Jump to content

Sierioża

Zasłużony
 • Content Count

  2167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

Sierioża last won the day on June 26

Sierioża had the most liked content!

Community Reputation

2150 Przyjacielski

4 Followers

About Sierioża

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday January 23

Profile Information

 • Ruble
  6768
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

3260 profile views
 1. Za mało RAMu albo pamięci wirutalnej. Zrób tak, jak mówi @kondotier albo zainwestuj w pamięć...
 2. Ano, to już inna sprawa... Feminizm i równość płci miały logiczne podstawy jakiś czas temu, teraz to się zmieniło w tępe ujadanie. A co do Bonda, to w sumie w tym sensie równościowym to nie jest takie głupie posunięcie. Dadzą w 1/3 filmu czarną agentkę 007, więc następnym razem jak ktoś spróbuje zarzucić Bondowi szowinizm albo instrumentalne traktowanie kobiet, można wyciągnąć jak królika z kapelusza argument, że przecież 007 był swojego czasu kobietą.
 3. Dla mnie skoro czarne nie jest cacy, to nie wiem dlaczego białe miałoby być cacy. Poznałem w życiu sporo ludzi różnych kolorów i generalnie odczucia mam w stosunku do wszystkich takie same. Doprecyzuję - tak samo ujowe. Oprócz może jednego Japończyka, bo był tak cholernie dziwny, że to aż fascynujące. A generalnie rzecz biorąc u ludzi, jako gatunku raczej monotypowego, nie powinno się w zasadzie tworzyć podziału na rasy. A przyjmując, że jednak to właściwy kierunek, nie bardzo też wiem na jakiej zasadzie wybrać tę "właściwą" podrasę w obrębie białej, bo trochę ich jest i różnice pomiędzy nimi bywają spore. To ślepy zaułek. No ale mniejsza z tym. Tak czy siak przywołałeś ducha konserwatyzmu, a ten z rasizmem czy jego brakiem właściwie nie ma nic wspólnego... Albo mieć nie powinien I tak na koniec - żebyśmy się źle nie zrozumieli, mnie daleko do (m/p)olicji obyczajowej, ale strasznie nie lubię, jak ktoś wyrokuje w takich sprawach na podstawie... ja wiem, własnych odczuć? Bo tak to ja też mogę stwierdzić, że Finowie są be. Żadnego nie poznałem, ale źle tym blondasom z oczu patrzy.
 4. Wbrew pozorom to nie jest wcale taki głupi pomysł, ale skończyłoby się tak, że 3/4 i tak grałoby w oryginale. Porywanie się na takie przedsięwzięcie dla tych kilku, góra kilkunastu chętnych chociaż spróbować wersji z dubbingiem to strata czasu.
 5. Pod względem dubbingu jesteśmy sto lat za murzy... Znaczy za kolegami ze wschodu. Nie ma i pewnie nie będzie dubbingu, są napisy.
 6. Może tak, może nie, ale co za różnica - nie graj w wybrakowaną wersję
 7. @tom3kb Te minimalne wymagania odnoszą się właśnie do gry na statyce. https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-game-manual
 8. @Preston91 Lost Alpha jest akurat takim tworem, że kompletnie nie ma sensu grać w starsze wersje - nowe moim zdaniem ulepszają niewiele, ale poprawiają największe bolączki poprzedniczek i czynią doświadczenie mniej problematycznym. Tym bardziej, że na forum jest bardzo fajnie, kolektywnie przygotowane spolszczenie najnajnajnowszej wersji.
 9. Legacy of Times, Dead Air, S.T.A.L.K.E.R. na DayZ, Terra Incognita, Pierwsze Dni Zony, X-Ray Multiplayer Extension, Master of Life... I tak dalej, i tak dalej. Miłego oglądania.
 10. A jak nie pomoże dwukrotność RAMu, to możesz ustawić i większy. Stalker jest kapryśny, jeśli chodzi o zużycie pamięci i nawet, jeśli pokazuje obciążenie w połowie, to pewnie i tak "spija" więcej.
 11. @tom3kb Ostatnio też oglądałem, tyle że od pierwszego sezonu. To JEST Star Trek bardziej, niż ten nowy Star Trek
 12. Co do loga: Był już pewnie pierdylion razy omawiany. Zainstaluj Xvida którego masz w instalce gry, albo ściągnij z internetu. Co do reszty - brak pamięci w magazynie może oznaczać, że masz za mało RAMu. LA potrzebuje na "dzień dobry" bodajże 2GB. Poza tym możesz poczytać o zwiększaniu ilości pamięci wirtualnej, np. tu: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15055/windows-7-optimize-windows-better-performance
 13. No tak, ja wiem, ale konserwa to nie przepustka do wieszczenia końca świata, skoro jakiś ziemniak-scenarzysta wymyślił sobie "nowoczesny" zwrot fabularny. A wymyślił pewnie po to, żeby jedną stronę zaszokować, a drugiej wejść w zadek. Grunt, żeby gadali. Zresztą - teraz każda opcja światopoglądowa ma przesrane, bo wszystkie obozy przeginają i idą w podziały, zamiast w szukanie konsensusu.
 14. @boberm źle zabrzmiało co napisałeś, bardzo źle. Ale szkoda jęzora strzępić. Przypominam tylko, że James Bond to James Bond. A 007 to kryptonim. Skoro Bond jest na emeryturze, to siłą rzeczy ktoś inny prędzej czy później przejmuje numerek. Tak czy siak stawiam dolary przeciwko orzechom, że to tylko twist fabularny, który będzie miał odzwierciedlenie w trakcie filmu, kiedy jednak Craig z emerytury wróci. I podziwiam tych, którym starcza cierpliwości na oglądanie tego serialu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord