Skocz do zawartości

kacper194PL

Turysta
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O kacper194PL

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Stalkerzy
 1. kacper194PL

  Бог С Нами- "Bóg z nami"

  Rozumiem, rozumiem wielkie dzięki za pomoc!
 2. kacper194PL

  Бог С Нами- "Bóg z nami"

  To jest początek gry, wylatuje mi kiedy mnie zabiją i próbuję wczytać grę.
 3. kacper194PL

  Бог С Нами- "Bóg z nami"

  FATAL ERROR [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ...pripyat\gamedata\scripts\release_body_manager.script:20: attempt to index local 'actor' (a nil value) stack trace: To jest wszystko.
 4. kacper194PL

  Бог С Нами- "Bóg z nami"

  Steam. Ok już to widzę, ale to strasznie długie XD co z tego wysłać?
 5. kacper194PL

  Бог С Нами- "Bóg z nami"

  Problem w tym że nie mam pojęcia gdzie go szukać. Nie ma tam gdzie powinien być. Brak. C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-Zew Prypeci\logs\ C:\Users\Public\Documents\STALKER-Zew Prypeci\logs\
 6. kacper194PL

  Бог С Нами- "Bóg z nami"

  Mam zainstalowane wszystkie fixy a przy próbie wczytania gry wywala mnie do pulpitu czemu?
 7. Stalkera mam na steamie więc o to się nie martwię, nie rozumiem dlaczego mi nie działa robię wszystko jak jest w instrukcji.
 8. Wydaje mi się że zrobiłem wszystko jak należy, jak pisze w instrukcji. Pobrałem moda z ostatniego linka, nie chciałem się bawić w pobieranie w częściach, Zainstalowałem moda Zainstalowałem fixa Zainstalowałem polonizacje
 9. Faktycznie, źle zainstalowałem, teraz już działa ale mam inny problem, mianowicie dialogi i napisy. Te pierwsze są w przykładowej formie: Lab8_cośtam_cośtam a drugich brak, najemnik coś do mnie mówi, ja oczywiście ruskiego nie znam a napisów brak, dlaczego? Polonizację mam zainstalowaną.
 10. Mod mi nie działa, po odpaleniu gry mam czarny ekran a potem gra się wyłącza, program X-Ray 1.6 przestał działać. Wie ktoś o co może chodzić? Bardzo bym chciał pograć na tym modzie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord