Skocz do zawartości

ViS

Turysta
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O ViS

 • Tytuł
  Gość w Zonie
 1. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Ukończyłem tę grę i w związku z tym mam kilka pytać, bo nie wszystko rozmówię: 1. Podczas wykonywania misji w Jantarze – ochrona naukowca zbierającego dane; podjeżdża w okolice bunkra naukowców BTR, zatrzymuje się i tak stoi już do końca gry. O co z tym chodzi? 2. W Martwym Mieście mamy zadanie odnaleźć ciała naukowców. Są one na strychu jednego z domków na przedmieściach. Przy wykonamy zadanie atakuje nas wojsko i BTR. Po pewnym czasie, gdy wróciłem w to samo miejsce BTR dalej tam stał i jeden sołdat zaznaczony na żółto (sołdat zombie?), który chciał, żebym mu przyniósł dużego koooota. Gdzie szukać tego kota, no i jaka jest nagroda za niego. 3. Po pierwszej wizycie w Elektrowni przenosimy się do kordonu i trzeba przejść całą mapę. Ok., tyko dlaczego jesteśmy Monolitowcem. O co tu chodzi? 4. I na koniec najlepsze… Po otrzymaniu kasy od Barmana za wyłączenie mózgozwęglacza ten nam mówi, że w bunkrze żaby w kordonie czeka na nas jakiś stalker. Poszedłem, faktycznie jest jakiś koleś. Kwestia dialogowa trwa bardzo krótko (coś na zasadzie „jesteś”, „tak”) i potem ładuje się nowa mapa. Dalej jesteśmy w bunkrze, ale ten jest oświetlony czerwonym światłem. Wszędzie pełno szkieletów na schodach stoi karlik i nic nie mówi. A gdy zbliżymy się do wyjścia następuje teleportacja do elektrowni i znów to samo. Po przejściu kawałka mapy kolejna teleportacja, tym razem do fabryki Rostok. Tutaj trochę dłużej łazikujemy i kolejna teleportacja i przychodzi powiadomienie „pośpiesz się, jestem w podziemiach”. Do podziemi nie dochodzimy, bo kolejna teleportacja znów do bunkra Żaby i widzimy, jak karlik ucieka po schodach. Pobiegłem za nim, ale zniknął gdzieś w wiosce. O co w tym wszystkim chodzi, kto czeka w podziemiach, na końcu trzeba pogadać z tym karlikiem, zabić go.??? Co jest grane??
 2. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Dzięki o to chodziło. Nie mam pojęcia, jak mogłem tego nie zauważyć. Wydawało mi się, że szukałem wszędzie,, nawet domy z zewnątrz obiegłem dookoła. tHX Fajny jest ten mod. Szkoda, ze go muszę przechodzić na GODMODE.
 3. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Patrzyłem do tego poradnika i wychodzi na to, że karabin powinien być w jednym z tych domków z czerwonej cegły. Ale nigdzie go nie mogę znaleźć. Czy ktoś mógłby mnie bardziej naprowadzić...
 4. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Takie małe pytanie. W którym miejscu leży karabin, który mamy przynieść dla Łowcy do Baru. Bo chyba trzeba go szukać w tym kompleksie, skąd bierzemy KAMAZA. Ten karabin ma być w jednym z tych domków z czerwonej cegły??. Jakby ktoś by mógł mi to szczegółowo napisać, bo oprócz szkieletów i anomalii jest tylko wódka.
 5. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Nigdy nie miałem takiego problemu. Lost Alpha, czy inne mody chodziły bez problemów. Dysk jest w porządku. Crystal Disc Info nie pokazuje żadnych problemów RAM też jest ok. Tylko w tym modzie jest problem. Pewnie skończę go na God Mode a może jak wyjdzie wersja 3.0 to będzie można normalnie grać.
 6. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Działa z identycznym efektem. Zwiecha gry
 7. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Nie uratowałeś mnie, bo dalej to samo.
 8. ViS

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Witam wszystkich Mam problem z robieniem zapisów w OLR 2.5. Nieważne jakbym zapisywał grę, ta zawsze się zawiesza i trzeba wyrzucać ją przez Task Manager. Nawet czekanie 10 minut nic nie zmienia. Co ciekawe save jest tworzony bezbłędnie za każdym razem i można go wczytać po ponownym odpaleniu gry, ale takie coś mija się z celem. To raczej nie jest problem chyba z samym modem, bo pobierałem go z dwóch różnych źródeł: pierwszy raz z moddb a drugi raz z linku z pierwszej strony tego tematu i w obu przypadkach było tak samo. Zmiana lokacji nie pomaga, bo zarówno w Kodonie jak i na Wysypisku to samo. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale na tej samej partycji miałem zainstalowaną Lost Alpha. Oczywiście w osobnych folderach. Wywalenie LA nic nie pomogło. Pamięć wirtualną mam ustawioną na 400mega, ale zwiększenie jej też nie pomogło. Konfiguracja Windows 7 64 bit CPU i7 4702 MQ GPU nVidia 850m 2GB DDR5 8 GB RAM Mod w wersji REPACK Mógłbym grać na GOD MODE, ale w przypadku tego moda to się mija z celem, chyba, że nie będzie innego wyjścia. W logu nic nie widzę, ale mogę go wkleić Ma ktoś jakiś pomysł PS. Dodatkowo za każdym razem gdy w menu zmienię przypisanie klawiszy po następnym odpaleniu gry jest ono resetowane. Ale z tym sobie poradziłem przypisując je w pliku user.ltx
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord