Skocz do zawartości

Sierioża

Zasłużony
 • Zawartość

  1 426
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  41

Ostatnia wygrana Sierioża w dniu 14 Styczeń

Użytkownicy przyznają Sierioża punkty reputacji!

Reputacja

1 318 Przyjacielski

3 obserwujących

O Sierioża

 • Tytuł
  Znawca Zony
 • Urodziny 23 Styczeń

Informacje

 • Ruble
  6636
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

2 146 wyświetleń profilu
 1. Podejrzewam, że nikt się nie pogniewał, ale wiesz - chodzi o jakąś logikę. Jak zerkniesz te kilka stron wstecz, to zawsze oszczędzisz komuś i sobie trochę czasu, a i zyskasz radochę z samodzielnego rozwiązania problemu. Na napisy nie mam pomysłu; jedyne co mi przychodzi do głowy to zmiana rozdzielczości.
 2. Temat ma tylko 7 stron, nawet nie trzeba używać szukajki, tylko przejrzeć zawartość i dowiedzieć się, że na pierwszej stronie znajdziesz rozwiązanie
 3. Sierioża

  Urodziny Testolitycznego

 4. Sierioża

  OGSE 0.6.9.3 FINAL

  ... a w ciemno bez loga zaryzykuję poradę: zainstaluj brakujące Visual C++, stawiam 10gr, że pomoże. W dziale dla początkujących stalkerów znajdziesz wykaz wszystkich potrzebnych do sprawnego działania każdego moda. Trochę tego jest.
 5. Sierioża

  Czarnobyl - cztery dni w kwietniu

  Za VOD TVP: "Rok 1986. Noc z 25 na 26 kwietnia. W elektrowni w Czarnobylu na Ukrainie, kilkadziesiąt kilometrów od Kijowa, dochodzi do eksplozji reaktora atomowego. Świat dowiaduje się o tym nie z radzieckich oficjalnych komunikatów, lecz dzięki urządzeniom pomiarowym, zainstalowanym w różnych częściach Europy, nad którymi przeszła radioaktywna chmura. Akcja spektaklu obejmuje pierwsze cztery dni po katastrofie. W Polsce, władze komunistyczne stają przed dylematem: co zrobić? Jak się zachować w sytuacji kryzysowej, aby – z jednej strony – zapobiec możliwym, tragicznym skutkom skażenia promieniotwórczego, a z drugiej – nie narazić się Moskwie. Zainspirowany autentycznymi wydarzeniami scenariusz napisali Janusz Dymek, Sławomir Popowski i Igor Sawin." Całkiem niezły spektakl, polecam W roli głównej Jaskier Zamachowski. Można obejrzeć TU
 6. Sierioża

  Śmierć Stalina

  Piszą też (i niektórzy mówią publicznie), że 8 lat temu był zamach na polskiego prezydenta. Nie dajmy się zwariować - Dżugaszwili, tudzież Stalin, był Gruzinem, a niejeden profesor (czy profesorka) udowodnili, że lepiej by było, gdyby nie zajmowali stanowiska na niektóre tematy. Minimalnie rozgarnięta ameba potrafiąca czytać w 5 minut obali takie brednie. "Er ist wieder da" to też komedia, tylko o Hitlerze, który - jak w tytule - w 2011 roku po prostu... wrócił. Nie wiem jak ze "Śmiercią Stalina", ale ten był całkiem zabawny, poruszając jednocześnie tematy będące na czasie w ostatnich latach i pomimo mojej początkowej ostrożności, wyszło to całkiem strawnie. Może tu będzie podobnie.
 7. Sierioża

  Last Days (Spin-off moda Anomalia Przestrzenna)

  https://support.microsoft.com/pl-pl/help/17463/windows-7-connect-to-another-computer-remote-desktop-connection https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-remote-desktop/gbchcmhmhahfdphkhkmpfmihenigjmpp?hl=pl
 8. Sierioża

  Last Days (Spin-off moda Anomalia Przestrzenna)

  Z takim podsumowaniem nie wiem czy dać Ci plus za informację, czy minus za krakanie Może znajdzie się chętny na przejęcie obowiązków... Albo chociaż wola walki do dokończenia, pomimo trudności. Anomalia nie była długa, a to miał być spin-off, więc docelowo jeszcze mniejszy.
 9. Sierioża

  Martwy dezerter i droga na Bagna

  @kondotier U mnie leżał tuż przy wagoniku, sztywny jak przewody wysokiego napięcia zimą. Nie mówię do trzech razy sztuka, więc gram dalej, tak jak poprzednio, olewając Bagna. Dziękuję za chęci
 10. W trakcie pierwszego przechodzenia moda, miałem mocno ograniczony czas, toteż niektórych zadań nie ruszyłem. Teraz postanowiłem nadrobić zaległości i zagrać ponownie. Przez ostatnie 2 dni rozpoczynałem grę trzykrotnie - za każdym razem wojak w wagoniku na Agropromie był martwy, zanim udało mi się do niego dotrzeć. Coś mi się kojarzy, że jego nitka otwierała przejście na Bagna, ale mogę się mylić. Jeśli jednak mam rację, to czy jest jakiś sposób by - nie zaczynając gry po raz czwarty - otworzyć sobie przejście? Grzebałem trochę w spawnerze bo wydawało mi się, że info o przejściu było na jakiejś notatce, ale namierzyć właściwej nie mogę.
 11. Sierioża

  Wiatr Czasu 1.3

  Po darciu kotów z górą gór, kolega żadnych swoich produkcji wstawiać tu już nie zamierza, ale głowa do góry - będziecie mieli chyba własne, to ograsz Polecam, bo modziwo może mniej innowacyjne niż Złota Kula, ale fabularnie zdecydowanie ciekawsze. Tymczasem właśnie - ograj Kulę, jak nie będziesz miał takich przygód jak ja za pierwszym razem, to się nie zawiedziesz, bo w takiego moda jeszcze pewnie nie grałeś.
 12. Sierioża

  Modele .ogf a blender, czyli zabawy w 3d za darmo

  Rozwiązanie tymczasowe -> poszło na pw
 13. Sierioża

  Modele .ogf a blender, czyli zabawy w 3d za darmo

  Pobierasz paczkę w .zip. Umieszczasz ją, dajmy na to, na pulpicie. Otwierasz Blender. Wybierasz File -> User Preferences. Otwiera Ci się okno, wchodzisz w Add-ons, następnie wybierasz to, co na arcyprofesjonalnym zaznaczeniu: Wybierasz ścieżkę do pobranego archiwum, następnie zaznaczasz ptaszka: W poniższych polach podajesz swoje ścieżki: Pamiętaj, że wskazując ścieżki do Zewu, nie zaimportujesz poprawnie towaru z Cienia i odwrotnie, ale w każdej chwili możesz to zmienić. I voila, zrobione. Teraz między innymi pod File -> Import / Export masz nowe opcje: I w kilku innych miejscach też, między innymi w materiałach. Na początek zainstaluj addon, pobaw się, a potem dopiero powoli próbuj ogarnąć co do czego i dlaczego, bo zgłupiejesz od nadmiaru wrażeń
 14. Sierioża

  Modele .ogf a blender, czyli zabawy w 3d za darmo

  No pewnie, że da, jeśli znasz program na tyle, że jesteś w stanie z niego sprawnie korzystać. Inaczej będziesz się męczył. Wiem z autopsji. Gdzieś już go na forum wstawiałem o ile mnie pamięć nie myli, ale zrobię to raz jeszcze - masz niezbędny plugin, z resztą powinieneś sobie dać radę - https://github.com/igelbox/blender-xray Poszperaj na YT za filmami od Pavel Blend, coś tam chyba nawet robił w temacie animacji, na początek powinno wystarczyć. Co do konwersji .ogf - użyj Google. Nawet byle jakim ogf model viewerem możesz eksportować do .obj.
 15. Sierioża

  Automatyczny tryb oszczędzania energii

  Start -> Ustawienia -> (chyba) System -> Oszczędzanie baterii. Potem dalej w ustawienia oszczędzania i "odptaszkuj" automatyczne oszczędzanie lub zmień wartość z 30% na niższą. I wymień ten badziewny zasilacz, szkoda lapka.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.