Skocz do zawartości

Mayer99

Stalker
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32 Dobry

O Mayer99

 • Tytuł
  Kot

Informacje

 • Ruble
  64
 • O mnie
  Stalker fan

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Sytuacja wygląda z docs tak: 1. żaden z dowódców frakcji nie daje misji na ich znalezienie można im je sprzedać gdy są w ekwipunku ( dotyczy to docs z kluczowych miejsc, jest ich 8 - te od Dr z Bagien) 2. Pozostałe dokumenty i PDA można sprzedawać handlarzom lub informatorowi z Baru. 3. Po dostarczeniu docs dowódcom frakcji ich handlarz ma lepszy asortyment w sprzedaży. 4. Co do wyjścia z lab X16 to zostało to naprawione w wersji 0.98 B.
 2. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Zachód słońca w Barze...no i rozpadało się
 3. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Chimera w Dead Air to taka gadzina, która dość szybko regeneruje zdrowie. Ja swoją na Magazynach Wojskowych zatłukłem 2 minami chemicznymi w chacie koło przejścia do Dead City. Zajęło mi to dobre kilkanaście prób. Na walkę z Chimerą i Pseudogigantem proponuję włączać w opcjach "pokazywanie paska zdrowia przeciwnika" - ułatwia to sprawę. MINY, granaty, ew granatniki są nieodzowne, same karabiny nie wystarczą. Chimera posiada zdolność regeneracji HP, a Pseudogigant szybko się porusza.... Są też addony na MODDB osłabiające chimery, snorki czy pijawki, dla mniej wytrwałych ;). EDIT: Na pseudogiganta potrzeba 4 granaty z M79/granatnika podwieszanego, chimery nie testowałem, ale podejrzewam że podobnie tylko w stosunkowo krótkim odstępie czasu.
 4. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Rostok - czyli masz na myśli przejście z Rostoku na Magazyny Wojskowe? Brak tych zabudowań i zalesienia?
 5. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jaki masz Fov? Domyślny to 75, do zaznaczenia w opcjach...
 6. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Maskę przecierasz przytrzymjąc klawisz „r”, natomiast żeby zwinąć śpiwór musisz mieć pokrowiec i kiedy podświetla się opcja sleep kliknij użyj na pokrowcu w inventory. Urocze prawda?
 7. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Kondotier - wejdź na MODDB jest ułatwiacz pod patch 0.98, coś a la easy tweaks. Jeśli nie masz katalogu gamedata to po prostu go stwórz i tak kopiuj potrzebne katalogi i pliki. Ja gram bez patcha, bo jestem daleko w grze, wprowadziłem zmiany w actor.ltx, zainstalowałem z MODDB otwarte celowniki z Easy Tweaks jak i pojedyncze inne zmiany. Dodatkowo zmniejszone kołysanie przy celowaniu i wszystko na max ustawieniach chodzi naprawdę bardzo stabilnie. Jeśli chcesz mieć całą gamedatę to jest też unpacker do tych dziwnych plików na MODDB - ja z tego póki co nie korzystałem.
 8. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Poszukaj na forum Dragon von Himera zapodał actor.ltx, a ja go jedynie zmodyfikowałem obniżając wartości. Ciągle nie wiem co odpowiada za wytrzymałość - jest zbyt duża imao.
 9. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jak to możliwe, że startujesz na magazynach Wojskowych??? Standardowo zawsze zaczyna się grę w Kordonie. Ja nie instalowałem tego patcha 0.98 bo jestem za daleko już. Na MODDB podniósł się straszny raban, bo instalacji patcha koszt tylko częściowej naprawy broni przewyższa jej cenę u handlarzy. Rosyjska brać przesadziła chyba nieco. Dead Air jest i tak wystarczająco trudny, a szybkość poruszania bohatera jest tak upierdliwie powolna, że nie wyobrażam sobie rozgrywki bez edycji actor.ltx. Jestem obecnie na Radarze po wyłączeniu całej machinerii w lab X10 i mając relacje z trepami na poziomie -200 i uszkodzoną lufę w moim Scar'ze H jest wesoło zaiście zacnie.
 10. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  O tototototo, ten patch nie zawiera chyba żadnych plików tekstowych, ino cały opis w języku Tołstoja (mogę się mylić na razie nie instaluję go).
 11. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jest nowy patch na MODDB, póki co tylko z torrenta. Nowa gra wymagana. Tylko w języku rosyjskim niestety.
 12. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Gawron młotkofanie :), karnij się do Limańska, a jeśli przeżyjesz to gwarantuje Ci, że Mc Hammer pójdzie w odstawkę. Też wykorzystując L4 zagrywam się w DA i muszę powiedzieć, że lokacje jak Czerwony Las czy Lab X18 na długo zapadną mi w pamięci...
 13. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak można poprawić relację z frakcją Wolność na Jupiterze? Żaden z obecnych członków Wolności nie ma opcji na danie jakiegokolwiek questu... :o
 14. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Chodzi o 1y patch. Ja długo grałem bez niego :O
 15. Mayer99

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  1. Co do map, to jeszcze te zestawy do ich tworzenia - a Mama mówiła żeby czytać, bo wiedza to potęga ;). 2. Natomiast w kwestii dokumentów: to czy dowódcy frakcji dają te misje dopiero przy wysokim poziomie relacji z konkretnym ugrupowaniem? Czy dokumenty i inne dane w laboratoriach są obecne gdy misja nie jest aktywowana? Pytam ponieważ jestem stosunkowo daleko w grze, a patch'a zainstalowałem sporo po rozpoczęciu gry... No i oczywiście chciałbym cieszyć się "pełną" rozgrywką...
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord