Jump to content

Wania Kindżał

Turysta
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Wania Kindżał

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  Intel i5 Core
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  DAO-12 Striker
 • RAM
  3 GB
 • Karta graficzna
  GeForce 8600M 512 MB
 • System operacyjny
  Windows 7

Recent Profile Visitors

101 profile views
 1. Rozumiem. Szkoda, może się pojawi, a sam mod wygląda bardzo ciekawie.
 2. Jest/będzie po polsku czy trzeba będzie się posiłkować Google Tłumacz?
 3. Szkoda, że nie ma Ostatniego Stalkera. wyszła w tym roku nowa wersja.
 4. A ja z kolei mam pytanie z innej beczki. Udaję się właśnie do Limańska, Złoty czeka niedaleko Magazynów. Nie oddałem jednak fleszek Hakerowi. Oddać mu je teraz czy od razu iść, a zrobić to potem. Jestem na Sortowni.
 5. @kondotier Akurat możliwość porozmawiania z każdym wrogim NPC-em dowolną ilość razy występuje ułamek sekundy po wczytaniu, dopiero potem znika. Sprawdzałem. Jeśli chodzi o wyposażenie to będzie ono w piwnicy, to akurat wiem z filmiku.
 6. @kondotier Nooo, problem rozwiązany. Zasejwowałem tuż na przeciwko Kuczmy. Tuż po wczytaniu save'u masz ułamek sekundy na wciśnięcie F i otwarcie okna dialogowego. Można iść na Polanę. Co do tych glutków, je akurat załatwiłem bez problemu, wystarczyły dwa noże. Gorszy był kontroler, snorki i pijawki. @vidkunsen Dzięki za spawner. Nie był niezbędny, ale może skorzystam.
 7. Księgę Necromicon plus parę pukawek, żeby sprawdzić jak się z nich strzela. Nie chce mi się przechodzić gry od początku, prawie mnie zeżarło w tych cholernych podziemiach Agropromu.
 8. Istnieje jakiś spawner do tego moda?
 9. Tak, zerwałem. Niestety nie chce gadać. Właśnie Kuczmie nic nie zrobiłem, powinna poczerwienieć tylko postać którą dźgnąłem. Znowu jakiś bug... No nic, zastanowię się czy próbować od nowa czy jednak darować sobie tego moda. Ciekawe też w sumie czy dałoby się zrespawnować księgę jakimś kodem?
 10. Niestety jak już kiedyś pisałem postrzeliłem jakiegoś frajera, który mi blokował złośliwie przejście i teraz część postaci na Sortowni jest na czerwono. Niestety Kuczma także, a pogadanie z nim jest częścią kwestu. Chyba że można przejść grę nie wykonując tego zadania to je zostawię.
 11. Wie ktoś może, gdzie znajduje się plik game_relations.ltx? Nie mogę go znaleźć w folderze z zainstalowaną grą.
 12. @kondotier Problem został rozwiązany, większego problemu nie było. W folderze z grą jest podfolder ,,_appdata_'', gdzie są zarchiwizowane wszystkie quicksave'y jakie zrobiłeś. Wystarczyło znaleźć ten tuż przed przejściem do Doliny Mroku. X-18 też przeszedłem bez większego problemu.
 13. X-18 zawsze było koszmarne to i tutaj pewnie niewiele się zmieni.
 14. Hmm, no nic. Nie jestem z tych, co łatwo się poddają, domyślam się że Najemnicy pojawią się w laboratorium. Coś tam jeszcze pokombinuję, a jak się nie uda to ściągnę sobie nowszą wersję.
 15. No właśnie niepotrzebnie stamtąd wychodziłem. Spróbuję jeszcze z tym autozapisem i wyjściem północą i wejściem południem, może się zrespią najemnicy. Z drugiej strony kto wiedział, że takie idiotyczne bugi będą się pojawiać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity