nawet ze coś takiego istnieje jak warfare, ale dzięki bratan wersja.
 4. nie, szukałem w necie jakiegoś moda żeby grę przerobić na styl wojny frakcji, Taki a'la czyste niebo. Zainstalowałem to coś i mi grę pocrashowało. chciałem tylko pograc jak na tym filmiku. A tu nici. Jemu działa, mnie ten mod nie lubi :d
 5. Cześć, wiecie może co jest nie tak z moją grą? Mam COC (stason 174). Bez last war'a gra śmigała jak lalka, mam zainstalowany white power i było wszystko cacy. Zainstalowałem last war. Po zainstalowaniu moda gra wchodzi do menu głównego ale kiedy chcę uruchomić grę od nowa lub wczytać save, wyświetla mi się fatal error, i wyrzuca do pulpitu. Podpowie mi ktoś co robię źle przy instalacji moda, albo w czym problem? S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat 2019.01.31 - 13.45.31.02.mp4
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord