Jump to content

mikrowix

Turysta
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About mikrowix

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  INTEL(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • RAM
  Corsair 8 GB
 • Karta graficzna
  Radeon RX 570 Aorus 4GB
 • System operacyjny
  Win 7 64 bit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Folder Gamedata moda + patch + spolszczenie to około 8,49 GB na dysku...trzeba tylko dodać podstawkę. Post do usunięcia zniknęło pytanie o wielkość moda..
 2. Pomijając ten pierwszy reszta to amatorstwo...Ja siedzę na VPN i nie mam ochoty na dyskusję o niczym od tego są pracownie testowe. Chyba że też niepotrzebne.. tyle w temacie. Jeżeli ktoś chce skorzystać z promocji jego sprawa..uwagi i spam zostaw sobie dla siebie.
 3. Pomyśl zanim zrobisz z siebie idiotę...to forum, a właściwie podforum powstało kiedyś by wstawiać takie oferty...
 4. Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2019 na 327 dni za darmo Jeżeli potrzebujecie Panowie dobry antywirus to jest promocja na 327 dni... https://programyzadarmo.net.pl/threads/antywirus-dla-ciebie-zbiór-promocji-av-is.12937/page-164 Ostatnio była też promocja na doskonały program RevoUninstaler 3 PRO, ale nie wiem czy jeszcze działa...jak działa to wstawię link. Sprawdżcie może jeszcze działa...trzeba podać mail i program za 45€ jest Wasz... https://malwaretips.com/threads/revo-uninstaller-pro-3-for-free.89044/
 5. mikrowix

  OP-2.1

  Panowie by nie było niejasności...Grałem w Soljankę gdy nie było nawet dopełnienia...potem 2 razy z dopełnieniem...potem Soljanka 2016..potem dwa razy OP-2. Większość moda znam na pamięć więc dlatego gram na najwyższym poziomie i bez durnych spawnerów i innych tam dupereli. Najlepsza Soljanka to ta z początków istnienia gdy mod był bardzo trudny. Najgorsza Soljanka to ostatnia 2016 kompletnie bez jaj i połowa klimatu. OP-2 jest dobrym modem, ale niepotrzebnie dodano w nim akrobacje na linach, balkonach i różne głupoty z wchodzeniem ukosem na słupy, suwnice czy dachy itp...to nie ta gra. Podobnie nie podobają mi się dodane postacie na Zatonie typu niebieski tatuś i córka. Nie wiem dlaczego, ale nie pasuje mi to do całości. Mam nadzieję, że nowa wersja będzie tak trudna jak mod w jego początkach. Być może dlatego twórcy chcą zachować spakowane pliki i dobrze robią. Gdzieś na torrencie czytałem jak gostek się wkurzył i napisał że jak wam się nie podoba to nie grajcie i kropka.... Teraz dlaczego pytałem o transmutator...nie za bardzo dokładnie grałem bo nie chcę psuć sobie frajdy w ojczystym języku. Po rosyjsku grałem tylko testowo, ale wydawało mi się dziwne bo nawet na YT (gostek którego lubię) Shkrek nie robił tego zadania, a był na Agropromie. Ja pamiętam, że zadanie na kompromitujące dokumenty daje w nagrodę tą maszynkę, ale nie pamiętam niestety kolejności. Może rzeczywiście jest później, albo potasowali zadania w wersji 2.1 choć wątpię bo poza dodanym zadaniami u różnych NPC nic nowego w sensie fabuły do X-18 nie zauważyłem. No może fajna opcja wykupienia jeńców u Dzika za 40 tys. A co do proponowanej przez kolegę @gawron tablicy...ona niczego nie zmieni ani w PL, ani u sąsiadów. Wystarczy popatrzeć na AMK na ilość "dodaków" osłabiających moda. Mnie jako konserwatystę to przerasta...
 6. mikrowix

  OP-2.1

  @kondotier chcesz powiedzieć, że zadanie z transmutatorem nie jest dostępne od samego początku ? Pytam bo fakt pierwszy raz poszedłem z przyzwyczajenia przez płot. Potem niby czytałem dialogi, ale mogłem przeoczyć. Pijawkę zrobiłem wiadomo i wziąłem zaginionego sierżanta. Tak pytam bo dopiero później na Agropromie połapałem się, że coś jest nie tak gdy przy ognisku leżały dwie sztuki broni. To był znak, że raczej przepadł transmutator.
 7. Tak tak w punkcie 29, napisałem przez pomyłkę 28. Czyli jest problem...Andersen nie mógł zginąć bo w czasie walki powinien być w piwnicy. Można spróbować dwóch opcji.. 1... wejść jeszcze raz na lokację i sprawdzić czy się pojawił. 2...wycofaj się w zapisach i powtórz kawałek gdy idziesz do tajnej pieczary i przychodzą te wszystkie sms. Potem pojawi się zadanie na trzeci generator. Odczekaj jeszcze chwilę może brak jest ostatniej wiadomości. Bez Andersena nic nie można zrobić niestety.
 8. mikrowix

  OP-2.1

  Pewnie że tak. Nikt nie marudzi tylko są różne podejścia do gry. Ja popieram antychit całkowicie. A to z tym 600kg itd to był tylko przykład zepsucia balansu gry. Poprzednio pisałem, że grałem na spakowanym modzie i jest ciężko. Więc by nie było nieporozumień to dodam..bardzo dobrze, że jest ciężko i tak ma być bo to OP-2. A jeżeli chodzi o balans w moim odczuciu to...właściwe proporcje pomiędzy dostępną bronią, ilością amunicji i odpornością mutantów...to miałem na myśli jako balans gry. Innymi słowy nie pójdę do X-18 z 50 szt. amunicji bo mnie tam załatwią na amen. Tak jak już mówimy to mały przykład z mojej gry na najtrudniejszym poziomie...gadam z Adrenaliną i biorę zadanie na dysk na ATP. Idę luzak bo mam kombinezon stalkera, amunicję i krótki AKS-U. Co mi kto zrobi...wchodzę do domku biorę dysk, a tam ekipa 16 gości otacza domeczek i dupa. Najlepszy wynik to położyłem 7 kolesi. Potem wpadali po 3-ech naraz i odjazd. Dobrze, że zapis zrobiłem przed wejściem bo trzeba było się zabierać z niczym... Czyli jednak transmutator jest...ok to dobrze bo coś przeoczyłem. Pietrucha -Nie pamiętam jaki procent zniszczeń był akceptowany .Na pewno nie 100% zniszczona....To pewnie dlatego miałem problem, jak dobrze pamiętam jedna sztuka była całkowicie zniszczona.
 9. mikrowix

  OP-2.1

  Tego to chyba nie widziałem, ale jest jak dla mnie coś lepszego...jest opcja pokazująca schowki kolekcjonera. Ja widzę to inaczej...blokady są po to by nie naruszać balansu gry. To znaczy np. mam 600kg...10 szt. broni...x amunicji i gram na poziomie extremalnym. Jeszcze z innej beczki Panowie...chodzi o broń którą kupuje Pietrucha. Ja miałem tam problem, pierwszą 4-kę czyli krótki AKS-U wziął bez problemu, a następne były długie AK-74 i tych już mi nie wziął w żaden sposób. Próbowałem nawet podejść tylko z tą bronią i pustymi slotami...też nie wziął. I pytanie ostatnie..jest po staremu transmutator u Kuzniecowa czy go nie ma ?
 10. 28. Rozmawiamy z Kłem, czytamy straszną historie w SMS, biegniemy do dużego bagna. Znajdujemy ciało Muchy , leczymy rannego porucznika, rozmawiamy. Wymiana SMS, idziemy do pieczary, w której znaleźliśmy Muchę, dostajemy zadanie iść na Generatory. 29. Na bazie Generatorów rozmawiamy z Andersenem, idziemy na podstacje, zbieramy generatory zakłóceń, przynosimy, oddajemy. Andersen chce wejść do WarLab i prosi GG o pomoc. Dalej duża seria SMS obserwujemy rozmowy. 30. Rozmawiamy z Andersenem, idziemy do betonki i czyścimy monolitowców. Idziemy na pole generatorów, kiedy dochodzimy do potrzebnego miejsca idzie wymiana SMS, spotykamy Panterę, rozmawiamy. 31. Idziemy na Czarnobyl2 (miejsce zaznaczone na mapie), rozmawiamy z Kłem, idziemy do wskazanego miejsca, czyścimy monolitowców, przychodzi SMS od Kła z wezwaniem do szybkiego powrotu. Przeczytaj proszę te kilka opisów. Jest to opis zdarzeń od katastrofy śmigłowca. Szkoda by było teraz zepsuć moda...nie wiem może wcześniej coś wisi w fabule i nie idzie do przodu. Jeżeli dostałeś zadanie na generator to teoretycznie jesteś w punkcie 28. Więc może Andersen jeszcze nie dotarł na bazę i jest w piwnicy. Poszukaj go po drodze do wioski i w samej wiosce.
 11. mikrowix

  OP-2.1

  Nom...na Agropromie u wojskowych nie ma ani jednej dobrej sztuki broni. To nie ten mod co poprzednio. Jeziorka mam wyczyszczone, a na obrzeżach było 2 apteczki i bandaż. Może to poziom trudności bo gram na najwyższym. Doszedłem do X-18 i chyba dam sobie spokój...szkoda psuć gry zanim wyjdzie spolszczenie. Miałem 42.000 to świnia wódz bandytów w DM zabrał 40.000 za wypuszczenie dwóch kolesi z Powinności....
 12. mikrowix

  OP-2.1

  Dzięki szefie......nie miałem czasu wcześniej, teraz zobaczymy co tam siedzi. PS...Pograłem trochę w spakowany mod bez ingerencji w pliki. Jest ciężko. Brak kasy...ceny marne...nie ma broni chyba, że kupisz. Broń znaleziona to szmelc itd. Zapowiada się ciekawa rozgrywka.
 13. Jak nie prawda jak prawda...tak było jeszcze w starej dobrej Soljance. Nawet w poradniku masz o tym napisane. Idziesz na pole generatorów podchodzisz do jednego z nich (nie pamiętam którego, ale chyba tego od strony bazy) i dostajesz sms od uczonych. Pierwsza próba będzie nieudana, po drugiej pojawi się świecący obłoczek na generatorem. Czekasz chwilę i podejdzie Pantera...itd. Jest jeszcze opcja, że czegoś wcześniej nie zrobiłeś np. wystrzelać Monolit na betonce...droga gdzie zestrzeliłeś śmigłowiec.
 14. mikrowix

  OP-2.1

  Witam. Miałbym małą prośbę do kogoś kto ma rozpakowaną gamedata. Podrzućcie proszę Panowie plik..repair_check.script...z tego moda. Chciałem przetestować gotową poprawkę z OP-2, ale nie działa.
 15. Bo ich tam nie będzie. Teoretycznie są przy panelu w bunkrze. Masz iść na pole generatorów i obserwować rozruch jednego z nich. Nic nie naciskasz, niczego nie szukasz. To zadanie to trochę na sztukę jest...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.