Skocz do zawartości

marcin95

Turysta
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O marcin95

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. marcin95

  Problemy techniczne

  @kondotier Zapytam się. Dziękuję za pomoc
 2. marcin95

  Problemy techniczne

  @kondotier Niestety, żadna z tych opcji nie działa, widocznie coś się zbugowało.
 3. marcin95

  Problemy techniczne

  Witam, mam takie głupie pytanie - jak podnieść plecak, który był używany jako schowek?
 4. marcin95

  Problemy techniczne

  @tom3kb No trudno, wgrałem wersję 20.05.2017, a później spolszczenie, a mimo to dale wyświetla się 31.12.2016. Przynajmniej wszystko jest po polsku. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli. Dziękuję za pomoc.
 5. marcin95

  Problemy techniczne

  @tom3kb Tak, dokładnie chodzi mi o ten napis. Instalując moda na repacku 1.0004, wyświetlała się data z ów patcha, czyli 20.05.2017, tylko w tamtym wypadku nie mogłem ogarnąć ilości FPS, o czym pisałem w innym temacie. Jeśli chodzi o tą archaiczność, to miałem na myśli wersję tego moda sprzed łatki z 20.05, a nie typowo starszą wersję Solanki. Próbowałem również wypakowania plików db. do folderu gamedata, a następnie ich podmiany tymi z moda, aczkolwiek nie było rezultatu. No cóż, będę musiał ukończyć ten mod w takiej a nie innej wersji.
 6. marcin95

  Problemy techniczne

  Witam, mam problem podczas instalacji moda. Postanowiłem go postawić na wersję 1.0006, którą mam z platformy GOG, wersja polska. O dziwo, na tej wersji nie mam problemu z nadmiarem FPS, jednakże nie udaje mi się zainstalować odpowiedniego patcha. Po skopiowaniu plików patcha i spolszczenia, gra uruchamia się bez problemu i chodzi pięknie, jednakże w menu głównym widnieje data z 2016 roku, czyli prawdopodobnie dotyczy ona pierwotnej wersji sprzed patcha. Czy można to jakoś naprawić? Czy ta archaiczna wersja jest w ogóle możliwa do ukończenia?
 7. marcin95

  Hybrid Final (1.4.22)

  Witam, mam kilka dość głupich pytań, a mianowicie: 1) W jaki sposób przejąć bazę? Czy jest to w ogóle możliwe w pojedynkę? 2) Dlaczego po zwerbowaniu drugiego stalkera, znikają mi z mapy znaczniki lokacji i frakcji? 3) Czy kolejność instalacji opcjonalnych dodatków ma znaczenie tak, jak w przypadku instalacji moda? Interesują mnie głównie te na odradzanie się frakcji i dynamiczną zmianę stosunków między nimi. 4) Czy fabuła tego moda (albo całego CoC) polega tylko na wyłączeniu tych mózgozwęglaczy i eksploracji laboratoriów? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 8. Dobry wieczór! Po bezproblemowej instalacji Solanki 2016 oraz spolszczenia do niej, gra odpala się bez zarzutu, jednakże ilość klatek na sekundę waha się od 200 do 250, co powoduje niepotrzebny wysiłek dla karty graficznej i w konsekwencji nagrzewanie się laptopa ponad dopuszczalne granice. W podstawowej wersji SoC 1.0006 problem został rozwiązany poprzez włączenie opcji V-Sync w ustawieniach, co ładnie zbiło mi liczbę FPS do 60. Opcja ta działała tak samo dobrze z Zewie Prypeci (wersja 1.6.02), jednakże z niewiadomych względów nie działa ona w tym cudownym modzie. Mod został zainstalowany na podstawce z GOG, którą musiałem odpowiednio zdegradować do wersji 1.0004. Tak jak pisałem wyżej, aktualna wersja podstawki chodzi bez zarzutu i wszystkie opcje działają. Czy istnieje jakiś sposób, aby coś z tym zrobić? Czy można ustawić tę opcję poprzez modyfikację plików gry? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 9. marcin95

  Problemy techniczne

  Dzień dobry, mam kilka pytań: 1) Czy da się w jakikolwiek sposób ustawić limit FPS? Grając na nowym laptopie, ilość klatek na sekundę dochodzi do 250, co powoduje okrutny ryk wentylatorów i możliwość zrobienia jajecznicy na klawiaturze. O dziwo, na podstawce SoC opcja V-sync działa poprawnie, lecz w tym modzie włączenie jej nic nie daje. 2) Czy śmierć Kuźniecowa uniemożliwia całkowicie przejście gry? Bardzo często ginie i to nie z mojej winy. 3) Dlaczego niektóre postacie wyświetlane są w PDA jako fioletowa kropka? 4) Dlaczego po emisji PDA nie chce się włączyć i jednocześnie zniknęły minimapa i podgląd amunicji? Czy jest to jakiś smaczek związany z modem, czy zwykły błąd? 5) Istnieje jakaś metoda na szybsze przemieszczanie się pomiędzy lokacjami (niekoniecznie legalna)? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord