Skocz do zawartości

SarXoss

Turysta
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O SarXoss

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Procesor
  AMD FX 6350
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AK12
 • RAM
  16
 • Karta graficzna
  GTX 980 Ti
 • System operacyjny
  Win 7

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. SarXoss

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Dzięki serdeczne. Miałem cały schowek tych papierów.
 2. SarXoss

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jak to w końcu jest z tymi dokumentami? Dowódcy nie dają questów. U Woronina nie da się o niczym pogadać prócz przepustki na 5 dni. Mnóstwo Dokumentów znajduje w kartonach i skrzyniach na terenie laboratorium. Co z nimi robić, nikt nie jest nimi zainteresowany, prócz Sidora on wszystko skupuje. Przy wychodzeniu z X-16 jest jakiś błąd. W podziemiach Yantaru nie wyświetla tekstur. Czy może to być spowodowane DX9 (R2.5).
 3. SarXoss

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Poprzedni mówca zasugerował żebym skołował sobie inną lepszą armatę mam strzelbę mp-153 i AK12 Ale to i tak nic nie daje. Wale w nią 8 sztuk śrutu z autobusu przeładowuje i tak w koło jakieś 30 minut, aż mi się śrut wyczerpał. Zabrałem 250 sztuk. cały mój zapas ze schowka. Nie chciałbym obniżać poziomu trudności. Rozwiązaniem jest zadać jej jak największe obrażenia w jak najkrótszym czasie. Ale jak to zrobić nie mam bomb ani granatnika. Coś wymyślę. Dzięki za Radę. Mam kabony pod dostatkiem to kupie RPG u Najmusa. Muszę ją ubić.
 4. SarXoss

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  I co z tego? Śmiertelna ta chimera czy nie. Pisałem co w nią wpakowałem. Da się ją zabić?
 5. SarXoss

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Na magazynach nieopodal bazy zaatakowała mnie Chimera. Po wielu próbach, nie udało mi się jej zabić. Chowałem się nawet w autobusie i do niej strzelałem. Wywaliłem w nią wszystko co miałem 60 nowych pestek do AKms i 4 paczki śrutu z Toz 34 (Długi). i 200 sztuk z Forta. Czy ona jest nieśmiertelna?
 6. SarXoss

  F.O.T.O.G.R.A.F - Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф

  Link do repaka w Ukrytej zawartości przenosi do instalatora "Mali RU". Oprogramowanie złośliwe i szkodliwe, nie instalować.
 7. Stwierdziłem fakt doskonałości tego moda. A o fabule chcę się dowiedzieć z następnej części. Troluj kogoś innego Dzięki za cynk. Nie omieszkam sprawdzić.
 8. Ten Mod jest Epicki. Kiedy ciąg dalszy? Zaczyna się robić coraz ciekawiej.
 9. Doszedłem do tego. Zauważyłem że jak zniknie trzeba wczytać save jeszcze raz aż się pojawi. Wtedy i q-save działają poprawnie i nie ma bug-trap. można tak grac na maksymalnych detalach i oświetleniu dynamicznym. Podczas wczytywania skrypt pomija randomowo część zawartości moda. Nie wiem dlaczego. Ale nie jest to poważnym utrapieniem.
 10. W dolinie mroku jest jakiś poważny błąd. Po wzięciu questa od zwiadowcy żadne save-y nie działają. Jest jakieś rozwiązanie na to?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord