Skocz do zawartości

Sierioża

Zasłużony
 • Zawartość

  1 391
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  41

Ostatnia wygrana Sierioża w dniu 14 Styczeń

Użytkownicy przyznają Sierioża punkty reputacji!

Reputacja

1 285 Przyjacielski

3 obserwujących

O Sierioża

Informacje

 • Ruble
  6566
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1 972 wyświetleń profilu
 1. Kwestowa Dopa do SGM 2.2

  @suchyyy1 https://zone.stalkerteam.pl/file/61 https://zone.stalkerteam.pl/file/62 https://zone.stalkerteam.pl/file/63 https://zone.stalkerteam.pl/file/165 https://zone.stalkerteam.pl/file/166 Przy okazji ktoś może uaktualnić sznurki w #1.
 2. Powrót Szramy cz.1

  Włączasz grę. Dostajesz wylot. Otwierasz od razu notatnik i wklejasz zawartość schowka. Następnie kopiujesz to, co właśnie wkleiłeś i wstawiasz tu.
 3. Powrót Szramy cz.1

  @ramzes12041993 Chłopie, to albo piszesz PW, albo rozmawiamy tutaj. Tworzenie kolejnego tematu do osobnego problemu też mija się z celem, dlatego może piszmy już tutaj, bo tylko bałagan się robi. Masz problem - podaj loga. Wysłałem Ci temat, w którym masz ładnie opisane jak to sprawdzić. Z kolei w tematach każdego moda masz jak byk napisane która wersja pod który patch. I to jest świętość, tego się trzymaj. Na innych wersjach może ruszyć, ale nie musi działać dobrze. Bezpieczniej zastosować patch, w który celowali twórcy i nie wymyślać koła na nowo.
 4. Zamiana folderów w Powrót Szramy cz. 1

  Pytanie brzmi czy zamierzasz grać w to: Czy w to: To jest niby to samo. O różnicach przeczytasz w podlinkowanych tematach. Jak chcesz grać na 1.0006, to wybierz moda z drugiego linka. Jak bez, to degraduj do 1.0004. Moim zdaniem gra bez dopełnienia trochę mija się z celem.
 5. Czy to oznacza, że w końcu kapcie przyjdą same, a koperty z rachunkami będą przed otwarciem opowiadały kawały? Jestem za, a nawet przeciw!
 6. "Narodnaja Solianka 2016" - Instrukcja Instalacji.

  Jest napisane na pierwszej stronie. A w samym temacie już kilkakrotnie wspominano, że lepiej działa na niższym patchu.
 7. Rosjanie ruszają na Marsa

  Nie mogę się powstrzymać. https://youtu.be/zMfZK56OPMM
 8. F.O.T.O.G.R.A.F - Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф

  @SarXoss W pobieralni moda masz pełną, polską wersję, która nigdzie nie przenosi i nie zawiera żadnych bonusów. Nie wprowadzaj zamieszania.
 9. STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  Gdyby kogoś Yanek wkurzył jak mnie, to: https://drive.google.com/open?id=1bHnu-oAUe0c6orSrXMnpXK76yS7q5JuR
 10. Austriacki ilustrator, "koncept-artysta" Stefan Koidl był ostatnio w Zonie. Gość ma wyobraźnię i rękę do sztuki, a zainspirowany tym, co zobaczył podczas wycieczki stworzył kilka naprawdę cieszących oko grafik. Nie jest to nic odkrywczego, raczej taka nowoczesna sztampa, którą można pooglądać u wielu podobnych twórców, ale mnie i tak się podoba. Potencjał tapetowy - wysoki Toteż, nie łamiąc moich postanowień, postanowiłem podzielić się znaleziskiem: Bonus: Więcej Stefana tu i tu.
 11. Potrzebne screeny ze WSZYSTKICH modów!

  Wykreślone. @tybet64 Alternatywa jak rozumiem 1.3? Wręcz przeciwnie. Screen z Kontrolerem jak dla mnie - mistrzostwo świata.
 12. Wojny forumowe, czyli StalkerTeam, kontra Stalker.pl.

  @kondotier i @apg2312 - chyba wszystko na ten temat zostało powiedziane wczoraj, nie widzę potrzeby dodawania nic więcej. Czekałem tylko na reakcję ze strony portalsa (bo w końcu to on rządzi) - nawet nie tyle w kwestii tej sprawy, bo chyba wszyscy widzą, jakie jest moje stanowisko, a w kwestii naszych ustaleń, którym obecny "rozejm" przeczy. Nie doczekałem się. Trudno - będę "mały", ale w swej małości silny. I tych, którym to odpowiada, zapraszam gorąco do siebie. Bez reszty się obejdzie - bo ani "szlachta", ani "podśmiechujki" mnie nie interesują, tylko - jak to ktoś mi ładnie wczoraj napisał - bezpieczne miejsce dla każdego strudzonego podróżami stalkera. Jeśli to będzie oznaczało teatr jednego aktora i / lub zamknięcie drzwi przed tymi czy innymi osobami, to trudno. I tym optymistycznym akcentem... A, nie, @Paranoia vel @Akinaro! Wspominałem o przeprosinach w kontekście polityki peace & love. Jeśli ktoś uznał, że popełniłeś błąd, to przecież w myśl tej nowej logiki powinno się przepraszać Ciebie, a nie wymagać tego od Ciebie. A może taka logika była tu zawsze, tylko ja tego nie widziałem? No, to teraz - i tym optymistycznym akcentem...
 13. Wojny forumowe, czyli StalkerTeam, kontra Stalker.pl.

  No to tuś mi bratem, @portals. Też mógłbym zająć się czymś lepszym i z pewnością robiłbym to, gdyby: a) to forum nie było dla mnie ważne; b) ktoś nie wpadł na pomysł zupełnie zbędnego "rozejmu"; c) gdybym od ~roku nie pracował nad rozbudową ST i na koniec nie dostał w mordę świadomością, że właściwie to był próżny trud, bo teraz wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną. Nie jesteśmy i nie będziemy. A jeśli ktoś myśli inaczej, to: a) zaklina rzeczywistość; b) prosi się o kolejny rozłam; c) nie widzi / nie chce widzieć, że dobra wola jest tylko jednostronna. Niepotrzebne skreślić. Może obie strony mają lepsze rzeczy do roboty, ale przez wyciąganie trupów z szafy tracą czas na te. Trzeba było w kuluarach zakopywać POWOLI topór wojenny, nie burząc poprzedniego porzadku i pogadać najpierw ze swoimi ludźmi, bo nie wszystkim to z tego co się orientuję, nawet tym "na górze", to odpowiada - a nie kłaść się plackiem przed nowymi kolegami w zapewnieniu, że są biedulki bezpieczne i straszni userzy ST nie będą ich obrażać oraz atakować, jak to mają w zwyczaju od rana do nocy.
 14. Wojny forumowe, czyli StalkerTeam, kontra Stalker.pl.

  @portals Bo ja od dłuższego czasu piszę kolorem. Nie było ostatnio żadnych problemów prócz tych, wynikających z jakiegoś wydumanego rozejmu, którego ani nikt nie potrzebuje, ani niczemu dobremu nie służy. To aż tak źle jest z ST, że musi wyciągać "wirtualną łapkę" i zapewniać gości, którzy jadą po wszystkich userach, że wszystko będzie dobrze? Że my ich, biedaczków, nie będziemy atakować? To po co są dwa serwisy? Dlaczego w ogóle powstało ST? Po co zapraszać tu ludzi, którzy wielokrotnie i jeszcze chyba wczoraj zapewniali, że mają to forum i jego zawartość w nosie? Komu to pomoże? W czym? Jest chociaż jeden sensowny argument, czy to tylko taka sztuka dyplomacji dla samej sztuki? To oczywiście pytania retoryczne. Chcieliście rozejmu, trzeba było się zapewnić wzajemnie, że koniec skakania do gardeł i koniec. Oni tam, my tu, grzecznie i kulturalnie. Granica powinna przebiegać tam, gdzie została ustalona dawno temu, a polepszanie stosunków zaczyna się od własnych podwórek, a nie klękania przed użytkownikami opustoszałego serwisu, w którym najlepsza jest jego domena. Co mi z tego, że teraz niby mogę zarejestrować się tam i nie zostać potraktowany z góry? Po co mam to robić - czytać o podstawkach, które znam na pamięć? Zawartości jest więcej tutaj, ale ja nie zamierzam ani koegzystować z ludźmi, którzy urządzają sobie podśmiechujki z tutejszych userów, ani tym bardziej dostarczać im informacji, którymi podobno gardzą. @cichy Ty wiesz i ja wiem. We właściwym czasie będziemy rozmawiać o właściwych sprawach
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność