Skocz do zawartości

Trikster

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Trikster

 1. Oto oficjalna polonizacja do S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha: http://www.mediafire.com/file/sejn1dlc5cph1mk/S.T.A.L.K.E.R.%20Lost%20Alpha%20oficjalna%20polonizacja%20pod%20patcha%201.4005.rar Instrukcja instalacji: 1. Pobieramy polonizację. 2. Wypakowujemy katalog gamedata do głównego katalogu S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha z już zainstalowanym patchem 1.4005. 3. Na wszelki wypadek można usunąć user.ltx, żeby uniknąć problemów z wyświetlaniem się polskich czcionek (gra następnie sama utworzy plik user.ltx). 4. Otwieramy plik credits.txt, czytamy dokładnie i dziękujemy po kolei wszystkim osobom biorącym udział w tłumaczeniu. 5. Uruchamiamy grę i zmieniamy język rozgrywki w menu („Options” -> „Gameplay” -> „Language”) na Polish [pol]. 6. Gramy i cieszymy się grą w naszym pięknym języku. 7. Najlepiej zacząć nową grę, żeby wszystko poprawnie działało. Plik z naszego serwera : https://zone.stalkerteam.pl/file/277 Szczególne podziękowania dla Voldiego, który wykonał lwią część roboty związanej z redakcją i korektą.
 2. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Potwierdzam, nie będę zajmować się tłumaczeniem LA DC, ale może w końcu uda mi się przejść tego moda, skoro wywalili iluminatów (i chwała im za to).
 3. Przedstawiamy Wam nasze kolejne przedsięwzięcie, czyli spolszczenie gry S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci. Cieszcie się zupełnie nową jakością gry dzięki zmienionym, bardziej realistycznym dialogom, ulepszonym opisom broni i zamkniętym napisom (closed captions) wyświetlanym w grze (i paru innym bonusom). http://www.mediafire.com/download/pb2zagc3x7b5b4o/Polonizacja+S.T.A.L.K.E.R.+Zew+Prypeci+v2.exe Jest to wersja druga, która zawiera tłumaczenie wszystkich pojawiających się w grze dowcipów. Strona internetowa tłumaczenia: http://zewprypecipl.blogspot.com/ Instrukcja instalacji: Zawartość spolszczenia: Closed captions (zamknięte napisy): Kompatybilność z modami: Credits:
 4. Trikster

  Nowy komp dla Trikstera

  Przymierzam się w najbliższym czasie do nabycia nowego komputera stacjonarnego, ale zupełnie nie wiem, jak się za to wziąć. Wolałbym uniknąć kupowania zestawu, przy czym problem mam taki, że nie znam się na komponentach. Budżet mam całkiem spory, ok. 7000 zł (plus monitor). Udało mi się wybrać coś takiego: https://www.morele.net/configurator/redirect/371566 Tylko że mam pewności, czy warto kupować na morelach. Liczyłbym na Wasze opinie. Dzięki.
 5. Trikster

  Nowy komp dla Trikstera

  No chciałbym jak najszybciej, ale niekoniecznie "na już", połowa października będzie ujdzie. Zastanawiam się też nad tym zestawem od x-kom: https://www.x-kom.pl/p/424892-desktop-x-kom-g4m3r-500-i7-8700-gtx1070ti-16gb-256gb1tb-wx.html Co myślicie?
 6. Trikster

  Nowy komp dla Trikstera

  Dziękuję wszystkim pięknie! Przez weekend zapoznam się z Waszymi propozycjami i podejmę jakąś decyzję. Dzięki raz jeszcze!
 7. Trikster

  Nowy komp dla Trikstera

  Świetnie, dzięki za pomoc. Ogólnie myślałem też nad i7-8700K, ale też nie chcę wykroczyć poza budżet, bo jeszcze do tego monitor, fotel i akcesoria typu myszka i klawiatura. Myślicie, że warto i zmienić niektóre części na tańsze, czy zostać przy 8400? @MnieciuSuper, będę bardzo wdzięczny!
 8. Trikster

  Oficjalna polonizacja Lost Alpha DC pod patch 1.4005

  Dzięki. Część błędów faktycznie może wynikać z instalacji DLC, ale i tak warto sprawdzić, więc jak będziesz mieć kolejne screeny, możesz zapodać. Jeszcze pomyślę, kiedy wydać łatkę, bo teraz u mnie krucho z czasem. Pewnie dopiero po majówce.
 9. Trikster

  Oficjalna polonizacja Lost Alpha DC pod patch 1.4005

  Jeśli ktoś znalazł jakieś literówki czy inne błędy, byłbym wdzięczny za informację. W najbliższym czasie chciałbym wydać update do polonizacji.
 10. Proszę, żeby osoby, które pobrały polonizację z odpowiedniego tematu, wstawiały tu screeny z błędami lub (jeśli to niemożliwe) podawały informacje, które umożliwią mi znalezienie błędu. Dzięki!
 11. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Dezo wypuścili oficjalnie patcha 1.4005, ale w Extended Packu (http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/extended-pack-for-lostalpha-dc-14005) zawarty jest dodatkowo patch 1.4006. Jest on jednak nie do końca oficjalny, stąd spolszczenie jest dostosowane do 1.4005.
 12. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Chodzi Ci o spolszczenie? Jest na razie w fazie beta testów, pewnie niedługo opublikuję pełną wersję, jeśli nie będzie uwag.
 13. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Nie, ta polonizacja to ostatni mój wkład do Stalkera, przynajmniej na jakiś (dłuższy) czas.
 14. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Ktoś chętny do beta-testów polonizacji najnowszego patcha? Beta będzie gotowa za parę dni.
 15. Przedstawiam Wam polonizację gry S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha dostosowaną do patcha 1.3003. Możecie ją pobrać z któregokolwiek z poniższych linków: http://www.mediafire.com/download/m9v3t0cppz47hde/Lost+Alpha_polonizacja_ver.13003.rar Lost Alpha_polonizacja_ver.13003.rar Instrukcja instalacji: 1. Pobieramy polonizację. 2. Wypakowujemy zawartość pliku do głównego katalogu S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha z już zainstalowanym patchem 1.3003 (tak, żeby w katalogu głównym pojawił się folder gamedata). 3. Na wszelki wypadek można usunąć user.ltx, żeby uniknąć problemów z wyświetlaniem się polskich czcionek (gra następnie sama utworzy plik user.ltx). 4. Otwieramy plik credits.txt, czytamy dokładnie i dziękujemy po kolei wszystkim osobom biorącym udział w tłumaczeniu. :) 5. Uruchamiamy grę i zmieniamy język rozgrywki w menu („Options” -> „Gameplay” -> „Language”) na Polish [Polski]. 6. Gramy i cieszymy się grą w naszym pięknym języku. UWAGA! Zaleca się rozpocząć nową grę, bo niektóre rzeczy mogą nie być przetłumaczone (jak imiona postaci, pewne fragmenty w PDA, itd.). Spolszczenie na pewno nie jest idealne, ale dołożyliśmy wszelkich starań, żeby było grywalne i funkcjonalne. Jeśli natraficie na jakiś błąd, problem czy cokolwiek, czym chcecie się podzielić, nie wahajcie się tego zgłaszać. Dawajcie też znać o różnych Waszych przemyśleniach. Polonizacja będzie bowiem wspierana, a wszelkie problemy/nieścisłości/nieadekwatności będziemy poprawiać i udostępniać w kolejnych odsłonach. Jeśli zamierzacie zgłosić błąd, postępujcie najlepiej według tego schematu: 1. Opis błędu (wylot, literówka, gramatyka itd.). 2. Lokalizacja błędu (gdzie i kiedy w czasie gry błąd nastąpił). 3. Screen z gry pokazujący błąd lub crash log, jeśli masz pewność, że wylot spowodowany jest błędami tłumaczenia. W tym temacie: http://www.miserymod.fora.pl/lost-alpha,6/beta-testing,64.html możecie zobaczyć zmiany, jakie wprowadziliśmy do tłumaczenia od momentu rozpoczęcia beta testów. Temat będzie aktualizowany w miarę kolejnych przeróbek.
 16. Super, dzięki wielkie! Tej electry nie mogę znaleźć plikach (polskich i angielskich). Jakbyś mógł, rzuć okiem, czy problem dotyczy tylko tej anomalii czy wszystkich. Ta sama sprawa przy "Dark Stalkers". Wydaje mi się, że problemem może być to, że część rzeczy do przetłumaczenia znajduje się nie w plikach tekstowych, tylko gdzieś indziej (skrypty, ltxy). Dezo pisali, że naprawili to, ale widać, że chyba im nie wyszło.
 17. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  O tym, że grzebią, to słychać od maja, kiedy wydali 1.4002, bo od razu gracze znaleźli bugi. Lepiej, żeby spolszczenie ukazało się teraz, bo nie wiadomo, ile będziemy jeszcze czekać.
 18. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Za sugestią Kondotiera umieszczam na forum wersję beta polonizacji. Łapcie: http://www.mediafire.com/file/tcxkcx5pkcyldpd/LA+DC+PL+1.4002.rar Aktualne linki są następujące: http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-1 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-2 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-3 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-4 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/lost-alpha-developers-cut-v14002-developers-cut Instrukcja instalacji: 1. Lost Alpha 1.3000. 2. Lost Alpha DC 1.4002. 3. Polonizacja. Niedługo powinien pojawić się odpowiedni temat do zgłaszania błędów w tłumaczeniu.
 19. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Ktoś chętny do potestowania polonizacji LA? Jeśli tak, proszę o wiadomość prywatną.
 20. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  No, wracamy do tematu spolszczenia, bo chyba nie ma sensu czekać na kolejnego patcha, o którym na razie nic nie słychać. Postaram się, żeby spolszczenie wyszło w tym miesiącu, ale to zależy od tego, jak bardzo będę obłożony robotą.
 21. Trikster

  MISERY 2.2

  Super, dzięki!
 22. Trikster

  Nowości ze świata modów - 24.06.2017

  Idzie nam powoli, od paru miesięcy dopieszczamy szczegóły i pracujemy nad stabilnością. Pewnie jeszcze trochę to potrwa, szczególnie że każdy z nas robi to w wolnym czasie, którego nikomu ostatnio nie starcza. Trudno, ale zważ, że plan jest taki, żeby te nowe elementy - które mają być tak stabilne, jak to tylko możliwe - przenieść później do CoC i wydać oficjalne MISERY na CoC. Co z tego wyjdzie, trudno powiedzieć, ale pewnie projekt będzie się już toczył beze mnie.
 23. Trikster

  SWAT 4

  Teraz na GoGu jest promocja na sporo gier, w tym na klasycznego SWAT 4. Gdyby ktoś chciał pograć w coopa, dajcie znać. Jakby co, gra wygląda tak:
 24. Trikster

  Metro Exodus! [ZWIASTUN]

  Mam prośbę. Chciałbym zlokalizować, gdzie mniej więcej toczy się akcja tego trailera, ale niestety nie znam rosyjskiego. Czy ktoś mógłby rzucić okiem na trailer w okolicach 2:23 i przetłumaczyć jakieś nazwy własne, które pojawiają się na mapie trzymanej przez Artyoma?
 25. Trikster

  spolszczenie do cop

  Możesz też spróbować spolszczenie moje i Plaargatha:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord