Jump to content

dojazd997

Turysta
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About dojazd997

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  4
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • System operacyjny
  Windows 10
 1. Włączyłem komputer i grę aby zobaczyć w jakiej lokacji miałem ostatni zapis. Odpaliłem jeszcze raz autosave w lesie i pobiegłem do tego leśnika (nie spieszyłem sie bo byłem przekonany że i tak nie żyje) a on już przeżył atak mutantów. Nie wiem czym to spowodowane może ponownym uruchomieniem komputera? Wcześniej grę restartowalem bez skutku. Także myślę że temat rozwiązany.
 2. Witam. Jestem w momencie przyjścia z bagien do lasu. Od razu aktywuje się zadanie uratuj leśnika i porozmawiaj z nim. Także za pierwszym razem jakoś mi się nie śpieszyło i leśnik już nie żył. W takim razie wczytałem zapis i biegnę znowu nie żył. Tryhardowałem to kilkukrotnie bez skutku zabijałem mutanty leśnik nie żył a ja miałem aktywne zadanie aby z nim porozmawiać. Ma ktoś na to rozwiązanie? Może ktoś posiada save po rozmowie z nim? Z góry dziękuję za każdą pomoc.
 3. Wykonywałem je normalnie. Zadania poboczne typu ,,przynieś artefakt xyz czy zabij mutanta" mogę aktywować u handlarza w Janowie. A co ostatnio robiłem to zakończyłem główną linię fabularną niszcząc świadomość Z po czym dostałem zadanie przez radio by do Janowa się udać zrobiłem tam co trzeba i na tym stanęło.
 4. Witam. Mam problem z modem który polega na braku aktywnych zadań. Już wyjaśniam o co chodzi. Przychodzę do stacji Janów ratuję naukowców i ich eskortuje do bunkra. Po tym zadaniu żadne mi się nie aktywuje tak jak było z resztą wcześniejszych zadań (ktoś odzywał się przez radio lub przy rozmowie). Z ziomkiem który stoi w stacji po wybiciu bandytów jak i naukowcem w bunkrze rozmawiałem i na tym się skończyło. Czekałem długi czas, zostawiłem odpaloną grę na kilka godzin gdy nie było mnie w domu i również nic. Biegam tak naprawdę po mapie bez celu. Zna może ktoś rozwiązanie? Może muszę się do kogoś udać by aktywować jakąś misję?
 5. Dzięki trochę musiałem się nagimnastykować by wyszło. Problem rozwiązany.
 6. Witam. Wróciłem sobie do NS. Zaparłem się i chcę przejść całość. Zgodnie z instrukcją dążę do zakończenia w którym niszczymy świadomość Z. Napotkałem pewien problem. Nie mogę poprowadzić dalej fabuły ponieważ drzwi w sterowni nie chcą się otworzyć. Jest panel do szyfru ale żadnego nie znalazłem a jak dobrze pamiętam to drzwi były otwarte w samej podstawce. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
 7. Reinstal dał radę. Dzięki za wszelką pomoc i przepraszam za kłopot z powodu mojego lenistwa haha ;p.
 8. [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...hadow of chernobyl\gamedata\scripts\ex_horror.script:433: attempt to index global 'ex_news' (a nil value) stack trace: fix nic nie dał zrobię jeszcze reinstal moda
 9. Witam. W modzie NS do STALKER Cień Czarnobyla po wyjściu z labolatorium x-18 i zabiciu kilku żołnierzy można usłyszeć dźwięk jakiegoś demona (nie wiem jak go opisać) i ekran zaczyna ciemnieć. Tak jakby coś miało się załadować zaraz. Przez chwile obraz się przycina znikają wszyscy z PDA i wywala grę z błędem. Gra w wersji pudełkowej. Jeżeli nikt nie ma rozwiązania to może ktoś posiada save po tej sytuacji? Zdjęcie 1. KLIK Zdjęcie 2. KLIK
 10. Do zamknięcia nagle zaczęło normalnie działać.
 11. Witam. Mam problem ze Stalkerem Cień Czarnobyla z modem NS. Wczoraj gra chodziła płynnie bez żadnych problemów na ustawieniach średnich z rozdziałk 1920x1080. Dziś odpalam gierkę i FPS są tak niskie, że gra nie jest grywalna. Ustawienia przestawiłem na najniższe, rozdziałkę też a FPS dalej taki sam żadnej różnicy. Menu chodzi normalnie płynnie lecz gdy wejdę do opcji natychmiast FPS spada. Intro THQ przy włączeniu gry też ma ściny. Wersja gry 1.0004 pudełkowa bez steam. Win 10, 4gb ramu, grafika 1gb.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity