Skocz do zawartości

Argawen

Stalker
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Argawen

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Dane kontaktowe

 • Website URL
  https://www.flickr.com/photos/argawenpl/

Informacje

 • Ruble
  81
 • Procesor
  i5
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Broń Główna
  SG Striełoka
 • RAM
  16Gb
 • Karta graficzna
  Radeon 7870
 • System operacyjny
  Win 7
 1. Argawen

  Autumn Aurora 2 + Secret trails 2 problem

  Od momentu pobytu w Jantarze, mam wyloty bardzo często. Podobno to problem z silnikiem Cienia, nie moda. Z czasem mialem coraz gorzej. Bylem już przed Prypecią. Pomagało wczytanie save z poprzedniejinnej lokacji. Tak doszedlem do save przed X18. Na razie odpuszczam. Można podobno wywalic trochę zapisów, bo silnik głupieje.
 2. Mnie się nie udało wycisnąć jaj.
 3. Argawen

  Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL

  "Zniknął" jak już. Czy przypadkiem nie switch_distance ?
 4. Spawnera nie używam, ale zajrzałem. Mam default.
 5. Zdarzylo sie Wam, że nie zmienia sie pora dnia? Raz na jakis czas przez całą dobę mam non-stop noc lub dzień. Quest na chimerę na Zatonie, mialem przy pełnym słońcu. Pomaga dopiero kilkukrotne wyjscie z gry i ponowne wejście. Tak jakby jakiś skrypt nie odpalał. Gram bez dodatków pogodowych.
 6. Argawen

  OGSM 1.8 CE

  ui_mm_main.xml
 7. Argawen

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  Pewnie zły ładunek podłożyłeś. Ten właściwy jest w drugiej chałupie od drogi po prawej stronie, w piwniczce. Co się tyczy problemów z wyjściem z piwniczki, to wchodź w przysiadzie i tak wychodź. Powinieneś wyjść bez problemu. PS. Co do kur, pewnie mają taki zasięg wybuchu, że któregoś stalkera ranią. To wystarczy aby byli wrodzy. Jaja akurat możesz sprzedać handlarzom w Kordonie i na bagnach po, zdaje się, 500 każde.
 8. Argawen

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  Wie ktoś może, gdzie znajdę specyfikację lornetek i co odpowiada za śledzenie. Już drugi raz kupiłem lornetkę i niestety( Optimus, Jastrząb), znika z inwentarza. Zaś lornetkę mam starą, tą standard. W Jenocie, to przy zamianie lornetki lub noża, używany poprzednio przedmiot, pokazywał się w inwentarzu.
 9. Argawen

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  Nie tylko najlepsza, czyli najdroższa. Chyba wszystkie, ktore można kupić od lokacji Zaton. Jestem tylko ciekaw, co daje lornetka za 4000 w Kordonie i bagnach. Większe przybliżenie od standardowej? Gdzie mozna znaleźć specyfikacje wszystkich lornetek?
 10. To i tak dobrze. Mnie Wujek Jar zginął. Po wyjściu z chałupy zaczął się z kimś ostrzeliwaĆ, było bum i cisza. Po krótkim poszukiwaniu znalazłem go martwego. Pożytek z tego, że został SWD :). Tylko mechanika będzie brak w Prypeci.
 11. Argawen

  Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL

  Jestem w Agropromie w podziemiach. Znalazłem naukowca w tych zbiornikach, ale klucza nigdzie nie mogę znaleźć do krat z prawej strony w pomieszczeniu z zaworem. Może ktoś pomoże, pliss :) Przy próbie wczytania wcześniejszego zapisu, to nawet ciała nie ma :wallbash: Może snorki zeżarły Ps. Temat nieaktualny. Drugie ciało się pokazało, jak zmaterializowały się dwa snorki.
 12. Argawen

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  Mam pytanie. Lornetki rożnią sie tylko grafiką ikonki ? Kupiłem już dwie i roznicy nie widzę.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord