Skocz do zawartości

Sierioża

Zasłużony
 • Zawartość

  1 622
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Ostatnia wygrana Sierioża w dniu 8 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Sierioża punkty reputacji!

Reputacja

1 472 Przyjacielski

3 obserwujących

O Sierioża

 • Tytuł
  Przemytnik
 • Urodziny 23 Styczeń

Informacje

 • Ruble
  6768
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

2 564 wyświetleń profilu
 1. Sierioża

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  Hejże, w 2016 roku jeszcze grałeś normalnie.
 2. Sierioża

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @Matiz1911 Powyżej masz pagórek, z którego możesz fiknąć na dół. Weź parę apteczek, jakieś artefakty chroniące przed elektrycznością i skacz. Pewnie za pierwszym razem Ci się nie uda, ale nie jest to takie trudne, jak by się mogło wydawać.
 3. Wieczorem można usiąść przy ognisku i zostać do rana, jeśli towarzystwo dopisuje. Ale w końcu trzeba ruszyć w drogę... ... bo choć poranki na Kordonie są urzekające, to robota sama się nie zrobi, a Wysypisko też ma swoje "momenty".
 4. Sierioża

  На Распутье - Na Rozdrożu

  Te żabopodobne spierdolinki skradły cały show. Jest krótko, a generalnie to chyba jest to taki remake poprzedniego projektu, czyli "Na Bagnach" -
 5. Zawsze miałem słabość do leniwych poranków na Kordonie.
 6. Sierioża

  Metro Exodus! [ZWIASTUN]

  30 000 zł za kolekcjonerkę a pan gadasz, że pogrzało? Mam przypomnieć TO?! https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=79167
 7. Sierioża

  Problem z STALKER lost alpha

  Proszę, ten temat raczej wystarczy:
 8. Sierioża

  Problem z STALKER lost alpha

  W głównym katalogu gry powinieneś mieć plik fsgame.ltx. Otwierasz go i w linii $app_data_root$ masz ścieżkę do miejsca, w którym znajdziesz user.ltx. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w LA jest to bodajże folder appdata po prostu.
 9. Sierioża

  Nowe Czasy/Новое Время

  Skoro pytam, to w tym wypadku zamierzam polegać na opinii innych.
 10. Sierioża

  Nowe Czasy/Новое Время

  @vidkunsen Ogrywasz go? Jak ktokolwiek pogra dłużej to niech da znać, czy warto się nim interesować. Patrzyłem na stalkermod.ru, ale rozrzut w komentarzach jest dość spory - tak w opiniach, jak i datach napisania.
 11. Sierioża

  Zdjęcia

  Wy te sadzonki prosto z Zony bierzecie, że Wam w listopadzie kwitną...?
 12. Sierioża

  Zdjęcia

  Były chociaż jakieś artefakty, czy po próżnicy poszedłeś?
 13. Sierioża

  Artefakty w SoC a ich możliwości w CS

  Jak pisałem wyżej - nigdy się w to na własny użytek nie bawiłem, więc nie wiem czy jest możliwe. Weźmy to więc na logikę... W kombinezonach powinna być ta linijka albo bliźniacza, odpowiadająca za dodatkowy udźwig np. egzoszkieletu. Skopiuj, sprawdź czy zadziała i daj znać, czy się udało.
 14. Sierioża

  Artefakty w SoC a ich możliwości w CS

  Taka odpowiedź to żadna odpowiedź... No bo - można kogoś zabić? No można. Wystarczy tylko wziąć coś ostrego i włożyć mu to w głowę. Jak gość ma małe lub zerowe doświadczenie, to sobie co najwyżej palcem w nosie może pogrzebać. @ZaWarudo Na początek masz, użyj tego - extractor.7z - wypakuj sobie podstawkę. W configs\misc masz plik artefacts.ltx. Otwórz go notatnikiem systemowym, n++ lub czymkolwiek innym. Tam siedzi między innymi to, co Cię interesuje, czyli parametry artefaktów. Na przykładzie: Jak nietrudno się domyślić, w momencie kiedy zmienisz wartość pod "health_restore_speed", zmieni się artefaktowa zdolność do odnawiania zdrowia. "Radiation_restore_speed" - analogicznie, ale z promieniowaniem. Generalnie atrybuty po nazwach można łatwo rozpoznać z minimalną znajomością angielskiego. Jeśli jakiegoś atrybutu na liście przy danym arcie nie ma, a chciałbyś go dodać, to dopisz / skopiuj właściwą linijkę. Jeśli chcesz nadać właściwość negatywną, zamiast pozytywnej, przed wartością liczbową stawiasz minus. Tylko szczerze mówiąc nigdy na własny użytek tego nie robiłem, więc nie wiem jak jest w przypadku wspomnianego promieniowania, tzn. czy minusowa wartość zwiększa, czy zmniejsza - spróbujesz, to sprawdzisz sam. Inne pierdółki, takie jak oferowane za artefakty ceny (wiersz "cost" przy każdym arcie), czy wagę ("inv_weight") też możesz sobie zmienić wedle uznania.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord