Jump to content

JakubSGI

Stalker
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About JakubSGI

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  33
 1. Hej koledzy! Słuchajcie mam jedno pytanie czy możecie mi powiedzieć jak przejść jaskinie z takim potworem podobnym do "Bibliotekarza" z Metra 2033? Jakby co dostałem się do tego poziomu podchodząc do megafonu przypiętego do wierzy w Kordonie w bazie wojskowych gdzie siedząc stalkerzy. Jedynie co udało mi się odgadnąć to, to że w jednym tunelu potrzebny jest klucz do teleportacji a w drugim zabijają jakieś promienie. A jeszcze jedno czy wiecie może jak zabić tego skurczybyka? Władowałem w niego cały zapas amunicji jaki miałem a on nawet nie zaczął kuleć jak np. nibyoblrzym.
 2. Ej koledzy czy moglibyście mi pomóc? Mam problem z tym georadarem, wie ktoś jak się tego w ogóle używa? Ja obleciałem całe bagna i nic mi się na ani mapie ani na mini-mapce nie wyświetliło.
 3. Mam ten sam problem, myślałem, że to bug więc jeszcze raz podszedłem do zadania i za każdym razem jest to samo co u kolegi powyżej.
 4. Witam kolegów. Mam jeden problem właściwie w pierwszej misji żeby znaleźć C4 i wysadzić drzwi do "bunkra Sidorowicza". Przeszukałem każdy kąt wioski, nawet kominy i dziury. I nie mogę znaleźć. PS: Super mod, po raz pierwszy zobaczyłem kurę w stalkerze, która jeszcze na dodatek znosi jajka.
 5. do cichy: No może u ciebie nie ma problemów ale u mnie jest. Ja używam jeszcze Sigerous mod 1.7 może to przez to. Wgrałem też innego, tego z wszystkimi rzeczami w lewym górnym rogu i takie coś wyskoczyło. FATAL ERROR [error]Exp[b][/b]ression : xml_doc.NavigateToNode(path,index) [error]Function : CUIXmlInit::InitStatic [error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrGameuiUIXmlInit.cpp [error]Line : 156 [error]Description : XML node not found [error]Argument 0 : hud_wpn_params_2 [error]Argument 1 : uiui_custom_msgs.xml
 6. do cichy: Wgrałem sobie to co podałeś ale mam kawałem uciętego tego huda. Tak jak masz zegar w lewej dolnej części to mi pokazuje dopiero od minut.
 7. Ej koledzy 2 link padł mógłbym prosić o odnowienie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord