Jump to content

Sierioża

Zasłużony
 • Content Count

  2022
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Sierioża last won the day on May 1

Sierioża had the most liked content!

Community Reputation

1946 Przyjacielski

4 Followers

About Sierioża

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday January 23

Profile Information

 • Ruble
  6768
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

3061 profile views
 1. – Co oni mogą mi zrobić – spytał konfidencjonalnie – gdybym odmówił dalszych lotów? – Prawdopodobnie będziemy cię musieli rozstrzelać – odpowiedział były starszy szeregowy Wintergreen. – Jak to "będziemy"? – krzyknął zaskoczony Yossarian. – Co to znaczy "będziemy"? Odkąd to jesteś po ich stronie? – Mam być po twojej stronie, kiedy cię będą rozstrzeliwać? – odparł Wintergreen. Yossarian skapitulował. Pułkownik Cathcart znowu go wykiwał. Uwielbiam książkę, serial zapewne też jest świetny, biorąc pod uwagę niezłą obsadę. Poczekam na więcej odcinków i oglądam.
 2. @FilmisterPL Nie poddawaj się po pierwszej próbie; mod bywa kapryśny. U mnie, chociaż "soczku" mu spokojnie wystarczyło, początkowo też miał humory. Pokombinuj delikatnie z ustawieniami, tak jak @tom3kb mówi, a jeśli to będzie za mało, daj wszystko na minimum i zwiększaj stopniowo po kolei metodą prób i błędów. Na poprzednich stronach pisałem jakie mod ma minimalne wymagania i co do RAMu, to 3GB powinno wystarczyć.
 3. To jest tak dobre, że aż tutaj też wrzucę...
 4. No ba! Bez @Bubera "zdechlibyśmy" z tym projektem na jakieś pół roku, jeśli nie więcej. Najlepszą formą podziękowania będzie wspólne spożycie wody życia - z racji odległości może nie wszyscy razem (chociaż kiedyś... kto wie), ale solidarnie
 5. A ktoś robi? Mówię jak jest i w nosie mam, czy ktoś się obrazi, da mi "minusa", czy poczuje dyskomfort czytając coś zbyt szczerego. Gość się zachował jak dzieciak, a teraz potrzebuje pomocy. Nikt mu jej włącznie ze mną nie odmawia (jakbym miał teraz więcej czasu i cierpliwości z chęcią sam bym potestował), ale powinien być na tyle dojrzały, żeby być ponad swoje śmieszne uprzedzenia. Chrzanię jaki ma stosunek do pojedynczych userów, ale takie zagranie to trochę olewka całego forum i tupanie nóżką. Tak czy siak co miałem powiedzieć, to powiedziałem, więcej się na ten temat nie zająknę.
 6. Sekundę. Skoro od 10 godzin od ogłoszenia nikt tego nie napisał, ja to zrobię: imć Anton podobno nie zamierza wydawać spolszczenia na forum, a szuka na nim testerów? Niech mu ktoś przekaże, żeby albo był konsekwentny, albo przestał się obrażać o byle gówno i zaczął zachowywać jak dorosły facet, a nie strzelał fochem jak małe dziecko.
 7. Sierioża

  OP-2.1

  Nie śledzę tematu, więc wybaczcie, jeśli było. Bez VPN nie wejdziecie. https://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/teksturnyj_hd_pak_dlja_op_2_1/5-1-0-4274
 8. Dwa fabularne DLC do Metra zapowiedziane. https://www.gry-online.pl/newsroom/zapowiedziano-dwa-fabularne-dlc-do-metro-exodus/z01c1c8
 9. Siergiej przemówił. Zaspamuję naszym FB, bo właśnie udostępniłem posta z tłumaczeniem https://www.facebook.com/stalkerworldd
 10. @cez137 Jak nie będziesz szalał z opcjami, to nie powinno być tragicznie. Fakt, że optymalizacja trochę leży, ale na ap-pro w minimalnych wymaganiach autor podaje, że dowolny "dwujajowiec" (dual core) wystarczy, do tego 3GB RAMu i co najmniej GF 9600.
 11. Ja chyba wiem czym NIE zasłużyłem. Zresztą co ze mnie za user - raz na ruski rok jak coś wiem, to pomogę i ot, cała moja aktywność. Z kolei co do mojej historii, to wszyscy ją dobrze znają. W wieku dwunastu lat skończyłem Harvard, a potem miałem otwartą drogę kariery w Watykanie, ale wybrałem Monolit Edit: a co jest właściwie do wygrania?
 12. Ray of Hope, SFZ Project, Paradise Lost, X Ray Multiplayer Extension, Demosfen, Droga Donikąd, ostateczna opinia na temat 1984 i inne. Wyszło dłużej niż zazwyczaj - decyzja o zmniejszeniu częstotliwości newsów mimo upierdliwości w ich późniejszym segregowaniu, była najwyraźniej trafiona. Przyjemnego oglądania.
 13. Sierioża

  OP-2.1

  Pod adresem w linku masz szczegółowy opis co jest w środku. Może ktoś bardziej "czasowy" przetłumaczy, jeśli potrzeba.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord