Jump to content

kamil190

Redaktor
 • Content Count

  2368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  229

Everything posted by kamil190

 1. Twórca przeszedł na ostatnią wersję silnika OGSR_x64_2.1.153. Zmieniono także pracę SSAO, oświetlenie, bloom, mgłę. Poprawiono namokanie powierzchni i ściekanie wody. Na 100% jest gotowy jeden cykl pogody - sekcja weather_clear. Pozostałe są gotowe na 75%. Screeny:
 2. 30 listopada mogła wyjść modyfikacja Na Rozdrożu 2, która na dany moment jest już gotowa. Jednakże premierze przeszkodził ostatni nienaprawiony wylot w grze. Wylot w tym poście: [KLIK]. Stało się dostępnych 3 screeny:
 3. Praca nad Kordonem jest kontynuowana. Autor dał następną paczkę świeżych screenów:
 4. Trochę nowości: 1. Dopracowano PDA do jego ostatecznej formy. 2. Poprawiono problem z deszczową pogodą. Teraz deszcz nie przechodzi przez obiekty i budynki. 3. Wejście w większość budynków nie będzie potrzebować przeładowywania. (W oryginalnym Fallout 4 prawie wszystkie pomieszczenia są pod-lokacjami i to nie jest zbyt fajne.) 4. Trwają prace nad zapełnienie lokacji. 5. Możliwości wyboru głównego gracza nie będą podobać się fabule.
 5. Nowy raport #49: https://store.steampowered.com/newshub/app/1016800/view/2905347823303760276
 6. Pijawki ze Stalkera: Pijawka podziemna Zwykła pijawka Bagienna pijawka Pijawki z modów do Stalkera: Retekstur Psi-pijawka Pijawka demon Pijawka prototyp Venom Pijawka wilkołak Pijawka bestia Strongław (król) Psi-strongław Pijawka drapieżnik Młoda pijawka Ponura pijawka Mroczna pijawka Mała pijawka Piekielna pijawka
 7. kamil190

  OGSR Mod

  @kondotier Ja kupiłem od tego handlarza wojskowych na Agropromie. I razem z kupnem modułu kupiłem też ulepszenie tego. Robiłem tak jak na tym filmiku:
 8. W Alternatywie 1.3.2 były także momenty z horroru, jak np. mutant w pewnej ukrytej lokacji (nie powiem gdzie się znajduje), czy też sny głównego bohatera.
 9. Twórcy kontynuują pracę z modyfikacją, robią nieduże poprawki i fix'y. Co nowego: 1) Fix dźwięków śmierci. 2) Zwiększony pułap komendy r2_sun_near do 100. 3) Głośność wiatru teraz zawsze działa prawidłowo. 4) Dźwięk kropli deszczu, padających na kombinezon. 5) Komenda r2_shadow_cascade_old usunięta z debugowania. 6) Podpowiedzi dla jump_to_level w trybie CzN. 7) Fix maksymalnej wartości skali wczytywania. 8) Fix oryginalnych błędów okna gry (czasami mogło się otworzyć w małym oknie w lewym górnym rogu ekranu). 9) Fix zawisania skali widzialności GG po ponownym uruchomieniu gry. 10) Przeprowadzono prace nad zamianą dźwięków środowiska. Panoramy z CEA w trybie Czystego Nieba: 28 listopad - dodano SSDO. Podziękowania dla OldSerpskiStalker za to, że podzielił się shaderem. Jeszcze poprawiono wygładzanie SMAA, reszta to drobnostki, fiksy.
 10. Screeny lokacji Mroczny Gąszcz, stworzony na silniku DayZ w projekcie «DayZone»:
 11. Pojawiło się kilka nowych screenów z pełnej wersji modyfikacji «SFZ Project». Niedawno przeniesiono do moda wszystkie poprawki z silnika «OGSR». Zmienił się system pogody, który został zrobiony z bardziej unikalnymi skybox'ami.
 12. Nazwa: Catalyst: Complementation (ros. «Каталист: Комплементация») Twórca: NewValveCom Tech Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Data wyjścia: 29.11.2020r. Gatunek: interaktywne zadanie, psychologiczny horror, dramat, naukowa fantastyka, film artystyczny Opis: Wskazówki podczas przechodzenia moda: Screeny: Wideo: Instrukcja instalacji: Linki do pobrania: Źródło:
 13. Nazwa: Call of Chernobyl - Stason174 | Aktualna wersja 6.05 Otwarte beta-testowanie Platforma: Call of Chernobyl | Patch: 1.4.22 Data premiery: 29 listopad 2020r. Opis: Wideo: Linki do pobrania: Źródło:
 14. W filmie: 5. Kontrakt na dobre życie (ZP) 4. Droga we Mgle (ZP) 3. Przestrzenna Anomalia (ZP) 2. Wiatr Czasu (ZP) 1. Fotograf (CCz) ....Mody które nie weszły w ranking, ale o nich wspomniano: Łącznik (ZP), Gra Dusz: Początek (CCz), Chernobyl Chronicles (ZP), Tajne Ścieżki 2 (CCz). Podobają się wam mody z fabułą? A może bardziej lubicie freeplay ("wolną grę")?
 15. W filmie o: 5. Gadający kontroler (ZP) 4. Pierwsze spotkanie z burerami (ZP) 3. Pijawka w Podziemiach Agropromu (CCz) 2. Pierwsze wejście do X-10 (CCz) 1. Płaczący burer (ZP) A według was, jakie są straszne momenty w Stalkerze?
 16. GSC Game World stanie się uczestnikiem konferencji Games Gathering 2020, która będzie w formacie online od 3 do 6 grudnia. Wiadomo, że firma jest platynowym sponsorem wydarzenia. Będzie miała własne wirtualne stoisko, a planowanych jest kilka wykładów deweloperów. W szczególności, Aleksiej Rysiuk opowie o tym, czym jest dynamiczny koncept design i fotogrametria. Czy będzie coś pokazane o S.T.A.L.K.E.R. 2 - nie wiadomo. Organizatorzy konferencji zwracają uwagę, że sami nie zawsze wiedzą, co przygotują platynowi sponsorzy, lub proszą o nieujawnianie z góry tajemnic. Przypomnijmy, że Games Gathering to największa w Europie Wschodniej konferencja poświęcona tworzeniu gier i tworzeniu wysokiej jakości zawartości gier, która odbywa się corocznie od 2015 roku.
 17. Nowy system przejść: Teraz przejścia będą przypadkowo się otwierać i zamykać po emisji. Określone przedmioty otworzą parę przejść, ale tylko do następnej emisji.
 18. W wideo: Farthest Edge Przestrzenna Anomalia 2 Kontrakt na Nowe Życie Tajemnica Zony. Historia Striełoka. Prolog S.C.O.P.E Duża sprawa z przeszłości (Большое дело прошлого) Umarłe miasto remake (Обреченный Город Remake) OP 2.2 Los Zony 0.8 S.T.A.L.K.E.R. Unreal Engine 4
 19. Tym razem autorzy poinformowali o cechach skafandrów w modyfikacji. Teraz niektóre kombinezony ochronne otrzymają funkcję tymczasowego pełnego ochraniania przed skutkami pewnych anomalii. Na przykład istnieje pancerz, w którym główny bohater będzie "całkowicie odporny" na obrażenia elektryczne. W innym - na termiczne, chemiczne obrażenia. I tak naprawdę różnią się tym między sobą, który przed czym chroni. Szczegóły będą oczywiście w opisie skafandrów. Pełna ochrona działa tylko wtedy, gdy kombinezon jest w dość dobrym stanie. Jednocześnie sam kombinezon jest i tak podatny na ekranowane uderzenia i dostaje obrażenia za głównego bohatera.
 20. Twórca podzielił się porcją nowych screenów:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity