Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Content Count

  4227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  126

vidkunsen last won the day on June 18

vidkunsen had the most liked content!

Community Reputation

2956 Przyjacielski

3 Followers

About vidkunsen

 • Rank
  Barman

Profile Information

 • Ruble
  10273
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6120 profile views
 1. Nowe obrazki: Twórca moda SFZ Projekt podkopsał nowe pięć obrazków. Prace nad modem nie idą teraz tak szybko, ale wdrożenie pakietu broni już się kończy. Trwają prace nad modelami, nad grafiką i pogodą.
 2. Mod krótki ale fajny, istny hardkor! polecam. p.s. na pewno będzie ciąg dalszy.
 3. Emerson, Lake & Palmer - Lucky Man https://www.youtube.com/watch?v=89g1P_J40JA
 4. Mod dobry, pełna groza lokacji, zrobiłem już 2 zadania teraz idę po ekwipunek dalej w lokację(10007 lub 10006 - na rus wersji bez wylotów i problemów):
 5. https://ap-pro.ru/forum/59-91882-1 Jest to druga jakby część moda Przygody Tolika: Historia opowiada w jaki sposób Tolik żul - Bomż stał się królem wysypiska a jego przeciwnik Puhtinski stał się bratanem z bratwy - gangsterm. Openxray build 221, gotowość moda - 45%, nowe lokacje, scenariusz, kwesty, postacie, mod z tych ciężkich do przejścia, poziom mistrza dodany i wiele innych zmian Obrazek z moda:
 6. Z wersjami to poczekajmy jak skończą beta testy i udostępnia w formie OBT lub pełnej.
 7. Przecież w/w, że to jest ! zakryty Beta test! więc lepiej nie pobierać bo mogą być tzw. świrusy. Jak będzie dostępny to ekipa podkopsa linka.
 8. https://ap-pro.ru/forum/59-90289-1 Разработчик: NOST GAMES - kto zrobił Группа проекта: NOSTALGIA - ekipa od moda Платформа: FallOut 3 - platforma Дата выхода: TBD - koniec 2019 roku bo n/w Стадия разработки: Closed Beta Test - zamknięty beta test Język Rosyjski. Co nowego: - Открыть для себя "Чернобыльскую Зону" заново. - Odkryj strefę na nowo - Выживать в суровых условиях "Зоны". - przeżyj w surowym świecie strefy - Разгадывать тайны и загадки. - rozwiązuj zagadki i tajemnice - Самостоятельно влиять на судьбу своего персонажа. - dbaj o rozwój swojej postaci i jej umiejętności - Исследовать новый игровой мир. - zobacz jak wygląda nowa odsłona świata strefy - Прочувствовать времена 80-х и 90-х годов. - mod dzieje się w latach 80/90-tych. Или просто поиграть в действительно уникальную игру. - Lub po prostu zagraj w nowy unikalny mod Сюжет игры берет своё начало в городе Припять. Главный протагонист это бывший житель Припяти, который отправился на экскурсию в город своего детства. Так сказать увидеть свой родной дом, вспомнить те временна ушедших дней. Поэтому не случайно наш проект называется именно Ностальгия. Ведь главному герою и вам предстоит окунуться в мир ушедшей эпохи, который был достоверно воссоздан до малейших деталей. И так, сюжет игры начинается с того что при странных обстоятельствах часть экскурсионной группы таинственно пропадает. А те кто остались, в скором времени и вовсе погибают. С этого момента главный герой остаётся один на один с Мертвым городом… И именно с этой секунды игрок волен выбирать свой уникальный сюжет и судьбу персонажа. (tłum własne) W skrócie: Scenariusz zaczyna się w Prypeci(miasto nie rzeka), były autochton postanawia odwiedzić miejsce/miasto w którym się urodził i spędził dzieciństwo, wciął się na swój były szałas coby sobie powspominać i inne takie tam nostalgiczne duperele. Dlatego mod ma nazwę: Nostalgia. Mod/świat jest realnie odwzorowany - detale tak jak w oryginale. Do Prypeci polazła wycieczka, w jej składzie jest główny bohater, część wycieczki się gubi a reszta padła na tyfus, od tego momentu jesteś ty/gracz i świat Prypeci/Strefy. W tym modzie jest wszystko nowe, inne, scenariusz, świat, muza , odgłosy, grafika i wiele innych dupereli. Jeden z obrazków z moda od ekipy Nostalgia: Czemu FallOut?: Pomoc/donacja dla moda - jak ktoś ma życzenie: https://www.donationalerts.com/r/andrew_fbr Inne fora z tematem moda: https://www.moddb.com/mods/nost http://modgames.net/load/proekty_v_razrabotke/fallout_3/nostalgia/335-1-0-17520 Mod jest bardzo obiecujący.
 9. https://ap-pro.ru/forum/59-90580-1 Платформа: Тень Чернобыля v1.0006 - cienie 10006 Разработчики: Scavenger & РСФСР - kto robi Дата выхода: не определена - data wyjscia, nieznana Статус готовности: 50% - gotowość moda: 50% Język Rosyjski. Chronologia prac nad modem: Wersja Beta z poprawkami z 2012 roku/też/lub demo: Kto co zrobił i tematy dotyczące moda: Konkluzja: jak zrobią to wystawia i będzie.
 10. vidkunsen

  OP-2.1

  WojownikAdanosa - zarejestrowałem się bez podania nr. telefonu tylko skrzynka e-mail a co do telefonu to podałem, że nie posiadam i jestem, po jakimś czasie jak jesteś wzorowym na yanku to dodają za darmo kolejne GB pojemności.
 11. Mój ulubiony z zewu (zawsze jest jakiś kwest) - Dywersant Hybryda:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord