Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Liczba zawartości

  8 037
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  179

Zawartość dodana przez kondotier

 1. PODBICIE. Mod jak na razie nie ma zbyt dobrej reklamy. Czas to zmienić, tym bardziej że jest przetłumaczony. Kilka screenów na zachętę. W modzie nie zgłodniejemy. Smacznego. Jak na razie, grałem na buildowych lokacjach - za wyjątkiem Agropromu, tak że nawet otrzaskani w modach mają nowe, ciekawsze otoczenie. A fabuła spokojna, i ciągle coś się dzieje.
 2. Ależ jest. Алик, to skrót od wielu imion. Является как сокращением, так и полноценным именем. Часто образуется как сокращение от полного имени Анатолий, Альберт, Альгерд, Александр, Алефтин, Альфред, Алекпер, Андрей, Алексей, Олег и др. Данные краткие формы вышеописанных полных имен употребляются в той или иной степени преимущественно в славянских языках. Daję po rosyjsku, aby było pewne, że to informacja z właściwego źródła.
 3. kondotier

  Zdjęcia

  Nie tylko w Strefie są klimatyczne "krwawe" zachody słońca. @Yossarian Z wysokości ponad 1000m Szyndzielni, widoki są lepsze, niż z tych 500, z jakich ja zdjęcie Babiej robiłem. Dobrze że ma swoją wysokość i ją nic nie zasłaniało.
 4. Widzę, że ta wersja 2 różni się od tej w którą grałem, czyli 1. Nie jest do końca dopracowany, są jeszcze bugi. Na Wysypisku wziąłem się za "Oczyszczanie". Poszedłem na snorki, zniszczyłem, wróciłem a zliczyło mi psy. Mam zadanie wrócić do zleceniodawcy, a on nie ma dalszych dialogów. Chyba będzie wisieć. Teksturowo fajny, ale reszta na razie nie powala. No i jego optymalizacja. Poprawka miała pozwolić grać na DX11, a już na DX10 mod mi zawisał, choć maszynkę mam niezgorszą, jak na taki leciwy mod. @MOS . Chyba będziesz pierwszym, który ten problem rozwiąże. Może @cichy lub @vidkunsen też się tam znaleźli. @gawron Mam sugestię, aby do #1, tam gdzie już jest ta czerwona uwaga o VC++, dodać jeszcze jedną. Aby przy uruchamianiu moda nie przeceniać własnego komputera i oświetlenia nie dawać wyższego niż pełne dynamiczne. Z tego co wyczytałem, wszyscy którzy dali wyżej, mieli problemy z wylotami.
 5. @WodzuShadows Na jakim etapie gry jesteś? Przypuszczam że to początek. Mod ma dwa rodzaje zapisu. Jedne tylko w miejscach bezpiecznych, kiedy na ekranie pojawia się zielony domek i drugie, w dowolnym miejscu. Jakie chcesz mieć zaznaczasz w opcjach ustawień. Ja sugeruję te drugie,bardziej stosowne dla tego moda.
 6. Postawiłem go jeszcze raz, dając tylko dynamikę. Wszedłem i wyszedłem kilka razy. Jak na razie się nie zawiesił. Zobaczę jak będzie dalej, a szczególnie jak trzeba będzie postrzelać, albo mutki zaatakują.
 7. Przymierzyłem się do tego moda kolejny raz ( kiedyś grałem, ale chyba w nr1 ). Ale nie pogram. Postawiony mod uruchomił się szybko i bezproblemowo. Doszedłem do pierwszego rozmówcy, zapisałem i wyszedłem. Z ponownym wejściem już były problemy. Zaczął się wyświetlać w takim zminiaturyzowanym okienku ( w opcjach mam pełny ekran ), a po wejściu gry zawisał. Przy ponownym uruchomieniu było po zabawie. Czarny ekran, mod wisi. Ustawień nie zmienię, bo nie wejdę do nich. Nie oczekuję na porady, daję tylko informację o problemie. Mod zostaje "koszykarzem".
 8. Po to są te paski jasności, kontrastu i gamma, aby dopasować obraz na ekranie do swoich potrzeb. Tym bardziej, że jasność ekranu zależy też od dynamiki oświetlenia. Nawet w sieciówkach, nikt nie ma prawami dyktować jak to ustawię. Tym bardziej, że nie jest to żadna cziterka, skoro gra ma to w swoich opcjach. I nie naruszam ustawień dla innych. Chcą się potykać o własne nogi, ich wola i prawo. Jeszcze można pokombinować w ustawieniach precyzyjnych, regulując światło słoneczne, cienie i wszystkie refleksy. Ale to już w nowszych modach.
 9. @cez137 Krótki filmik https://www.youtube.com/watch?v=pC1ELMJFbwI Inny sposób, trudniejszy 17 min. https://www.youtube.com/watch?v=oRBjLUvP1gI
 10. @Mikus47221 Patrz od 4 min. https://www.youtube.com/watch?v=vXdDwLAS-ng Filmik wykorzystaj też przy innych.
 11. Nie tylko pejzaże są "klimatyczne". Poniżej widoki efektów przy uwalnianiu dusz w modzie FOTOGRAF.
 12. kondotier

  Dead Air: Hybrid PL

  Czy to w tym modzie będzie ten inny celownik ekranowy, o którym na SB informował @Fizzed ? Jeśli tak, to można prosić o jakiegoś screena jak to teraz wygląda. I czy taki sposób celowania będzie tylko możliwy tutaj, czy będzie fix umożliwiający stosowanie go w innych modach?
 13. Zdrowia i aby marzenia się spełniały.
 14. Już po problemie. Problem rozwiązał koniec moda. Jednak zapomniałem jak wygląda, bo wydawało mi się, że mod jeszcze trochę potrwa. A tu screeny z finału. Szubin znów w postaci ducha. Zrobiłem obie końcówki. 1. Rozmowa, wybieram człowieczeństwo. Idę do baru, może dadzą jeść i coś na grzbiet. Finał jak w spojlerze. 2. Rozmowa i A tu screen z finału moda. Nie ma nic wspólnego ze świąteczną choinką. Mimo upływu lat, mod nic nie stracił na swojej wartości. Kto jeszcze się z nim nie zmierzył, ma okazję to zrobić.
 15. Pytanie do tych co moda mają za sobą. Jest w modzie taki kruczek, że jak wypijemy pewną ilość energetyków, to nie możemy spać. I czas od wypicia energetyka nie gra roli. Kto pamięta, czy jest jakiś sposób, aby znów można było spać? Ani Sacharow, ani Doktor nie mają opcji leczenia tej przypadłości. Zmęczenie, alkohol też nie skutkują. Czy może był jakiś fix na senność? @cichy Ty najbardziej w tym byłeś oblatany.
 16. PODBICIE: @cez137 I jak poszło? Widzę, ze mod raczej Ci problemów nie sprawiał, bo pytań jak na lekarstwo stawiałeś. A może już grasz w kolejną część? Ta jednak może znów przysporzyć problemów.
 17. Aby się nie rozpisywać, posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=3cnSbVjojzM
 18. kondotier

  Co dalej?

  Z drzewem to zmyłka. Po wyjściu z tunelu skręć zaraz w lewo pod górkę i będzie leżał na ziemi. Przynajmniej tak ja miałem. A że jest prawie biały, to go nie ominiesz.
 19. kondotier

  Zdjęcia

  Fenomen pogodowy. W tym temacie nasz @Yossarian wstawił zdjęcia, pisząc że na jednym z nich są widoczne Tatry. Polemizowałem z nim, że to nie Tatry, a Babia Góra. Ale było to słowo przeciw słowu. A dzisiaj mam dowód rzeczowy. Zdjęcia zrobione w tę samą stronę, trochę z innego miejsca, ale to nie ma znaczenie. Bo jak w tym powiedzeniu "... przyszła góra do Mahometa." , Babia Góra na codzień niewidoczna, albo ledwo widoczna gdzieś na horyzoncie ( jak u Yossariana ), przyszła do kondotiera. Pech, że miałem ze sobą tylko telefon ze słabym aparatem i nie mogłem zrobić zbliżenia. Dopiero komputerowo ją przybliżyłem. W rzeczywistości ta widoczna w niebieskim kole zaśnieżona góra jest odległa o 70 km! A "przychodzi" na wyciągnięcie ręki bardzo i to bardzo rzadko. Dlatego chcę się z wami podzielić tym widokiem.
 20. Skoro został "zamrożony", to są dwie możliwości. Doczekać następnej zimy, albo mod będzie w zimowej scenerii. A tak na poważne. Wielka szkoda .
 21. Faktycznie, niektóre z rozwiązań w tym modzie są o kant d... potłuc. Ale mimo wszystko, po wcześniejszym poczytaniu porad i sposobów rozwiązywania problemów przez innych, da się w tym modzie dotrzeć do końca. @MOS Nie biegnij za tym NPCem, ale już wiedząc gdzie biegnie, przetnij mu drogę i pierwszy podbiegnij do tego miejsca gdzie ma kumpli. Załatw chimery i podchodź ( patrz minimapa ) do NPCa aby znów zaczął biec. Ale wcześniej trzeba sobie skompletować odpowiednią broń. A to proste nie jest. Masz już uaktywnione te dodatkowe miejsca zapisu poza domem? Skorzystaj z tego najbliżej zdarzenia, aby szybciej móc powtórzyć.
 22. No weź i otwórz. A mówią że świnie to brudasy.
 23. @Arni Oba są z cementu, piasku i wody. Widzisz różnicę? A jeśli to ma być nadal stary, dobry S.T.A.L.K.E.R. - to tworzenie go na nowych terenach ( lokacjach ) jest niemożliwe. REBORNY są robione na tych samych lokacjach, w tych samych podziemiach, tak z gier jak i buildów, a są modami wybitnie się odróżniającymi. Można było zrobić FOTOGRAFa, Wariant Omega i Czas Sojuszu? Te same lokacje, niezależna fabuła i nowa gra. Teraz porównaj Pozostawionego umierać. Niby coś jak stalker. Ale zwyczajna postapokalipsa. Tylko nieumarli i wynaturzone zwierzęta wspólne. Ale nie dziwią mnie Twoje wypowiedzi. Są zwolennicy blondynek, ale i zwolennicy rudych. Każdy ma prawo oceniać otaczający go świat, tak jak go widzi. To samo z modami. Nie potrafię ich modyfikować, więc biorę takimi jakie są. I to wszystko w temacie CoC, dopóki ktoś nie zrobi na nim porządnej fabuły. Biorę wodę w usta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.