Jump to content

Sierioża

Zasłużony
 • Content Count

  2529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

Sierioża last won the day on November 21 2019

Sierioża had the most liked content!

Community Reputation

2509 Przyjacielski

4 Followers

About Sierioża

 • Rank
  Barman
 • Birthday January 23

Profile Information

 • Ruble
  6768
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

3783 profile views
 1. @tom3kb nie wymyślam Wysłałem Ci na PW krótkie uzasadnienie mojego toku rozumowania.
 2. @Phoebus Jeśli działa, to nie ma problemu. Gdybyś koniecznie kiedyś potrzebował, to napisz do mnie na PW, na FB, mailowo, YT, gdziekolwiek. Boję się publicznie wstawiać, bo zaraz jakiś nadgorliwiec bana za modyfikowanie plików Gorodeckiego
 3. Jeśli ktoś ma miejsce na GD, mega czy czymś innym, to wrzucę Wam sprawną wersję 1.3 i będzie z głowy Tylko ktoś musiałby to pobrać i przerzucić, bo ja pokopałem po swoich kontach i nie mam za bardzo gdzie tego trzymać...
 4. Jak radził kolega, poczytaj tę "kilometrówkę", pewnie Wujek Dobra Rada wziął ten problem pod uwagę... hue, hue. @Phoebus Tak poważnie: jak poczekasz, to późnym wieczorem spakuję swoją wersję, ale mam straszny kocioł i musiałbyś mi się koło 23 przypomnieć bo bardzo możliwe, że zapomnę. Mam chyba gdzieś też dostosowaną wersję 1.3.1 - jakby Cię interesowało, to sprawdzę czy wszystko na pewno działa.
 5. To ukaż najpierw siebie, sam zacząłeś Ja tylko grzecznie czekam, aż @Phoebus postawi moda jeszcze raz i zareagowałem na wywołanie przez Ciebie, więc daruj sobie proszę tę słabą próbę zdyscyplinowania mnie.
 6. @Agrael Ładnie bronisz kolegi, ale już możesz przestać. I przy okazji - nie pouczaj mnie co jest na miejscu, a co nie, ok? Jestem dorosły i odpowiadam za siebie Mnie się jego złote rady nie przydały i moim zdaniem są kompletnie zbędne, bo zamazują istotę tematu - od takich "kilometrówek" jest dział z poradnikami.
 7. No to nie pomogę, bo nie mam go u siebie. Brakuje Ci tekstur i modeli, więc spróbuj wywalić wszystko i zainstalować jeszcze raz.
 8. Nie, to nie jest z polskiej podstawki. Czy coś było o instalacji to nie wiem, nie przypominam sobie. Imć Gorodecki rozpisał się na kilometr, ale zapomniał o najprostszych rzeczach.
 9. @tom3kb Nie kombinuj... Poza tym jeden średnik za dużo @Phoebus Nie masz pliku string_table_includes.xml. Wrzuć to -> pol.7z do katalogu text w gamedata/config, ze zgodą na zamianę.
 10. Żaden ze mnie specjalista od LA, ale zacząłbym od tego co wyżej radził Tomek, względnie eliminowania dodatków po kolei - instalujesz czystą wersję, potem 1 dodatek i sprawdzasz, 2 i sprawdzasz, itd. Z tego co pamiętam parę lat temu LA miało problemy z działaniem na kartach od czerwonych - nie wiem czy nowsze wersje to wyeliminowały czy nie. Na logikę powinny, ale... A poza tym skończyły mi się pomysły, może ktoś mądrzejszy to ogarnie.
 11. Może mod jest po prostu zaskoczony specyfikacją? Ma tyle dobrego, że nie wie co zeżreć najpierw Przy takiej specyfikacji teoretycznie nie ma prawa nie działać. W logu na pewno nic nie masz? Spróbuj też przywrócić ustawienia domyślne (usuń user.ltx, czy może przez konfigurator zresetuj do fabrycznych, jeśli się da, nie pamiętam). Przełożyłeś dysk z modem z poprzedniego kompa, czy zainstalowałeś na nowo?
 12. Na GTX 1060? To chyba masz jakąś inną Lost Alphę Podaj specyfikację. Jeśli wyrzuca bez loga, to pewnie z powodu braku pamięci.
 13. Teraz to Na Skraju Otchłani... A może główny mod to Na Skraju Otchłani, a prolog zostaje jak jest? Kuźwa, kto by za tym nadążył...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.