Jump to content

Pilspl

Turysta
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Pilspl

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  I7
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Wintar
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  NVidia
 • System operacyjny
  10
 • O mnie
  *

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. Trochę znam angielski, ale nie mogę zadeklarować stałej współpracy- od wiosny wolę jednak o niebo siedzieć nad wodą z wędką...niż wpatrywać się w monitor. Jednak nawet sam dla siebie chciałbym wiedzieć jak tłumaczyć i zamieniać te pliki w grach. Albo pomóc z już gotowymi plikami. Zdaję też sobie sprawę, że bez przejścia całości nie można przetłumaczyć na "sucho", bo wychodzą różne dziwne kwiatki. 

  Natomiast jezeli masz czas na pokazanie kierunku w którym mogę się uczyć to chętnie skorzystam- powoli ale do następnego fajnego moda- może pomogę.

 2. truth...:) Chociaż starszym, w tym mnie, cyrylica nie jest straszna- bardziej zupełny brak kontaktu z rosyjskim przeszkadza, i pamięć zawodzi. Dziś, dzięki technice i tłumaczeniom maszynowym, da się w miarę sensownie tłumaczyć nawet teksty na screnach/ obrazkach. @kondotier " Porady, jak to zrobić zapewnione" Czy masz gdzieś spisany jakiś poradnik, w jaki sposób można zacząć dodawać spolszczenia do modów? Próbowałem kilka razy rozpakowywać pliki, wyciągać teksty, ale troche mnie to przerasta. Ostatnio walczyłem z Lost Alpha- w końcu przeszedłem po rosyjsku i później już po polsku, kiedy (chwała za pracę) już tłumacze zrobili robotę. Do tego moda twórca udostępnił gotowe pliki do tłumaczenia, ale nie ogarniam, jak dodać tłumaczone do gry, żeby sprawdzać czy działa. Inna sprawa, że nie przykładałem się do tego za bardzo- jedynie w zimę mam trochę czasu na siedzenie przed komputerem dla przyjemności.
 3. Dwa miesiące pykania- akurat zima przeleciała... i to jeszcze nie jest koniec:)
 4. Też nie mogłem ruszyc BTR. Może komuś się przyda- bramę da się też staranować kładem.
 5. Nie zaszłem nigdy daleko w Misery- sam nie wiem czemu, próbuje teraz w rttn i znowu zaskoczenie- metallica:) Chyba sobie pogram dłużej.
 6. Taki smaczek- pierwsza wizyta u Sidorowicza- w tle leci sobie spokojnie nasz Kult- Arahia... Ciekawe, co będzie dalej.
 7. akurat u mnie w szpitalu działało...Moze dlatego przejscie go bez skafandra nie było takim wyzwaniem? Przeszłem już całą fabułę do końca- raz w orginale, raz z Waszym tłumaczeniem i raz z patchem i tłumaczeniem. Wczoraj próbowałem znowu ruszyć tą fleszkę w szpitalu- któregokolwiek zapisu bym nie użył nie pojawia się- mimo, że rosjanie sugerowali również zapis po zabiciu wszystkich i u nich fleszka pojawiała się po wczytaniu... Ale jak mówię taki urok Stalkera:) PS Z ciekawości na spatchowanej wersji dołożyłem sobie dzis spawnera i z rpg wyskoczyłem za perymetr- zaraz na samym początku- da się zgasić karabiny maszynowe na wieżyczkach, co mnie za każdym razem wkurzało:) Pozdrawiam.
 8. No właśnie że nie...Co ja się nakombinowałem, ile razy przeszukałem cały poziom, bo może jakiś łajdak jeszcze dyszy... Masakra. A po wczytaniu do drugiej instalacji, przy zapisie gdzie patrze dokładnie w miejsce gdzie wg filmów powinna się znajdować, no leży... Wystarczy podnieść. nie biorę tego na logikę bo się nie da, nie walczę z tym, stalkery tak mają:) Acha- poziom zaliczony bez skafandra, ale po ostrzelaniu ze snajperki samostrzałów przestają nas prześladować- oczywiście do ponownego wczytania gry.
 9. Nie do końca- też miałem problem z fleszką. Ale mam inny sposób- druga instalacja, plus patch- w osobnym folderze. Przy takich problemach przerzucam zapisy między nimi, przechodzę problematyczny kawałek- tu brak fleszki. Za cholerę nie chciała się pokazać... a wszystkie warunki spełnione:) przenoszę savea do drugiej gry/instalacji, odpalam, fleszka leży...zapis kopiowanie- gra pchnięta do przodu.
 10. Do tej pory spotkałem jeden zablokowany- na bagnach, ale to od razu mam info ze jest zablokowany, no i jeszcze jeden btr- przy posterunku. Ale do tej pory uzywałem btra na wysypisku- podstawiłem sobie przed akcją ze snajperem, pakowałem się do środka i wyjazd na drogę, potem wracam od tyłu i wale z góry.
 11. Nie, miałem skopane ustawienia w conf. nie mogłem wogule odpalić kłada...
 12. Spróbuj może zmienić bieg...:) wiem że banał, ale sam na to wpadłem przechodząc moda po raz trzeci...shift wyższy, ctrl redukcja. Jeśli zaczniesz zwalniać bez redukcji to silnik zdycha jak prawdziwy. Po drogach śmiga się aż miło- zwłaszcza kiedy masz już otwartą bramę na kordonie.
 13. @tom3kb Może szukasz nie na tym cmentarzu? Jeden jest przy kościele, drugi na górce.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord