Jump to content

zbych

Weteran
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About zbych

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  221

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zbych

  Problemy techniczne

  Użyj tego sejwa którego wrzuciłeś i idź do Perfumiarza, pogadaj z nim żeby uruchomić wymianę sms, zrób sejwa. I wrzuć drugiego sejwa z przejściem całego fragmentu. Z góry dziękuję.
 2. zbych

  Problemy techniczne

  Dzięki. Ale niestety idę pogadać znowu z Perfumiarzem, po czym następuje wymiana sms z Błyskawicą żeby wył pole ochronne (mam uwolnić bagiennego doktora) i lipa znowu wylot. OldMan wrzuć sejwa po ich rozmowie.
 3. zbych

  Problemy techniczne

  Witam Mam problem z ukończeniem wymiany sms pomiędzy Perfumiarzem a Dudą. W ich trakcie mam po prostu wypad do pulpitu bez żadnego loga. Jestem w punkcie 16 poradnika z misji Martwego miasta. Wrzucam sejwa, może komuś się uda pchnąć tą rozmowę do przodu. ns 2016perfumiarz 2raz.dds ns 2016perfumiarz 2raz.sav
 4. zbych

  Problemy techniczne

  Dalej nie wiem jak zrobić tą rubinową sprężynę w tym transmutatorze ( z jakich przedmiotów?, jakiś łopatologiczny przykład? ) Anomalię usunąłem w ten sposób że zrobiłem ten artefakt według recepty otrzymanej od Petrenko za przyniesienie 'błysku''. Teraz działa.
 5. zbych

  Problemy techniczne

  Chodzi o ten Transmutator? Nie mam pojęcia jak go używać. Jak mam spawnera to dla mnie jest zbędny, po za tym arty też są dla mnie nie potrzebne bo postać se trochę inaczej podpicowałem. Nieważne. Pytanie czy będę jeszcze musiał gdzieś go jeszcze użyć? (bo chcę spokojnie dalej ruszyć fabułę). Sorry za pomylenie nicku, wzrok już nie ten hehe.
 6. zbych

  Problemy techniczne

  W moim spawnerze jest tylko w pozycji ''artefakty''. Ja już znalazłem inny sposób na dostanie się na ten komin. Teraz pytanie czy jest jeszcze jakiś moment w grze gdzie będę musiał użyć tego artefaktu. Jeśli tak to jak go (w jakimś poradniku widziałem że receptę daje chyba Petrenko, jakieś szczegóły ) ugotować jak pisał Nestor?
 7. zbych

  Problemy techniczne

  Z tego co czytam w poradniku to wystarczy go znaleźć w którymś schowku np: Kosti. A jeśli jest jakiś quest z tym związany to mi przypomnij ?
 8. zbych

  Problemy techniczne

  Witam Nie mogę usunąć anomalii spod tego komina na Cea2. Wrzucam w anomalie ( Rubinową sprężynę) tak jak jest napisane w poradniku ale nic się nie dzieje. Artefakt wziołem ze spałnera. ns 2016po rejestrator1.dds ns 2016po rejestrator1.sav
 9. zbych

  Wylot w Prypeci.

  Nie chcący już nadpisałem go innym sejwem . Czekając na odpowiedz trochę pokombinowałem, i udało mi się już ruszyć dalej ( miałem iść do sarkofagu po pda striełoka). Po przechodziłem trochę z mapy do mapy i dało rade grać dalej. Ale następnym razem oczywiście zostawię, bo może problem wrócić. Na razie dziękuje, ale bądź czujny. Pozdrawiam.
 10. zbych

  Wylot w Prypeci.

  Witam Jak w temacie mam wylot w Prypeci oto log błędu: FATAL ERROR [error]Expression : vertex || show_restrictions(m_object) [error]Function : CPatrolPathManager::select_point [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\patrol_path_manager.cpp [error]Line : 155 [error]Description : any vertex in patrol path [pri_wave5_free_4_walk] in inaccessible for object [black_generators_respawn_240279] Proszę o przesunięcie tematu do problemów technicznych. Sorki za błąd.
 11. Już działa wrzuciłem od nowa czystą gamedata i teraz jest ok. Czyli póki nie wybije tych 400 zombie, to do magazynów nie przechodzić ?.
 12. Hehe nawet nowej gry nie mogę dać, od razu wylot. Troszku sobie po modyfikowałem, głownie z bronią.
 13. Żaden nawet autosave, chyba jakaś poważna awaria.
 14. Witam Nie mogę wczytać żadnego zapisu. Problem polega na tym że po oczyszczeniu kolejnego posterunku na ''magazynach wojskowych'' , miałem wylot na pulpit. I teraz nie mogę wczytać żadnego zapisu. Oto log: FATAL ERROR [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:4655: table index is nil
 15. Witam. Dlaczego nie mogę założyć celowników dedykowanych do hk417 ?. Ogólnie nie mogę założyć na Amerykańskie też.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord