Jump to content

Sierioża

Zasłużony
 • Content Count

  2117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

Everything posted by Sierioża

 1. Błogosławieństwo Monolitu swoje robi... Lojalnie uprzedzam, że łatwo nie jest. Graj w ostatnią wersję, tj. tę z dopełnieniem. TŚ2 Update Final. Nie żartuj sobie... https://allegro.pl/listing?string=piknik na skraju drogi&bmatch=product-buynow-new-price-dict4-sauron-bp-boo-1-4-0618
 2. Fajnie, że zdobyłeś się na tak rozwiniętą wypowiedź na wstępie, bo to zawsze dobrze wróży na przyszłość. Ale szukanie naprawdę nie boli... I wcale nie trzeba szukać daleko, bo prócz wyeksponowanych na górze działów co ciekawszych / lepszych zdaniem forumowiczów modów, masz te mniejsze: 1. https://stalkerteam.pl/forum/303-mody-pl-do-soc/ 2. https://stalkerteam.pl/forum/305-mody-pl-do-cs/ 3. https://stalkerteam.pl/forum/304-mody-pl-do-cop/ Następnie: https://stalkerteam.pl/forum/478-złota-kula/ https://stalkerteam.pl/topic/10440-przestrzenna-anomalia-update-41/ https://stalkerteam.pl/forum/291-tś-2-update-final/ A jakiego punktu zaczepienia potrzebujesz? Przecież to proste jak budowa cepa - czytasz opinie ludzi i na tej podstawie, jeśli nie jesteś przekonany, podejmujesz decyzję czy chcesz grać, czy nie. Akurat Fotograf prosty nie jest... I łażenia tam jest całkiem dużo, ale hejże - w końcu na tym polega stalkerka. https://stalkerteam.pl/topic/11458-dead-air-hybrid-pl/, a jak za małe wyzwanie, to "czysty" Dead Air - https://stalkerteam.pl/topic/11315-stalker-dead-air/ "Piknik na Skraju Drogi"...
 3. Ale nie jest - kwestia nauczenia się co do czego i dlaczego. Zacznij nawet tu: https://polskikursblendera.pl
 4. CZYM jest geodezja to wiem, ale jak to w praniu wygląda, to wiem tylko z obserwacji facetów z niwelatorami (tak to się zwie?). Blender ma dość wysoki próg wejścia, ale pełno jest w internecie tutoriali które pokazują co i jak.
 5. Mam małą prośbę do wszystkich. Pewnie ją zignorujecie, ale ja się lepiej poczuję, jeśli to napiszę Nie znoszę nierzetelności. Wdałem się w rozmowę na temat "2.0.2.1." - plotka o tym, że jest to rok wydania dalej trzyma się dobrze, w tym wypadku na gram.pl. I tu moja prośba: walczmy z taką dezinformacją, okej? Jeśli zauważycie gdzieś (na facebooku, w serwisach growych jakie czytacie, gdziekolwiek) tę brednię, to poświęćcie minutę żeby to sprostować w komentarzu.
 6. Równie dobrze mógłbyś robić sobie modele dajmy na to w blenderze, który jest w pełni darmowy - https://www.blender.org. Wymodelujesz sobie dosłownie co Ci wyobraźnia podpowie, bo możliwości są ogromne. Blender ma też prosty silnik "growy", gdzie możesz podpiąć kamerę pod model i obserwować otoczenie z perspektywy pierwszej osoby. Jednostki ustalasz sobie dowolne - metry, kilometry, centymetry, etc. Na tej samej zasadzie możesz używać Unreal Engine czy dowolnego innego silnika "growego". Nie znam się na geodezji kompletnie, więc ciężko mi sobie wyobrazić na ile jakakolwiek z tych porad spełni Twoje oczekiwania.
 7. @Litterek Wersja angielska będzie na pewno, tylko później niż rosyjska.
 8. Na razie nic nie kombinujcie i nie pobierajcie. Skoro @vidkunsen założył temat, to zapytam przy okazji: będzie jakieś zainteresowanie wersją PL?
 9. @kondotier Nie widziałem. 1.0006 albo 04, ale skłaniałbym się ku pierwszej. Edit: no właśnie, @A6AKAH mnie ubiegł
 10. Tytuł oryginalny: Радар - глухой лес Tytuł polski: Radar - Głuchy Las Deweloperzy: Ekagors Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006 Premiera: 15. 06. 2019 Twórca „Syna Marnotrawnego” i bodajże czegoś, co u nas zostało nazwane „Epizodami z Życia Merka” wydał swój kolejny, krótki projekt: „Radar – Głuchy Las”. Fabuła: Screeny: Linki do pobrania: Instrukcja instalacji:
 11. Gorąco jak cholera, ale termin dotrzymany. Dollchan, Gra Dusz: Excelsior, podsumowanie wywiadu z GSC, Dead Air, Tajemnice Zony: Historia Striełoka, Obscuration World i inne. Przyjemnego oglądania
 12. https://vk.com/video-8109175_456240945
 13. @Yossarian Znaczy się "+" wystarczył tylko na warstwę wierzchnią, a teraz będziesz jeszcze zbierał na hormony?
 14. @Yossarian A ten łysol obok Twojego auta to kto? A przy okazji - mówiłem, że w fiolecie będzie Ci dobrze
 15. Ano robi - stąd moje przyklejenie do Opery Zastanawia mnie ile osób na dłuższą metę przyciągnie wersja GX. Bajer w postaci regulowanego zużycia procka i RAMu mnie nie rusza, bo jak gram, to wyłączam przeglądarkę. Z kolei jak gram na Steamie, to przeglądarkę mam w nakładce. Cała reszta "ficzerów" GX bardziej przeszkadza, niż pomaga.
 16. Codziennie dostajemy oryginalne dzieła inspirowane trylogią S.T.A.L.K.E.R.-a. Zrozumieliśmy, że jesteście bardzo kreatywni, więc zdecydowaliśmy się rozpocząć konkurs! Co można pokazać? Wszystko związane z uniwersum - zajadłe walki ugrupowań, przerażające mutanty, ale również inspirujące krajobrazy Zony. Wyślij swoją sztukę mailem na adres: info@stalker2.com, tytułując wiadomość "Конкурс художников" (konkurs dla artystów). Przyjmujemy tylko oryginalne, niepublikowane nigdzie indziej prace. Autorzy najlepszych dostaną od nas przyjemne prezenty. Konkurs trwa do 30 czerwca.
 17. Kilka miesięcy temu wrzuciłem film z naszymi dywagacjami na temat rosnącej popularności Czarnobyla. Minęło trochę czasu, serial HBO się skończył i fakty są takie, że turystów zainteresowanych wizytą w Zonie przybyło. Z jednej strony dobrze, z drugiej... Dobry kawałek tyłka nie jest zły, to wszyscy wiedzą. Tylko - podobnie jak w przypadku pomysłu odpalania świateł w Prypeci - są jakieś granice. No właśnie: są, czy nie ma? Co sądzicie?
 18. Nie ma tematu kontynuacji, więc napiszę tutaj - Excelsior, czyli druga część Gry Dusz, została odłożona na półkę. Może coś się jeszcze ruszy, ale na razie perspektywy są chyba słabe...
 19. Jako fanboj Opery, nie mogę nie wspomnieć o tym W dobie sprzętów "gamingowych" kwestią czasu było, aż pojawi się "gamingowa" przeglądarka. I oto jest, wprost z norweskiej stajni - Opera GX. Jest to ciągle wczesny dostęp, ale możliwości dostosowania jej do siebie są już całkiem spore. Można ograniczyć wykorzystanie RAMu i procesora, ustawiając limit na sztywno lub na oko. Do tego wbudowany adblock, VPN, integracja z Twitchem i inne opcje znane z podstawowej Opery. Jest też mały kącik z najnowszymi wiadomościami o grach. Przeglądarka wydaje nawet dźwięki, ale na całe szczęście można to łatwo wyłączyć. Wizualnie jest... specyficznie. "Gamingowo" właśnie. Jeśli przyzwyczailiście się do ascetycznego Chrome'a, to tu jest to zdecydowanie bardziej krzykliwe, ale można dostosować parę rzeczy. W drodze ponoć kolejne opcje personalizacji. Fajnym bajerem jest możliwość odłączenia okna wideo tak, by było zawsze na wierzchu - dzięki czemu możecie oglądać sobie np. Dzieje Zony, nie przegapiając tego, co dzieje się na forum
 20. https://stalkerteam.pl/topic/8703-uniwersalny-poradnik-instalacji-modyfikacji/ Doinstaluj te Visuale, których Ci brakuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord