Skocz do zawartości

Mayer99

Stalker
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Dobry

O Mayer99

 • Tytuł
  Kot

Informacje

 • Ruble
  72
 • O mnie
  Stalker fan

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  „L” to latarka czołowa, latarka ręczna musi być w okienku i działa pod klawiszem „O”. Czołówka wymaga naładowanego UPD. Co do przeładowania to odpowiednie ammo musi być na pasku lub z ekwipunku przenosimy ją na broń. Strzelby i shotgun’y ładujemy pojedynczo. Dodatkowo podpowiem, że mapy i zestawy do ich tworzenia pokazują po ich „użyciu” anomalie na PDA, pamiętniki schowki.
 2. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  To ci niespodziewajka na Janovie spotkałem legendę....i from dawn to dusk
 3. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

 4. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Sytuacja wygląda z docs tak: 1. żaden z dowódców frakcji nie daje misji na ich znalezienie można im je sprzedać gdy są w ekwipunku ( dotyczy to docs z kluczowych miejsc, jest ich 8 - te od Dr z Bagien) 2. Pozostałe dokumenty i PDA można sprzedawać handlarzom lub informatorowi z Baru. 3. Po dostarczeniu docs dowódcom frakcji ich handlarz ma lepszy asortyment w sprzedaży. 4. Co do wyjścia z lab X16 to zostało to naprawione w wersji 0.98 B.
 5. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Zachód słońca w Barze...no i rozpadało się
 6. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Chimera w Dead Air to taka gadzina, która dość szybko regeneruje zdrowie. Ja swoją na Magazynach Wojskowych zatłukłem 2 minami chemicznymi w chacie koło przejścia do Dead City. Zajęło mi to dobre kilkanaście prób. Na walkę z Chimerą i Pseudogigantem proponuję włączać w opcjach "pokazywanie paska zdrowia przeciwnika" - ułatwia to sprawę. MINY, granaty, ew granatniki są nieodzowne, same karabiny nie wystarczą. Chimera posiada zdolność regeneracji HP, a Pseudogigant szybko się porusza.... Są też addony na MODDB osłabiające chimery, snorki czy pijawki, dla mniej wytrwałych ;). EDIT: Na pseudogiganta potrzeba 4 granaty z M79/granatnika podwieszanego, chimery nie testowałem, ale podejrzewam że podobnie tylko w stosunkowo krótkim odstępie czasu.
 7. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Rostok - czyli masz na myśli przejście z Rostoku na Magazyny Wojskowe? Brak tych zabudowań i zalesienia?
 8. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jaki masz Fov? Domyślny to 75, do zaznaczenia w opcjach...
 9. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Maskę przecierasz przytrzymjąc klawisz „r”, natomiast żeby zwinąć śpiwór musisz mieć pokrowiec i kiedy podświetla się opcja sleep kliknij użyj na pokrowcu w inventory. Urocze prawda?
 10. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Kondotier - wejdź na MODDB jest ułatwiacz pod patch 0.98, coś a la easy tweaks. Jeśli nie masz katalogu gamedata to po prostu go stwórz i tak kopiuj potrzebne katalogi i pliki. Ja gram bez patcha, bo jestem daleko w grze, wprowadziłem zmiany w actor.ltx, zainstalowałem z MODDB otwarte celowniki z Easy Tweaks jak i pojedyncze inne zmiany. Dodatkowo zmniejszone kołysanie przy celowaniu i wszystko na max ustawieniach chodzi naprawdę bardzo stabilnie. Jeśli chcesz mieć całą gamedatę to jest też unpacker do tych dziwnych plików na MODDB - ja z tego póki co nie korzystałem.
 11. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Poszukaj na forum Dragon von Himera zapodał actor.ltx, a ja go jedynie zmodyfikowałem obniżając wartości. Ciągle nie wiem co odpowiada za wytrzymałość - jest zbyt duża imao.
 12. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jak to możliwe, że startujesz na magazynach Wojskowych??? Standardowo zawsze zaczyna się grę w Kordonie. Ja nie instalowałem tego patcha 0.98 bo jestem za daleko już. Na MODDB podniósł się straszny raban, bo instalacji patcha koszt tylko częściowej naprawy broni przewyższa jej cenę u handlarzy. Rosyjska brać przesadziła chyba nieco. Dead Air jest i tak wystarczająco trudny, a szybkość poruszania bohatera jest tak upierdliwie powolna, że nie wyobrażam sobie rozgrywki bez edycji actor.ltx. Jestem obecnie na Radarze po wyłączeniu całej machinerii w lab X10 i mając relacje z trepami na poziomie -200 i uszkodzoną lufę w moim Scar'ze H jest wesoło zaiście zacnie.
 13. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  O tototototo, ten patch nie zawiera chyba żadnych plików tekstowych, ino cały opis w języku Tołstoja (mogę się mylić na razie nie instaluję go).
 14. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jest nowy patch na MODDB, póki co tylko z torrenta. Nowa gra wymagana. Tylko w języku rosyjskim niestety.
 15. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Gawron młotkofanie :), karnij się do Limańska, a jeśli przeżyjesz to gwarantuje Ci, że Mc Hammer pójdzie w odstawkę. Też wykorzystując L4 zagrywam się w DA i muszę powiedzieć, że lokacje jak Czerwony Las czy Lab X18 na długo zapadną mi w pamięci...
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord