Nieaktywny

Stalker
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Reputacja

45 Dobry

O Nieaktywny

 • Tytuł
  Wędrowiec
 • Urodziny 5 Październik

Dane kontaktowe

 • GG
  0

Informacje

 • Ruble
  90
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  TRs-301
 • O mnie
  [*] [*] [*] Francja [*] [*] [*]
  Niech Ziemia lekką im będzie...

Ostatnie wizyty

702 wyświetleń profilu
 1. Takie małe nowe informacje : - Twórcy tworząc gre inspirowali się grami serii S.T.A.L.K.E.R. - Twórcy obiecują , że zrobią wszystko żeby gracze ze słabszymi kartami graficznymi mogli grać bez żadnych problemów , a ci z najlepszymi z najlepszą grafiką. „W przypadku PC chcemy się upewnić, że nawet jeśli posiadasz słabszą kartę graficzną, która mieści się w zakresie naszych wymagań sprzętowych, gra nadal będzie działać płynnie i wyglądać świetnie. Ale jeśli masz niesamowitą kartę z najwyższej półki, i tak rozniesiemy ją w drobny mak. Wyeksploatujemy ją do granic możliwości” - Jon Bloch, producent wykonawczy ukraińskiego studia. - Gra zaczyna się ( niektórzy mogą to uznać za spoiler więc ukryłem dla tych co nie chcą wiedzieć ) - Podróż ma się ciągnąć przez cały kontynent i trwać aż rok. W trakcie gry przemierzać będziemy tereny Rosji. - Upływający czas i pory roku mają wpływać nie tylko na otoczenie, ale i na naszego bohatera. - Będziemy intensywnie eksplorować świat na powierzchni. - W grze będziemy mieli znacznie większą swobodę modyfikacji naszej broni. - Na różnych przystankach pociągu mamy spotkać nowych ludzi i ideologie, nową faunę, środowisko i tak dalej. źródło : http://gry.onet.pl/metro-exodus-gra-zabierze-nas-na-roczna-podroz-po-rosji/h8lmz8 http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=104435
 2. Życzę ci wszystkiego najlepszego !
 3. @Trikster Czytałem w Internecie , że tam jest dopływ Wołgi na mapie . "Elektrowni wodnych na Wołdze jest wiele, ale żadna z nich nie pasuje do niewyraźnej nazwy, którą możemy próbować odczytać na mapce. Także widoczne na niej wioski nie znajdują się nad wołgą. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z lokacjami fikcyjnymi, ale oczywiście silnie wzorowanymi na prawdziwej Rosji." - Gamezilla.pl
 4. Z tego co wiem za dużo informacji nie ma więc wam zostawie gameplay Edit : Premiera w 2018 roku, zrobił zespół 4A Games, wyjdzie na pewno na PC i Xbox One. W Metro Exodus ponownie wcielimy się w znanego z poprzednich części Artyoma, ale teraz większość kampanii rozegra się w rosyjskiej dziczy, na dużych nieliniowych mapach. Gra opowie historię trwającą cały rok i w jej trakcie zobaczymy jak kolejne pory roku zmieniają wygląd map. Źródło: Gry-online.pl Sorry za czarną czcionkę. Naprawione - Ranger801
 5. @hadeos3d Przez Mega próbowałeś ? Pierwszy link pod nazwą " Pobierz pełne spolszczenie COP "
 6. A co jest w nim dokładnie ? ( ja nie panimaju Rosija ).
 7. Wszystkiego najlepszego
 8. Usunąłem treść , ponieważ nie zauważyłem , że do góry pisze gdzie się będzie gra rozgrywać.
 9. @Sierioża Osoby które narzekają na nowe Call of Duty to osoby dla których niezwykły Cod skończył się na MW2 lub jeszcze wcześniej ( dla mnie się skończył na MW2 ) , a osoby które kupują Cod'y w czasach Future to w większości Dzieciaki które muszą kupić grę bo nowe lepsze wybuchy , grafika , skiny do broni i super tryb zombie który się nie zmienia , i cały czas jest dawany do Cod od BO2 ( pojawił się jeszcze w WaW i BO ).
 10. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale może byś pokazał screen z gry? Może jest coś czego nie zauważasz?
 11. Taką mam nadzieję
 12. @Sierioża Z tym drugim to się mylisz Wiesz , wiele razy modowałem i jeszcze nigdy nie spotkało mnie tyle Error'ów tak jak w tym przypadku.
 13. " No to go nie wstawiaj. Powodzenia i przyjemności z gry. " Dziękuję. Poddaje się , żaden z wymienionych sposobów nie zadziałał , zmarnowałem Weekend na naprawianie Fatal Error'ów , ale chciałbym podziękować wszystkim za to , że próbowali mi pomóc .
 14. Ah... zrobiłem jak Gatzek tylko nie potrzebnie napisałem " Wywaliłem " , chyba wywalę tego Stalker'a do kosza bo straciłem kolejny dzień na naprawianie czegoś czego nie naprawie. Ulepszenie które nie chce pracować to Warfare " Ok , sprawdziłem i dopiero po zainstalowaniu moda Warfare występuje fatal error taki jak powyżej. "
 15. A może da się jeszcze coś zrobić ? Zresztą , jaka jest pewność , że nawet jakby mi ktoś podesłał save to będzie on u mnie działać ?