Skocz do zawartości

Bastek

Weteran
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Bastek

 • Tytuł
  Turysta
 • Urodziny 1993.09.27

Informacje

 • Ruble
  39
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Nie mam ulubionej :)

Ostatnie wizyty

312 wyświetleń profilu
 1. Baza Wojskowa - Agropom

  Zegar wciąż miałem i robiłem szybkie zapisy.Nagle pyk i wszystkie poszły z dymem.
 2. Baza Wojskowa - Agropom

  @kazik,niech Ci Zona w artefaktach wynagrodzi! Dzięki wielkie. W ogóle nie miałem pokazanego na mapie punktu z odtrutką,a zrobiłem misje w podziemiach. Mod ciekawy i polecam. Gdyby nie pech,zacięcie czy awaria gry i wszystkie zapisy w pizduuuu
 3. Baza Wojskowa - Agropom

  @tom3kb gdyby było na logikę.To bym się nie pytał.
 4. Baza Wojskowa - Agropom

  Tak,wykonałem zadanie w podziemiach. Teraz mam dwa pytania. Jak pozbyć się artefaktu na dachu żeby uratować Naukowców? Jak wyleczyć się z wirusa H1N14 ?
 5. Witam, Mam zadanie żeby udać się na dach bazy wojskowej. Na pół piętrze na schodach po lewej części budynku,znajduje się anomalia co nas przenosi na schody niżej. Na ostatni piętrze w pokoju znajduje się przedmiot,a na nim anomalia,którą też nas przenosi oraz pojawią się anomalia kula co lata. Po prawej części budynku,na samej górze schodów drzwi są zamknięte. Z góry dziękuje za pomoc
 6. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  Rozwiązałem problem. Wrzuciłem samego Lost Soula + napisy angielskie i działa bez zarzutu. Tak samo z innymi wersjami SGM. Wszędzie gdzie wrzucę spolszczenie to psuje mi się gra.
 7. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  https://yadi.sk/d/X_lolvv-rGdek
 8. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  Tym razem tez bugtrap,tylko że inny plik. FATAL ERROR [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ...ker zew prypeci\gamedata\scripts\xr_statistic.script:533: attempt to compare number with nil stack trace:
 9. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  Proszę bardzo @Allen https://yadi.sk/d/3VZPMreWrFzYm
 10. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  Właśnie ja używam twardych zapisów. @MonoLityczny próbowałem bez oraz z i dalej ten sam bugtrap.
 11. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  Takiego samego bugtrapa łapie gdy chce wczytać zapis gry jakikolwiek :(
 12. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  @MonoLityczny dzięki działa. Łapie bugtrapa gdy chce wrócić z Jupitera na Zaton. FATAL ERROR [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ...zew prypeci\gamedata\scripts\xr_combat_ignore.script:106: attempt to index field 'actor' (a nil value) stack trace: Logi błędu dajemy w code <>. cichy
 13. SGM 2.2 Lost Soul Addon

  Przerobił ktoś ten plik?
 14. OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  @gawron jesteś wielki! Działa u mnie! Niech ci Bozia w artefaktach wynagrodzi Wie może ktoś jak się dostać do lab x16 oraz gdzie znajdę Fige? Krążę,krążę i nadal nie mogę znaleźć typa i wejścia do x16. Klasycznego wejścia do x16 nie ma. Zszedłem na sam dół po schodach i puste pomieszczenie.
 15. OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  @smox ,Ja zainstalowałem na nowo i mi nic nie dało. Tak samo łapie bugtrapa jak mam z Chuckiem wypić eliksir przygotowany przez Naukowca w bunkrze.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność