Jump to content

LVutner

Mechanik
 • Content Count

  1240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

LVutner last won the day on April 9

LVutner had the most liked content!

Community Reputation

1547 Przyjacielski

7 Followers

About LVutner

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday May 10

Profile Information

 • Ruble
  16497
 • Frakcja
  Monolit
 • Procesor
  Intel i3 530 @ 3.75GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  USA
 • Broń Główna
  puszka po Dr. Peppersie
 • RAM
  4x1GB DDR3 HP
 • Karta graficzna
  Gainward GTX550 Ti GS (1GB)
 • System operacyjny
  Win7 64x
 • O mnie
  Ogólnie pracuję nad Anomaly i mi to pasuje (:

Recent Profile Visitors

6353 profile views
 1. troche screenów z projektami nad ktorymi pracuje. LFO, Anomaly, i hybrydowy silnik do cienia
 2. Widziałem że Tomek wrzucił screen z celownikiem 3D. Owszem, dodałem wstępną implementacje, i ona będzie dostępna dla modderów chcących coś działać z nimi, w następnym update. Nie mam za bardzo czasu aby pracować nad optymalizacją owych celowników - jestem pochłonięty odnawianiem oświetlenia statycznego. Może się to załapie do następnego update. Póki co nadziałałem sporo zmian od wydania trzeciego update, większość to niewielkie aczkolwiek znacżace zmiany w silniku, czy też grafice.
 3. Jeśli chodzi o Anomaly to jest już praktycznie na wykończeniu. Pozostają bugfixy, oraz niewielkie ficzery. Nowe kozackie obiekty na lokacjach to robota Vehtama, który często nam pomaga przy lokacjach. Bardzo możliwe że w porównaniu do wersji 2.4, FPS'y wzrosną z racji optymalizacji silnika, jak i samych lokacji (które zostały przerobione przez Ceasara). Koniec końców Anomaly od wersji 2.4 przeszło sporą przemianę. Niepotrzebne graty zostały usunięte, a na ich miejsce zostały dodane lepsze rozwiązania, czy też nowe ficzery.
 4. Czyste niebo, ptaszki ćwierkają, a ja aby nie przerywać dźwięków natury korzystam z tłumika.
 5. Bardzo ciekawie wygląda całość. Jeśłi by ktoś potrzebował to mogę zadać kilka pytań do autora, jeśli dla kogoś jakieś kwestie nie są jasne
 6. Rendertarget - w skrócie kolejna faza obrazu. Może być wykorzystany dla nowych modułów cieniowania tj. shadery. Osobiście nowe rendertargety tylko do tego wykorzystuję, gdyż jak wiadomo - nie można dodawać kilkunastu efektów wykorzystujących finalny obraz gry. Wykorzystując nowe rendertargety znosimy ograniczenie ilości samplerów, nie psujemy finalnego obrazu, i możemy kontrolować nasz shader w czasie rzeczywistym. Co do map, nie mam bladego pojęcia. XRay jest dla mnie strasznie zgmatwany jeśli chodzi o mapy. Wydaje mi się że takowa mapa byłaby możliwa do zrobienia, kwestia jej wymodelowania, poprawnego ustawienia i potem dalszej obróbki.
 7. Nie oszukujmy się. To jest nadal ta sama Lost Alpha. Cudów nie będzie fabularnie.
 8. Stwierdziłem że Cień Czarnobyla mnie już nie jara z racji swoich limitów. Przerzuciłem moda na Zew Prypeci (OpenXRay) - od razu lepiej. To co widać to nie jest żadne reshade, ani nowe shadery (oprócz odbić na wodzie, będą także w Hybridzie ). Po prostu stare dobre shadery z Cienia Czarnobyla, połączone z pogodą z Zewu Prypeci. Moim zdaniem bardzo ładnie to się klei, być może obraz jest zbyt nasycony (pracuję na ledowym monitorze, więc głębi barw jako takiej nie ma).
 9. EMS Team - odłam pracujący nad silnikami Rentgen Luch, oraz LA 1.5.0. Jeśli chodzi o New Project - nuu spodziewajcie się duzej ilości nowinek.
 10. Nie, akurat mój znajomy teraz w silniku grzebie. Stara się przywrócić styl czystego nieba do zewu. Kibicuję mu mocno i nie omieszkam dorzucić czegoś
 11. Podałem silnik jak na tacy. Na tę chwilę nie znajdziesz żadnego innego silnika niż OGSR który jest graficznie odpicowany.
 12. Nie masz statycznego. W logu jest wyraźnie R4 wpisane, czyli DX11. Dziwny error. Nie powiem.
 13. Upsik. Zapiekło twórców 1984 że napisałem do GSC xD Niesamowite pokłady śmiechu daje mi zespół pracujący nad tym modem. Kurwa, w jaki sposób mogłoby pomóc 500$ robiąc coś na X-Rayu? Wynajmą sobie kogoś do pomocy? Bo czegoś tutaj nie rozumiem. Kumam że można brać pieniądze etc. Miałem prośbę żeby założyć sobie patronite i dostawać pieniążki za to co robię. Ale według mnie, jest to totalny bezsens. Nie rozumiem jak można powiedzieć GSC "chuj wam do dupy. ja zrobie na waszym silniku moda i sobie bede kase mial, chuj mnie bolą wasze postanowienia elo". To nie jest OK. GSC wyraziło się jasno w sprawie modów, i ten kto wie o co chodzi - trzyma się tego. Nawet taki codepoet ma wpisane pod filmami "jeśli masz chęć, przelej mały datek", nie krzyczy "KURDEBELE DAJCIE 500$ INACZEJ NIE WYDAM ALFY ELO". no i całe te, wulgaryzmy można usunąć po publikacji posta, ale ja tego teraz nie zrobię bo mi pasują. może naruszają regulamin ale obrazują jak bardzo mnie boli że grupa debili chce kasę za mod który nigdy nie wyjdzie. yoyo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.