Jump to content

Ziomkowsky

Weteran
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

About Ziomkowsky

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  133

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Lost Alpha też miała wokół siebie hype niczym Cyberpunk a wyszło jak wyszło. Na papierze to wszystko ładnie wygląda, ja się osobiście wstrzymam z oceną do póki nie zagram. Tak swoją drogą to OLR 3.0 w ogóle jeszcze ma zamiar powstać? Ostatni raz czytałem o tym w 2018.
 2. Dosłownie pół godziny temu pojawił się nowy addon ze zmienionymi animacjami wszystkich broni. Dla zainteresowanych tutaj link. Filmik pokazowy:
 3. @vidkunsen Chodzi mi o ten dodatek. Sprawia on że pozycja broni w rękach jest bardziej realistyczna i podobna do tego co można zaobserwować w dzisiejszych strzelankach. Dwa filmy pokazowe: Autor nigdzie nie dał znać że działa pod najnowszą wersję, chociaż biorąc pod uwagę że to tylko zmiana położenia broni na ekranie to możliwe że nie będzie żadnych konfliktów.
 4. Akurat pierwsza fabuła jest najdłuższa, jak się przejdzie ją to można spokojnie powiedzieć że jest się w połowie drogi, każda kolejna fabuła jest krótsza od poprzedniej z Operation Afterglow już w ogóle będącą żartem która się dzieje tylko na dwóch czy trzech lokacjach. Dla tych co grają w czystego Anomaly bardzo polecam zainstalować sobie addony, np. Boomsticks & Sharpsticks który dodaje dużo nowego uzbrojenia, ja osobiście polecam dość nowy mod na animacje używania przedmiotów, bardzo dodaje imersji. Z innych jeszcze poleciłbym nowy HUD broni od ЦЕМЕНТ ale nie wiem czy ten ostatni j
 5. Jeszcze jedno pytanie, przepraszam że tak dupe zawracam ale kompletnie nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na nie. Jak się naprawia broń białą? Zauważyłem że młotek jest dość efektywnym orężem choćby i przeciwko chimerze, jednak całkowicie go zepsułem i nie mogę go już używać, nóż też mi się lada moment złamie. Zestawy remontowe nie działają, Sidorovich też niechce naprawić, czy po oddaniu narzędzi mechanikom na zapleczu Baru będę mógł naprawić nóż i młotek?
 6. W takim razie ignoruje bo zrobiłem dość duży postęp od tamtego momentu. A tak nawiązując to będą jeszcze jakieś podobne momenty w tym modzie gdzie przed zrobieniem czegoś powinienem się przygotować? Np. w tej sytuacji śmierć ich obojga była w moim przypadku kompletnie nieunikniona, nie uzbierałbym 40k w tak krótkim czasie.
 7. Szybkie pytanie co do jeńców w Dolinie Mroku, nie miałem 40k żeby ich uwolnić w efekcie czego obaj Powinnościowcy zostali zabici. Czy będę miał jakieś komplikacje w fabule później z tego powodu czy mogę zignorować i grać dalej?
 8. Problem rozwiązany, po zabiciu go przeszedłem na Wysypisko i quest się zaliczył, dzięki.
 9. Witam, mam problem z jednym zadaniem. Zadanie to PDA Żołnierza (aktywowane przez przeszukanie trupa przy wiadukcie zaraz na początku gry), otóż pierwszy bandyta którego muszę zabić na początku był na wysypisku, ale jako że zwlekałem ze zrobieniem tego zadania to ten ów bandyta przeszedł na Kordon i osiadł na ATP. Po zabiciu go i zabraniu od niego PDA misja nie chce iść dalej, znacznik dalej wskazuje na tego trupa. Co mogę zrobić w takiej sytuacji prócz zaczynania gry od samego początku? Dziękuje z góry.
 10. @kazik Myśmy się trochę nie zrozumieli, ten link co podałeś to jest ogólne spolszczenie do napisów, mi chodziło o dodatkowe spolszczenie do tekstów mówionych, które jest tutaj głównym winowajcom. Ogólne spolszczenie mi działa jak należy. Już sobie darujmy linki do pojedynczych rzeczy i poczekajmy na repacka od kazika, tak będzie najlepiej.
 11. Test 2 wywala po podejściu do Marino. Zauważyłem pewną zależność tych wylotów i żeby potwierdzić moje przypuszczenia obejrzałem jakiś tam Letsplay z początku gry - wywala mnie za każdym razem jak pojawia się jakaś kwestia mówiona. Na początku gry gdy zrobię krok na przód to Generał zaczyna się do nas odzywać, przy schodach GG zaczyna mówić sam do siebie, i na końcu gdy podejdziemy do Marino to też jakiś dialog głosowy się załącza. Usunięcie spolszczenia do kwestii mówionych naprawiło wszystko, i teraz powstaje pytanie - z jakiego linka powinienem to spolszczenie ściągnąć? W głównym t
 12. Test 1 wywala za każdym razem kiedy dojdę do schodów w dół. Test 2 na chwilę obecną działa bez zarzutu, w nocy już nie będę w to dłużej grał, po prostu pobiegałem trochę po tym mieście by sprawdzić czy mnie nie wyrzuci i na razie jest dobrze, więc dziękuje ci bardzo za potencjalne rozwiązanie problemu. Jeżeli coś się sypnie to napisze następnego dnia.
 13. A więc tak, zainstalowałem na czysto od nowa całego ShoC, tym razem z crackiem pod wersje 1.0004, i nadal mam ten sam błąd, już kompletnie skończyły mi się pomysły. Co ciekawe, kiedy przeskoczę ten punkt to mogę się poruszać po całym pokoju bez crasha, jednak kiedy wrócę do tego samego miejsca albo dojdę do schodów w dół to crash. @kazik Przepraszam, zapomniałem wspomnieć o twoim sposobie w poprzednim poście. Też go próbowałem i niestety ten sam rezultat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity