Skocz do zawartości

piter44425

Stalker
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O piter44425

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  26
 1. piter44425

  Wypad na pulpit po wejsciu na Yantar

  Stokrotne dzieki Kobal :) Pomogło miałem ten plik co prawda w folderze gamedata / config / models / capture, tylko nazywał sie : kurtka_kupol_damage_neww.ltx :) Dzięki za pomoc!
 2. piter44425

  Wypad na pulpit po wejsciu na Yantar

  A wiec tak , przerobiłem plik gamedata/scripts/bind_stalker.script. dodałem " kurtka_kupol" --------------- scopeUsed = false function actor_binder:update(delta) local se_obj = alife():object( kurtka_kupol) if se_obj then alife():release(se_obj, true) end ------------------------- po tym zabiegu moge biegać po yantarze do woli tylko brakuje mi w/w klawiszy , po za tym okazało sie teraz że nie moge sie dostać do bunkra naukowców mimo że wytłukłem wszystko żywe w okolicy.
 3. Wywala mnie kilka kroków od przejścia z takim logiem : FATAL ERROR [error]Exp[b][/b]ression : I [error]Function : CInifile::Load [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp [error]Line : 166 [error]Description : Can't find include file: [error]Arguments : modelscapturekurtka_kupol_damage_nowy.ltx Gdy wywaliłem " kurka_kupol" to znikły klawisze F1, F2, F3, F4,
 4. piter44425

  Bomba jądrowa w spawnerze?

  Dobrze wiedzieć, Dzięki!!!:)
 5. piter44425

  Bomba jądrowa w spawnerze?

  Ciekawe nie znalazłem jeszcze tego sejfu , zaciekawiła mnie natomiast atomówka w spawnerrze ale jeszcze nie próbowałem jej zespawnować, :)
 6. Czy ktoś próbował użyć tej atomówki? :)
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord