Jump to content

bartas47

Turysta
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About bartas47

 • Rank
  Gość w Zonie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bartas47

  Dead Air: Hybrid PL

  Zwiększyć ochronę psioniczną do minimum 80%
 2. bartas47

  Dead Air: Hybrid PL

  @Junx Nie ma to jak dobra wiadomość na początek dnia @kondotier To też zapamiętam ;p
 3. bartas47

  Dead Air: Hybrid PL

  Będę pamiętał dzięki
 4. bartas47

  Dead Air: Hybrid PL

  Rzeczywiście to pewnie jest jakiś element śpiworu bo już znalazłem ten właściwy Pomogło A save już wysłane.
 5. bartas47

  Dead Air: Hybrid PL

  Czy ktoś się już z tym napotkał? Przy próbie wejścia do radaru: FATAL ERROR [error]Expression : pm->m_animations.size() [error]Function : player_hud_motion_container::load [error]File : player_hud.cpp [error]Line : 92 [error]Description : motion not found [aug_idle_aim]
 6. bartas47

  Dead Air: Hybrid PL

  Siemanko. Mam kilka pytań Czemu nie mogę użyć śpiworu? I co zrobić żeby ręka przy celowaniu tak nie latała? Wytrzymałość i zdrowie cacy..
 7. Mam wersję DC z pre-patchem 1.4006 + Gameplay DLC + PRM Weapons czyli tą gdzie niby są wszystkie fixy do zadań, Log przed wzięciem zadania: ! item [add_skill_point] not found!! ! Cannot find saved game ~#i#:send_task function started with staskstate: new. A to już po wzięciu zadania, niemalże to samo: ! Cannot find saved game ~#i#:send_task function started with staskstate: complete. I jeszcze pojawia się coś takiego przed wejściem do miasta: ! ERROR: SV: can't find children [47108] of parent [404168904] ! [LUA] There is no spawn callback on object with id 60160 from object with id 10389! Wstawiam cały log w razie czego, gdzieś w połowie są te błędy xray_bartek.log EDIT: Okej to teraz skoro nie ma innego rozwiązania mam pytanie jak mam dodać do gry spawner skoro ma ona pliki db? EDIT: Już nieważne sam doszedłem do rozwiązania.
 8. Witam. Mam kłopotliwy problem z misją od Profesorka żeby znaleźć dla niego jakąś naukową paczkę "find the package" w Martwym Mieście i normalnie powinno to być w tym sejfie podziemnym blisko celi w której się budzimy ale tego tam nie ma. Przeładowanie zapisu nic nie daje i kończą mi się pomysły. Jakieś rady? Czy bez niej można dalej fabułę pchnąć ewentualnie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord