Chlebczarow

Stalker
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Dobry

O Chlebczarow

 • Tytuł
  Kot

Dane kontaktowe

 • GG
  0

Informacje

 • Ruble
  76
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Core i7 920
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  B-B
 • RAM
  10GB DDR3
 • Karta graficzna
  Radeon 5870
 • System operacyjny
  W7 64bit

Ostatnie wizyty

583 wyświetleń profilu
 1. Brawo @boberm w nagrodę posyłam Ci powiew morskiej bryzy . Dokładnie jak napisałeś, ja też nie lubię tłumów i ceny jeszcze nie są sezonowo-zaporowe.
 2. Tegoroczne wakacje. Było minęło ... I mały quiz - gdzie to jest ? Kto tam był, będzie wiedział oglądając pierwsze zdjęcie. Kto nie był to podpowiem tyle że to "piekielna" miejscowość.
 3. @vidkunsen , @boberm nie zrozumcie mnie źle. Film mi się podobał i nie uważam żeby był bez sensu. Po prostu mocno odbiegał od pewnych standardów, przyjętych w tym gatunku.
 4. Muszą jeszcze popraktykować u Kardana .
 5. Pewnie oglądaliście to: http://www.filmweb.pl/film/1944-2015-736818 Tak zakręconej fabuły, bez określenia głównego bohatera to jeszcze nie spotkałem.
 6. @vidkunsen nie uważam się za znawcę kina rosyjskiego. Z tego Biełaza to oglądałem Kryptonim Gwiazda, bez ochów i achów. Pisałem ogólnie o tendencjach w kinie rosyjskim. Jestem z pokolenia które oglądało filmy "Gorący śnieg" , "One walczyły za ojczyznę" , "Lecą żurawie" itp. , itd. A w międzyczasie wyczytałem że ten T-34 to film rosyjski . Przypomniałem sobie jakiś wcześniejszy trailer i wydaje mi się że to będzie coś w rodzaju "Białego tygrysa" , czyli co scenarzysta i reżyser mieli na myśli. Przejrzałem pobieżnie tego dywersanta i widzę że grał w nim nieżyjący już Żentara czyli "Karate po polsku."
 7. @SEB2E ściągnij obrazek na kompa i powiększ w przeglądarce. Na bank jest od spodu wagonika.
 8. Miałem momentami wrażenie że to fragmenty z CoH-a 2. Widać że posiłkują się animacjami komputerowymi. Z drugiej strony nie będą przecież rozwalać zabytków. Sam film może być ciekawy. W kinie rosyjskim znowu zaczyna być na topie temat Wojny Ojczyźnianej.
 9. @SEB2E w ósemce 6 to raczej pewniak, wątpię żeby chodziło o liczbę wagoników. Wygląda na to że "Ktoś" celowo tą szóstkę wstawił. Panowie stalkerzy, w kupie siła. Podawajcie sugestie, tak aby można było napykać Sierioży. Oczywiście właściwą liczbę do okienka . Ciekawe tropy podał @Mnieciu .
 10. Brawo @SEB2E ! Już zaczynałem go rozkładać na czynniki pierwsze przy użyciu Gimpa.
 11. No @Sierioża poszedłeś po bandzie. Poniżej to co udało mi się rozkminić, moje domysły i brak pomysłów (to większość) na odpowiedź: Pomysł przedni. Tylko od ciągłych zmian w trybie kojarzenia, mam już zwarcia na synapsach.
 12. Wszystko to ładne i piękne, tylko co trzeba mieć w "blaszance" żeby grać z taką jakością grafiki.
 13. Pamiętam że w Afryce Zumbach dość mocno się angażował jako najemnik. Niektórzy "zachodni" lotnicy organizowali pakistańskie lotnictwo wojskowe, które poziomem wyszkolenia i umiejętności na głowę biło lotnictwo indyjskie.
 14. @vidkunsen leżę i kwiczę. . @kondotier wielki szacunek dla twojej wiedzy, nie zaczerpniętej z wiki. @boberm poprzednie zdanie nie oznacza że dla mnie wiedza z wiki jest czymś pośledniejszym, sam się nią bardzo często posiłkuję.
 15. @vidkunsen przypomniało mi się że przecież mamy już film opowiadający o tamtych czasach : http://www.filmweb.pl/film/Historia+jednego+myśliwca-1958-6164 Kwicoł za sterami wymiata.